Apsaugokite savo „Bitcoin“ portfelį

„Bitcoin“ jaučiams buvo sunku, nes pirmaujanti kriptovaliuta ėjo meškų keliu, nes birželio pabaigoje pasiekė aukščiausią metų lygį – 13 900 USD. Kainų korekcijai tęsiantis, prekybininkai klausė, kaip apsidrausti savo BTC ilgosiomis pozicijomis. Dėl klestinčių kriptografinių išvestinių finansinių priemonių rinkų dalyviai dabar gali pasinaudoti vis populiaresniais amžinojo apsikeitimo sandoriais ir ateities sandorių produktais, kad galėtų geriau kontroliuoti savo rizikos riziką.

BTC Trumpalaikis lokys

Nepaisant to, kad ilgalaikis „bullish“ atvejis vis dar stiprus, kasdieniniame BTC / USDT grafike pastebimas trumpalaikio meškiuko išlikimas. Birželio pabaigoje pora pirmą kartą per daugiau nei metus prekiavo virš 13 900 USD, tačiau liepos viduryje porai nepavyko peržengti šio lygio ir tai tapo pasipriešinimu. Susidarė dvigubas viršutinis modelis, po kurio seka nuosmukis. Neseniai porai nepavyko likti virš dvigubos viršutinės iškirptės ir siekti maždaug 10 400 USD. Be to, dienos RSI vis dar mažesnė nei 50 ir dienos MACD liko meškų zonoje.

Išvestinės finansinės priemonės ir rizikos valdymas

Atsižvelgiant į naujausią kainų korekciją BTC, rizikos valdymas naudojant bitkoino išvestines finansines priemones dabar yra tema, kurią galbūt visi nori dar kartą peržiūrėti. Jei buvote investuotojas tradicinėje finansų rinkoje, jums nebus svetima prekyba išvestinėmis finansinėmis priemonėmis.

Vadove išvestinė finansinė priemonė yra finansinis vertybinis popierius, kurio vertė nustatoma pagal pagrindinį turtą. Tai sutartis, kurioje dalyvauja dvi ar daugiau šalių, o pagrindinis turtas gali būti akcijos, obligacijos, žaliavos, valiutos, palūkanų normos ar rinkos indeksai..

Kuo darinys yra toks populiarus instrumentas? Kadangi jis gali būti naudojamas pozicijų apsidraudimui, spekuliacijoms dėl pagrindinio turto krypties judėjimo arba akcijų paketo suteikimui. Tai taip pat universali priemonė, susijusi su rizikos valdymu. Daugelis finansų įstaigų, vykdydamos rizikos diversifikavimo strategijas, nuolat prekiauja išvestinėmis finansinėmis priemonėmis, tokiomis kaip apsikeitimo sandoriai ir išankstiniai sandoriai.

Kriptografiniai dariniai

Kripto išvestinių priemonių rinkos yra palyginti naujos ir nedidelės, palyginti su tradicinėmis, tačiau tai nepadaro jos mažiau pelningos. Kaip ir akcijų ateities sandoriai ar palūkanų normos apsikeitimo sandoriai, taip ir BTC išvestinės finansinės priemonės suteikia prieglobstį nuo nepastovumo ir kriptografinių rinkų svyravimų. Jis taip pat gali veikti kaip apsidraudimo priemonė, siekiant kompensuoti galimus nuostolius. Be to, prekiautojai gali naudoti išvestines finansines priemones spekuliuodami apie kriptovaliutų kainas su svertu, maksimaliai padidindami galimą pelną. Kriptografiniame pasaulyje yra trys pagrindinės darinių rūšys. (1). Nuolatiniai apsikeitimo sandoriai; (2). Ateities sandoriai; ir (3). Galimybės

Apsidraudimas

Nors didėjanti BTC rizika ateityje gali sukurti BTC bulių pirkimo galimybę, tačiau BTC neigiama nuotaika susiformavo, o rizikos valdymui investuotojams patariama peržiūrėti savo apsidraudimo ir arbitražo strategijas. Apsidraudimas apima daugiau nei vieno lažybų naudojimą priešingomis kryptimis, siekiant sumažinti rimtų investicijų nuostolių riziką. Pirmiausia apžvelkime skirtumus tarp apsidraudimo strategijų.

