Kaip nusipirkti „Tron“ (TRX)

TRON yra decentralizuota virtuali mašina, sukurta padėti įvedinėti decentralizuotą internetą. Panašiai kaip „Ethereum“, „TRON“ leidžia „Dapp“ kūrėjams kurti ir naudoti sudėtingus protokolus per protingas sutartis, kurios gyvena savo gimtojoje blokų grandinėje. Šiandien platforma geriausiai žinoma dėl operacijų greičio ir gyvybingo generalinio direktoriaus. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite mūsų vadove „Investavimas į Troną“.

Mes pasižymime geriausiais brokeriais ir biržomis, siūlančiomis galimybę įsigyti „Tron“ žetonus (TRX) su kredito ar debeto kortelėmis. Didesnėms sumoms taip pat galite siųsti pavedimą.

Binansas

Binansas yra viena didžiausių ir žinomiausių kriptovaliutų biržų pasaulyje. „Tron“ (TRX) įsigijimo pranašumai yra tai, kad jums naudingi mažesni valiutos keitimo mokesčiai nei konkuruojančioms biržoms, o padidėjęs likvidumas leidžia greitai pirkti ir parduoti, kad galėtumėte pasinaudoti kintančiomis naujienomis rinkoje..

Perskaitykite mūsų „Binance“ apžvalgą arba apsilankykite Binansas.

Naudokite nuolaidos kodą: EE59L0QP už 10% pinigų grąžinimą iš visų prekybos mokesčių.

Kraken

Kraken yra vienas iš seniausių pavadinimų kalbant apie kriptovaliutų biržas, veikiančias pramonėje.

Nuo kuklių pradų jie dabar tapo vienu iš labiausiai atpažįstamų pavadinimų erdvėje, siūlančiu platų turto pasirinkimą prekybai, įskaitant „Tron“ (TRX).

Prekybos išlaidos yra konkurencingos su kitomis biržomis ir jos toliau vystėsi, siūlydamos tiek ateities, tiek maržinę prekybą.

Perskaitykite mūsų „Kraken“ apžvalgą arba apsilankykite Kraken.

Poloniex

Poloniex buvo įkurta 2014 m. JAV ir greitai išaugo, kad taptų labai populiaria daugelio kriptografinių prekių prekybininkų, norinčių sujungti didelę turto vertę, pasirinkimą. Jie nuolat plečia savo turto diapazoną, dabar prekybai galima pasirinkti daugiau nei 100 skirtingų porų. Neseniai atnaujinta išvaizda, birža taip pat atrodo profesionalesnė nei bet kada – prekyba ateities sandoriais ir svertu iki 100: 1 taip pat dabar prieinama.

Perskaitykite mūsų „Poloniex“ apžvalgą arba apsilankykite Poloniex.

Kaip nusipirkti „Tron“ (TRX) Kaip nusipirkti „Tron“ (TRX) Kaip nusipirkti „Tron“ (TRX)
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Poloniex“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Geriausia

Pažengę prekybininkai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Lengva naudoti

Prekybos mokesčiai

0,10%

Prekybos mokesčiai

0,16%

Prekybos mokesčiai

0,125%

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kas yra Tron (TRX)?

„Tron“ yra atviro kodo blokų grandinė, sukurta siekiant palengvinti demokratinį dalijimąsi turiniu ir vertės / duomenų perdavimą. Šis bendras tikslas dažnai prilyginamas „interneto decentralizavimui“.

Ką tai daro?

Naudodamas savo tinklo raktą „Tronix“ (TRX), „Tron“ blokų grandinė leidžia turinio kūrėjams ir vartotojams tiesiogiai bendrauti – pašalinant nereikalingas trečiąsias šalis arba „tarpininkus“.

Be vertės / duomenų perdavimo palengvinimo, „Tron“ blokų grandinė palaiko išmaniųjų sutarčių naudojimą – leidžia vykdyti decentralizuotas programas (DApps). Kūrėjai, kuriantys DApps „Tron“ tinkle, gali sukurti savo „Tron“ pagrindu veikiančius žetonus, panašius į „Ethereum“ ir jo naudojamą ERC-20 standartą. Tačiau šie žetonai yra žinomi kaip abu TRC10 arba TRC20, naudojant Tron tinklą.

