Kaip prekiauti kriptovaliutos ateities sandoriais „OKEx“

Ateities sandoriai yra išvestinės finansinės priemonės, leidžiančios dviem šalims sudaryti pagrindinio turto pirkimo ir pardavimo sutartis ateityje iš anksto nustatyta data ir kaina. Tiek pirkėjai, tiek pardavėjai gali fiksuoti pagrindinės priemonės kainą, kad apsidraustų nuo bet kokių nepalankių kainų pokyčių. Kriptovaliutos ateities sandorių atveju pagrindinis turtas yra Bitcoin (BTC) arba kita svarbiausia kriptovaliuta..

„OKEx“ palaiko devynių svarbiausių skaitmeninių vertybių, tokių kaip „Bitcoin“ ir „Ether“ (ETH), ateities sandorių prekybą. Kiekviena „OKEx“ sutartis yra 100 USD vertės BTC arba 10 USD vertės kito skaitmeninio turto (t. Y. ETH, LTC ir kt.).

Nors ateities sandoriai yra palyginti pažangūs produktai, palyginti su neatidėliotina prekyba ir apima įvairias rizikas, patyrę vartotojai gali sekti šį žingsnis po žingsnio norėdami pradėti prekiauti ateities sandoriais „OKEx“.

1 žingsnis: eikite į ateities skyrių

Eikite į „OKEx“ pagrindinį puslapį ir eikite į Prekyba viršutiniame meniu, kad pamatytumėte galimas rinkas. Tada spustelėkite Pagrindinis pagal "Ateities" etikete atidaryti ateities skyrių. Pagrindinė versija siūlo gerą atspirties tašką pradedantiesiems. Jei esate patyręs prekybininkas, galite pasirinkti Išplėstinė išsamesnei informacijos suvestinei.

Šio vadovo, kaip prekiauti kriptovaliutos ateities sandoriais, tikslais mes naudosime pagrindinę informacijos suvestinę kaip nuorodą prekiaujant kriptografiniais ateities sandoriais „OKEx“.

Kaip prekiauti kriptovaliutos ateities sandoriais

2 žingsnis: aktyvuokite ateities sandorius

Ateities prekybos pradedantieji turi suprasti ir pripažinti su tuo susijusią riziką, ir tik pažymėję langelį tai galės padaryti Suaktyvinti prekybą darinių iš OKEx, kaip parodyta žemiau esančiame ekrane.

Kaip prekiauti ateities aktyvacija

3 žingsnis: perveskite lėšas į savo ateities sąskaitą

Jūsų ateities sąskaita turi būti finansuojama, kad galėtumėte pradėti prekiauti. Jei ateities sąskaitoje nėra jokio balanso, spustelėkite Perkėlimas (arba ant "Ateities sandoriai" puslapyje arba "Turtas" išskleidžiamasis sąrašas viršutiniame meniu), jei norite pervesti lėšas iš vienos sąskaitos.

Jei „OKEx“ paskyroje neturite jokio šifravimo turto, galite nusipirkti kriptografiją arba sužinoti, kaip įnešti kriptografiją į „OKEx“, naudodamiesi mūsų pradedančiųjų vadovu, kaip pradėti prekiauti kriptografija.


Norint prekiauti ateities sandoriu, pažymėtu etikete "BTCUSD0807," kuri yra monetų sutartis, turite perkelti BTC iš savo "Finansavimo sąskaita" tavo "Ateities sandorių sąskaita." Šiuo atveju ateities sąskaita yra "BTCUSD sąskaita." Įveskite norimą pervesti sumą ir spustelėkite Patvirtinti.

4 žingsnis: Prekybai pasirinkite ateities sandorį

Prisijungę ir peržiūrėję ateities skyrių, pirmiausia turite pasirinkti paraštės tipą, esantį puslapio viršuje (t. Y.., Monetos paraštės ateities, – kurie yra atsiskaitomi pagrindine skaitmenine valiuta, arba USDT paraštiniai ateities sandoriai, kurie atsiskaito USDT). Tada pasirinkite norimą sutarties galiojimo laiką. Galimos parinktys yra Kas savaitę, kas dvi savaites, kas ketvirtį ir kas ketvirtį.

Po to kairėje juostoje galite pasirinkti vieną iš galimų ateities sutarčių. Šioje pamokoje mes pasirinksime savaitės ateities kontraktą su etikete "BTCUSD0807" pavyzdžiui.

Pagal jo pavadinimą BTCUSD0807 matome, kad BTC yra atsiskaitymo valiuta, o USD yra ateities sandorio kainos vienetas. Paskutiniai keturi skaitmenys (0807) nurodo pristatymo datą, kuri šiuo atveju yra 2020 m. Rugpjūčio 7 d. „OKEx“ ateities sandoriai sudaromi kiekvieną penktadienį, 8:00 val. UTC.

5 žingsnis: Pasirinkite ateities prekybos sverto tipą

Finansavę ateities sąskaitą, galite pasirinkti maržos režimą (arba "Fiksuotas" arba "Kirsti") ir pasirinkite norimą sverto daugiklį. Jei pasirinksite "Fiksuotas" maržos režimas, marža išlieka tokia pati, neatsižvelgiant į kainos svyravimus, tuo tarpu, jei pasirenkate, ji skiriasi "Kirsti" paraštės režimas.

ateities prekybos sverto tipas

6 veiksmas: įveskite išsamią užsakymo informaciją ir vykdykite

Pasirinkę maržos tipą ir sverto daugiklį, galite įvesti norimą "Užsakymo tipas," "Kaina" ir "Suma" prekybai. Jei norite kuo greičiau įvykdyti užsakymą, galite spustelėti BBO (t. y. geriausias pasiūlymas).

Įvedę išsamią užsakymo informaciją galite spustelėti Atidarykite ilgai norėdami sudaryti ilgą sutartį (pirkti BTC) arba spustelėkite Atidarykite trumpą jei norite inicijuoti trumpą poziciją (parduoti BTC).

Ateities sandorių diagrama - BTC-USD

Pavyzdžiui, galite nustatyti 11 300 USDT limitinį užsakymą ir atidaryti ilgąją poziciją "BTCUSD0807" su norima BTC suma.

7 žingsnis: Peržiūrėkite savo įvykdytą užsakymą

Kai jūsų sandoris bus įvykdytas, jūsų užsakymas bus pateiktas ir galėsite peržiūrėti savo pozicijos būseną spustelėdami Atidaryti pozicijas skirtukas prekybos pagrindinio puslapio apačioje. Šiame skyriuje pateikiama naudinga informacija, tokia kaip "Vid. Kaina," "Likvidavimo kaina," "Nerealizuotas P&L" ir taip toliau.

8 žingsnis: (Pasirenkama) Uždarykite savo poziciją

Jei norite atsverti savo atvirą poziciją, galite tai padaryti spustelėdami Uždaryti viduje konors "Atidaryti pozicijas" skirtuką.

Kriptografinių ateities sandorių „OKEx“ prekybos mokesčiai

Už prekybos „OKEx“ ateities sandorius atsiskaitymo mokesčiai yra 0,03% už visus žetonus. Taip pat taikomas „Maker“ mokestis ir „Taker“ mokestis, atsižvelgiant į prekybos poziciją (t. Y. „Maker“ ar „Taker“), kurią užima vartotojai. „Maker“ ir „Taker“ mokesčių procentas skiriasi skirtingo lygio vartotojams. Norėdami gauti daugiau informacijos, galite peržiūrėti mokesčių lentelę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map