Kodėl „Bitcoin“ biržos kuria savo „Blockchain“

„Bitcoin“ biržos kuria savo „blockchain“ tinklus, kad sukurtų griovį ir padidintų rinkos dalį. (Chesnot / Getty Images nuotr.) GETTY IMAGES

Balandžio 17 d. Kriptovaliutų keitimo operatorius „Binance“ išleido baltąjį dokumentą, kuriame aprašomi naujojo išmaniojo kontrakto „blockchain“ vidiniai darbai praėjus metams po pirminio „blockchain Binance“ grandinės (BC) pradžios. Naujasis „blockchain“, pavadintas „Binance Smart Chain“ (BSC), veiks kaip išmanusis sutarčių sluoksnis, lygiagretus esamai grandinei, pranešė bendrovė.

„Šis novatoriškas sprendimas suteikia„ Ethereum Virtual Machine “(EVM) sąveikumą ir programuojamumą„ Binance Chain “. Tiek „Binance Chain“, tiek „Binance Smart Chain“ leis perduoti ir kitaip bendrauti dėka savitosios sąveikos palaikymo “, – rašoma mainų tinklaraščio įraše..

Nepaisant mainų, reikalaujančių, kad BSC nebūtų sukurtas konkuruoti su „Ethereum“, kuri šiuo metu yra didžiausia išmaniųjų sutarčių platforma, naujoji „Binance“ išmaniųjų sutarčių platforma turėtų būti geresnė nei „Ethereum“ tam tikrose srityse, įskaitant greitesnius ir pigesnius sandorius, rodo baltoji knyga..

Naujausia „Binance“ baltoji knyga „blockchain“ kūrimo srityje yra tik paskutinis panašių pranešimų iš bitino biržų pranešimas.

Šiandien: Kripto & „Blockchain“

Kadangi „Binance“ 2019 m. Balandžio mėn. Pradėjo savo gimtąjį „blockchain“, mažiausiai trys kiti pagrindiniai centralizuoti skaitmeninio turto mainai paskelbė, kad jie kuria „blockchain“ tinklą.

Vasarį „OKEx“ paskelbė, kad jos pačios „blockchain“ „OKChain“ pereina į bandymo režimą. Maltoje įsikūrusi šifravimo birža pirmą kartą atskleidė, kad 2020 m. Kovo mėn. Ji kuria blokų grandinę kartu su viršuje pastatyta decentralizuota birža (DEX)..

„„ OKChain “yra komercinė viešoji grandinė, kurią„ OKEx “sukūrė nepriklausomai, ir tai jau yra 100% atviro kodo šaltinis, užtikrinantis efektyvią, nemokamą ir beribę pridėtinės vertės ekosistemą visiems mūsų ekologiniams partneriams“, – sakė „OKEx“ generalinis direktorius Jay Hao. „Kryžminė grandinė ir„ OpenDEX “technologija leidžia mums paspartinti„ Prekybos grandinių aljanso “viziją, kad palengvintume esminę„ blockchain “pramonės plėtrą. „

Kovo mėnesį Huobi taip pat paskelbė, kad jos blokų grandinė pereina į bandymo režimą, praėjus beveik dvejiems metams nuo tada, kai pirmą kartą Singapūre įsikūrusi bitino birža atskleista planuoja sukurti gimtąją „blockchain“. Remiantis pranešimu, „Bithumb“, įsikūręs Pietų Korėjoje, taip pat kuria savo „blockchain“ paskelbta 2019 m. lapkričio mėn.

Kai kurie kriptografijos pramonės dalyviai mato kylančią tendenciją kaip grėsmę decentralizacijai, kuri yra viešųjų „blockchain“ tinklų pagrindinis bruožas..

Pereinama prie „Moat“ ir rinkos dalies kūrimo

Biržai yra vieni didžiausių augančio kriptovaliutų populiarumo laimėtojų. Jie vaidina svarbų vaidmenį kaip šifravimo pasaulio vartai, ir daugelis iš jų sukūrė milijonines įmones.

