Uniswap nomest savu DeFi žetonu, Bakkt ir sasniedzis jaunus visu laiku rekordus

Lielākie stāsti no kriptovalūtu pasaules, kurus, iespējams, esat palaidis garām.

Tā bija īpaši notikumiem bagāta nedēļa blokķēdes un kriptovalūtas pasaulē. Decentralizētajā finanšu ainavā dominēja ziņas par Uniswap pārvaldības žetonu lidmašīnu, savukārt institucionālie investori Bakkt Bitcoin nākotnes darījumu apjomu virzīja uz jauniem visu laiku augstākajiem punktiem.

Lasiet visu par šiem un daudz ko citu šīs nedēļas izdevumā OKEx Insights nedēļas kriptogrāfisko ziņu.

Uniswap UNI marķieris ir samazinājies un uzreiz pārsniedz 5,00 USD

To nepārspēs tādi cieti konkurenti kā SushiSwap, Uniswap – decentralizēts protokols automatizētai likviditātes nodrošināšanai Ethereum tīklā – šonedēļ atteicās no sava pārvaldības marķiera. Notikumā iepriekšējie protokola lietotāji saņēma aptuveni 1200 USD UNI žetonos atbilstoši viņu vērtējumam ap izdošanas laiku.

UNI cena, rakstot šo rakstu, ir palielinājusies līdz vairāk nekā 6,00 USD.

Galvenais līdzņemšana

  • Kā viens no lielākajiem dalībniekiem decentralizētajā tirdzniecības telpā, Uniswap pārvaldības marķiera izdošana ir spēcīgi ietekmējusi konkurenci un, iespējams, nostiprinājusi to kā līderi DeFi telpā.
  • Nav vienprātības par t.s. "patiesā vērtība" UNI, un cenu darbība ap marķējumu, iespējams, piedzīvos svārstības.

UNI cena ir palielinājusies līdz vairāk nekā 6,00 USD. Avots: MonētaGecko

Pateicoties Vaiomingai, Krakena kļūst par banku

Sanfrancisko kriptovalūtu firma Kraken ir oficiāli to darījusi kļūt par banku pēc tam, kad Vaiomingas Banku padome bija apstiprinājusi pieteikumu īpašam mērķim depozitārija institūciju hartai.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Kraken ir pirmā kriptovalūtu birža, kas kļuvusi par banku – nozīmīgs notikums nozarē. Tomēr daži stingrās kriptovalūtas atbalstītāji uzskata, ka tas ir pretrunā ar ideju, ka Bitcoin ļauj jums BYOB vai "esi sava banka."
  • Balsojums par Krakenas SPDI hartas apstiprināšanu turpina Vaiomingas mantojumu būt kripto draudzīgākajai valstij ASV.
  • Pateicoties hartai, Kraken tagad varēs darboties vairākās jurisdikcijās.

Bitfinex un Tether nepieciešami dokumentu nodošanai NYAG

Ņujorkas Augstākās tiesas tiesnesis Džoels M. Koens, Džoels M. Koens, ir nolēmis, ka Bitfinex un Tether ir jāiesniedz dokumenti Ņujorkas ģenerālprokurora birojam, kas izgaismoja uzņēmumu finansiālās attiecības. 

Nolēmums pieņemts pēc tam, kad abas kriptogrāfijas kompānijas ilgākā laika posmā nav spējušas apmierināt NYAG prasības – kaut ko saka Bitfinex advokāts Čārlzs Maikls "burtiski neiespējami."

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Pašreizējā tiesiskā cīņa starp Bitfinex, Tether un NYAG – iespējams, paredzams – ir pavirzījusies tālāk par labu regulatoram.
  • Ja tiek lēsts, ka tirgus kapitalizācija pārsniedz USD 15 miljardus, jebkuras būtiskas negatīvas sekas USDT varētu dramatiski ietekmēt kriptonauda tirgus.

ASV Tēvzemes drošība, izmantojot digitālo maku

ASV Tēvzemes drošības zinātnes un tehnoloģiju direkcija piedāvā 25 000 ASV dolāru, cenšoties piesaistīt digitālo maku. Konkrēti, konkursa mērķis ir izstrādāt lietotāja saskarni, kas savieno pārī ar federālās izpilddirekcijas bloku ķēdi un decentralizētās identitātes plāniem.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Salīdzinot ar citiem ar blokķēdi saistītiem līgumiem, ko piedāvā dažādi ASV valdības departamenti, balvu sadalījums šim konkursam ir diezgan zems. Tomēr tas acīmredzot ir tīši un centieni piesaistīt izstrādātājus kopienas līmenī – pretstatā lielākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem.
  • IDD nopietni uztver blokķēdes tehnoloģiju, un tai ir arvien vairāk izstrādes stadijā esošo saistīto projektu, tostarp digitālo imigrācijas dokumentu sistēma.

Bakkt Bitcoin nākotnes darījumu apjoms sasniedz jaunus visu laiku augstākos līmeņus

Fiziski nokārtotais Bitcoin nākotnes darījumu apjoms Bakkt šonedēļ divas reizes ir sasniedzis jaunu visu laiku augstāko līmeni. Otrdien 172 miljonu dolāru vērti līgumi tirgojās ar rokām. Ceturtdien šis skaitlis pieauga līdz 178 miljoniem USD.

Galvenais līdzņemšana

  • Ņemot vērā to, ka Bakkt ir produkts, kas galvenokārt paredzēts institucionālajiem investoriem, apjoma pieaugums norāda uz lielu naudas tirgotāju pieaugošu interesi un aktivitāti.

Fiziski noregulēts Bitcoin nākotnes darījumu apjoms šonedēļ sasniedza jaunus visu laiku rekordus. Avots: šķībs

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map