14 paprastų priežasčių, kodėl reikia naudoti Bitcoin ir kitas kriptovaliutas

Bitkoinai patraukė jaunų ir senų žmonių vaizduotę. Nieko panašaus į bitkoinus niekada nebuvo istorijoje. Tai gali sužadinti aistras tiek savo entuziastuose, tiek cinikuose.

Kodėl verta naudoti Bitcoin?

Bet kam naudoti bitkoinus? Ar ne? Ar yra naudos, susijusios su bitkoinais, kurie išvengia visų kitų vyriausybės išleistų valiutų? Iš tikrųjų, kodėl bitkoinas kyla? Nesijaudinkite! Šio straipsnio pabaigoje aptarsime daugumą svarbesnių priežasčių, kodėl jūs, aš ir tiesiogine prasme kiekvienam gali būti naudinga kriptovaliutų naudojimas apskritai ir ypač bitkoinai.

1. Tai yra „Fiat“ valiutos alternatyva

„Fiat“ valiuta yra bet kokie pinigai, kuriuos vyriausybė laiko teisėta mokėjimo priemone. Kadangi „fiat“ valiutą išleidžia ir kontroliuoja šalis, jai priklauso vyriausybės užgaidos. Pavyzdžiui, vyriausybė gali pasirinkti nuvertinti savo valiutą siekiant, tarkime, įgyti konkurencinį pranašumą užsienio prekyboje.

Devalvacija gali būti naudinga visai ekonomikai, bet tai neigiamai veikia tokius žmones kaip tu ir aš, nes mūsų santaupos vertos mažiau nei buvo iki nuvertinimo. Nuo bitkoinas nėra vyriausybės kontroliuojamas, jo negalima nuvertinti vyriausybės dekretu.

2. Skaitmeninė valiuta skaitmeninei visuomenei

Nors įprastiniai pinigai tam tikru mastu yra ir skaitmeniniai, pagalvokite apie internetinę bankininkystę ir kreditines korteles. Esminis skirtumas yra tas internetinė bankininkystė yra paslauga, kurią teikia pelno siekiantis subjektas, kuris uždirba pinigus iš mūsų sandorių.

Kita vertus, bitkoinai yra iš prigimties skaitmeninė valiutos forma, kuri galima paversti fiziniais pinigais popierinės piniginės. Tačiau tai nereiškia pelno siekiančių subjektų, bandančių užsidirbti pinigų iš kiekvieno dalyko, kurį darome su savo pinigais.

3. Venkite valdžios perpildymo

Kaip jau minėjau anksčiau, bitkoinas nėra dar viena vyriausybės priemonė kontroliuoti. Tai tikrai mūsų pinigai. Vyriausybės negali užšaldyti mūsų bitkoinų piniginės, kaip ir banko sąskaitose.

Jie negali trukdyti mums pervesti pinigų per valstybių sienas kaip ir kapitalo kontrolės atveju.

4. Idealiai tinka pirkti internetu

Mes įpratome prisijungti prie interneto daugumoje savo pagrindinių pirkinių. Tačiau kažkodėl įprasta pinigų sistema šiek tiek nepasikeitė. Jei noriu ką nors nusipirkti internete, Turiu pateikti prekybininkui savo kreditinės kortelės informaciją. Atrodo šiek tiek juokinga, ar ne? Su bitkoinais galime paprasčiausiai siųsti pinigus neišduodant jokios asmeninės informacijos.

Didėjančios bitkoinų ir kitų kriptovaliutų naudojimo tendencijos


Kainų diagrama, vaizduojanti bitkoino istorinius rezultatus

5. Kaina, mokesčiai ir komisiniai

Sandorių su bitkoinais kaina yra nereikšminga palyginti su kitomis mokėjimo internetu formomis. Bitcoin perkėlimo kaina yra stebėtinai pigi. Net jei dalyvauja toks mokėjimo procesorius kaip „BitPay“, jis vis tiek yra pigiau nei bet kuri kredito bendrovė ar mokėjimo procesorius.