JAV įsikūrusi birža „Coinbase“ pranešama turėjo beveik 1,3 mlrd. USD pajamų prognozę. Kitur, kriptografinių naujienų svetainė „The Block“, apskaičiuota kad 2019 m. rugsėjo 30 d. „Binance“ pasiekė 1 milijardą dolerių kaupiamąjį pelną. Naujienų svetainė pasiekė šį skaičių, remdamasi bendrovės žetonų atpirkimo struktūra..

Savo esme besiformuojanti biržoje sukurtų „blockchain“ platformų tendencija yra biržų žingsnis, siekiant sustiprinti savo, kaip pramonės lyderių, pozicijas ir tam tikru būdu pastatyti griovį aplink savo verslą. Tai sutarimas dėl kriptovaliutos ir „blockchain“ komentatorių.

Sukurdami savo blokų grandinę, kriptografijos biržos galės padidinti savo rinkos dalį ir veikti efektyviau, teigia Kenas Misuma, „Quras“ CMO, išmanioji sutarčių platforma, kuri teigia suteikianti vartotojams ir įmonėms laisvę nustatyti savo privatumo lygį. sandorius.

„Skaitmeninio turto mainai bando pritraukti kuo daugiau prekybininkų, kad padidintų savo vartotojų bazę, kuri yra pagrindinis jų pelno variklis“, – sakė Misuma. „Sukūrus„ blockchain “, biržai suteikiama daugiau lankstumo, atsižvelgiant į tinkamumą naudoti ir prekybos pasiūlymus, be centralizuoto operatoriaus poreikio.“

Hugo Renaudinas, „LGO“ generalinis direktorius, Europoje įsikūrusi institucinė šifravimo birža, palietė, kaip „blockchain“ turėjimas galėtų padėti mainams tapti efektyvesniems.

„Veiklos požiūriu tai yra reikšmingas išlaidų mažintojas, nes daug operacijų ir lėšų judėjimo – indėlių, lėšų išėmimų ar atsiskaitymų – galima automatizuoti sudarant pažangias sutartis“, – sakė jis. “Ir kadangi mainų blokų grandinė sumažina kriptovaliutos, išleistos grandinėje, bendrąsias įtraukimo į sąrašą išlaidas, galima teigti, kad tai leidžia biržoms išvardyti vis daugiau ir daugiau turto už mažesnę kainą.”

Kai blokų grandinė ir kriptovaliutos erdvė toliau vystosi, bus išleidžiama vis daugiau skaitmeninio turto. Dėl to, kad atsiranda daugiau kriptografinio turto, mainų verslui bus keliami didesni reikalavimai.

Prieš tai, kai mainai pradėjo kurti savo „blockchain“, nauji projektai išleidžia skaitmeninį turtą per viešą „blockchain“, pvz., „Ethereum“. Šie projektai vėliau siekia išvardyti savo skaitmeninius išteklius ar žetonus skirtingose ​​biržose. Žetonų turėtojai ir prekybininkai gali lanksčiai prekiauti šiais žetonais skirtingose ​​biržose, kur jie yra išvardyti. Tačiau šis lankstumas reiškia, kad mainai susiduria su nuolatine rizika prarasti savo vartotojų bazę konkurentams, o tai gali mažinti pajamas..

Be konkurencijos iš kitų centralizuotų biržų, auganti grėsmė yra decentralizuotos prekybos atsiradimas.

Sukūrus vietinį „blockchain“, į kurį ji kviečia projektus leisti skaitmeninį turtą, mainai greičiausiai išlaikys prekybos apimtį – lemiamą jų viršutinės linijos veiksnį..

Vis dėlto principai, kuriais remiasi kriptografijos mainai, skiriasi ir potencialiai nurodo pramonės sritis, kurias kiekvienas iš jų nori būti aktualiausias.

„Bitcoin“ mainai nori apsaugoti savo pelningą verslą kurdami gimtąją „blockchain“ … [+] 2018 CHESNOT

„Binance“ grandinė yra statymas už kriptografinių mainų ateitį

Nors specialios išmaniosios sutarties „blockchain“ sukūrimas suteikia galimybę jai konkuruoti su „Ethereum“, atrodo, kad „Binance“ yra orientuota į savo kripto mainų rinkos dalies didinimą..

