AMA apibendrinimas: orchidėja – ne tik VPN, bet ir visas privatumo tinklas

Mes norėtume garsiai sušukti mūsų bendruomenei dėl sprogimo praėjusią naktį mūsų naujausiame sąrašo projekte – „Orchid“! Mums buvo malonu, kad dr. Stevenas Waterhouse’as, „Orchid“ įkūrėjas ir generalinis direktorius, pasidalino savo verslo įžvalgomis ir strategijomis su mumis, pokalbiai buvo suprantami ir malonūs. Tikrai pajutome karštį ir aistrą!

„Orchid“ įgalina decentralizuoto virtualaus privataus tinklo (VPN) sprendimą, kuris naudoja pasaulinį pralaidumo teikėjų telkinį, kad sujungtų asmenis ir išlaikytų privatumą, o vartotojai galėtų naudotis atviresniu ir prieinamesniu internetu.

AMA metu dr. Stevenas Waterhouse’as atsakė į įvairius klausimus apie Orchidėją ir mūsų bendruomenės OXT kartu su gyvu Q&A sesijos pabaigoje. Perskaitykite žemiau mūsų apžvalgas apie AMA su orchidėja!

1 sesija

1 klausimas. Kokia yra jūsų kilmė ir kaip kilo idėja sukurti orchidėją?

A1: Nuo pat interneto pradžios ir įvairių kompanijų, kuriose dalyvavau, man visada rūpėjo 2 dalykai: centralizuota ir decentralizuota architektūra: internetas iš pradžių buvo sukurtas decentralizuoti. Jis iš tikrųjų buvo sukurtas taip, kad atlaikytų didelę nelaimę. Taigi bėgant metams mes kūrėme internetą ten, kur jis yra šiandien, įvyko nemažai to originalaus dizaino pakeitimų.

Tai visų pirma yra techninių kliento apribojimų rezultatas: serverių sistemos, t. Y. Mes esame centralizuoti, pvz. pagrindiniai interneto portalai dėl kliento: serverio dizainas. Tai veda prie verslo modelių, kuriuos matome šiandien, pvz. Vartotojų stebėjimas ir vartotojų duomenų pardavimas, siekiant užtikrinti pelningumą, manau, kad decentralizuotos architektūros, tokios kaip „Ethereum“ ir „Orchid“, kuriose mes naudojame „Ethereum“, yra tinkamesnės tam tikrų rūšių programoms. Antroji idėja, kuri man jau seniai rūpi, yra privatumas, o mūsų pastebėjimas prieš pradedant „Orchid“ buvo tas, kad dabartiniai VPN teikėjai taip pat yra centralizuoti ir neturi integruoto dizaino privatumo..

„Orchid“ įkvėpė tai, kas būtų, jei kas galėtų valdyti VPN mazgą arba sukurti savo VPN tinklą. Po kelerių metų tai ir sukūrėme.

2 k .: Priėmimas yra vienas iš svarbių veiksnių, į kurį reikia sutelkti visus projektus, kad taptų patrauklesni investuotojams. Koks yra Orchidėjos planas priimti daugiau įvaikių?

A2 :Taigi „Orchidėjoje“ mes esame orientuoti į įvaikinimą. Mes esame vienas iš nedaugelio projektų, kuriame yra programa, kurią gali naudoti tiek vartotojai, tiek mazgų teikėjai ir kuri išsprendžia žmonėms apčiuopiamą ir realią problemą. Dabar mes turime „iOS“ ir „Android“ programas, netrukus – „Dekstop“ programas ir atidžiai sutelkėme dėmesį į savo prekės ženklą ir dizainą. Kliento programose pristatėme naujų idėjų, kad vartotojai galėtų lengviau įsitraukti į „Web3“ aplinką, tuo pačiu išlaikydami decentralizuotą požiūrį į privatumą. Tačiau mes taip pat pripažįstame, kad labai svarbu pritraukti vartotojus, kurie nežino, kaip naudotis kriptovaliuta, ir mes dirbame su sprendimais, leidžiančiais įjungti šią funkciją. Mes taip pat labai džiaugiamės galėdami pradėti naudoti „OKEx“, nes tai atveria naujas rinkas ne tik OXT, bet ir taip pat ir mūsų klientui – todėl neseniai išvertėme savo programą, baltąjį popierių, interneto svetainę, „dapp“ ir pan. į mandarinų, rusų, indoneziečių ir japonų kalbas.