Pagal Bitcoin monetų mokesčiai, kiekviena bitkoino operacija vidutiniškai kainuoja 0,001 bitkoino. Tai vadinama kalnakasių mokesčiais, kurie mokami kalnakasiams už sandorio autentiškumo patvirtinimą. Padėjėjas iš kalnakasio mokesčio, jei dalyvauja mokėjimo procesorius taip pat bus taikomas sandorio mokestis, kuris svyruoja apie 1% visos sumos.

Galvojate apie Bitcoin pirkimą? Patikrinkite tai rekomenduojama kriptovaliutos keitimas

6. Neišmokėkite

Nėra jokių grąžinimų už bitkoinus. Tai neabejotinai vienas iš patraukliausia savybė įmonėms, besiremiančioms operacijomis internetu. Įsigijęs pirkėjas negali paprasčiausiai grąžinti pinigų, o tai apima sunkų tarpininkavimo procesą.

Pieter Wuille | „Bitcoin Core“ kūrėjas

  Pieter Wuille 

 „Bitcoin Core“ kūrėjas

citata-kairė

Manau, kad „Bitcoin“ siūlo galimybes, kurių neleidžia jokia kita valiuta. Pavyzdžiui, galimybė išleisti monetą atsiranda tik tada, kai dvi atskiros šalys sutinka išleisti monetą; su trečiąja šalimi, kuri negalėjo pabėgti su pačia moneta.

7. Fantastiška investicija

Jau keletą metų „Bitcoin“ buvo įvardijama kaip viena geriausių investicijų. Kadangi bitkoinų kiekis yra ribotas, o tai nuolat mažėja, ir tuo pačiu metu jos paklausa ir toliau didėja, jo kaina paprastai natūraliai vertinama.

Pvz., 2017 m. Pradžioje bitkoino vertė siekė maždaug 1 000 USD. Nuo 2017 m. Lapkričio mėn. Kadangi bitkoinas vis dar yra kūdikystės stadijoje, jis vis dar auga sparčiai. Nepaisant didelio nepastovumo, susijusio su nauju investuojamu turtu, jis siūlo didžiulę investavimo galimybę ir yra vienas iš atsakymų, kodėl bitkoinas kyla.

Didėjančios bitkoinų ir kitų kriptovaliutų naudojimo tendencijos

Kainų diagrama, vaizduojanti bitkoino istorinius rezultatus

Skaityti:„Masternodes“: tikras būdas gauti pasyvias pajamas iš kriptovaliutų

8. Neapsaugotas saugumas

Kadangi bitkoinas yra decentralizuota pinigų sistema, pati sistema yra praktiškai neįmanoma nulaužti į. Kiekviena operacija yra individualiai patvirtinama, patikrinama ir įrašoma į nuolatinę knygą, kuri užtikrina absoliutus kiekvieno sandorio saugumas.

Nepalaužiamos „Bitcoins“ saugos funkcijos

Nepalaužiamos saugos funkcijos

9. Mokėjimo informacijos sauga

Daugelis iš jūsų turėjo būti girdėję apie saugumą pažeidimas „Equifax“, kredito ataskaitų agentūra. Įsivaizduokite, jei kredito ataskaitų agentūra negali apsaugoti savo vartotojams svarbios informacijos, kaip galime tikėtis, kad prekybininkai saugos mūsų mokėjimo informaciją, pvz., Kreditinės kortelės informaciją.

„Equifax“ yra tik vienas iš daugybės tokių kibernetinių pažeidimų, kur buvo pavogta mūsų mokėjimo informacija. Tokia mokėjimo informacijos vagystė yra neįmanoma su bitkoinais, nes mums nereikia pateikti savo mokėjimo informacijos, kad galėtume sumokėti už pirkinius..

 Benas Bernanke 

 Federalinio rezervo pirmininkas

citata-kairė

[Virtuali valiuta] gali žadėti ilgalaikį pažadą, ypač jei naujovės skatina greitesnę, saugesnę ir efektyvesnę mokėjimo sistemą.