BSC baltraštis pakartoja, kad bendrovės DEX yra „pagrindinis dėmesys“ jos gimtojoje blokų grandinėje, o tai rodo, kad išmaniosios sutarčių platformos kūrimas yra DEX išplėtimas nei bet kas kitas..

„Koncentracija į patogios skaitmeninio turto išleidimo ir prekybos vietos užtikrinimą taip pat kelia apribojimų. „Binance Chain“ labiausiai reikalinga funkcija yra programuojamas išplėtimas arba tiesiog išmaniosios sutarties ir virtualiosios mašinos funkcijos. Skaitmeninio turto emitentai ir savininkai stengiasi pridėti naujų decentralizuotų savo turto funkcijų arba įvesti bet kokį bendruomenės valdymą ir veiklą “, – rašoma BSC baltojoje knygoje..

Dar viena nuoroda, kad „Binance“ lažinasi dėl mainų ateities, yra vasario mėnesį pristatytas „Binance Cloud“ – biržai skirtas debesų sprendimas. Per jį bendrovė siūlo bet kam galimybę pradėti šifravimo biržą, kuri panaudotų jau sukurtą bendrovės mainų infrastruktūrą. Generalinis direktorius Changpengas Zhao, kriptografinėje erdvėje žinomas kaip CZ, sąmatos kad debesijos paslaugos po penkerių metų taps įmonės pajamų šaltiniu. Likvidumas yra vienas iš debesų sprendimo pažadų, pažadas, kurį galbūt garantuoja „blockchain“ nuosavybės išlaikymo nauda.

„OKChain“ yra statymas už decentralizuotus finansus

Sekdamas „Binance“ pėdomis, norėdamas perkelti operacijas į kriptografijai palankią Maltos salą, „OKEx“, atrodo, žaidė „Doppelgänger“ į „Binance“. Tačiau „OKEx“ reikalauja, kad jos pačios „blockchain“ pastangos nėra imitacija.

„„ OKChain “nekartoja„ Binance “, – sakė„ OKEx “atstovas. “Mūsų blokų grandinės vizijos ir padėtis yra visiškai kitokia nei” Binance Chain “, ir mes iš tikrųjų dirbame su skirtingais produktais.”

„OKChain“ vizija yra skatinti decentralizuotų komercinių programų augimą, ypač link finansinės įtraukties.

„Mes manome, kad decentralizuotas finansavimas yra raktas į finansinę įtrauktį ir finansinę laisvę visiems. Štai kodėl mes troškome išlaisvinti „DeFi“ galią “. Hao sakė savo tinklaraščio įraše, kuriame paskelbta apie „testnet“ paleidimą. „OKChain yra didžiulis etapas mums, o tai reiškia, kad dabar mes galime suteikti atvirą, nebrangią ir autonomišką ekosistemą, kad visi galėtų mėgautis„ blockchain “ir decentralizacijos teikiamais pranašumais.“

Neaišku, kaip mainai planuoja naudoti savo „blockchain“ tinklą žaisti „DeFi“ erdvėje.

Kol kas „OKEx“ ir toliau rimtai vertina savo mainų verslą, sakydamas, kad DEX bus pirmoji paraiška pietums „OKChain“. Palyginti su „Binance“, kuri „kuria [savo] grandinę ir kuria DEX programą, mes kuriame finansinę infrastruktūrą, o„ OKEx DEX “yra tik viena iš programų„ OKChain ““, – pridūrė OKEx atstovas..

„OKEx“ sako, kad tai leis vartotojams kurti ir pritaikyti savo DEX „OKChain“.

Be to, „OKChain“ palaiko išmaniųjų sutarčių diegimą iš karto, palyginti su „Binance“, kuri tik ką paskelbė apie atskiros išmaniųjų sutarčių grandinės kūrimą..

