Paaiškino „OKEx“ kriptovaliutų prekybos mokesčiai

Neseniai atliktas „Bitcoin bull“ bėgimas vėl atkreipė kriptovaliutas į dėmesio centrą ir skatina naujus dalyvius patekti į kosmosą. Siekdamas palengvinti naujokus, „OKEx“ siūlo ne tik prisiregistravimo premijas, bet ir teikia išsamius išteklius, tokius kaip išsamus prekybos kriptovaliuta vadovas, taip pat pamoka apie prekybą kriptovaliutomis naudojant mūsų platformą..

Šiame straipsnyje mes supaprastinsime ir paaiškinsime visus „OKEx“ kriptovaliutų prekybos mokesčius, įskaitant mokesčių tipų, jų taisyklių ir dispersijos suskirstymą pagal vartotojų lygius ir turto tipus..

Prekybos kriptografiniais mokesčiais rūšys: mokesčiai už kūrėją ir gavėją

Paprasčiau tariant, gamintojai yra prekybininkai, kurie padidina likvidumą biržos pavedimų knygoje pateikdami ribinius pavedimus, kurie nėra užpildomi akimirksniu ir yra prieinami kitiems..

Kita vertus, pirkėjai yra prekybininkai, kurie pašalina likvidumą iš pavedimų knygos vykdydami rinkos pavedimus, kurie sunaudoja gamintojų pateiktus limitinius pavedimus..

Gamintojai paprastai moka mažesnius mokesčius ir yra skatinami padidinti likvidumą biržos užsakymų knygoje. Tuo tarpu vartotojai moka didesnius mokesčius, palyginti su tuo, kad jie iškart įvykdo savo užsakymus.

OKEx gamintojo / gavėjo mokesčiai

Naudojant „OKEx“, gamintojo ir gavėjo mokesčių tarifas priklauso nuo šių veiksnių:

  • Klientų pakopos
  • Prekybos rinkos
  • Turto klasė

Žemiau nurodyti tarifai taikomi kiekvienai prekybai.

Klientų pakopos

"Normalus" ir "VIP" yra du pagrindiniai „OKEx“ naudotojų segmentai, kurių kiekvienas turi savo lygius arba pakopas.

Paprasto „OKEx“ vartotojo mėnesio prekybos apimtis yra mažesnė nei 5 milijonai dolerių. Šis segmentas dar suskirstytas į penkias pakopas, remiantis OKB – platformos vietinių žetonų – turėjimais. Kuo didesnis naudotojo turimas OKB skaičius, tuo didesnė jo pakopa ir mažesni mokesčiai, kuriuos jie moka.

Įprasti vartotojai gali tapti VIP vartotojais, jei jų minimali mėnesio prekybos apimtis yra 5 milijonai USD. VIP vartotojams yra septyni lygiai, o mėnesio prekybos apimties riba svyruoja nuo 5 milijonų iki 1 milijardo dolerių, o jų dienos pašalinimo riba svyruoja nuo 600 iki 2 000 BTC.

Nuo VIP lygio gali pasinaudoti keturi tolesni vartotojai "neigiamas" gamintojo mokesčiai įvairiose rinkose, pavyzdžiui, amžinoji apsikeitimo sandoriai. Pavyzdžiui, VIP lygio septyni vartotojai gauna neigiamus gamintojo mokesčius už visas rinkas, įskaitant neatidėliotinus sandorius, ateities sandorius, apsikeitimo sandorius ir pasirinkimo sandorius, todėl uždirba mokesčius už kiekvieną užsakymą.

Rinkos ir turto klasės

Kūrėjo ir gavėjo mokesčio procentai taip pat skiriasi neatidėliotinų sandorių, ateities, nuolatinių apsikeitimo sandorių ir pasirinkimo sandorių rinkose, ir kiekvienoje iš šių rinkų yra skirtingos turto klasių kategorijos..

Neatidėliotinos prekybos metu siūlomas turtas priskiriamas A, B, C klasei ir reklaminiam. Ateities sandoriai turi tik A ir B klasės turtą, apsikeitimo sandoriai turi A, B ir reklaminius, o pasirinkimo sandoriai neturi konkrečių turto klasių, nes BTC, ETH ir EOS yra vienintelės kriptovaliutos, kurias galima prekiauti.

A klasės turtas reiškia pagrindines kriptovaliutas, tokias kaip BTC, ETH, LTC ir OKB, o kitos turto klasės yra išsamiai aprašytos „OKEx“ prekybos mokesčiai puslapis.