3 klausimas: nurodykite priežastį, kodėl vartotojai turėtų naudoti orchidėjas. Kokia nauda orchidėjai?

A3: Taigi, naudodamiesi įprastu VPT, pasitikite vienu VPT teikėju savo duomenimis. Tikimės, kad tas VPT teikėjas yra patikimas, tačiau visame pasaulyje yra 1000 VPN teikėjų, taigi, kaip tu žinai? Su „Orchid“ klientas siunčia srautą keliems VPN teikėjams ir srautas gali būti "pašoko" arba nukreipiami tarp kelių VPT teikėjų. Be to, su „Orchid“ kiekvienas gali paleisti VPN mazgą, kad galėtumėte pats jį paleisti arba nustatyti savo draugams. Be to, mūsų VPN laidinis protokolas yra naujas, o srautas labiau panašus į vaizdo srautą, pvz., Priartinimą, nei į įprastą VPN protokolą. Tai turi reikšmingų pranašumų. Galiausiai naudodami „Orchid“ taip pat galite įkelti programą ar naują šifravimo algoritmą į teikėjo mazgus ir naudoti tai – todėl mūsų protokolas yra pritaikomas, čia yra keletas iš mūsų išverstų programų ekrano kopijų.

4 klausimas. Yra daug VPN ir pranešimų programų, kurios yra prieinamos ir veikia gerai dabartinėje rinkoje, kodėl decentralizuota VPN platforma yra geresnė nei centralizuota? Kokie yra papildomi decentralizuotų programų, o ne centralizuotų, privalumai ?


A4: Pagrindinės idėjos yra šios:

1. Negalite būti tikri, kad galite pasitikėti VPN teikėju. Orchidėja naudojasi keliais tiekėjais, taip pat apgauna srautą tarp jų, kad pagerintų privatumą.

2. Kiekvienas gali valdyti „Orchidėjos“ mazgą ir tapti paslaugų teikėju, taigi tai leidžia žmonėms kurti savo tinklus.

3. Naudodamiesi „OXT“ ir mūsų išmaniųjų sutarčių planais, mes galime padaryti papildomų dalykų šiame tinkle, pavyzdžiui, mokėti už turinį, paleisti kodą ir kt..

Taigi tinklas nėra susijęs tik su VPN. Ten yra daug daugiau.

Vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos išsiaiškinome, yra tai, kaip apskaičiuoti „Ethereum“ mokėjimus, kad jie veiktų duomenų tinklo sparta. Mūsų "tikimybiniai nanomokėjimai" įgalina greitas operacijas ir taip pat leidžia mokėti paslaugų teikėjams už tokius dalykus kaip pralaidumas (pvz., VPN arba „Wifi“ arba „Mesh“ tinklas), saugojimas, apdorojimas ar turinys.

https://blog.orchid.com/introducing-nanopayments

Q5 : Kaip jaučiatės, kai OXT bus įtrauktas į OKEx sąrašą? Kokia ilgalaikė šio veiksmo nauda OXT ateičiai? Projektas turi būti nepaprastai efektyvus, kad būtų įtrauktas į aukščiausio lygio biržą, pvz., „OKEx“, kaip sekasi jūsų projektui?

A5: Visų pirma mes džiaugiamės galėdami dirbti su „OKEx“ – ten komanda yra nuostabi ir profesionali. Mes taip pat džiaugiamės galėdami prisijungti prie šios bendruomenės ir mokytis iš jūsų visų bei gauti atsiliepimų apie tai, ko jums reikia ir kaip Orchidėja gali padėti. Kaip sakiau anksčiau, džiaugiamės galėdami padidinti savo aprėptį pasaulyje. Mes pradėjome veikti gruodžio mėnesį ir patekome į „Coinbase“ sąrašą, bet po to kelis mėnesius bandėme išsiaiškinti, kurie mainai bus kiti, kurie mums pasiūlytų plačią pasaulinę aprėptį ir profesionalią platformą. Tada mes pradėjome dirbti su „OKEx“ ir džiaugiamės galėdami pradėti juos naudoti. „OKEx“ siūlo ne tik puikius mainus ir bendruomenę, bet ir aprėptį daugelyje pasaulio vietų, todėl mes taip pat išverstėme ir reklamavome savo programą ir svetainę šiomis kalbomis, kad palaikytume bendruomenes – ne tik prekybai, bet ir žmonėms. norėdami pasiekti mūsų programą.