Huobi nori užgrobti tradicines finansų įstaigas

Kol kiti kriptovaliutų mainai vengė reguliuotojų, Huobi nusprendė užmegzti santykius su Kinijos vyriausybe. Pernai gruodį Huobi paskelbė kad ji prisijungė prie vyriausybės vadovaujamo „blockchain“ aljanso. Birža siekia pagilinti savo santykius su reguliavimo institucijomis, o vėliau ir su finansinėmis įmonėmis, nustatydama, kad pagrindinė jos „blockchain“ plėtra būtų atitiktis reikalavimams..

"„DeFi“ tapo viena perspektyviausių „blockchain“ technologijos taikomųjų programų, tačiau jos ateitis reikalauja, kad abi pusės – reguliavimo institucijos ir įmonės – dirbtų kartu, kad nustatytų naujos decentralizuotos ekonomikos standartus ir gaires.," sakė Ciara Sun, „Huobi Group“ pasaulinio verslo viceprezidentė. "Su „Huobi“ grandine norime suteikti decentralizuotą sistemą, kuri palengvintų pramonės bendradarbiavimą, o tai labai svarbu plačiai pritaikant „DeFi“.."

„Huobi“ grandinė leis reguliavimo institucijoms dalyvauti tinkle kaip tikrintojai per reguliavimo mazgo funkciją. Tai gali atrodyti pažįstama su „blockchain“ susijusių reguliavimo atnaujinimų sekėjams JAV. Praėjusiais metais Bostono federalinis rezervų bankas išleido baltąją knygą, kurioje išsamiai apibūdino grandinės reguliavimo priežiūros „priežiūros mazgą“..

Bendras vardiklis: savosios žetono vertė

Nors yra kuriami „blockchain“ mainai skirtingoms „blockchain“ erdvės dalims spręsti, jie visi gali pasinaudoti savo vietinės žetono vertės padidėjimu, jei jų statymai atsipirks..

Pirma, mainų žetonai, kurie iš pradžių buvo naudojami mokant prekybos ir įtraukimo į rinką mokesčius, dabar pereina į monetas, valdančias visą „blockchain“. Tai padidina šių žetonų naudojimą ir potencialiai vertę.

Tiesą sakant, tai galėtų suteikti įmonėms, veikiančioms kiekvieno „blockchain“ tinklo vertinimą, tikėjimą, mano „SKALE Labs“ generalinis direktorius Jackas O’Holleranas..

„Mokesčių mainų vertinimo kartotiniai yra žymiai mažesni nei šifruoto turto daugikliai, kurie nėra atskiesti, palyginti su nuosavu kapitalu“, – sakė O’Holleranas, kurio startuolis kuria „Ethereum“ mastelio sprendimą. „Paprastas pavyzdys: jei mainai uždirba 100 milijonų dolerių per metus, jie gali gauti 5–7 kartus didesnį savo vertės koeficientą, o tai reiškia, kad jų vertė verta nuo 500 iki 700 milijonų dolerių, vertinant nuosavybės vertybinius popierius.

“Jei jie išleidžia žetoną, kuris naudojamas mokėti mokesčiams, tas žetonas gali būti vertas kelių milijardų iš visiškai atskiestos perspektyvos su ta pačia pajamų suma.”

Decentralizavimo pavojaus varpas

Neaišku, kiek elektros energijos mainai vykdo savo vietiniuose „blockchain“ tinkluose, ir tai kelia klausimų, kiek šie tinklai yra decentralizuoti. „Vienas pagrindinių trūkumų yra tas, kad biržoje sukurti blokiniai grandinės paprastai nėra iš tikrųjų decentralizuoti, o decentralizavimas yra vienas iš vertingiausių„ blockchain “technologijos aspektų, sakė Misuma..

Išleidus baltąją knygą „Binance Smart Chain“, kriptografinio turto tyrimų įmonė Tomas Shaughnessy iš „Delphi Digital“ interviu su Cointelegraph. „Centralizuotos grandinės praleidžia esmę kiekvieną kartą. Esmė yra ne siūlyti pigesnius sandorius, bet kas gali tai padaryti naudodamasis „Amazon Web Services“, bet skatinti bendruomenės vedamą statybininkų, kuriems patinka dirbti kartu be centralizuotai suteiktų įgaliojimų, etosas “.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map