OKB ekosistemos mėnesio ataskaita – 2020 m. Vasaris

Vasario mėn. OKB ekosistema ir toliau siekė proveržių įvairiais aspektais, pavyzdžiui, plėtojo naujus taikymo scenarijus, tobulino OKB defliacijos modelį, plėtė partnerius ir prekybos kanalus bei kūrė OKB bendruomenę..

– Oficialiai buvo paleistas „OKChain“ ir „OKEx DEx“ testnetas, kuris, tikimasi, bus naudingas OKB turėtojams;

– OKB baigė 7-ąjį atpirkimą ir sudeginimą, o iš viso bus sudeginta 700 milijonų neišleistų OKB. Nuo to laiko OKB įžengė į absoliučios defliacijos erą ir tapo pirmuoju pasaulyje visiškai cirkuliuojančiu platformos ženklu;

– OKB vidiniai ir išoriniai taikymo scenarijai yra dar labiau išplėsti;

– Iš viso buvo pridėti 5 nauji OKB prekybos kanalai neatidėliotinai prekybai ir laukiančiam pavedimų kasimui;

– Dešimtys internetinės bendruomenės sąveikos buvo suorganizuotos milijonams vartotojų visame pasaulyje.

Nuo šiandien „OK Blockchain Foundation“ sukūrė daugybę „OKB“ naudojimo atvejų su „OKEx“, įskaitant iki 13 platformos pagrindu sukurtų programų scenarijų, tokių kaip prekybos mokesčių nuolaidos, „OKEx Jumpstart“, „OKB“ prekybos rinka ir kt., Sukūrimą kartu su 35 išorinių programų scenarijais, mokėjimų, rinkos duomenų, piniginės, skolinimo ir turto valdymo, kibernetinio saugumo, kelionių, gyvenimo būdo ir pramogų programos, leidžiančios OKB turėtojams įsigyti produktus ar paslaugas su OKB žetonu.

Be to, OKB taip pat paspartino globalizaciją ir dabar yra prieinamas 8 pagrindiniuose „fiat“ vartuose, įskaitant JAV dolerį, eurą, Pietų Korėjos voną, Vietnamo dongą, Indonezijos rupiją ir kt., Ir yra įtrauktas į daugiau nei 50 prekybos platformų, įskaitant „Bitfinex“ ir „Bitmax“..

Kita vertus, ji teikia aukščiausios klasės paslaugas milijonams vartotojų 141 šalyje ir regione, įskaitant JAV, Didžiąją Britaniją, Vokietiją, Pietų Korėją, Japoniją, Rusiją, Singapūrą ir Indoneziją.

1. OKB bus perkeltas į OKChain

Kaip pirmaujanti šifravimo birža, mes bendradarbiavome su „OK Blockchain Foundation“, kad pažymėtume decentralizuotą finansų erdvę, vasario 10 d. Paleidę komercinį viešąjį „blockchain“ „OKChain“ testnetą ir pirmąją „DeFi“ programą „OKEx DEx“. visi gali mėgautis „blockchain“ ir decentralizacijos teikiamais pranašumais.

OKB netrukus bus perkeltas iš „Ethereum ERC-20“ tinklo į „OKChain“ maitinimo tinklą. Norint įvykdyti DPoS sutarimo reikalavimą, OKT buvo išleistas kaip gimtoji OKChain žetonas, kurio genezės blokas bus 100% priskirtas OKB turėtojams. Ateityje OKT ir OKB bus tarpusavyje sujungtos, kad būtų skatinama ekologinė „OKChain“ plėtra. OKB turėtojai galės dalyvauti valdant „OKChain“ ir tapti supernodu.

Paleidusi testnet, OKB taip pat paskelbė savo vartotojams 5 ekosistemos tikslus:

1. „OKChain“ leidžia vartotojams išleisti savo kriptovaliutą viešojoje grandinėje;


2. Vartotojai gali sukurti savo decentralizuotą biržą ir pritaikyti, kokį turtą ir prekybos poras jie nori įtraukti į sąrašą;

3. „OKChain“ palaikys „DeFi“ programų platinimą;

4. „OKChain“ palaikys išmaniąsias sutartis;

5. „OKChain“ palaikys BTC kryžminę grandinę, veikiančią kaip tiltą BTC prijungti prie pasaulio.

2. Iš viso sudegė 17 161 709,06 OKB, netrukus OKB įves absoliučią defliaciją

Iš viso septyni „OKB Buy-back“ etapai & Buvo atliktas nudegimas, iš viso jau sudegė 17 161 709,06 OKB. Šiuo metu OKB tiražas yra 282 838 290,94 OKB. Remiantis dabartine OKB kaina (5,5 USD), bendra atpirkto ir sudeginto OKB vertė yra apytiksliai. USD – 94,4 mln.

Paleidus „OKChain“ testnetą, iš viso sudegė 700 milijonų neišleistų OKB. Nuo to laiko OKB įžengė į absoliučios defliacijos erą ir tapo pirmuoju pasaulyje visiškai cirkuliuojančiu platformos ženklu. Nieko iš OKB nelaikė kūrėjų komanda, o visi sudegę OKB yra iš antrinės rinkos pagal atpirkimo ir nudegimų schemą. Sudegino 17 161 709,06 OKB sudarė 5,7% visos pradinės 300 milijonų OKB apyvartos, o dabartinė cirkuliuojanti suma yra 282 838 290,94 Gerai.

