Kaip naudoti BTC „Ethereum“ ir dar daugiau naudojant „OKEx Cross-Chain Gateway“

Žingsnis po žingsnio, kaip naudoti „Cross-Chain Gateway“ „OKEx“

Nors „Bitcoin“ išlieka pirmaujanti skaitmenine valiuta daugeliu aspektų, ji paskatino naujų ekosistemų augimą, pavyzdžiui, „DeFi“ erdvę, paremtą įvairiais protokolais. Dėl šio augimo bumo vartotojai supranta, kad reikia daugiau lankstumo, kai reikia panaudoti savo skaitmeninį turtą – ar tai būtų Bitcoin, ETH ar kitos monetos ir žetonai. Siekdama palengvinti vartotojų dalyvavimą visose klestinčiose ekosistemose, „OKEx“ pradeda teikti „Cross-Chain Gateway“ paslaugą.

Kas yra „OKEx Cross-Chain Gateway“?

„OKEx Cross-Chain Gateway“ yra vieno paspaudimo paslauga, leidžianti vartotojams paversti nevietinį prieigos raktą į vietinį palaikomiems viešiesiems blokams, be jokių operacijų mokesčių. Toks tiesioginio konversijos mechanizmas leidžia vartotojams lengvai dalyvauti populiarių viešųjų blokų grandinių ekosistemose. Pavyzdžiui, „OKEx“ vartotojai gali konvertuoti savo BTC naudodami „Cross-Chain Gateway“ ir gauti suderinamą prieigos raktą, kurį galima naudoti „Ethereum“ valdomoje „DeFi“ ekosistemoje..

„OKEx Cross-Chain Gateway“ šiuo metu palaiko BTC, DOT ir FIL. Šiuos tris skaitmeninius išteklius galima konvertuoti į K žetonus, būtent BTCK, DOTK ir FILK, kuriuos vėliau galima naudoti „Ethereum“ tinkle. Ateityje „OKEx“ suteiks daugiau prieigos raktų konversijoms tarp grandinių, o vartotojai taip pat galės atsiimti savo „K“ žetonus kituose viešuosiuose blokų grandiniuose, pvz., „OKExChain“ ir „TRON“..

Kokie yra „OKEx Cross-Chain Gateway“ naudojimo pranašumai?

„OKEx“ vartotojai naudojasi daugybe pranašumų naudodami „Cross-Chain Gateway“ konvertuodami monetas ar žetonus:

  • Stabili vertės konversija
  • Momentinis konvertavimas be operacijos mokesčių
  • „Etherscan“ yra skaidrūs įrašai
  • Didelis likvidumas

Pirma, vartotojai gali konvertuoti savo šifravimo išteklius į K žetonus santykiu 1: 1. Pavyzdžiui, 1 BTC galima konvertuoti tiesiai į 1 BTCK. Toks stabilus vertės perskaičiavimas pašalina kainų svyravimus, matomus atliekant tradicines turto konversijas.

Be to, „OKEx Cross-Chain Gateway“ vartotojams siūlo vientisą, vieno paspaudimo patirtį. Kai konversija bus baigta, K žetonai bus įskaityti į vartotojo finansavimo sąskaitą, o operacijos mokestis nebus imamas..

„Cross-Chain Gateway“ išmanioji sutartis yra atvira ir ją patikrino garsus trečiosios šalies viešasis auditorius „SlowMist“. Be to, informacija, susijusi su BTCK, DOTK ir FILK yra viešai prieinami „Etherscan“. 

Galiausiai „OKEx“ priėmė griežtus standartus, leidžiančius pasirinkti K žetonus, esančius „Cross-Chain Gateway“. Šie K ženklai parenkami atsižvelgiant į rinkos kapitalizaciją, aukštą grandinės likvidumą ir bendrą populiarumą. BTC, DOT ir FIL atitiko aukščiau nurodytus kriterijus, o jų konversija gali suteikti papildomo likvidumo kitoms viešosioms blokinėms grandinėms, įskaitant „Ethereum“..

Turtui konvertuoti naudojant „OKEx Cross-Chain Gateway“

Naudodami „OKEx Cross-Chain Gateway“ galite konvertuoti savo išteklius atlikdami kelis veiksmus.

1 veiksmas: atidarykite „Cross-Chain Gateway“


Eikite į "Daugiau" viršutinėje „OKEx“ svetainės naršymo juostoje ir spustelėkite Kryžminės grandinės vartai Pereiti.

2 žingsnis: Eikite į konversijos sąsają

„Cross-Chain Gateway“ puslapyje pateikiamos pagrindinės jo savybės ir privalumai, o vartotojai gali pradėti konvertuoti skaitmeninį turtą spustelėdami Kryžminė grandinė vienu paspaudimu.

3 žingsnis: įveskite išsamią konversijos informaciją

„Cross-Chain Gateway“ paslauga šiuo metu palaiko konversiją tarp BTC ir BTCK, FIL ir FILK bei DOT ir DOTK.

Prieš konvertuodami žetonus, vartotojai gali perskaityti apie K žetonus ir peržiūrėti statistiką, pvz., Apyvartoje esančių žetonų skaičių, priskirtus žetonus, sunaikintus žetonus ir pan..

Konversijos laukelyje galite pasirinkti palaikomą išteklių ir jo porą prieš įvesdami išsamią konversijos užklausos informaciją. Kai būsite pasirengę, spustelėkite Paversti norėdami tęsti, peržiūrėkite išsamią informaciją ir spustelėkite Patvirtinti baigti.

4 žingsnis: Peržiūrėkite operaciją

Norėdami peržiūrėti savo operaciją, galite spustelėti Mano turtas iš išskleidžiamojo sąrašo, esančio "Turtas" meniu viršutiniame dešiniajame kampe.

5 veiksmas: atsiimkite savo K žetonus (nebūtina)

Norėdami atšaukti K žetonus, galite pradėti spustelėdami Pasitrauk iš išskleidžiamojo sąrašo, esančio "Turtas" Meniu.

Dabar pasirinkite išėmimo valiutą ir pasirinkite Ant grandinės arba Vidinis kaip atsisakymo metodas. Grandinė reiškia, kad žetonų atsiėmimas įrašomas į „Ethereum“ blokų grandinę.

Šiame pavyzdyje mes atsiimsime BTCK. Norėdami tęsti, įveskite BTCK adresą, adreso užrašą, pervedimo sumą ir aptarnavimo mokestį. Atšaukiant grandinę, minimali paslaugos mokesčio suma yra 0,0004 BTCK. Jei norite paspartinti pinigų atsiėmimą, galite įvesti didesnį aptarnavimo mokestį. Spustelėkite Tęsti Pereiti.

Vidinio perkėlimo parinktis reiškia K-žetonų perkėlimą į kitą grandinę į kitą „OKEx“ paskyrą. Norėdami atlikti tokį perdavimą, pasirinkite „OKEx“ kaip gavėjo platforma ir su adreso užrašu įveskite gavėjo paskyros ID.

Tada įveskite norimą pervesti sumą ir spustelėkite Tęsti Pereiti. Atminkite, kad, skirtingai nei pervedimas grandinėje, už vidinį išėmimą nebus imami mokesčiai.

Ne „OKEx“ prekybininkas? Sužinokite, kaip pradėti prekybą!

Vykdykite „OKEx“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map