OKB pasaulinė ekosistemos mėnesio ataskaita – 2020 m. Birželio mėn

OKB birželio ataskaitos vaizdas

Birželio mėnesį OKB pasiekė daug dėmesio vertų etapų. Viena vertus, OKB vienos dienos prekybos apimtis ir toliau viršijo 300 milijonų dolerių. Be to, „OKB Ecosystem“ įtraukė šešis naujus pasaulinius partnerius, apimančius daugelį šiuo metu populiarių programų sričių, tokių kaip skaitmeninės valiutos piniginės ir didieji duomenys. Be to, OKB komanda paeiliui atvėrė du gerai žinomus kanalus „Spot Trading“ ir „Buy Crypto“.

OKB vienos dienos prekybos apimtis siekia 301 mln

Pagrindinė 2020 m. Birželio mėn. OKB priėmimo metrika. Šaltinis: OKEx

OKB ekosistema nuolat teikė aukštos kokybės paslaugas sekėjams iš 154 pasaulio šalių ir regionų. Tarp jų šį mėnesį aktyviausi turėtojai buvo iš Europos ir Pietryčių Azijos. Be to, praėjusį mėnesį OKB prekybos poros, kurių prekybos apimtys buvo didžiausios, buvo su pagrindinėmis kriptovaliutomis, tokiomis kaip Bitcoin (BTC) ir stablecoins USD Coin (USDC) ir Tether (USDT)..

„OKB Markets“ birželį

Žemiau pateikiama OKB kainos, įskaitant didžiausią, žemiausią ir prieaugį, apžvalga birželio mėnesį.

OKB rinkose 2020 m. Birželio mėn. Šaltinis: OKEx

 

Rinkos komentarai 

Pasak kriptografinių duomenų kaupiklio „Coincodex“, OKB užėmė pirmąją vietą tarp trijų pagrindinių žetonų, į kuriuos rinka turėtų sutelkti dėmesį birželio mėnesį. „Coincodex“ teigė, kad OKB vertė bus dar labiau padidinta įgyvendinant svarbias ekologiškas konstrukcijas, tokias kaip atpirkimas ir deginimas.

Šeši nauji partneriai prisijungia prie OKB ekosistemos

Nuolatinis vertės kūrimas vartotojams yra vienas iš svarbiausių OKB ekosistemos kūrimo tikslų. Nuolat renkamės vertingiausius taikymo scenarijus ir patogiausius prekybos kanalus OKB turėtojų naudai.

Birželio mėnesį OKB pasaulinė ekosistema laive sutiko iš viso šešis naujus partnerius. Naujieji partneriai apima daugybę pagrindinių sričių, tokių kaip kriptografinės piniginės, „blockchain“ žaidimai, didieji duomenys ir API operacijos.

OKB ekosistemos partnerystė 2020 m. Birželio mėn


  •  Birželio 3 d. OKB pradėjo partnerystę su pagrindine kriptografine pinigine „Coinomi“, kuri gali pasigirti milijonais vartotojų ir 168 „fiat“ prekybos kanalais, labai išplėsdama turto saugojimo ir prekybos galimybes pasauliniams OKB vartotojams..
  • Birželio 10 dieną „OKEx“ tapo pirmąja kriptovaliutų birža, į savo platformą integravusia „Flipside Crypto“ FCAS („Fundamental Crypto Asset Score“). Metrika įvertina bendrą kriptovaliutų būklę ir našumą, atsižvelgiant į vartotojo aktyvumą, kūrėjų elgesį ir rinkos brandą, ir leis prekybininkams priimti geriau pagrįstus sprendimus tiesiogiai iš „OKEx“ platformos. „OKEx“ naudingumo žetonas OKB taip pat buvo įtrauktas į FCAS, suteikdamas žetonų savininkams visišką skaidrumą.
  • Birželio 15 dieną „blockchain“ žaidimų milžinė „Enjin“ oficialiai prisijungė prie OKB pasaulinės ekosistemos. OKB vartotojai dabar gali keistis palaikomais žaidimų ištekliais ir juos saugoti per „Enjin“.
  • Birželio 20 dieną OKB užmezgė strateginio bendradarbiavimo santykius su „Guarda“, gerai žinomu Europos kriptografinių piniginių kūrėju. Naudodamiesi „Guarda“ piniginėmis, OKB vartotojai gali patogiau saugoti ir sandorį tarp turto.

Iki šiol „OKB“ iš viso turi 65 pasaulinius partnerius ir toliau teikia aukščiausios klasės paslaugas milijonams vartotojų visame pasaulyje. Mūsų patikimų partnerių paslaugos apima daugybę pramonės sričių, įskaitant mokėjimus, prekybą, pinigines, paskolas ir finansų valdymą, techninį saugumą, turizmą, gyvenimo paslaugas, pramogas, socialinius tinklus, elektronines sutartis ir dar daugiau..

