Kaip nusipirkti „Tezos“ (XTZ)

„Tezos“ (XTZ) yra ketvirtosios kartos „blockchain“ tinklas, apimantis pažangius protokolus, leidžiančius daugybę funkcijų. Pirmiausia platforma remia decentralizuotų programų (DApps) kūrimą ir pažangių sutarčių kodavimą. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite mūsų vadove „Investavimas į Tezos“.

Pateikiame 3 geriausius brokerius, kurie siūlo galimybę įsigyti „Tezos“ (XTZ) su kreditine ar debetine kortele.

Binansas

Binansas yra viena didžiausių ir žinomiausių kriptovaliutų biržų pasaulyje. „Tezos“ (XTZ) įsigijimo pranašumai yra tai, kad jums naudingi mažesni valiutos keitimo mokesčiai nei konkuruojančioms biržoms, o padidėjęs likvidumas leidžia greitai pirkti ir parduoti, kad galėtumėte pasinaudoti kintančiomis rinkos naujienomis..

Perskaitykite mūsų „Binance“ apžvalgą arba apsilankykite Binansas.

Naudokite nuolaidos kodą: EE59L0QP už 10% pinigų grąžinimą iš visų prekybos mokesčių.

Kraken

Kraken yra vienas iš seniausių pavadinimų kalbant apie kriptovaliutų biržas, veikiančias pramonėje.

Nuo kuklių pradų jie dabar tapo vienu iš labiausiai atpažįstamų pavadinimų erdvėje, siūlančiu platų turto pasirinkimą prekybai, įskaitant „Tezos“ (XTZ).

Prekybos išlaidos yra konkurencingos su kitomis biržomis ir jos toliau vystėsi, siūlydamos tiek ateities, tiek maržinę prekybą.

Perskaitykite mūsų „Kraken“ apžvalgą arba apsilankykite Kraken.

Poloniex

Poloniex buvo įkurta JAV 2014 m. ir greitai išaugo, kad taptų labai populiaria daugelio kriptografinių prekių prekybininkų, norinčių sujungti didelį turto asortimentą ir didelę vertę, mainais. Jie nuolat plečia savo turto asortimentą, dabar galima prekiauti daugiau nei 100 skirtingų porų, įskaitant „Tezos“ (XTZ). Neseniai atnaujinta išvaizda, birža taip pat atrodo profesionalesnė nei bet kada – prekyba ateities sandoriais ir svertu iki 100: 1 taip pat dabar prieinama.

Perskaitykite mūsų „Poloniex“ apžvalgą arba apsilankykite Poloniex.


Kaip nusipirkti „Tezos“ (XTZ) Kaip nusipirkti „Tezos“ (XTZ) Kaip nusipirkti „Tezos“ (XTZ)
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Poloniex“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Geriausia

Pažengę prekybininkai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Lengva naudoti

Prekybos mokesčiai

0,10%

Prekybos mokesčiai

0,16%

Prekybos mokesčiai

0,125%

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kas yra „Tezos“ (XTZ)?

„Tezos“ yra atviro kodo „blockchain“ platforma. Jis yra decentralizuoto pobūdžio ir naudoja savo vietinius „XTZ“ žetonus, kad palaikytų įvairias funkcijas.

Ką tai daro?

„Tezos“ palaikomų funkcijų yra daugybė. Toliau pateikiamos dažniausiai pastebimos šios galimybės.

  • Dviejų šalių vertės sandorių palengvinimas pašalina „tarpininkų“ šalių poreikį
  • Išmanioji sutartis (savarankiškai vykdomos sutartys, pagrįstos įmontuotais parametrais)
  • Savaime keičiantis
  • Valdymas grandinėje, palaikantis augimą ir pašalinantis šakutes

Kaip tai veikia?

„Tezos“ laikosi šiek tiek unikalaus požiūrio į tai, kaip jie pasiekia funkcionalumą. Naudodamas kodavimo kalbą, vadinamą „Michelson“, tinklas gali veikti pagal „ProS-Stake“ (PoS) modelį.

Tezos požiūris į tinklo valdymą skiriasi nuo daugelio. Siekdamas užtikrinti pažangą ir skatinti tinklo dalyvavimą, „Tezos“ naudojasi vadinamais „kepėjais“..

Kepėjai yra panašūs į dažniausiai naudojamus „kalnakasius“ darbo tinkluose – su keliais pagrindiniais skirtumais. Nors abu tinklai yra būtini jų tinklams, kepėjai tikrina sandorį ir tokiu būdu apsaugo tinklą naudodamiesi įgaliotaisiais akcijų paketo įrodymu..

Kepėjo vaidmuo neapsiriboja operacijų patikrinimu, tačiau ši grupė yra atsakinga už protokolo pakeitimų pateikimą, atsižvelgiant į prieigos raktų turėtojų, kurie savo tinklo galią perdavė minėtam kepėjui, norą..

Veiksnys, palaikantis tinklo decentralizaciją, yra kiekvieno sugebėjimas veikti kaip kepėjui. Viskas, ko reikia, yra „XTZ“ „ritinys“ (kiekvienas ritinys susideda iš 8000XTZ). Kadangi kiekvienas gali tapti kepėju ir prisidėti prie tinklo augimo, „Tezos“ paprastai laikomas demokratiškesniu projektu nei daugelis kitų.

Numatomi pokyčiai?

