Piesaistīšanas melnie saraksti, dogecoin kļūst vīrusu un Coinbase var kļūt publiski pieejams – nedēļas kriptogrāfijas ziņas

Blokķēdes un kriptovalūtas pasaulē ir bijusi aizņemta nedēļa. OKEx Insights pārskata šīs nedēļas piecus galvenos kripto ziņu stāstus, par kuriem jums jāzina.

Nedēļas jaunumu attēls

Tether zaudē pievilcību Ņujorkā un ir iekļāvis adreses melnajā sarakstā

Pašreizējā juridiskā sāga starp Bitfinex un Ņujorkas Ģenerālprokurora biroju šonedēļ ir sākusi vēl vienu nodaļu. Valsts apelācijas tiesa valdīja NYOAG dokumentu meklēšana notiekošās izmeklēšanas laikā ir pamatota, neskatoties uz Bitfinex apgalvojumiem, ka regulatoram nav jurisdikcijas pār to.

NYOAG apgalvoja, ka iFinex, Tether mātes uzņēmums, sajauca lietotāju līdzekļus, vienlaikus sedzot Bitfinex zaudējumus 850 miljonu ASV dolāru apmērā.

Svarīgs nolēmums bija pirms ziņojumiem, ka Tether melnajā sarakstā 39 adreses – no kurām 24 tika atzīmētas 2020. gadā – Ethereum blokķēdē, kurā atrodas uzņēmuma stablecoin USDT. Saskaņā ar analīzi no Bloķēt, šogad melnajā sarakstā iekļautās adreses ir 5,51 miljons ASV dolāru.

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

 • Labvēlīgais lēmums NYOAG nostiprina tās pilnvaras izmeklēt krāpšanu saskaņā ar Martin Act, stingru Ņujorkas krāpšanas apkarošanas likumu.
 • Bitfinex, Tether un iFinex tagad tiks pakļauti spēcīgākam uzmanības lokam, turpinoties juridiskajai cīņai.
 • USDT neapšaubāmi ir vispopulārākais stablecoin pasaulē, taču pieprasījums pēc USD piesaistīta marķiera tagad var strauji samazināties.
 • Ethereum adrešu melnajā sarakstā, kurā atrodas USDT, parādīts fakts, ka Tether, neskatoties uz juridiskajām cīņām, ir gatava strādāt ar tiesībaizsardzības iestādēm un ievērot finanšu noteikumus.

USDT dominēšana tirgū ar ierobežotām pozīcijām attiecībā pret citiem stabiliem. Avots: Messari

Tiek ziņots, ka Coinbase vēlas kļūt par publisku

Tiek ziņots, ka Coinbase Inc. vēlas kļūt par publisku, ja ASV Vērtspapīru un biržu komisija ir apstiprinājusi potenciālu kotāciju.

Saskaņā ar avotiem, kas runāja Reuters, Sanfrancisko bāzētā digitālo aktīvu apmaiņa pašlaik pieņem darbā bankas un advokātu birojus, lai atbalstītu potenciālo pieteikumu SEC.  

Preses laikā Coinbase nodoms veikt tiešu iekļaušanu sarakstā nav apstiprināts.

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

 • Ja Coinbase veiksmīgi izietu publiski, tas nozīmētu nozīmīgu pagrieziena punktu kriptovalūtu un digitālo aktīvu pieņemšanā.
 • Kā ziņots, biržā netiks rīkots tradicionāls sākotnējais publiskais piedāvājums, ko parasti sauc vienkārši par IPO. Tas nozīmē, ka tas nepārdotu jaunas akcijas.

Bitcoin tirdzniecības apjoms vietnē Coinbase. Avots: data.bitcoinity.org

CFTC izstrādā visaptverošu kriptogrāfijas noteikumu kopumu

Cenšoties “izstrādāt holistisku ietvaru, lai veicinātu atbildīgu jauninājumu ieviešanu digitālajos aktīvos”, ASV Preču nākotnes tirdzniecības komisija izstrādā visaptverošu kriptonauda noteikumu kopumu..

Sistēma ir daļa no atvasinājumu regulatora pabeigts stratēģiskais plāns 2020. gadam2024. gads.

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

 • Gan BTC, gan ETH tiek klasificēti kā preces un tādējādi ietilpst CFTC kompetencē – tāpēc juridiskie nākotnes līgumi pašlaik ir pieejami abiem.
 • Ar lielāku skaidrību par to, kuras kriptovalūtas ir preces vai vērtspapīri, mēs varam redzēt digitālo aktīvu nākotnes līgumu pieaugumu.
 • CFTC izrāda vēlmi veicināt inovācijas, “izvairoties no noteikumiem un pieejām, kas atspoguļo sen aizgājušo uzņēmējdarbības praksi”.

Dogecoin palielinās pēc tam, kad TikTok video kļūst vīrusu

Dogecoin šonedēļ savvaļā nonāca pēc tam, kad TikTok video par bēdīgi slaveno meme monētu kļuva vīrusu, izraisot milzīgu tirdzniecības apjoma un cenas pieaugumu..

Google Trends dati par meklēšanas vienumu “Dogecoin”. Avots: Google tendences

Kā atzīmēja Bloķēt, tirdzniecības apjomi biržās, kuru sarakstā ir DOGE, no 6. jūlija līdz 7. jūlijam pieauga par 600%. 

Tajā pašā laikā altkoīna cena strauji pieauga no zemākā USD 0,0023 līdz augstākajam līmenim par USD 0,0029, pirms 8. jūlijā tā palielinājās par USD 0,0056 – no apakšas uz augšu aptuveni par 141%.

Dogecoin cenu diagramma pēdējo 7 dienu laikā. Avots: MonētaGecko

WikiLeaks pieņem Bitcoin Lightning Network maksājumus

Oficiālais WikiLeaks veikals tagad pieņem BTC maksājumus, izmantojot zibens tīklu, otrā līmeņa Bitcoin maksājumu protokolu.

Preču veikals, kā norāda nosaukums, ir saistīts ar WikiLeaks – un visi ieņēmumi tiek novirzīti starptautiskās bezpeļņas organizācijas darbības finansēšanai.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • WikiLeaks bija īpaši viens no pirmajiem Bitcoin maksājumu pieņēmējiem, pieņemot BTC jau 2011. gadā. Paturot savu formu, tagad tas ir viens no pirmajiem pārdevējiem, kas pieņem maksājumus joprojām eksperimentālā zibens tīklā.
 • Palielināta pārdevēju pieņemšana varētu palīdzēt stiprināt Zibens spēku, kas pēdējos mēnešos nav daudz laika pavadījusi uzmanības centrā.

Bitcoin Lightning tīkla jauda BTC (oranža) un USD (zila). Avots: Bitcoin Visuals

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map