Bitcoin pieaug, salīdzinot ar tirgus cerībām pēc iespējas mazāk, bet mazumtirgotāji joprojām ir piesardzīgi: nākotnes piektdiena

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx.

Šīs nedēļas sākumā Bitcoin (BTC) pabeidza savu trešo pusi samazināšanas pasākumu. Vienu dienu pirms uz pusi samazinājās cenas vairāk nekā 1500 USD un izraisīja ievērojamas likvidācijas atvasināto finanšu instrumentu tirgū. Kopš uz pusi, BTC tomēr ir palielinājies un ceturtdien atkal sasniedzis 10 000 USD.

Šīs nedēļas laikā Bitcoin ir novērtējis vairāk nekā 10 procentus, palielinoties no 8600 USD, lai preses laikā tirgotos aptuveni 9500 USD apmērā, atbilstoši OKEx ceturkšņa nākotnes (BTCUSD0626) cenai. Bitcoin veiktspēja pēc pusēm līdz šim ir bijusi pretrunā ar vispārējām tirgus gaidām par cenu kritumu.

Aplūkojot OKEx tirdzniecības datus, mēs varam redzēt, ka BTC Long / Short Ratio šīs nedēļas pēdējās dienās turpināja svārstīties ap 1.0, norādot, ka maz mazumtirgotāju ir atvēruši ilgo laiku, kamēr cena pieauga par 1500 USD no pagājušās nedēļas nogales zemākā līmeņa.

Tikmēr BTC pamats atspoguļo optimistisku perspektīvu, jo prēmija atkal ir atgriezusies. Tomēr starpības aizdevumu koeficients parāda, ka tūlītējā tirgus pirkšana ir zaudējusi zināmu impulsu, kas ir brīdinājums par īstermiņa vēršiem.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumu (BTCUSD0626) 1H diagramma. Avots: OKEx

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datu lapu, lai izpētītu vairāk rādītāju.

BTC garā / īsā attiecība

Straujais cenu kritums 10. maijā izraisīja iepriekšējo pieaugošo Long / Short attiecību kritumu. Turpmākajā cenu atsitienā attiecība maz uzlabojās un joprojām ir zemāka par 1,0. Tas var norādīt, ka tirgotāji turpina ierobežot savas spot pozīcijas, neskatoties uz Bitcoin cenu atlabšanu.

Datu apkopošanas laiks: no plkst. 5/8 0:00 līdz 5/17 4:00 (UTC)

Long / Short Ratio parāda to lietotāju kopskaita attiecību, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar atvērtajām īsajām pozīcijām. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un mūžīgajiem mijmaiņas līgumiem. Lietotāja garo / īso pusi nosaka tā neto pozīcija BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad ir atvērta garā pozīcija, jābūt atvērtai arī īsajai pozīcijai, lai to līdzsvarotu. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

BTC pamats pēdējo septiņu dienu laikā ir lielā mērā svārstījies. OKEx BTC ceturkšņa nākotnes prēmija samazinājās no 88 USD uz negatīvu 85 USD un pēc tam atgriezās pie pozitīva 77 USD, pirms preses laikā nostājās 50 USD. Pozitīvas prēmijas atdeve liek domāt, ka tirgus ir gaidāms pēc gaidāmo cenu gaidām.

Datu apkopošanas laiks: no plkst. 5/8 0:00 līdz 5/17 4:00 (UTC)

Šis rādītājs parāda ceturkšņa fjūčeru cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Nākotnes līgumu cena atspoguļo tirgotāju cerības uz bitkoina cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Ceturkšņa nākotnes darījumu bāze var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk vietas šķīrējtiesai.

Atvērtie procenti un tirdzniecības apjoms

Atklātie procenti (OI) 10. maijā bija uzkrājuši līdz 6,28 miljoniem līgumu (1 līgums = 100 ASV dolāri), kas ir pieaudzis no 8. maija zemākā līmeņa – 5,52 miljoniem, pirms ilgi tika likvidēti. 14. maijā OI strauji samazinājās pēc tam, kad cena sasniedza 9 900 USD. Kā mēs atzīmējām ceturtdienas Crypto Market Daily, tas var norādīt, ka daži pircēji slēdza savas pozīcijas un guva peļņu.

Datu apkopošanas laiks: no plkst. 5/8 0:00 līdz 5/17 4:00 (UTC)

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atvērtie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju.

BTC nodrošinājuma aizdevuma koeficients

Aizdevumu īpatsvars pēc 9. maija ātri samazinājās no vairāk nekā 4,5 līdz 0,8 un beidzās trīs nedēļu pēc kārtas. Kaut arī rādītājs tagad ir atgriezies līdz 1,45, pauzes impulss liecina, ka tirgotāji piesardzīgāk pērk sviras piesaistītajā spot tirgū.

Datu apkopošanas laiks: no plkst. 5/8 0:00 līdz 5/17 4:00 (UTC)

Aizdevumu starpība ir tūlītējas tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika periodā..

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties BTC, un tiem, kuri aizņemas BTC, mērķis ir saīsināt to.

Ja aizdevumu īpatsvars ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad tas ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējās vērtības vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskats

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Tehniski Bitcoin atkal atgriezās galvenajā pretestības zonā no USD 10 000 līdz USD 10 500, kur sākās pēdējais lielais kritums, un ceturtdien cena atkal nespēja nosvērt virs 10 000 USD (UTC). Tā kā nedēļas laikā cena ir pieaugusi par 10 procentiem, peļņas gūšana, iespējams, atturēs no turpmāka cenu pieauguma īstermiņā.

Lai gan iepriekš minētie rādītāji rāda jauktus signālus ar labu nākotnes prēmiju pār spot un OI samazināšanos. Long / Short attiecība (zem 1.0) var norādīt, ka mazumtirgotāji šobrīd piesardzīgi atver garos. Tomēr mazumtirgotāji bieži darbojas kā pret signāls tirgus kustībām, un es joprojām uzskatu, ka buļļi kontrolē.

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija

Sekojiet OKEx ieskatiem vietnē:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map