Kā nopirkt Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin Cash (BCH) ir vienādranga elektroniskās naudas sistēma, kas ir cieta dakša rezultāts no Bitcoin blokķēdes. Īpaši, Bitcoin Cash līdz šim ir visveiksmīgākā Bitcoin cietā dakša. Šis projekts ienāca tirgū zem strīdu mākoņa. Tomēr pēc tam, kad dūmi bija iztīrīti, Bitcoin Cash kļuva par vienu no desmit lielākajām kriptovalūtām pasaulē tirgus ierobežojuma ziņā. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet mūsu ceļvedi Ieguldījumi Bitcoin Cash.

Mēs uzskaitām top 5 brokerus, kas piedāvā iespēju iegādāties Bitcoin Cash (BCH) ar kredītkarti vai debetkarti.

Binance

Binance ir viena no lielākajām un pazīstamākajām kriptovalūtu biržām pasaulē. Bitcoin Cash (BCH) iegādes priekšrocības šeit ir tādas, ka jūs gūstat labumu no zemākām apmaiņas maksām nekā konkurējošās biržas, un paaugstinātā likviditāte ļauj ātri pirkt un pārdot, lai izmantotu tirgus mainīgo ziņu priekšrocības..

Izlasiet mūsu Binance pārskatu vai apmeklējiet Binance.

Izmantojiet atlaižu kodu: EE59L0QP par 10% naudas atmaksu no visām tirdzniecības maksām.

Paybis

Paybis darbojas ļoti uzticama Bitcoin un kriptonauda iegādes platforma, kur jūs varat iegādāties Bitcoin Cash (BCH) un virkni citu kriptogrāfiju, izmantojot tikai kredītkarti vai debetkarti. Viņi darbojas kopš 2014. gada un ir palīdzējuši simtiem tūkstošu cilvēku veikt Bitcoin Cash (BCH) pirkumus.

Ja jūs vienkārši vēlaties iegādāties Bitcoin Cash (BCH) un turēt, tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā nopirkt Bitcoin Cash (BCH) ar kredītkarti vai debetkarti.

Izlasiet mūsu Paybis pārskatu vai apmeklējiet Paybis.

Kriptomat

Kriptomat ir ES balstīts kriptovalūtas maiņas un seifa pakalpojums, kas darbojas kopš 2018. gada. To galvenā mītne atrodas Igaunijā, kas ir uzticams Eiropas karstais stends līdzīgiem uzņēmumiem. Viņus ir dibinājis tehnoloģiju pārzinošais Srdjans Mahmutovičs, un viņi tagad darbojas vairāk nekā 80 pasaules valstīs un apkalpo lietotājus visā pasaulē. Kriptomat ir lieliska iespēja eiropiešiem & Āzijas investori, kuri vienkārši vēlas pirkt un pārdot Bitcoin Cash (BCH) ilgtermiņā. Nav ASV klientu.

Izlasiet mūsu Kriptomat pārskatu vai apmeklējiet Kriptomat.

Krakena


Krakena ir viens no seniem nosaukumiem, kad runa ir par kriptovalūtu biržām, kas darbojas šajā nozarē.

Kopš pazemīgiem pirmsākumiem viņi tagad ir kļuvuši par vienu no atpazīstamākajiem nosaukumiem telpā, kas piedāvā plašu aktīvu izvēli tirdzniecībai, tostarp Bitcoin Cash (BCH).

Tirdzniecības izmaksas ir konkurētspējīgas ar citām biržām, un tās turpina attīstīties, piedāvājot gan nākotnes, gan maržas tirdzniecību.

Izlasiet mūsu Kraken pārskatu vai apmeklējiet Krakena.

Medene

Medene atvieglo Bitcoin Cash (BCH) iegādi Kanāda bez satraukuma un ātri pirkt vai pārdot aktīvu, izmantojot to ērti lietojamo platformu. Viņi darbojas kopš 2017. gada, un viņiem ir vairākas ļoti uzticamas partnerattiecības, kas viņus izveido ar stabilu kriptonauda reputāciju. Viņi arī ir reģistrēti FINTRAC kā naudas pakalpojumu bizness, tāpēc no šī viedokļa ļoti uzticami. Nav ASV klientu.

Apmeklējums Medene.

Kas ir Bitcoin Cash (BCH)?

Bitcoin Cash ir atvērtā koda, decentralizēta kriptonauda. Tas tika izveidots 2017. gada augustā, kad notika Bitcoin (BTC) blokķēdes ‘cietā dakša’.

Ko tas dara?

