DCEP nepakeis „fiat“, Honkongas suteikia virtualaus turto prekybos licenciją

Savaitinė „blockchain“ ir kriptovaliutų naujienų iš Kinijos ir Honkongo apžvalga

Kinijos rinkos žiūrėjimo vaizdas

Kinijos skaitmeninės valiutos elektroninių mokėjimų sistema, žinoma kaip DCEP, šią savaitę ir toliau kaupia antraštes. Buvęs Kinijos Liaudies banko valdytojas Zhou Xiaochaunas pasidalijo įsitikinimu, kad DCEP nėra skirtas pakeisti esamas „fiat“ valiutas, tokias kaip JAV doleris..

DCEP taip pat debiutavo internetinėje svetainėje JD.com per praėjusią savaitę vykusį „Double 12 Shopping Festival“, kuriame buvo atlikta beveik 20 000 operacijų. Tuo tarpu Honkongo vertybinių popierių ir ateities komisija „OSL Digital Securities“ suteikė pirmąją virtualaus turto prekybos licenciją.

Šios savaitės „OKEx Insights“ „China Market Watch“ leidime rasite viską, ko galbūt praleidote dėl šių istorijų ir dar daugiau..

Buvęs PBoC vadovas sako, kad DCEP nėra skirtas pakeisti „fiat“ valiutas

Zhou Xiaochuanas, buvęs PBoC valdytojas ir Kinijos finansų asociacijos prezidentas, tvirtino kad Kinija nesiekia pakeisti „fiat“ valiutų DCEP. Kalbėdamas Šanchajaus finansiniame forume, Džou tvirtino, kad Kinija įtikina vartotojus ir užsienio prekybininkus palaipsniui priimti mokėjimus DCEP.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Kinija žino apie pamoką, išmoktą iš „Diem“ sagos, anksčiau vadintos Svarstyklėmis. Politikos formuotojai laikėsi atsargumo požiūrio į „Diem“ ir jo galimybes sutrikdyti finansines sistemas, tuo pačiu užginčydami pinigų suverenitetą.
  • Kol Kinija aktyviai eina link DCEP plėtros, Japonijos tarptautinių reikalų viceministras Kenjo Okamura susirūpinęs apie savo tautą, prarandančią pirmojo judėjimo pranašumą kuriant centrinio banko skaitmenines valiutas. Kitos tautos greičiausiai turi panašų susirūpinimą dėl atsilikimo pasaulinėse CBDC lenktynėse.

DCEP išleido beveik 20 000 operacijų JD.com

„JD Digits“, elektroninės prekybos milžinės „JD.com“ „fintech“ padalinys, pranešė kad DCEP buvo panaudota beveik 20 000 sandorių nuo praėjusią savaitę vykusio „Double 12“ prekybos festivalio Šendžene pradžios. Bendrovė nurodė, kad pirmąją DCEP operaciją atliko klientas Sudžou ir mokėjimas buvo atliktas per 0,5 sekundės.

Pagrindinis išsinešimas

  • Iki šiol DCEP pirmiausia naudoja jaunosios kartos atstovai. „JD Digits“ teigė, kad beveik 80% DCEP sandorių atliko tie, kurie gimė devintajame ar dešimtajame dešimtmetyje. Didžiausias mokėjimas internetu viršijo 10 000 CNY – atitinka daugiau nei 1 500 USD.

Honkongas suteikia oficialią virtualaus turto prekybos licenciją

„OSL Digital Securities“, „Fidelity“ remiamos „BC Group“ skaitmeninės grupės, gavo oficialią Honkongo vertybinių popierių ir ateities komisijos licenciją vykdyti 1 ir 7 tipo reglamentuojamas veiklas – prekyba vertybiniais popieriais ir teikti automatizuotas prekybos paslaugas – atitinkamai gruodžio 15 d..

Rugpjūčio mėn. OSL gavo išankstinį reguliatoriaus pritarimą. Kai jis pradės veikti, OSL klientams pasiūlys reikalavimus atitinkančią prekybos prieigą prie BTC, ETH ir pasirinktų saugos žetonų pasiūlymus.

Pagrindiniai išsinešimai

  • HKSFC suteiktos virtualaus turto prekybos licencijos reiškia, kad OSL sėkmingai išlaikė griežtus reguliatoriaus patikrinimo reikalavimus. OSL virtualaus turto aukoms bus taikoma tokia pati griežtesnė reguliavimo kontrolė, kokia taikoma tradiciniams vertybiniams popieriams.
  • Patvirtinimas Honkonge sustiprins OSL bandymą išplėsti savo verslą į Singapūrą. Bendrovė kreipėsi dėl skaitmeninio turto licencijos pagal Mokėjimo paslaugų įstatymą ir šiuo metu ją peržiūri Singapūro pinigų tarnyba.

Kinijos ekonomikos atsigavimas paspartėja iki 2021 m

Tai buvo sąstingio savaitė akcijų rinkose Honkonge ir Kinijoje. Spaudos metu „Shanghai SE Composite“ ir „CSI 300“ šiuo metu prekiauja 3 368 ir 4952 punktais – savaitiniai nuostoliai yra atitinkamai 0,12% ir 0,19% padidėjimas. Honkonge „Hang Seng“ indeksas šią savaitę nukrito 0,2% ir šiuo metu siekia 26 456.

SZSE „blockchain 50“ indeksas šią savaitę nukrito 1,44%. Šaltinis: „Trading Economics“, „Investing.com“


Kinija sustiprino savo lūkesčius dėl sveikas ekonomikos atsigavimas Pramonės gamyba ir mažmeninė prekyba lapkričio mėn. išaugo atitinkamai 7% ir 5%, palyginti su prieš metus. Be to, ilgalaikio turto investicijos Kinijoje išaugo 2,6%.

Pramonės produkcija ir mažmeninė prekyba Kinijoje augo per metus. Šaltinis: Nacionalinis statistikos biuras

Pagrindiniai išsinešimai

  • Pramonės produkcija atsigauna greičiau nei mažmeninė prekyba Kinijoje. Nors nuo COVID-19 pandemijos pradžios tiek pramonės produkcija, tiek mažmeninė prekyba augo neigiamai, balandžio mėn. Pramonės produkcija vėl pasiekė teigiamą trajektoriją. Mažmeninė prekyba tai padarė tik rugpjūtį.
  • Akademinės institucijos atnaujino savo ekonominių duomenų įvertinimus, remdamosi naujausiais lapkričio mėnesio duomenimis. Pavyzdžiui, „Oxford Economics“ projektuojamas Kinijos 2021 m. Ekonomikos augimas sieks 8,1 proc., Palyginti su ankstesniu 7,8 proc..

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamias savybes, originalius tyrimus & kuruotos naujienos iš kriptografijos profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map