„OKChain“ „Hackathon“ kampanija ir OKB vartotojų teisių išplėtimas

Nuolatinis visų OKB vartotojų vidinių teisių optimizavimas ir praturtinimas vis dar buvo viena iš mūsų pagrindinių užduočių birželį. Šiuo metu mes padarėme keletą pagrindinių vartotojų teisių žingsnių, visų pirma susijusių su decentralizuota blokų grandine „OKChain“ ir kriptografinių lėšų rinkimo platforma „OKEx Jumpstart“. OKB turėtojai gaus OKT – gimtąjį „OKChain“ ženklą – kaip oro lašą. 

„OKChain“ „Hackathon“ kampanija

Kadangi „OKChain“ bandymo tinklas buvo atnaujintas iki 0.10 versijos, bendruomenė atliko OKChain stabilumo testą ir pridėjo dvi pagrindines funkcijas: patvirtinimo balsai už super mazgus ir nepriklausoma decentralizuoto mainų statyba. „Kosmose“ Zonų žaidimas kryžminio testo varžybos, „OKChain“ pasiekė puikių ir patenkinamų rezultatų.

Siekdama dar labiau padidinti „OKChain“ ekologinius įgalinimus ir vartotojo teises, bendruomenė nusprendė surengti „Hackathon“ kampaniją visiems vartotojams iki liepos 20 dienos ir apdovanoti išskirtines komandas ir kūrėjus iki 5000 USD vertės OKB.

„Hackathon“ kampanija apima, bet neapsiriboja, novatoriškas programas, tokias kaip kūrėjų įrankiai, patikėtos mazgų paslaugos, rinkos skaičiavimo papildiniai, SDK ir „Staking“..

„OKEx Jumpstart“

Siekdamas dar labiau išplėsti „OKEx Jumpstart“ vartotojų teises, OKB bendradarbiavo su „WaykiChain“ parduodamas savo valdymo žetoną WGRT „Jumpstart“ platformoje..

Iki šiol „OKB“ iš viso sukūrė 14 vidinių vartotojų teisių, įskaitant sandorių mokesčio nuolaidas, „OKB“ prekybą svertu, mažo turto konversiją, „OKB“ santaupas, „OKEx Jumpstart“ ir kt. Mūsų tikslas – toliau plėstis ir kurti daugiau teisių ir privalumų OKB vartotojams.

Daugiau reklaminių kampanijų, kad būtų naudinga

Bendruomenės naudos kampanijos

Birželio 1–5 dienomis OKB atidarė išskirtinę veiklą švęsdama Tarptautinę vaikų gynimo dieną.

Tuo pačiu laikotarpiu OKB kartu su gerai žinomu „blockchain“ projektu „Metaverse“ 1 milijoną „Metaverse’s Dualchain Network Architecture“ (DNR) išleido OKB vartotojams. Dalyviams tereikėjo nusipirkti 10 OKB, kad gautų 1000 DNR. Nauji vartotojai taip pat galėtų gauti papildomą 500 DNR, nukritusių. 

Be to, OKB toliau vykdė kampaniją "Pirkite OKB, kad gautumėte USDT" vartotojams visame pasaulyje. Kvalifikuoti vartotojai gaus 10 USDT premiją už 100 USDT vertės OKB pirkimą.

Bendruomenės sąveika

Birželio 11-30 dienomis OKB kartu su daugeliu gerai žinomų „blockchain“ projektų, organizacijų ir grupių, įskaitant „BitTorent“, „Neo“, TRON, „Bitcoin Diamond“, „Bytom“, „Lambda“ ir „SatoshiClub“, surengė septynias tiesioginės transliacijos veiklą, pasiekdama šimtus tūkstančių aktyvių „blockchain“ vartotojų..

„OKEx Summer Super Rewards“ sezono kalendorius

Birželio 26 d. Oficiali OKB telegramų bendruomenė surengė tiesioginę transliaciją pavadinimu „OKB dabartis ir ateitis“, kad praneštų apie OKB statybą ir būsimą strateginį planavimą bei išdėstymą..

Laukiu naujo mėnesio

Apskritai pastebėjome, kad per pastaruosius kelis mėnesius laipsniškai auga besivystančių OKB programų skaičius. Mes tikimės, kad kartu su mūsų kūrėjų komanda ir OKB savininkų parama ateinančiais mėnesiais ir metais išplės savo taikymo sritį..

Ateityje OKB komanda stengsis pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas daugiau vartotojų ir padės pasiekti sutarimą OKB ekosistemoje ir apskritai „blockchain“ pramonėje..

Jei turite klausimų ar komentarų „OKB“ ar „OKChain“ komandoms, susisiekite žemiau nurodytais kontaktais:

OKB el. Paštas: [apsaugotas el. paštu]

„OKChain“ el. Paštas: [apsaugotas el. paštu]

„OKChain“ https://t.me/okchaintech

OKB komanda

2020 m. Liepos mėn

Vykdykite „OKEx“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map