Kai OKB bus perkeltas į OKChain maitinimo tinklą, jo išmanioji sutartis dėl Ethereum bus ištrinta, o „OK Blockchain Foundation“ ateityje neišduos jokių papildomų OKB, nes įvedus absoliučią defliaciją ilgainiui gali būti geriau naudinga „OKB“ kainai ir jos turėtojams..

3. Padidėjęs OKB vidinių ir išorinių programų scenarijai, suteikiantys daugiau teisių vartotojo teisėms

Dar keli OKB taikymo scenarijai buvo įgyvendinti „OKEx“, o OKB taip pat pasiekė strateginę partnerystę su 2 išoriniais ekosistemos partneriais.

Vasario 20 d. „OKEx“ pradėjo prekybą „spot“ maržomis (3X) ir taupymo paslaugas OKB, kurios skolos norma siekė tik 0,01%.

Vasario 25 d. „OKEx“ surengė 10-ąjį „OKEx Jumpstart“ HDAO ir užfiksavo 120% didesnę savo debiutinę kainą. Norėdami užsiprenumeruoti žetonus „OKEx Jumpstart“, dalyviai turi būti OKB savininkai prieš pradedant parduoti ir pasiekti minimalų turėjimo reikalavimą. Dabartiniai OKB savininkai gali prisijungti iš anksto pervedę OKB į savo finansavimo sąskaitą.

Kalbant apie išorės partnerių plėtrą, vasario 13 d. OKB bendradarbiavo su naujos kartos aukštos kokybės pinigine „ZelCore“, kad palaikytų vartotojų OKB turto saugojimą „ZelCore“..

Vasario 24 d. „HiCats“, „Just Studio“ sukurtas „Mixcharvel“ išleistas „blockchain“ žaidimas, tapo vienu iš OKB ekosistemos partnerių ir rėmėjų..

Vasario 28 d. „InfinitoWallet“ prisijungė prie OKB ekosistemos ir įtraukė OKB prieigos raktą į sąrašą. „InfinitoWallet“ yra viena iš labiausiai žinomų piniginių Vietnamo šifravimo bendruomenėje, turinti daugiau nei 500 000 registruotų vartotojų ir 70 000 aktyvių vartotojų per mėnesį.

4. OKB įtraukta į 5 naujas prekybos platformas

Vasario mėnesį OKB prekybos apimtys sparčiai augo, o tai paskatino daugiau vartotojų prekiauti ir dalyvauti OKB ekosistemoje visame pasaulyje.

Siekdama patenkinti OKB vartotojų lūkesčius ir pageidavimus, komanda vasario mėnesį pridėjo 5 prekybos platformas, kad palaikytų indėliavimo, išėmimo ir prekybos paslaugas, taip pat OKB spot-margin prekybos ETF..

Vasario 13 ir 17 dienomis OKB bendradarbiavo su dviem garsiomis Korėjos prekybos platformomis „Bitribe“ ir „BW“, kad atidarytų „OKB / BTC“ ir „OKB / USDT“ prekybos poras. Šios dvi biržos daugiausia siūlo OKB prekybos vartus vartotojams iš Pietų Korėjos, Singapūro ir kitų šalių.

Vasario 20 d. OKB buvo įtrauktas į Maltos prekybos platformą „BHEX“, teikiančią OKB indėliavimo, išėmimo ir prekybos paslaugas pasauliniams vartotojams..

Vasario 24 d. OKB yra įtrauktas į gerai žinomą Singapūro prekybos platformą „BitSG“, kad palaikytų OKB indėliavimą ir išėmimą bei OKB ETF akcijų maržos prekybai „BitSG“..

Vasario 24 d. OKB ir „ViteX“, decentralizuota prekybos platforma, susikibę rankomis palaikė laukiančias „OKB“ užsakymų kasimo paslaugas „ViteX“ vartotojams..

Nuo šiandien OKB gali naudotis 8 „fiat gateway“ paslaugomis, įskaitant JAV dolerį, eurą, Korėjos voną, Vietnamo dongą, Indonezijos rupiją ir kt. OKB taip pat yra įtrauktas į daugiau nei 50 prekybos platformų, apimančių 141 šalį ir regioną visame pasaulyje..

5. Vienas milijardas pasaulio OKB vartotojų kuria bendruomenės sutarimą

„OKB“ artimai bendravo su milijonais bendruomenės vartotojų, vykdydamas dešimtis internetinių veiklų, rinkdamas iš vartotojų pasiūlymus, kurie naudingi gerinant OKB ekosistemą..

Vasario 10 d. Paleidus „OKChain“ ir „OKEx DEx“, „OKEx“ generalinis direktorius Jay Hao oficialioje „OKEx“ bendruomenėje surengė AMA tokiais klausimais kaip būsimų OKB turėtojų teisių, kurios vartotojams rūpi labiausiai, diegimas..

„OKEx“ savo oficialioje bendruomenėje surengė AMA

Vasario 17 d. „OKEx“ savo oficialioje bendruomenėje surengė AMA, skirtą pasauliniams OKB vartotojams, kad paaiškintų ir praneštų apie problemas, susijusias su būsima OKB ekosistemos plėtra..

Apskritai, per pastaruosius kelis mėnesius laipsniškai didėja OKB vartojimo atvejų skaičius. Bendromis pastangomis su kūrėjų komanda ir OKB turėtojų palaikymu numatoma, kad OKB ateinančiais metais toliau plėtos taikymo sritį..

Jei turite kokių nors pasiūlymų dėl „OKEx“, palikite mums komentarą žemiau arba susisiekite su mumis adresu [email protected]

Sekite „OKEx“:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/okexofficial_en

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Steemitas: https://steemit.com/@okex-official

Svetainė: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map