Svarbu, kad programa ir teikėjų tinklas, pvz., Mūsų, veiktų tik tuo atveju, jei yra „$ OXT“, turėtų plačią aprėptį daugelyje geografinių rinkų.

Kalbant apie mūsų projektą, mums pasisekė, kad turime nuostabią komandą „Orchid“ ir daugybę draugų bei rėmėjų nuo pat pirmųjų „blockchain“ erdvės dienų. Šie žmonės padėjo mums patekti ten, kur esame, ir manome, kad tai tik mūsų kelionės pradžia. Mūsų tikslas yra pritaikyti savo tinklą įvairiems tikslams visame pasaulyje.

6 klausimas: su kiek partnerių OXT dirba? Kas jie tokie?

A6: Mes turime daug partnerių. Tinklo srityje pradėjome bendradarbiauti su patikimais ir privačiais VPN teikėjais, įskaitant privačią interneto prieigą, „Boleh“, „VPN Secure“, „Tenta“, „Liquid“ ir kitus. Mes taip pat dirbame su kai kuriais didžiausiais kriptografijos vardais, tokiais kaip OKEX (!), Coinbase, Ledger, Bloq, Bread Wallet ir kt. Stebėkite mūsų TG, tinklaraštį ir „Twitter“, kad netrukus atsirastų daugiau partnerysčių.

7 klausimas: šifravimo rinka tampa perpildyta „blockchain“ projektais ir žetonais, dėl ko OXT skiriasi nuo kitų projektų?

A7: Sutinku, kad ten yra daugybė projektų. Tai natūralu naujovių cikle.

Kiti šio įvykio pavyzdžiai buvo „dotcom“ burbulas 90-ųjų pabaigoje. Tas pats nutiko ir su socialine žiniasklaida, mobiliuoju ir kt. Mūsų įsitikinimu, sutelkiant dėmesį į tikrus naudojimo atvejus ir užtikrinant tvirtą vertę sprendimuose, tokie projektai kaip „Orchid“ galės sėkmingai veikti . Mes taip pat buvome labai atsargūs kurdami savo verslą ir pristatydami savo produktus. Mes taip pat esame pasirengę mokytis iš naujų idėjų ir projektų, kai jie vystosi ir bendradarbiauja su jais.

Q8 : Ar COVID-19 padarė kokį nors poveikį projektui?

A8: Jei kas, dabartinė krizė pabrėžia tokių VPN paslaugų kaip „Orchid“ svarbą. Kai vyriausybės vis dažniau kreipiasi į piliečių stebėjimą, o žmonės daugiau nei bet kada dirba namuose, naudodamiesi namų interneto ryšiais, VPN yra svarbesni nei anksčiau. Mūsų komanda nuo pat mūsų veiklos pradžios dirba nuotoliniu būdu, todėl socialinės distancijos priemonės nekeičia mūsų veiklos kaip įmonė. Mes ir toliau kuriame impulsą, o šis „OKEx“ sąrašas žymi svarbų žingsnį užtikrinant, kad mūsų privatumo įrankis būtų prieinamas visiems. Mes visi esame labai susirūpinę dėl „COVID 19“. Neseniai per šį laiką žurnalistams įgalinome savo programą nemokamai, kad padidintume jų galimybes saugumą ir privatumą, taip pat daugiau pastangų skyrėme darbalaukio programai teikėjui „Orchid“ žmonėms namuose dabar. Tikiuosi, kad jūs visi esate saugūs ir sveiki per šį laiką.

9 klausimas. Ar galite paaiškinti daugiau apie daugiašokę architektūrą ir atvirojo kodo etosą? Kodėl tai suteiktų "precedento neturintis skaitmeninis privatumas nepasitikinčiame kontekste" kol vienas juo naudojasi?

