Baidu „XuperOS“ baltoji knyga, „Blockchain“ vienaragiai Kinijoje ir skaitmeninės valiutos pinigų sistemoje – „China Market Watch“

Savaitinė „blockchain“ ir kriptovaliutų naujienų iš Kinijos ir Honkongo apžvalga.

Kinijos ir Honkongo akcijų rinka šią savaitę šiek tiek atsigavo. Šiuo metu „Shanghai SE Composite“ ir „CSI 300“ paleisti 3 386 ir 4763, šiek tiek padidėjus atitinkamai 3,03% ir 2,29% per savaitę. „Hang Seng“ indeksas šią savaitę taip pat padidėjo 0,89%, šiuo metu siekia 24 930.

Ginčas dėl Kinijos technologijų gigantų, veikiančių JAV, šią savaitę padidino įtampą tarp abiejų šalių. Valstybės sekretorius Mike’as Pompeo paragino programų parduotuvių JAV pašalinti "nepatikimas" Kinijos programos, tokios kaip „TikTok“ ir „WeChat“, tvirtina, kad šios programos kelia didelį susirūpinimą privatumu Amerikos piliečiams.

Siekiant išvengti galimo draudimo JAV, „TikTok“ patronuojanti įmonė „ByteDance“ šiuo metu yra derybose su įvairiomis įmonėmis įsigyti „TikTok“ veiklą šalyje. Tačiau prezidentas Donaldas Trumpas turi reikalavo kad JAV iždas sumažins pardavimą ir perspėjo, kad „TikTok“ bus uždrausta rugsėjo 15 d., jei nebus susitarta. Nepaisant išaugusios įtampos tarp JAV ir Kinijos, poveikis Kinijos akcijų rinkai buvo ribotas ir rinka atsigavo, palyginti su praeitą savaitę.

Kasdienį „Hang Seng“ indekso nuosmukį lemia neigiamas D.Trumpo teiginys, susijęs su Honkongo vertybinių popierių birža SEHK. Trumpas sakė kadangi Honkongas prarado ypatingą ekonominį statusą pagal teritorijos nacionalinio saugumo įstatymą, Honkongas nebebus sėkmingas mainas. Jis prognozavo, kad į sąrašą įtraukti verslai pereis iš SEHK į Niujorko vertybinių popierių biržą ar „Nasdaq“.

sprogimas Libano sostinėje Beirute iki šiol darė ribotą įtaką Honkongo ir Kinijos akcijų rinkoms. Libano vyriausybė paskelbė dviejų savaičių nepaprastąją padėtį, nes sprogus žuvo mažiausiai 135 žmonės ir buvo sužeista daugiau kaip 5000 žmonių..

Tuo tarpu SZSE „Blockchain 50“ indeksas šiuo metu siekia 4161, o savaitinis augimas – 4,51%. Tarp 50 akcijų, įtrauktų į indeksą, Pekino sertifikatų tarnyba (300579.SZ) yra kasdien didžiausia laimėtoja, padidėjusi 10 proc., Tuo tarpu „BGI Group“ (300676.SZ) yra didžiausia pralaimėtoja, kurios savaitiniai rodikliai siekia -7,01%..

Kinijos rinkos indeksų rodikliai. Šaltinis: „Trading Economics“, „Investing.com“Kinijos rinkos indeksų rodikliai. Šaltinis: „Trading Economics“, „Investing.com“

„OKEx Insights“ taip pat apžvelgia šios savaitės tris populiariausias kriptografines naujienas iš Kinijos ir Honkongo – nuo „Baidu“ „blockchain“ baltojo popieriaus iki „blockchain“ vienaragių Kinijoje ir pastangos, kad skaitmeninės valiutos pertvarkytų pinigų sistemą.

„Baidu“ išleido savo „blockchain“ infrastruktūros tinklo baltąją knygą

Baidu išleido savo Baltas popierius „XuperOS“, atviro kodo „blockchain“ infrastruktūros tinklui. Tikimasi, kad „XuperOS“ palengvins „blockchain“ tinklą, jungiantį „Baidu“ gimtąjį „blockchain“ „XuperChain“ su kitais viešaisiais ir privačiais blokiniais tinklais, tokiais kaip „Ethereum“, „EOS“ ir „Hyperledger Fabric“.

Baidu baltojoje knygoje teigiama, kad „XuperOS“ leidžia „Baidu“ išplėsti „blockchain“ iniciatyvas bendradarbiaudama su trečiosiomis šalimis. Vienas iš „blockchain“ iniciatyvų pavyzdžių yra vaizdo autorių teisių apsauga, kurią „Baidu“ verslo partneris Pekino interneto teismas, paleistas formos "Tianpingo grandinė" apie „XuperChain“ 2018 m. Teisminė „blockchain“ sistema supaprastina skaitmeninių įrodymų saugojimą autorių teisių pažeidimo bylose. Padedant „XuperOS“, „Baidu“ gali toliau išplėsti savo autorių teisių iniciatyvą su tokiais partneriais kaip Guangdžou interneto teismas.

Be Baidu „blockchain“ iniciatyvų, baltojoje knygoje buvo dalijamasi kai kuriais „XuperOS“ tiesioginio naudojimo atvejais tokiose srityse kaip švietimas ir teisė. Pavyzdžiui, „Educhainx“ naudojo „XuperOS“, kad pradėtų „blockchain“ kursus šimtuose Kinijos mokyklų. Studentai gali įdiegti išmaniąsias sutartis „XuperOS“, o jų baigimo pažymėjimai saugomi „blockchain“.

Baltojoje knygoje teigiama, kad artimiausiu metu „XuperOS“ bus pagrindiniai „blockchain“ naudojimo atvejai – finansai ir elektroninė komercija..