Kaip veikia „Tron“ (TRX)?

„Tron“ tinklas veikia naudodamas savo „deleguotojo akcijų paketo (DPoS)“ variantą, vadinamą „Tron-proof-of-stake (TPoS)“. Ši sutarimo forma apima tipines lažybų procedūras, esančias panašiuose įrodymų apie lažybą protokoluose. Skirtumas tas, kad TPoS balsavimo galimybės yra deleguojamos išrinktiems atstovams. Be to, Tronas pažymi, kad TPoS skatinamas balsavimas.

Numatomi pokyčiai?

„Tron“ plėtrą daugiausia prižiūri „Tron Foundation“ – ne pelno organizacija, kurios užduotis yra sukurti ir ieškoti projekto naudojimo atvejų..

Iki šiol „Tron“ įvykdė keletą stambių įsigijimų – kiekvienas jų atitiko tikslą sukurti decentralizuotą internetą. Toliau pateikiami šių strateginių įsigijimų pavyzdžiai.

  • „BitTorrent“
  • Steemit

Tikimasi, kad „Tron“ kūrėjai ir toliau dirbs didindami savo tinklo mastelį ir pagalbinius projektus, tokius kaip neseniai pradėtas vykdyti., „Sun Network“.

Pagrindinė ideologija?

Tronas buvo pagrįstas stipriu ideologijų rinkiniu. Jie buvo sukurti remiantis idėja, kad turinio kūrėjai ir vartotojai turėtų turėti galimybę naudotis decentralizuotu internetu be manipuliavimo galingomis įmonėmis.

Manoma, kad decentralizuotas internetas yra demokratiškesnis, sąžiningesnis ir labiau į privatumą orientuotas interneto variantas, kurį šiandien žinome.

Priėmimas ir prieštaravimai?

Kalbant apie priėmimą, „Tron“ lenkia daugumą projektų. Tai ne tik tapo pagrindiniu 20 geriausių „marketcap“ projektų pagrindu, bet ir lengvai prieinama beveik visose gerbiamose biržose. Šis prieinamumas ir populiarumas taip pat paskatino augančio skaitmeninių vertybinių popierių sektoriaus įmones pradėti remti žetonų išleidimo tinklą.

Nors „Tron“ galbūt nėra pats prieštaringiausias projektas, nuo pat jo paleidimo jis turėjo tikrą žagsėjimo dalį. Galbūt dėl ​​jo buvimo socialiniuose tinkluose įvairūs „Tron“ įkūrėjo Justino Suno veiksmai taip pat sukėlė ginčų – pavyzdžiui, kelių milijonų dolerių pietūs su Warrenu Buffetu.

Neseniai keli darbuotojai pradėjo ieškinį prieš „Tron“, teigdami, kad su jais buvo elgiamasi nesąžiningai, sukėlus susirūpinimą bendrovės kryptimi. Taip pat teigiama, kad šis netinkamas elgesys baigėsi galimu darbuotojų atleidimu.

Tai nėra vienintelis nepatenkinto buvusio darbuotojo atvejis. 2019 m. Viduryje „Tron“ įkūrėjas Lucienas Chenas neteko CTO pareigų, nes manė, kad projektas buvo per toli nuo savo pirminių decentralizavimo ideologijų..

Reglamentas?

Rašymo metu nebuvo jokių oficialių pareiškimų dėl reguliuotojų „Tron“ klasifikavimo. Nors tai gali būti perspektyvus ženklas, nes projektas gyvuoja jau daugelį metų, tai nepanaikina galimybės, kad turtas gali būti laikomas vertybiniu popieriumi. Vienas TRX žetonų aspektas, kuris gali kelti susirūpinimą, yra integruotos akcijų paketo galimybės, nes tai gali būti vertinama kaip laukiama investicijų grąža / pelnas.

Kol kas plačiai pastebima, kad TRX žetonai yra naudingieji žetonai

Kas tai padarė?

„Tron“ iš pradžių įkūrė 2014 m., Įkūrėjas ir generalinis direktorius Justinas Sunas. Dabartinė projekto iteracija buvo sukurta ir pradėta 2017 m., Kartu su „Tron“ fondu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map