A9: Kai naudojate įprastą VPN, VPT gali stebėti viską, ką darote, nes jie nukreipia jūsų srautą. Tačiau naudojant daugialypį ryšį keli VPN mazgai negali jūsų stebėti tuo pačiu būdu, nes jūsų apynių metu jūsų IP adresas buvo paslėptas

Manome, kad atvirojo kodo požiūris yra būtinas saugumo programose, todėl turėtumėte susirūpinti naudodami bet kurią programą, kuri nėra atviro kodo. Mūsų atvirojo kodo kodą galite rasti čia: https://github.com/OrchidTechnologies/orchid

10 klausimas: kodėl jūs pavadinote savo projektą "Orchidėja"? Ar slypi istorija?

A10: Orchidėjos vardas mums pasirodė įmonės pradžioje. Mes norime to, kas atstovauja daugiau "natūralus" internetas. Mes nemanome, kad sekimas, centralizavimas ir pan "natūralus" ir mūsų dizainas – nuo naudojamų vaizdų iki rašomo kodo atspindi tą ehosą.

Q11: Kaip naudojami OXT žetonai? Kokia nauda ilgalaikiams OXT turėtojams?

A11: OXT valiuta naudojama tinklui maitinti. Vartotojai moka už paslaugas teikėjo mazgams naudodamiesi OXT. Be to, „OXT“ yra naudojamas akcijų kontekste teikėjų paslaugoms reklamuoti – pavyzdžiui, jei teikėjas turi daug pralaidumo, jis tą galimybę reklamuotų, užimdamas daug „OXT“ ir pan..

12 klausimas. Ar galėtumėte daugiau sužinoti apie orchidėjų ekosistemos saugumo pusę? Kiek saugi yra orchidėjos struktūra? Kokių priemonių buvo imtasi?

A12: Pirmiausia mūsų komanda nepaprastai daug dėmesio skiria šiam klausimui. Mes modeliavome daugybę skirtingų žaidimų teorinių atakų modelių ir visada esame skaidrūs, ką „Orchid“ tinklas siūlo privatumo atžvilgiu. Mes taip pat atlikome kelis saugumo auditus – rezultatus mes paskelbėme savo tinklaraščiuose, manau.

2 sesija

1 klausimas. Daugybė talentingų komandų sukurtų kriptografijos startuolių išplaunami dėl sunkumų renkant simbolinius pardavimus ar kitus nekontroliuojamus veiksnius, pavyzdžiui, lokių rinką, kuri galiausiai sukėlė nesėkmę. Mums įdomu, kaip OXT panaikins tokio pobūdžio kliūtis.

A1: Ačiū už šį klausimą. Mes visada turėjome ilgalaikį požiūrį į savo įmonės kūrimą. Mes turime talentingą komandą technologijų srityje, tačiau turime ir talentingą komandą operacijose ir versle, ir tai atsispindi mūsų mažoje liesoje komandoje ir ilgalaikiame požiūrie į verslą. Neatskleisdamas vidaus finansų, galiu patikinti, kad būsime ilgai ir planuosime toliau rimtai sutelkti dėmesį į šį projektą.

2 klausimas: dauguma VPN naudoja didžiausią greitį! Kaip orchidėja išsprendžia šią problemą?

A2: norėtume, kad išbandytumėte orchidėją ir pamatytumėte, kaip ji lyginama! Šiuo metu mes atliekame greičio testus ir galime transliuoti vaizdo įrašus net per valstybines užkardas.

3 klausimas: imdamiesi projekto, mums paprastai rūpi jo greitis, saugumas, operacijos ir žetonų potencialas! Koks yra Orchidėjos požiūris į šiuos veiksnius ir kaip elgtumėtės? Ar turite kokių nors būsimų naujinių, kuriais norėtumėte pasidalinti su mumis?

A3: Apie mokėjimų greitį kalbėjau anksčiau. Mūsų nanomokėjimų dizainas leidžia pritaikyti duomenų tinklo greitį – t. Y. Kiekviename pakete yra mokėjimas. Keletą kartų aptariau ir saugumą. Tikiuosi, kad tai padės. Čia turime keletą gudrybių. Mes naudojame naują VPN tinklo protokolą, pagrįstą „WebRTC“. Žinoma, viskas, kas naudoja vieną ar kelis VPN mazgus, pridės vėlavimą, tačiau atlikdami bandymus, be problemų galėjome perduoti vaizdo ir vaizdo pokalbius.

