OKB ekosistemos mėnesio ataskaita 2020 m. Gegužės mėn

Gegužę OKB atliko aštuntą atpirkimą ir deginimą, kuriame 3 509 874,52 OKB 19 milijonų JAV dolerių vertės suma buvo išsiųsta juodosios skylės adresu ir sudeginta..

Be to, 2 nauji partneriai pateko į OKB ekosistemą ir buvo pradėta kampanijų serija, siekiant dar labiau padidinti OKB turėtojų privilegijas, įskaitant OKB pirkimą ir papildomą USDT ir BTC premiją..

Kaip vieną iš reikšmingiausių programų scenarijų, „OKChain“ ir jo testnet atliko tam tikrą reikšmingų atnaujinimų skaičių, įskaitant balsavimo ir supernodo kandidatų taisyklių nustatymą, taip pat pirmosios „OKChain Hachathon“ kampanijos paleidimą..

1. Didžiausias padidėjimas gegužę yra 17.4%, o vienos dienos prekybos apimtis viršijo 310 milijonų JAV dolerių.

„OKB Markets“ gegužę:

OKB kaina gegužės pradžioje: 5,09 USDT

OKB kaina gegužės pabaigoje: 5,26 USDT

Aukščiausia OKB kaina gegužę: 5,67 USDT

Didžiausias padidėjimas gegužę: 17,4%

24 valandų prekybos apimtys gegužės 29 dieną viršijo 310 milijonų dolerių, o tai yra didžiausia gegužė. Daugiausia prekybos poros prieš OKB yra USDT, ETH, BTC ir USDK, kurių prekybos poros OKB / USDT prekybos apimtys sudarė 56,60%.

2. OKB atliko aštuntą atpirkimą ir sudeginimą, atitinkantį 19 milijonų JAV dolerių.

Gegužės mėnesį buvo atliktas aštuntasis OKB supirkimas ir sudeginimas, kurio laikotarpis yra nuo 2020 m. Kovo 1 d. Iki 2020 m. Gegužės 31 d. JAV dolerių, atsižvelgiant į tuometinę rinkos kainą, 9,3% didesnę nei septintasis turas.

Originalus OKB išleidimas yra 300 milijonų, o užbaigus aštuntą atpirkimo ir sudeginimo etapą, sukauptas atpirktas ir sudegintas OKB yra 20 671 583,58, t. Y. 7% visų pradinių emisijų. Dabartinė pasiūla antrinėje rinkoje yra 279 328 416,42 OKB.

Būsimas OKB supirkimas ir sudeginimas bus nukreiptas antrinės rinkos link. Atsižvelgiant į tai, kad ateityje nebus papildomai išduodama OKB, visa likusi OKB dalis bus perkelta į „OKChain“ pagrindinį tinklą ir jos išmanioji išdavimo sutartis bus ištrinta..

Mes tikime, kad visa širdimi ir nuoširdžia OKB komandos praktika, defliacinis OKB modelis pirmauja rinkoje ir grąžins visus rėmėjus savo aukštos kokybės rezultatais.


3. Reikšmingi „OKChain Testnet“ atnaujinimai

Kaip vieną svarbiausių OKB taikymo scenarijų, „OKChain“ įvykdė „testnet“ išleidimą 0.10. OKT yra išskirtinis vietinis OKChain ekosistemos ženklas, todėl ateityje 100% OKT genezės blokų bus rodomi OKB savininkams.

Birželio 4 d. Visiems kūrėjams buvo pradėta pirmoji „OKChain Hackathon“ kampanija, kurios dalyviai gali laimėti iki 5000 JAV dolerių vertės OKB apdovanojimus.

4. OKB programų scenarijai toliau plečiasi

Gegužės 20 d. OKB užmezgė partnerystę su mokėjimo platforma „Linka“, kurią remdami OKB savininkai gali naudoti OKB kasdieninėms reikmėms Korėjoje pirkti..

Gegužės 28 d. OKB pasiekė strateginę partnerystę su viena žymiausių kriptografinių mainų platformų „Changelly“. Nuo tada vartotojai gali naudotis „Visa“, „MasterCard“, „Apple Pay“ ir kitomis mokėjimo paslaugomis norėdami įsigyti OKB.

Gegužės 10 d. Sėkmingai užbaigtas išankstinis 13-ojo „OKEx Jumpstart – NDN Link“ pardavimas – viena svarbiausių vidinių OKB turėtojų teisių. Išskirtinis „OKBelievers“ prenumeratos etapas pasiekė 8 482 996 335 NDN, o „OKTraders“ – 6 523 456 534. NDN debiutinėje prekyboje kaina padidėjo 200%, palyginti su išankstinio užsakymo kaina.

Iki šiol nusileidimo scenarijų, palaikomų OKB pasaulinių partnerių, skaičius pasiekė 45, apimančius daugiau nei 10 svarbių sričių, įskaitant mokėjimą, sandorius, rinkos programinę įrangą, piniginę, skolinimą ir paskolą, technologijų saugumą, keliones, gyvenimo paslaugas, pramogas, socialinius reikalus , elektros sutartis ir O2O.

Tuo pačiu metu „OKB“ turėtojai taip pat naudojasi 14 vidinių privilegijų, įskaitant prekybos mokesčio nuolaidą, „OKB“ santaupas, „OKB“ svertinę prekybą, mažo balanso konvertavimą, „OKEx Jumpstart“ prenumeratą, „OKB“ atpirkimą. & sudeginti pirkliai ir kitos privilegijos.

5. Pradėtos „OKB“ sekėjų kampanijos

Gegužę mes pradėjome visiems „OKEx“ vartotojams skirtą aerodromo kampaniją: vartotojai, įsigiję OKB, kurio vertė 100 JAV dolerių, gaus 10 JAV dolerių aerodromą USDT. Taip pat, jei pakviessite savo draugą užsiregistruoti „OKEx“ ir įsigyti OKB, kurio vertė yra 100 JAV dolerių, tiek jūs, tiek jūsų draugas gausite 10 JAV dolerių aviaciją Bitcoin.

Gegužės 14 d. Surengėme AMA savo pasauliniams gerbėjams su „CoinCryptoProfit“ grupe ir pranešėme apie dabartines OKB ekosistemos konstrukcijas..

Be to, „SatoshiClub“ grupėje taip pat surengėme AMA, kad atsakytume į grupės keliamus klausimus apie OKB.

Ateityje OKB komanda stengsis pasiūlyti geriausios kokybės paslaugas daugiau vartotojų ir padės pasiekti sutarimą „blockchain“ pramonės ir OKB atžvilgiu..

Jei turite klausimų ar patarimų, susisiekite su žemiau nurodytu el. Pašto adresu.

OKB el. Paštas: [email protected]

„OKChain“ el. Paštas: [email protected]

„OKChain“ https://t.me/okchaintech

OKB komanda

2020 m. Birželio mėn

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map