Bitcoin Cash galvenokārt darbojas kā digitālā valūta. Tīkls izmanto blokķēdes tehnoloģiju, lai atvieglotu un izsekotu darījumus, izmantojot digitālo virsgrāmatu.

Pareizi lietojot, BCH ļauj lēti (<1 centu vidējā darījumu maksa) un ātri notiek vērtības pārskaitījumi. Šie darījumi var notikt starp visiem tīkla dalībniekiem neatkarīgi no ģeogrāfiskās atrašanās vietas.

Kā darbojas Bitcoin Cash (BCH)?

Bitcoin Cash ir kriptonauda, ​​kas balstīta uz blokķēdes tehnoloģiju. Tas izmanto darba pierādīšanas protokolu tāpat kā BTC. Salīdzinot abus, visievērojamākā atšķirība ir pieeja mērogojamībai. Kaut arī BTC kopiena ir izlēmusi par labu mazāku bloku izmēriem un attīstot otrā slāņa tehnoloģijas, piemēram, zibens tīklu, BCH kopiena ir nolēmusi, ka lielāki bloku izmēri ir ceļš uz priekšu.

Pašlaik BCH tīkla vidējie bloki ir aptuveni 8 MB, bet BTC tie ir aptuveni 1 MB.

Prognozētās attīstības?

Virzoties uz priekšu, Bitcoin Cash ir izstrādāts plašs ceļvedis. Katra šī ceļveža pitstopa centrā ir visaptverošais mērķis izveidot globāli lietotu valūtu.

Šis ir fragments no bitcoincash.org, sīkāk par to, kā viņi sasniegs šo mērķi.

  • Iespējojiet Bitcoin Cash mērogā no ~ 100 Tx / s līdz vairāk nekā 5 000 000 Tx / s. Jāveic uzlabojumi protokolā, lai masveida paralelizācija varētu nodrošināt šāda līmeņa darījumu apstrādi.
  • Uzlabot maksājumu pieredzi, lai nodrošinātu to tūlītēju un uzticamu darbību. Darījumiem jābūt drošiem trīs sekunžu laikā.
  • Padariet Bitcoin Cash paplašināmu. Paplašināms protokols padara nākotnes uzlabojumus mazāk traucējošus un nodrošina stabilu pamatu uzņēmumiem un izstrādātājiem, uz kuriem balstīties.

Ideoloģijas pamatā?

Tie, kas tic BCH, bieži vien reklamē blokķēdi kā tuvāk Satoshi Nakamoto oriģinālajam dokumentam nekā pati BTC. Kā tāds tas pamatotu to, ka BCH pamatā esošā ideoloģija ir vienāda ar BTC. Tas nozīmē, ka BCH mērķi būtu šādi,

  • Iekļaujošs
  • Stabils
  • Bez valdības / banku manipulācijām

Pieņemšana un strīdi?

Līdz 2017. gada augustam bija tikai Bitcoin (BTC). Šajā laikā tika ieviestas strīdīgas izmaiņas Bitcoin avota kodā – SegWit. Šīs izmaiņas bija domātas kā jauninājums, kas ļauj veikt ātrākus un drošākus darījumus. Ne visi vienojās par šo ceļu, kas virzās uz priekšu. Citi uzskatīja, ka lielāki datu bloki un ātrāks bloķēšanas laiks ir labākais veids, kā sasniegt to pašu mērķi.

Šī plaisa starp tīkla dalībniekiem radīja “cieto dakšiņu”. Būtībā tas radīja jaunu blokķēdi (BCH). Kaut gan BCH, gan BTC līdz šai brīdim ir viena un tā pati grāmata, no šī brīža tie ir unikāli.

Šis solis tika uzskatīts un joprojām tiek uzskatīts par diezgan nesaskaņām. Daļēji tas ir tāpēc, ka daudzi uzskatīja, ka BCH izveidošana ir vienkārši veids, kā “radīt naudu no nekā”, jo monētas tajā laikā tika izplatītas starp BTC īpašniekiem.

Lai gan BCH ir izrādījusies noturīga vara, gadus vēlāk, joprojām ir daudz stingri par / pret monētu. Mūsdienās nelabvēļi galvenokārt uzskata, ka BCH mēģina netaisnīgi aizstāt BTC kā kriptovalūtu “iet”, jo BCH bieži reklamē sevi kā oriģinālu.

Regulu?

Lai gan daži regulatori ir īpaši apsprieduši BCH, tas tiek plaši uzskatīts par drošību. Tā kā netika veikta simboliska pārdošana un valūta darbojas decentralizēti, lielākā daļa kategoriju BCH klasificē tāpat kā BTC – digitālā valūta.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map