4 klausimas: kaip žinome, kiekvienas sėkmingas projektas turi keletą istorijų užkulisiuose, kokia yra OXT sėkmės istorija? Kokia buvo ta vizija, kai ji pirmą kartą pasirodė kaip idėja? Ar yra kokių nors specialių prototipų ar būsimų OXT atnaujinimų, kuriuos norite parodyti / pasidalinti su mumis?

A4: Mes turime daug istorijų :) Ar galėčiau padaryti visą AMA apie Orchidėjos istorijas ir anksčiau, kai buvau „Pantera“. Mūsų komanda išgyveno daugybę verslo ciklų, todėl mes esame patyrę ir sugebantys įveikti šią dabartinę audrą. Kalbant apie tai, kas bus toliau, didžiausias artimiausias dalykas yra mūsų darbalaukio klientas. Netrukus po to turime naujų įdomių dalykų, kuriuos netrukus išbandysime su savo bendruomene. Iš esmės žmonėms palengvinti mokėjimą už VPN – daug lengviau.

5 klausimas: koks yra OXT prieigos rakto tikslas? Kokį vaidmenį jis atlieka jūsų ekosistemoje? Koks yra produkto brandos lygis?

A5: „Orchid“ tinklas suteikia naują mokėjimo sistemą, leidžiančią už paketinį srauto mokėjimą. Mazgų teikėjams mokama naudojant tikimybinius mikrofinansinius mokėjimus, kuriuos mazgai teikia paslaugų teikėjams už orchidėjų žetonus; paskata, skirta paskatinti „Node“ operatorius uždirbti OXT už perteklinį pralaidumą. Savo ruožtu vartotojai gali naudoti savo OXT žetonus norėdami patekti į decentralizuotą pralaidumo rinką, kurioje visi gali veikti ir tapti mazgu.

6 klausimas: ar galite papasakoti kai kurias „Orchid App“ funkcijas?

A6: Orchidėja geriausiai klasėje tvarko vartotojo duomenis. Dauguma VPT prisijungia ir netgi parduoda vartotojo duomenis. Skirtingai nuo šių paslaugų teikėjų, „Orchid“ yra įsipareigojusi laikytis aukščiausių standartų, kai reikia apsaugoti vartotojus, todėl neregistruoja ir nerenka jokių vartotojo duomenų.

Orchidėja yra atviro kodo.

Orchidėja yra ne tik VPN, bet ir visas privatumo tinklas. „Orchid“ yra visas privatumo tinklas, prekyvietė, kur daugybė VPN teikėjų ateina parduoti savo pralaidumo. Prisijungdami galite pasirinkti tarp tiekėjų, pasirinkti geriausią VPN pagal savo unikalią situaciją arba pasirinktinai sukonfigūruoti kelis VPN. Norėdami sukurti tinklą, „Orchid“ bendradarbiavo su keliomis aukštos kokybės VPN paslaugomis, kurios tinkle veikia nuo 1 dienos. PIA, vienas iš populiariausių atvirojo kodo VPN, turintis milijonus vartotojų, yra teikėjo, kurį galite rasti, pavyzdys. Orchidėja.

Orchidėja yra užmokestis ir paprastai pigesnė. Orchidėjai nereikia kreditinės kortelės. „Orchid“ siūlo visiškai naują būdą vartotojams kontroliuoti savo privatumą. Pirmasis ir vienintelis VPN, siūlantis kelių šokėjų konfigūracijas keliems teikėjams, todėl nė vienas paslaugų teikėjas negali pasiekti viso savo veiklos vaizdo. Įsivaizduokite skirtumą tarp jautraus dokumento išmetimo į šiukšliadėžę ir jo smulkinimo į smulkius gabalėlius. Keli apyniai reiškia, kad jūsų srautas eina per smulkintuvą, todėl jo greičiausiai niekada nebus galima atkurti.

7 klausimas: Kodėl VPN paslaugai reikia prieigos rakto?