Apdraudimo pavyzdžiu imkime ateities sandorius.


Vis dar yra keletas kitų veiksnių, kurie turės įtakos bendrai apsidraudimo strategijai, pavyzdžiui, galiojimo pabaigos data, sprendimas būti ilgas ar trumpas ir sutarčių skaičius.

Ilgų padėčių apsauga

Nuolatinis apsikeitimas yra dar viena struktūrizuota priemonė, kuria investuotojai gali pasinaudoti. Tarkime, kad dabar bitkoinas neatidėliotinų akcijų rinkoje prekiauja 9500 USD, o BTC amžinasis apsikeitimo sandoris – 9 600 USD. Investuotojas galėtų nusipirkti bitkoiną neatidėliotinų akcijų rinkoje su 9 500 USD ir tuo pačiu metu nuolatinėje rinkoje atidaryti trumpą poziciją, kurios vertė tokia pati (9 500 USD)..

  1. Kai BTC kainos pakils, investuotojai galėtų pasipelnyti iš neatidėliotinų priemonių rinkos.
  2. Kai BTC kainos sumažės, investuotojai galėtų uždaryti trumpalaikę nuolatinio apsikeitimo sandorio poziciją ir iš to gauti pelną, kompensuoti prarastą neatidėliotinų priemonių rinkoje..

Tačiau prekybininkai taip pat turėtų atsižvelgti į finansavimo ir atsiskaitymo veiksnius, jei apsikeitimo sandorio palaikymas ilgesniam laikotarpiui yra jų strategijos dalis.

Arbitražo galimybės

Arbitražas yra praktika prekiauti kainų skirtumu tarp daugiau nei vienos tos pačios prekės rinkos, bandant pasipelnyti iš disbalanso. Tai apima pirkimą ir pardavimą per labai trumpą laikotarpį. Tarkime, kad tas pats scenarijus, kai bitkoinas neatidėliotinų akcijų rinkoje prekiauja 9500 USD, o BTC amžinas apsikeitimo sandoris siekia 9 600 USD. Investuotojas neatidėliotinų priemonių rinkoje perka bitcoiną su 9 500 USD ir tuo pačiu metu nuolatinėje rinkoje atidaro trumpą poziciją, kurios vertė yra tokia pati (9 600 USD)..

  1. Investuotojai gali pasiimti pelno, jei skirtumas tarp jų sumažės.
  2. Jei išplitimas išplėstas, nerealizuotas P&L apsikeitimo sandoris tampa neigiamas. Esant tokiai situacijai, investuotojai gali laukti, kol bus atliktas atsiskaitymas. Apsikeitimo sandorio ženklo kaina paprastai skaičiuojama pagal neatidėliotiną kainą, todėl markės kaina būtų labai arti taško, o pelnas būtų apie 9 600–9 500 USD = 100 USD
  3. Kai neatidėliotina kaina yra didesnė už apsikeitimo kainą, bendras pelnas viršija 100 USD.

Išvada

Apsidraudimas nėra nerizikingų sandorių siekimas. Užtat tai bandymas sumažinti žinomą riziką prekiaujant. Tai yra svarbi tradicinių finansų rinkų ir verslo valdymo strategija, o kripto prekybininkai gali pritaikyti praktiką, kuri buvo plačiai naudojama akcijų, valiutų ir prekių prekyboje. Panašiai kaip ir bet kuri kita rizikos ir atlygio prekyba, apsidraudimas sąlygoja mažesnę grąžą dalyvaujančiai šaliai, tačiau tai gali suteikti reikšmingą apsaugą nuo neigiamos rizikos.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map