Kā nopirkt Tezos (XTZ)

Tezos (XTZ) ir ceturtās paaudzes bloku ķēdes tīkls, kas iekļauj uzlabotus protokolus, lai iespējotu daudzas funkcijas. Galvenokārt platforma atbalsta decentralizētu lietojumprogrammu (DApps) izstrādi un viedo līgumu kodēšanu. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet mūsu ceļvedi Ieguldījumi Tezos.

Mēs uzskaitām 3 labākos brokerus, kas piedāvā iespēju iegādāties Tezos (XTZ) ar kredītkarti vai debetkarti.

Binance

Binance ir viena no lielākajām un pazīstamākajām kriptovalūtu biržām pasaulē. Tezos (XTZ) iegādes priekšrocības šeit ir tādas, ka jūs gūstat labumu no zemākām apmaiņas cenām nekā konkurējošās biržas, un paaugstinātā likviditāte ļauj ātri pirkt un pārdot, lai izmantotu tirgus mainīgo ziņu priekšrocības..

Izlasiet mūsu Binance pārskatu vai apmeklējiet Binance.

Izmantojiet atlaižu kodu: EE59L0QP par 10% naudas atmaksu no visām tirdzniecības maksām.

Krakena

Krakena ir viens no seniem nosaukumiem, kad runa ir par kriptovalūtu biržām, kas darbojas šajā nozarē.

Kopš pazemīgiem pirmsākumiem viņi tagad ir kļuvuši par vienu no atpazīstamākajiem nosaukumiem telpā, kas piedāvā plašu aktīvu izvēli tirdzniecībai, tostarp Tezos (XTZ).

Tirdzniecības izmaksas ir konkurētspējīgas ar citām biržām, un tās turpina attīstīties, piedāvājot gan nākotnes, gan maržas tirdzniecību.

Izlasiet mūsu Kraken pārskatu vai apmeklējiet Krakena.

Poloniex

Poloniex tika dibināta ASV 2014. gadā un ir ātri kļuvusi par ļoti populāru izvēles apmaiņu daudziem kriptogrāfijas tirgotājiem, kuri vēlas apvienot spēcīgu aktīvu klāstu ar lielu vērtību. Viņi visu laiku turpina paplašināt savu aktīvu klāstu, un tagad tirdzniecībai ir pieejami vairāk nekā 100 dažādu pāru izvēle, tostarp Tezos (XTZ). Ar nesen atjaunotu izskatu birža izskatās profesionālāka nekā jebkad agrāk – tirdzniecība ar nākotnes līgumiem un ar sviru līdz 100: 1 arī tagad ir pieejama.

Izlasiet mūsu Poloniex pārskatu vai apmeklējiet Poloniex.

Kā nopirkt Tezos (XTZ) Kā nopirkt Tezos (XTZ) Kā nopirkt Tezos (XTZ)
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Tirdzniecības maksas

0,10%

Tirdzniecības maksas

0,16%

Tirdzniecības maksas

0,125%

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kas ir Tezos (XTZ)?

Tezos ir atvērtā koda platforma, kas balstīta uz blokķēdēm. Tam ir decentralizēts raksturs, un tā izmanto vietējos ‘XTZ’ marķierus, lai atbalstītu dažādas funkcijas.

Ko tas dara?

Tezos atbalstītās funkcijas ir daudzas. Šīs iespējas visbiežāk tiek atzīmētas šādi.

  • Divu pušu darījumu atvieglošana novērš nepieciešamību pēc „starpniekiem”
  • Vieds līgums (pašnodrošinoši līgumi, pamatojoties uz iebūvētiem parametriem)
  • Pašlabojošs
  • Ķēdes pārvaldība, kas atbalsta izaugsmi un izslēdz dakšiņas

Kā tas darbojas?

Tezos izmanto nedaudz unikālu pieeju tam, kā viņi sasniedz funkcionalitāti. Izmantojot kodēšanas valodu, kas pazīstama kā “Michelson”, tīkls var darboties saskaņā ar likmju pierādīšanas (PoS) modeli.

Tezos atšķirība no daudziem ir tā pieeja tīkla pārvaldībai. Cenšoties nodrošināt progresu uz priekšu un stimulēt tīkla dalību, Tezos izmanto to, ko dēvē par “maizniekiem”..

Maizes ceptuves ir līdzīgas parasti izmantotajiem “kalnračiem”, kuri strādā tīklos, kuros ir pierādīts darbs – ar dažām būtiskām atšķirībām. Lai gan abas ir būtiskas viņu tīkliem, maiznieki darbojas, izmantojot deleģētos pierādījumus par likmēm, lai pārbaudītu darījumu un tādējādi aizsargātu tīklu.

Maiznieka loma pārsniedz darījumu verifikāciju, tomēr šī grupa ir atbildīga par protokola izmaiņu nodošanu, pamatojoties uz žetonu īpašnieku vēlmi, kuri deleģējuši savas tīkla pilnvaras minētajam maizniekam..

Faktors, kas uztur tīkla decentralizāciju, ir spēja ikvienam darboties kā maizniekam. Nepieciešams tikai XTZ ‘rullis’ (katrs rullis sastāv no 8000XTZ). Tā kā ikviens var kļūt par maizes cepēju un veicināt tīkla izaugsmi, Tezos parasti tiek uzskatīts par demokrātiskāku projektu nekā daudzi citi.

Prognozētās attīstības?