Prekybos mokesčio skaičiavimas

Taikomi prekybos mokesčiai apskaičiuojami atsižvelgiant į aukščiausią naudotojų pakopą visuose prekybos produktuose, kaip išsamiau aprašyta toliau pateiktose A klasės turto įkainių diagramose..

A klasės turto normos vartotojams

A klasės turto mokesčio tarifai VIP vartotojams

Pavyzdžiui, jei vartotojo mėnesio neatidėliotinos prekybos apimtys yra 10 mln. USD (VIP2), mėnesio ateities sandorių apimtis – 200 mln. USD (VIP3) ir mėnesinių pasirinkimo sandorių apimtis – 5 mln. USD (VIP1), vartotojo prekybos mokestis apskaičiuojamas pagal aukščiausią pakopą. – VIP3 – tas pats taikoma ir kitai vartotojo prekybai „OKEx“.

Išsamią informaciją apie skirtingų turto klasių mokesčių struktūrą rasite šiame pranešime.

Prekybos mokesčių apmokėjimas

Prekybos mokestis nustatomas vartotojo perkamos valiutos vienetu.

Pvz., Kai BTC / USDT poroje vartotojas perka BTC naudodamas USDT, imtojo mokestis išskaičiuojamas iš BTC, kai vartotojas parduoda BTC už USDT, imtojo mokestis išskaičiuojamas USDT.

Prekybos mokesčiai, būdingi ateities sandoriams

Be gamintojo ir gavėjo mokesčių, vartotojai turėtų žinoti apie ateities atsiskaitymo mokesčius ir priverstinio likvidavimo mokesčius.

Atsiskaitymo mokestis imamas, kai atsiskaitoma dėl ateities sandorio. Mokestis už visas monetas ir žetonus yra 0,03%, jis taikomas tiek įprastiems, tiek VIP vartotojams.

Priverstinis likvidavimas įvyksta šiais atvejais:

  1. Fiksuoto įkaito režimu, jei vartotojų palaikomosios atsargos santykis yra mažesnis nei 10% jų 10 kartų didesnio sverto maržos.
  2. Dalinio likvidavimo atveju, jei vartotojų priežiūros maržos koeficientas yra mažesnis nei minimalios maržos reikalavimas.

Vartotojai moka mokestį, kai įvyksta priverstinis likvidavimas. Šis mokestis yra lygus dabartinio vartotojo pakopos gavėjo mokesčiui. Priverstinis likvidavimo mokestis taip pat taikomas amžinai apsikeitimo sandoriams.

Prekybos mokesčiai, būdingi opcionų sutartims

Opcionų prekybininkai turėtų žinoti apie pasirinkimo sandorių mokesčius, taip pat likvidavimo ir dalinio likvidavimo mokesčius.

Pasirinkimo galimybių mokesčiai imami, kai vartotojai pasinaudoja savo pasirinkimo galimybėmis. Ši mokesčio norma yra 0,02% ir taikoma tiek įprastiems, tiek VIP vartotojams. Vienos ir dviejų dienų pasirinkimo sandoriams šis naudojimosi mokestis netaikomas, ir paprastai vieno pasirinkimo sandorio sutarties mokesčio tarifas neviršys 12,5% sutarties priemokos.

Likvidavimo mokestis yra pagrįstas 1 lygio naudos gavėjo mokesčiu, skirtu įprastiems ir VIP vartotojams, o dalinis likvidavimo mokestis skiriasi priklausomai nuo vartotojo pakopos ir atitinkamų gamintojo ir gavėjo mokesčių. Dalinio likvidavimo metu atskiroms baudoms taikomas tik trumpųjų pozicijų fiksuotas 0,2% dydžio mokestis, kuris taikomas tiek įprastiems, tiek VIP vartotojams. Šis baudos mokestis, kai jis imamas, atsiskaitymo metu yra įvedamas į „OKEx“ draudimo fondą. Tiek dalinis likvidavimo mokestis, tiek likvidavimo mokestis taip pat negali viršyti 12,5% opciono sutarties įmokos.

Nors šiame vadove pristatomi įvairūs mokesčių tipai ir jų taikymas naudotojų pakopoms, dėl bet kokių kitų klausimų galite kreiptis į mūsų palaikymo centrą. Jei dar neturite sąskaitos „OKEx“, galite užsiregistruoti čia, kad pradėtumėte prekybą ir gautumėte 10 USD premiją.

Ne OKEx prekybininkas? Sužinokite, kaip pradėti prekybą!

Vykdykite „OKEx“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map