DCEP pilotai, „Bitmain“ gyvenvietės ir Kinijos „blockchain“ infrastruktūra

Kinijos rinkos žiūrėjimo vaizdas

„OKEx Insights“ „China Market Watch“ apžvelgia svarbiausias metų istorijas iš kriptografinės rinkos Kinijoje ir Honkonge.

Nuo centrinių bankų skaitmeninių valiutų kūrimo iki nacionalinių „blockchain“ infrastruktūrų sukūrimo 2020 m. Kinijoje ir Honkonge buvo įvykių metai kriptografijos ir blokų grandinės srityje. Metams einant į pabaigą, „OKEx Insights“ apžvelgia penkis svarbiausius šio specialiojo „China Market Watch“ leidimo pasakojimus.

Kinija paleidžia oficialius DCEP pilotus

Oficiali Kinijos skaitmeninė valiuta „Digital Electronic Currency Payment“ pradėjo savo oficialius bandomuosius bandymus 2020 m. Balandžio mėn pranešė kad Kinijos centrinis bankas pradėjo DCEP bandomąjį projektą Šendžene, Sudžou, Čengdu ir Xiong’ane – pastarieji buvo susiję su maisto ir mažmeninės prekybos sandoriais, naudojant DCEP, ir įtraukė užsienio įmones „McDonald’s“ ir metro.

Kinijos Liaudies bankas spalio pradžioje išplėtė savo skaitmeninės valiutos testavimo mastą visuomenei, Šendženo piliečiams išplatindamas 50 000 raudonų DCEP paketų, kuriuos galėjo išleisti 3389 paskirti prekybininkai Šendženo Luohu rajone. Vėlesniame bandyme Suzhou mieste PBoC bendradarbiavo su mažmeninės prekybos milžine JD.com, norėdamas išbandyti internetinius DCEP mokėjimus. Nuo „Double 12 Shopping Festival“ pradžios DCEP buvo naudojama beveik 20 000 operacijų.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Nors bandomieji DCEP bandymai buvo skirti mažmeninei prekybai, PBoC taip pat tiria DCEP naudojimą tarpvalstybiniuose sandoriuose ir 2022 m. Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse.. 
  • Nors nėra konkretaus DCEP paleidimo grafiko, galime tikėtis didesnių viešų bandymų ir aiškių gairių dėl DCEP reguliavimo 2021 m..

Kinijos nacionalinė blokų grandinė išplėtė tarptautinį dalyvavimą

„Blockchain“ pagrįstas paslaugų tinklas – nacionalinė Kinijos „blockchain“ infrastruktūra, paskelbė oficialus pasaulinės komercinės paskirties pristatymas balandžio 25 d.

Siekdama paremti savo tarptautinę augimo strategiją, BSN nustatyta „BSN-International“ kaip atskiras subjektas. „BSN-International“ palaiko viešųjų blokų grandinių integraciją ir planuoja pasiekti sąveiką su leidimų blokų grandinėmis Kinijoje. Kita vertus, „BSN China“ valdo didžiąją dalį BSN miesto mazgų Kinijoje – kurie negali prisijungti prie viešųjų „blockchain“.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Siekdama BSN pasaulinio tinklo sąveikos, „BSN China“ pasirinko penkis miesto mazgus, kad galėtų susisiekti su „BSN-International“. Tačiau decentralizuotos programos, veikiančios tuose penkiuose mazguose, turi atitikti Kinijos reglamentą dėl blokų grandinės ir kriptovaliutų.
  • „Red Date Technology“, BSN kūrėjas, paskelbė „Digital Asset Modeling“ kalbą kaip išmaniąją sutarčių kalbą BSN kūrėjams. Vieninga išmaniųjų sutarčių kalba pagerina BSN pasaulinio tinklo sąveiką.
  • BSN iš viso turi 136 miesto mazgai – 98 iš jų yra prijungti prie Kinijos BSN. Yra aštuoni užjūrio mazgai, o likę 30 mazgų yra statomi.