A7: Yra keli būdai, kaip „OXT“ prieigos raktas suteikia vertę vartotojams „Orchid“ tinkle:

„Orchid“ klientą galima pasiekti naudojant „iOS“, „Android“, „Linux“ ir „Microsoft“. Tikimybiniai mikrofinansai naudojami siekiant užtikrinti tinklo saugumą ir paskatų atsitiktinių parinkimą orchidėjų mazgų teikėjams (t. Y. Visiems, turintiems kompiuterį ar serverių rinkinį). Ši bendraamžių pralaidumo rinka naudoja žetonus, kad sumokėtų „Node“ operatoriams už perteklinį ir nepanaudotą pralaidumą.

„Bandwidth Contributor“ – kiekvienas gali valdyti orchidėjų mazgą. Mazgas įdiegia „Orchid“ klientą; prijungia įrenginį kaip mazgą (arba mazgų rinkinį) ir tada gali įdėti žetonus, kad padidintų atlygio tikimybę tinkle. Pralaidumo bendraautoriai gali dalyvauti sudarydami orchidėjų žetonus (OXT) mainais į medalionus, kurie teikia srauto užklausas, įgalina decentralizuotą tiekimo pusės identifikavimą (t. Y. Autentifikavimą) ir prideda prie tinklo galingus saugumo skatinimo mechanizmus..

Pralaidumo vartotojas – pirmą kartą vartotojai gali mokėti už skrydį už privatų, saugų interneto ryšį. Norėdami įjungti klientą, vartotojas įdiegia „Orchid VPN“, prideda „Orchid“ žetonus prie piniginės, tada gali prisijungti prie interneto per vartotojo pasirinktą kelią, kad užtikrintų saugų ryšį bet kurioje pasaulio vietoje. Užkulisiuose vartotojas moka „Orchid“ žetonus (OXT), tada jam suteikiami reikalavimo „bilietai“ į tą baseiną; pareikšti pretenzijas dėl bilietų išmokėjimo iš kiekvieno dešimties tūkstančių, kai kiekvienas bilietas yra galiojantis mikrokompiuteris, kuris P2P pralaidumo rinkoje pralaidumo prisidėjusiems asmenims išmoka „Orchidėjos žetonus“ (OXT). Vartotojai moka tik už pralaidumą, kurį jie vartoja.

8 klausimas: kas motyvuoja įkūrėją Orchidėją ?

A8: Smagus klausimas. Mane motyvuoja spręsti realaus pasaulio problemas. Man labai rūpi privatumas, stebėjimas ir cenzūra visame pasaulyje bei problemų, susijusių su žmonėmis, sprendžiančių problemas, sprendimas. Mane taip pat motyvuoja įsivaikinti ir kurti tikrai šaunius produktus!

9 klausimas: Manau, kad „DeFi“ keičia mūsų santykius su pinigais, investicijomis, kreditais ir skolomis. Kokie yra „ORCHID“ planai klestėti „DeFi“ erdvėje?

A9: Gerai, tai atrodo ne į temą, bet įdomu. DEFI yra įdomi erdvė. Manau, kad šiuo metu „Ethereum“ grindžiami metodai netrukus vėl gali susidurti su kai kuriomis problemomis, bet mes tai pamatysime. Manau, kad kai kurie nauji grandinės sprendimai, tokie kaip „Vega“, padės išspręsti šias problemas. „Orchid“ žaidžiame svarbiausių apdovanojimų srityje, suteikdami paslaugų teikėjams galimybę „OXT“ akcijoms reklamuoti savo paslaugas, o tada uždirbame „OXT“ teikdami paslaugas. Tai panašu į „Airbnb“ pralaidumą ar kitus išteklius. Mes taip pat dirbame su technika, leidžiančia žmonėms sukomplektuoti OXT prieš tiekėją, net jei jie neturi mazgo – iš esmės perduodami savo akcijų paketą

10 klausimas. Manome, kad „Orchid“ visada ieško išskirtinių partnerių, o vartotojai nuolat auga. Ar galėtumėte pasidalinti su mumis, kokia yra šio augimo tempo paslaptis?

A10: Mes dirbame tikrai sunkiai! Ir mes turime neįtikėtiną aistringą ir susikaupusią komandą, ypač dabar norėčiau atsakyti į visus šiuos klausimus. Su manimi galite susisiekti @ orchid7, o mūsų TG grupė orchidėjoje yra https://t.me/OrchidOfficial

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map