10. „Bitcoin“ naudojimas yra slapyvardis

Be saugumo, susijusio su bitkoinų naudojimu, bitkoinas siūlo tam tikrą anonimiškumą, kurio negali pasiūlyti net bankai. Pagrindinė priežastis yra ta, kad įstatymai įpareigoja bankus rinkti informaciją apie indėlių turėtojus ir teikti ataskaitas vyriausybei.

Kita vertus, naudojant bitkoiną net nereikia identifikuoti asmens tapatybės. Kiekvienas turi unikalius pagrindinius adresus, kurie nėra susieti su jokiais asmens identifikatoriais. Įdomu tai, kad nepaisant to, kad kiekvienas sandoris įrašomas į blokų grandinę, „blockchain“ neapibendrina visos savo informacijos, jis tik tai įrašo.

11. Tai greitai žaibuoja

Kalbant apie greitį, reikia atkreipti dėmesį į keletą niuansų. Bitcoin operacija gali trukti nuo dešimties minučių iki kelių valandų, priklausomai nuo kelių veiksnių. Bet svarbu yra tai, kad mes galime siųsti pinigus visame pasaulyje per tą patį laikotarpį kaip ir vietinės operacijos skirtingai nei tarptautiniai pavedimai ar banko čekiai, kurių išvalymas gali užtrukti nuo trijų iki penkių dienų.

 Marcas Andreessenas 

 Rizikos kapitalistas,

„Netscape“, 2015 m. Sausio 5 d

citata-kairė

Mūsų rizikos įmonėje mes ir toliau matome vis didėjantį patrauklių naujų Bitcoin naudojimo atvejus ir verslininkų programas.

12. Jam netinka erozinis infliacijos poveikis

Infliacija turi tendenciją šliaužti ant mūsų. Tai pamažu ardo mūsų sunkiai uždirbtų pinigų vertę. Iš esmės jis lėtai suvalgo tikrąją mūsų pinigų vertę, neliesdamas absoliučios pinigų sumos, todėl infliacija gali būti tokia apgaulinga ir pavojinga. Kita vertus, Bitcoin yra defliacinio pobūdžio, t. Y. Nepraranda vertės ji ilgainiui įgyja vertę.

Kadangi bitkoinas nėra vyriausybės kontroliuojamas, jo negalima nuvertinti vyriausybės dekretu.

13. Siūlo saugumą nestabilios pasaulinės ekonomikos sąlygomis

Galvok atgal. Negrįžk per toli. Vos per pastaruosius dešimt metų buvo tiek daug finansinių ir ekonominių krizių, kad protas pučia. Po pasaulinių krizių 2007–2008 m, mes matėme Euro zonos krizė, Graikijos skolos krizė, Italijos bankų krizė.

Nepaisant lėtai augančios pasaulio ekonomikos, jos padėtis yra silpna ir kadangi bitkoinai nėra susiję su viena ekonomika, tai yra puikus būdas sušvelninti kai kurias ekonominės krizės rizikas. 

14. „Bitcoin“ naudojimas auga

Didėjantis Bitcoins populiarumas ir naudojimas

Didėjantis Bitcoins populiarumas ir naudojimas

„Bitcoin“ naudojimas nuolat augo. Didėja įmonių, priimančių bitkoinus kaip atsiskaitymo formą. Didėja ir bitkoinų vartotojų skaičius. Taip pat daugėja jų, kaip pinigų siuntimo per valstybių sienas būdą. Bitcoin vis labiau traukiasi ir nėra geresnio laiko investuoti į bitkoinus. Tai taip pat atsako į klausimą, kodėl bitkoinas kyla.

Štai ką tu turi. 14 paprastų priežasčių, kodėl visi turėtume naudoti bitkoinus. Žinoma, bitkoinų naudojimas nereiškia, kad reikia prisižadėti įprastus pinigus. Tai tiesiog reiškia, kad pirmą kartą mes turime galimybę pasirinkti valiutą. Naudokite valiutą, kuri, mūsų manymu, bus naudinga konkrečioje situacijoje.

A

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map