Kaip prekiauti ir laikyti kriptografinius išteklius, kad gautumėte naudos naudodamiesi „Swap and Farm“ „OKExChain“

Žingsnis po žingsnio, kaip naudoti „OKEx Swap“ ir „OKEx Farm“ „OKExChain“

„DeFi“ erdvė labai išaugo 2020 m., O kriptografinėje erdvėje populiarėjo decentralizuoti mainai ir automatizuoti rinkos formuotojai. Likvidumo kasyba taip pat buvo svarbi šios naujovės naujovė, nes ji leidžia vartotojams užsidirbti simbolinių atlygių tiekiant likvidumą „DeFi“ protokolams per procesą, vadinamą "kuoliuotis" – t.y., žetonų įnešimas į sumanią sutartį.

Nuo staigaus „DeFi“ augimo 2020 m. Vadinamieji derliaus ūkininkai saugojo savo skaitmeninį turtą įvairiuose decentralizuotuose pasiūlymuose, siekdami padidinti savo portfelio grąžą, patys neparduodami turto..

Siekdama toliau stiprinti „DeFi“ ekosistemą ir teikti vartotojams naujoviškesnių pasiūlymų, „OKEx“ išleido dvi decentralizuotas programas, pagrįstas „OKExChain“, „OKEx Swap“ ir „OKEx Farm“..

Trumpai tariant, „OKEx Swap“ yra decentralizuota automatizuota rinkos formuotojo programa, leidžianti vartotojams greitai ir efektyviai pasikeisti pagrindinėmis kriptovaliutomis; „OKEx Farm“ leidžia kiekvienam sukurti savo ūkio ūkio telkinius, kuriuose derlius ūkininkams gali būti naudingas jų skaitmeninis turtas, kad gautų patrauklią grąžą.

Norėdami išsamiai susipažinti su „OKExChain“, jo architektūra ir protokolais, peržiūrėkite techninę apžvalgą čia.

Žemiau yra nuoseklus vadovas, kaip sukeisti turtą naudojant „OKEx Swap“ ir dalyvauti likvidumo kasyboje „OKEx Farm“.

Prekyba „OKEx Swap“

1 žingsnis: Eikite į „OKEx Swap“ puslapį

„OKEx“ pagrindiniame puslapyje eikite į "Prekyba" viršutiniame meniu ir spustelėkite Keisti pagal "„DEX Trading“" norėdami atidaryti „OKEx Swap“.

2 žingsnis: sukurkite / importuokite „OKExChain“ piniginę

Norint prekiauti „OKEx Swap“, reikalinga skaitmeninė piniginė „OKExChain“. Nauji vartotojai gali naršyti Sukurkite piniginę viršutiniame dešiniajame kampe, kad sukurtumėte, o vartotojai, turintys „OKExChain“ pinigines, gali spustelėti Importuoti piniginę Pereiti.

Norėdami sukurti piniginę, vartotojai turi laikytis ekrane pateiktų instrukcijų ir išsaugoti slaptažodį saugioje vietoje, nes platforma neišsaugo jokių slaptažodžių, atminties frazių, raktų saugyklų failų ar privačių raktų. Spustelėkite Kitas Pereiti.

Kurkite atsarginę mnemoninės frazės kopiją ir spustelėkite Tęsti Pereiti.

Užbaikite mnemoninę frazės patvirtinimą ir spustelėkite Patvirtinti kad užbaigtumėte piniginės sąranką.

3 žingsnis: įveskite išsamią prekybos informaciją

Kai piniginė bus prijungta, galėsite prekiauti per „OKEx Swap“ likvidumo telkinius. Šiame pavyzdyje mes pakeisime 100 USDT į ekvivalentą OKT.

Naudodamiesi sąsaja, pasirinkite USDT kaip siunčiančioji valiuta ir Gerai kaip gaunančioji valiuta.

Įveskite USDT sumą, kurią norite pakeisti, ir programa automatiškai konvertuos ją į OKT vienetus, kuriuos gausite į savo piniginę. Atkreipkite dėmesį, kad kiekvienam sandoriui taikomas 0,3% likvidumo teikėjo mokestis. Spustelėkite Patvirtinti Pereiti.

Įveskite slaptažodį, kurį anksčiau nustatėte savo piniginei, ir spustelėkite Gerai užbaigti sandorį.