Kriptografijos rinkoms atgyjant, „Tezos“ vėl populiarėja. Manoma, kad ši tendencija išliks, nes vyksta įvairūs svarbūs pokyčiai. Kadangi „Tezos“ fondo turimas turtas parašymo metu išaugo iki maždaug 630 mln. USD, finansai neturėtų trukdyti tinklo plėtrai..

Pagrindinis tikėtinas tinklo plėtojimas yra privatumas. Nors yra įvairių būdų pasiekti aukštesnį privatumo lygį, „Tezos“ kūrėjai nusprendė naudoti vadinamuosius „zkChannels“..

„zkChannels“ yra intriguojantis atnaujinimas, nes tai ne tik palengvins privatumo operacijas, bet ir suteiks galimybę sujungti „Tezos“ blokų grandinę su kitais, naudojant jos kodų bazę. Vienas pavyzdžių yra populiarus „zCash“.

Pagrindinė ideologija?

„Tezos“ yra pastatytas ant tvirto ideologijų pagrindo – daugiau nei dauguma. Kai tinklo idėja pirmą kartą formavosi tarp jos įkūrėjų, jo augimas buvo formuojamas pripažįstant Bitcoin ir Ethereum trūkumus ir juos tobulinant..

Nors „Bitcoin“ buvo įkurtas turint mintyje finansinę įtrauktį ir decentralizaciją, jis nepajudino šio žygdarbio. Dėl „Bitcoin“ struktūrizavimo ir valdymo tinklas buvo neveiksmingas, todėl jo bendruomenė nesutarė dėl tolesnio kelio – tai klausimas, kuris iki šiol tebekankina „Bitcoin“, o daugelis šakių tebėra sukurta.

Taikydamas demokratiškesnį valdymo metodą („DPoS“), „Tezos“ gali išvengti neapsisprendimo dėl neryžtingumo ir išvengti galimų šakių..

Jo struktūra taip pat reiškia, kad tinklas turėtų sugebėti pasiekti aukštesnį decentralizacijos ir skaidrumo lygį; Kiekvienas iš šių bruožų yra pagrindas ideologijoms, kuriomis remiasi „Bitcoin“ ir „Ethereum“.

Priėmimas ir prieštaravimai?

„Blockchain“ pasaulyje pastebimas pastovus augimas, „Tezos“ puikiai pasisekė dėl įvaikinimo. Per pastaruosius kelis mėnesius „Tezos“ padidėjo susidomėjimas, ypač tarp bendrovių, užsiimančių skaitmeniniais vertybiniais popieriais. Toliau pateikiami tik keli šio neseniai priimto pavyzdžio pavyzdžiai.

  • Vertalo
  • „BTG Pactual“
  • „TokenSoft“

Nors įvaikinimo tendencija pakilo, Tezosui nesvetimi ginčai. Visai neseniai projektą supo ginčas dėl 232 mln. USD ICO, vykusio 2017 m.

Kai kurie iš minėtų ginčo taškų yra tokie.

Neuždengtas ICO – Daugelis manė, kad ši neapribota ICO yra nereikalinga, ir pasinaudojo nesubrendusiu sektoriumi esant netvariam bumui.

Neteisingas lėšų naudojimas – Beveik iš karto surinkus lėšų, „Tezos“ komandoje kilo nesutarimų, kaip jas naudoti. Tai, be kitų priežasčių, vėlavo po ICO žetonų platinimo

Civiliniai ieškiniai – Daugelį metų „Tezos“ kovojo su civiliniu ieškiniu, kuriame ICO investuotojai teigė, kad įvykis yra neteisėtas vertybinių popierių pardavimas ir platinimas. Po daugybės kovų šis ieškinys neseniai buvo padarytas, nes „Tezos“ sutiko su 25 mln. USD susitarimu, nepripažindamas neteisėtų veiksmų..

Laimei, „Tezos“, šios ankstyvos varginančios dienos atrodo praeityje.

Reglamentas?

Nepaisant ginčų ir civilinių bylų, kurios praeityje kankino „Tezos“, reguliavimo institucijos iki šiol nepateikė jokio oficialaus pareiškimo dėl „XTZ“ saugumo statuso..

Kripto reitingų taryba (CRC), sukurta vertinti žetonų / monetų pobūdį ir jų tikėtiną turto klasę, pažymėjo, kad „XTZ“ iš tiesų dalijasi kai kuriais bruožais su vertybiniais popieriais. Jų reitingai, a 1 reiškia turtą, kuris neturi vertybinių popierių, o 5 rodo visus reikalingus požymius. Vertindamas, CRC reitinguoja „Tezos“ 3,75 / 5 balais. Šis rezultatas suteikia jį šalia kitų „blockchain“ projektų, tokių kaip „Stellar“, „Polymath“ ir „Loom“.

Svarbu pažymėti, kad CRC yra nepriklausoma taryba, neturinti realių įgaliojimų klasifikuoti turtą. Ši užduotis tenka Vertybinių popierių ir biržos komisijai (SEC). CRC paprasčiausiai teikia paslaugą, pagal kurią galima mokyti turto klasifikavimo pagal tradicines vertinimo priemones.

Kas tai padarė?

Nors „Tezos“ kūrimas yra daugelio darbas, projektas daugiausia priskiriamas dviem jos įkūrėjams.

  • Arthuras Breitmanas
  • Ketlina Breitman

Ši „blockchain“ galios pora buvo apgaubta technologija, pradėta dar ankstyvaisiais Bitcoin laikais.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map