Tā kā kriptogrāfijas tirgos notiek atdzimšana, Tezos atkal kļūst arvien populārāks. Paredzams, ka šī tendence turpināsies, jo notiek dažādi svarīgi notikumi. Tā kā fonda Tezos turētie aktīvi rakstīšanas laikā ir pieauguši līdz aptuveni 630 miljoniem USD, finanšu attīstībai nevajadzētu kavēt tīkla attīstību.

Galvenais paredzamo tīkla attīstības aspektu vidū ir privātums. Lai gan ir dažādi veidi, kā sasniegt augstāku privātuma līmeni, Tezos izstrādātāji ir pieņēmuši lēmumu izmantot tā sauktos “zkChannels”.

zkChannels ir intriģējošs jauninājums, jo tas ne tikai atvieglos privātuma darījumus, bet arī pavērs iespēju savienot Tezos blokķēdi ar citiem, izmantojot tās koda bāzi. Viens piemērs ir populārais “zCash”.

Ideoloģijas pamatā?

Tezos ir veidots uz stabila ideoloģiju pamata – vairāk nekā lielākā daļa. Kad tīkla ideja pirmo reizi sāka veidoties tās dibinātāju vidū, tā izaugsme tika veidota, lai atpazītu Bitcoin un Ethereum trūkumus un tos uzlabotu..

Kaut arī Bitcoin tika dibināts ar ideju par finanšu iekļaušanu un decentralizāciju, tas nemanāmi nenovilka šo varoņdarbu. Sakarā ar strukturēšanu un pārvaldību, ko izmanto Bitcoin, tīkls bija pakļauts neefektivitātei, un tā kopiena jebkurā laikā nebija vienojusies par virzību uz priekšu – jautājums, kas līdz šai dienai turpina mocīt Bitcoin, un daudzas dakšas turpina būt izveidots.

Izmantojot demokrātiskāku pārvaldības metodi (DPoS), Tezos spēj izvairīties no nenoteiktības aizsprostošanās un izvairīties no iespējamām dakšām.

Tā strukturēšana nozīmē arī to, ka tīklam jāspēj sasniegt augstāku decentralizācijas un pārredzamības līmeni; Katrs no tiem ir iezīmes, kas ir pamatā ideoloģijām, uz kurām balstās Bitcoin un Ethereum.

Pieņemšana un strīdi?

Tā kā blokķēdes pasaulē ir vērojama stabila izaugsme, Tezos ir labi paveicis pieņemšanu. Pēdējo mēnešu laikā Tezos ir palielinājusies interese, īpaši to uzņēmumu vidū, kuri nodarbojas ar digitālajiem vērtspapīriem. Tālāk ir minēti tikai daži šīs nesenās pieņemšanas piemēri.

  • Vertalo
  • BTG Pactual
  • TokenSoft

Kaut arī adoptēšana ir piedzīvojusi strauju izaugsmi, Tezos nav svešas diskusijas. Vēl nesen projektu ieskauj strīds par ICO 232 miljoniem ASV dolāru, kas notika 2017. gadā.

Daži no iepriekšminētajiem strīdu punktiem ir šādi.

Neaizsegts ICO – Daudzi uzskatīja, ka šī nepietiekamā ICO nav vajadzīga, un izmantoja nenobriedušu sektora priekšrocības neilgtspējīga uzplaukuma vidū.

Fonda nepareiza izmantošana – Gandrīz uzreiz pēc līdzekļu piesaistīšanas Tezos komandā bija domstarpības par to, kā tas jāizmanto. Tas, cita starpā, izraisīja kavēšanos pēc ICO marķieru izplatīšanas

Civillietas – Vairākus gadus Tezos cīnījās ar civilprasību, kurā ICO investori apgalvoja, ka notikums ir vērtspapīru nelikumīga pārdošana un izplatīšana. Pēc vairāku gadu cīņas šī prāva nesen nonāca pie secinājuma, jo Tezos piekrita 25 miljonu ASV dolāru izlīgumam, neatzīstot pārkāpumus.

Par laimi Tezos, šīs agrīnās nepatīkamās dienas, šķiet, ir pagātne.

Regulu?

Neskatoties uz pretrunām un civilprasībām, kas agrāk ir nomocījušas Tezos, regulatori līdz šim nav snieguši oficiālu paziņojumu par XTZ kā drošības statusu.

Kripto reitingu padome (CRC), kas izveidota, lai novērtētu žetonu / monētu būtību un to iespējamo aktīvu klasi, ir atzīmējusi, ka XTZ patiešām ir dažas iezīmes ar vērtspapīru. Viņu klasifikāciju, a 1 apzīmē aktīvu, kuram nav kopīgu pazīmju ar vērtspapīriem, bet 5 parāda visas nepieciešamās pazīmes. Savā vērtējumā CRC ierindo Tezos ar rezultātu 3,75 / 5. Šis rezultāts to novieto līdzās citiem blokķēdes projektiem, piemēram, Zvaigžņu, Polymath un Loom.

Ir svarīgi atzīmēt, ka CRC ir neatkarīga padome, kurai nav reālas pilnvaras klasificēt aktīvu. Šo uzdevumu veic Vērtspapīru un biržu komisija (SEC). CRC vienkārši sniedz pakalpojumu, kas nodrošina izglītotu uzskatu par aktīvu klasifikāciju, pamatojoties uz tradicionālajiem novērtēšanas rīkiem.

Kas to izveidoja?

Lai gan Tezos izstrāde ir daudzu darbs, projekts lielā mērā tiek ieskaitīts tā diviem līdzdibinātājiem.

  • Artūrs Breitmans
  • Ketlīna Breitmane

Šis bloku ķēdes ‘spēka pāris’ ir ietverts tehnoloģijā, kas datēta ar Bitcoin sākuma laikiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map