4 žingsnis: peržiūrėkite operaciją

Vykdę apsikeitimą, galite peržiūrėti operaciją spustelėdami Turto likutis pagal Piniginė skirtuką ir pasirinkdami Sandorių įrašas.

Pridėkite likvidumo prie „OKEx Swap“ grupės

Be prekybos per esamus likvidumo fondus, vartotojai taip pat gali pridėti likvidumą prie esamų „OKEx Swap“ grupių.

1 žingsnis: Eikite į skirtuką „Pool“ ir pridėkite likvidumo

Norėdami pridėti likvidumą prie esamo likvidumo grupės, eikite į Baseinas skirtuką ir spustelėkite Pridėti likvidumą.

2 žingsnis: įveskite išsamią likvidumo grupės informaciją

Šiame pavyzdyje mes pridėsime likvidumą prie OKT / USDT likvidumo grupės.

Pasirinkite Gerai ir USDT per sąsają ir įveskite OKT kiekį, kurį norite pateikti į baseiną. Tada „OKEx Swap“ automatiškai apskaičiuos atitinkamą sumą USDT, kurią turite pateikti.

Atkreipkite dėmesį, kad apskaičiuotas fondų santykis reiškia šio OKT / USDT grupės likvidumą, palyginti su visais OKT / USDT fondais, esančiais „OKEx Swap“. Spustelėkite Patvirtinti Pereiti.

Įveskite piniginės slaptažodį ir spustelėkite Gerai užbaigti sandorį. Pridėjus likvidumo prie OKT / USDT likvidumo telkinio, gausite likvidumo fondo žetonus, kuriuos galite įtraukti į „OKEx Farm“ likvidumo telkinius (žr. Toliau).

3 veiksmas: peržiūrėkite operaciją

Pridėję likvidumą prie grupės, galite peržiūrėti savo operaciją spustelėdami Turto likutis pagal Piniginė skirtuką.

Prekyba likvidumo telkinių rinkoje

Norėdami peržiūrėti visus likvidumo fondus, kuriais galima prekiauti, vartotojai gali apsilankyti Rinkos skirtuką. Rinkų puslapyje pateikiami visi turimi likvidumo telkiniai su atitinkama statistika.

Vartotojai gali tiesiogiai pridėti likvidumą prie esamų likvidumo grupių arba prekiauti spustelėdami Pridėkite likvidumą arba Prekyba.

Dalinkitės ir uždirbkite premijų „OKEx Farm“

1 veiksmas: eikite į „OKEx Farm“ puslapį

„OKEx“ pagrindiniame puslapyje eikite į "Prekyba" viršutiniame meniu ir spustelėkite Keisti pagal "„DEX Trading“" norėdami atidaryti „OKEx Swap“. Tada užveskite pelės žymeklį virš "SWAP prekyba" puslapio viršuje ir spustelėkite FARM baseinas išskleidžiamajame meniu atidaryti „OKEx Farm“.

2 žingsnis: Pasirinkite likvidumo grupę, kuriai priklausys

Įsigiję OK žetonus OKT / USDT, kaip aprašyta aukščiau pateiktoje „OKEx Swap“ pamokoje, eikite į OKT / USDT likvidumo telkinį, esantį "1 baseinas" skirtuką „OKEx Farm“ puslapyje. Likvidumo grupės, esančios 1-ajame skirtuke, yra „OKEx Farm“ siūlomi LP. Spustelėkite PAKALA Pereiti.

3 veiksmas: įveskite detales

Įveskite LP žetonų kiekį, kurį norite laikyti likvidumo telkinyje. Šiame pavyzdyje mes sumetame 0,019 LP žetonus OKT / USDT telkinyje. Spustelėkite Kuolas Pereiti.

4 žingsnis: pretenduokite į atlygį

Galite bet kada pareikšti teises į uždirbtus ženklinimo-atlygio žetonus spustelėdami Reikalauti ant "1 baseinas" skirtuką. Prašomi žetonai bus išplatinti jūsų piniginėje.

5 žingsnis (neprivaloma): pašalinkite LP žetonus iš „Farm Pool“

Galite bet kada atsiimti LP žetonus iš baseino spustelėdami ATŠAUKTI ant "1 baseinas" skirtuką. Pasirinkite norimų išimti LP žetonų kiekį ir spustelėkite Neįsileido Pereiti. Jūsų LP žetonai bus išplatinti jūsų piniginėje.

Vykdykite „OKEx“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map