Pagrindiniai išsinešimai

  • „Baidu“ „XuperOS“ yra atvirojo kodo „blockchain“ infrastruktūros tinklas, jungiantis „Baidu“ gimtąją grandinę „XuperChain“ su kitais viešaisiais ir privačiais „blockchain“.
  • „XuperOS“ leidžia „Baidu“ išplėsti savo „blockchain“ iniciatyvas su trečiosiomis šalimis, pavyzdžiui, vaizdo autorių teisių apsauga.
  • Tokios sritys, kaip švietimas ir teisė, yra keletas „XuperOS“ tiesioginio naudojimo atvejų. Tinklas artimiausiu metu tiria finansų ir elektroninės komercijos naudojimo atvejus.

Tik du iš 11 „blockchain“ vienaragių yra Kinijoje

A vienaragis yra privati ​​įmonė, kurios vertė viršija 1 milijardą dolerių, ir pagal neseniai paleistas "„Hurun“ pasaulio vienaragio indeksas 2020 m" ataskaitoje teigiama, kad per pirmąjį 2020 m. ketvirtį visame pasaulyje yra 586 vienaragiai, iš kurių 11 yra „blockchain“ įmonės.

„Ripple“ užėmė pirmąją vietą tarp „blockchain“ bendrovių, įvertinusi 70 mlrd. RMB (10,1 mlrd. USD) ir užimdama 23 vietą pasaulio vienaragių reitinge. Po jo sekė „Coinbase“, kurio vertė – 55 mlrd. RMB (7,9 mlrd. USD).

Tačiau „Bitmain“ ir „Block.one“ yra vieninteliai du blokų grandinės vienaragiai, įsikūrę Kinijoje. Pažymėtina, kad palyginti su 80 mlrd. RMB (11,5 mlrd. USD) įvertinimu 2019 m., „Bitmain“ šiuo metu vertinama 30 mlrd. RMB (4,3 mlrd. USD). Kaip teigiama Huruno ataskaitoje, staigus „Bitmain“ vertinimo kritimas siejamas su prastais jos kolegos „Canaan Inc.“ akcijų kainų rodikliais. Veiklos rezultatai taip pat atspindi pesimistines ir neaiškias Bitcoin kasybos pramonės perspektyvas..

„Blockchain“ vienaragių reitingai nuo 2020 m. Pirmojo ketvirčio. Šaltinis: „Hurun Report“, „OKEx Insights“„Blockchain“ vienaragių reitingai nuo 2020 m. Pirmojo ketvirčio. Šaltinis: „Hurun Report“, „OKEx Insights“

Pagrindiniai išsinešimai

  • Vienaragis yra privati ​​įmonė, kurios vertė viršija 1 milijardą dolerių. 2020 m. Pirmąjį ketvirtį visame pasaulyje yra 586 vienaragiai.
  • „Ripple“ užėmė pirmąją vietą tarp „blockchain“ vienaragių, įvertinusi 70 mlrd. RMB, paskui „Coinbase“ – 55 mlrd. RMB.
  • „Bitmain“ ir „Block.one“ yra vieninteliai du blokų grandinės vienaragiai, įsikūrę Kinijoje. Dėl „Canaan Inc“ akcijų kainų „Bitmain“ vertinimas buvo sumažintas 50 mlrd. RMB.

Skaitmeninės valiutos turėtų pakeisti visas valiutas, sakė buvęs BoC viceprezidentas

Wang Yongli, buvęs Kinijos banko viceprezidentas ir „Haixia blockchain“ tyrimų instituto direktorius, mano, kad skaitmeninė valiuta turėtų pakeisti visas valiutas, kad pertvarkytų pinigų sistemą.

Kaip pareiškė rugpjūčio 1 d. tinklaraščio įraše Wangas pripažino, kad tokios skaitmeninės valiutos kaip Kinijos skaitmeninės valiutos elektroninis mokėjimas yra laikomos apyvartoje esančių grynųjų pinigų (t. y. M0) pakaitalu. M0 Kinijoje nurodo į pinigų tiekimo sistemos piniginę bazę, kurią sudaro apyvartoje esantys pinigai ir lengvai konvertuojamas į grynuosius pinigus.

Wangas pasiūlė, kad skaitmeninės valiutos nebūtų ribojamos tik kaip M0 pakaitalas. Vietoj to, norint pertvarkyti pinigų mechanizmą, turėtų būti naudojamos skaitmeninės valiutos. Pavyzdžiui, norint nustatyti, galima naudoti skaitmeninių valiutų sistemą "pagrindinės sąskaitos" visiems socialiniams subjektams centrinio banko skaitmeninės valiutos platformoje. Tai leistų centriniams bankams tiesiogiai prižiūrėti skaitmenines valiutas, nedarant didelio poveikio dabartinei finansų sistemai.

Wangas taip pat pridūrė, kad skaitmeninės valiutos apsaugo nuo per didelių popierinių pinigų išleidimo išlaidų, o tai padeda išlaikyti pinigų ir finansinį stabilumą.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Wangas pasiūlė, kad skaitmeninės valiutos neturėtų būti vertinamos tik kaip apyvartoje esančių grynųjų pinigų pakaitalas, bet skaitmeninės valiutos turėtų būti naudojamos visoms valiutoms pakeisti, kad pertvarkytų pinigų sistemą.
  • Kinijos DCEP laikomas grynųjų pinigų apyvartoje pakaitalu.
  • Norėdami pertvarkyti pinigų sistemą, nustatymui gali būti naudojamos skaitmeninės valiutos "pagrindinės sąskaitos" visiems socialiniams subjektams centrinio banko skaitmeninės valiutos platformoje.

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamias savybes, originalius tyrimus & kuruotos naujienos iš kriptografijos profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map