„Blockchain“ įsitvirtina 14-ajame Kinijos ekonominiame plane

„Blockchain“ technologija tapo vis svarbesnė Kinijos nacionaliniame strateginiame planavime. 14-ajame penkerių metų plane, 2021–2025 m., Kinija įskaitant „blockchain“ technologija yra vienas iš strateginių aukštųjų technologijų prioritetų. Tai atitinka Nacionalinės plėtros ir reformų komisijos, kur „blockchain“, strateginį dėmesį buvo paskirtas kaip informacinė infrastruktūra ir jai buvo suteikti prioritetai moksliniams tyrimams ir plėtrai. 

Pagrindiniai išsinešimai

  • Siekdamas atitikti Kinijos technologijų augimo tikslus, Pekinas nustatyti keturi „blockchain“ technologijos ramsčiai ekonomikos augimui paremti ir liepos mėn. išleido pirmąjį vyriausybės paslaugų „blockchain“ projektą.
  • Kaip vieną iš strateginių aukštųjų technologijų prioritetų Kinija paspartino „blockchain“ technologijos standartizavimą 2020 m. 

„Bitmain“ teisinį susitarimą pasiekia po ilgos kovos dėl valdžios

Užsitęsę teisminiai ginčai tarp Jihano Wu ir Micree Zhano gruodžio mėnesį pasiekė 600 mln. 

Kaip dalis atsiskaitymas, Wu atsisakys „Bitmain“ vadovybės. Jis perims BTC.com kasybos fondą ir „Bitmain“ užjūrio kasybos centrus. Kita vertus, Zhanas perims „Antpool“ kasybos baseiną ir „Bitmain“ kasybos ūkius Kinijoje.

Dėl struktūrinių pokyčių reikia 600 milijonų dolerių įsigyti Wu „Bitmain“ akcijų, kurias Zhan laikinai įkeis savo akcijas, kad užbaigtų. Kaip susitarimo dalį, Zhan ketina iki 2022 m. Pabaigos įvykdyti pradinį viešą „Bitmain“ aukcioną JAV..

Pagrindiniai išsinešimai

  • Atrodo, kad teisinis susitarimas yra palankus Zhanui, nes jis perėmė pagrindines „Bitmain“ operacijas Kinijoje ir jam buvo suteikta galimybė įsigyti Wu akcijų, kad būtų sustiprinta jo kontrolė įmonėje..
  • Norėdami finansuoti 600 milijonų dolerių vertės Wu akcijų įsigijimą, „Bitmain“ gali tekti įdiegti naujus kasybos modelius, kad būtų galima finansuoti atsiskaitymą..

Pirmasis reguliuojamas kriptofondas ir virtualaus turto prekybos platforma, patvirtinta Honkonge

Honkongo vertybinių popierių ir ateities komisija patvirtino pirmąją kriptovaliutų fondo ir virtualaus turto prekybos platformą 2020 m. „Arrano Capital“, „Venture Smart Asia Limited“ blokų grandinė, gavo reguliavimo institucijos pritarimas valdyti pirmąjį reguliuojamą BTC fondą, kuris skirtas tik profesionaliems investuotojams. 

Tuo tarpu „OSL Digital Securities“ gruodį SFC suteikė pirmąją virtualaus turto prekybos licenciją. Skaitmeninė „Fidelity“ remiamos „BC Group“ grupė gavo preliminarų patvirtinimą rugpjūtį.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Kaip pirmasis reguliuojamas BTC fondas Honkonge, „Arrano Capital“ privalo laikytis su 2019 m. spalio mėn. išleistomis virtualaus turto portfelio valdytojų preliminariomis sąlygomis.

„OSL Digital Securities“ gali pasiūlyti virtualią turto prekybą pagal 1 ir 7 tipo reguliuojamas veiklas, kurios apibrėžia atitinkamai vertybinių popierių prekybą ir automatizuotų prekybos paslaugų teikimą. Bendrovė taip pat yra pirmoji virtualios turto prekybos platformos pareiškėja po SFC reguliavimo gairės lapkričio mėnesį išleistose virtualių turto prekybos platformose.

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamias savybes, originalius tyrimus & kuruotos naujienos iš kriptografijos profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map