PayPal un ASV bankas vēršas pie kriptogrāfijas, kamēr Lielbritānijas riska ieguldījumu fonds izstājas – nedēļas kriptogrāfijas ziņas

Nedēļas jaunumu attēls

Lai gan tiek ziņots, ka institucionālās intereses trūkuma dēļ pirmais kriptogrāfijas riska ieguldījumu fonds Apvienotajā Karalistē slēdz durvis, bankas ASV drīz var sākt piedāvāt digitālo aktīvu glabāšanas pakalpojumus. Tikmēr tiek ziņots, ka PayPal ir paredzēts piedāvāt tiešu kriptovalūtas pārdošanu saviem lietotājiem. Šīs un citas tēmas tiek apskatītas šīs nedēļas izdevumā OKEx Insight’s Week Crypto News.

ASV bankas atļāva nodrošināt kriptovalūtu glabāšanu

Nacionāli noformētām bankām Amerikas Savienotajās Valstīs būs atļauts sniegt glabāšanas pakalpojumus unikālām kriptogrāfijas atslēgām, kas sasietas ar kriptovalūtas makiem, norāda publiska vēstule no Valūtas kontroliera Jonathan Gould biroja, Valsts kases departamenta neatkarīgā biroja vecākā kontroliera vietnieka un galvenā padomnieka biroja.

Vēstulē arī paskaidrots, ka bankas var sniegt gan uzticības, gan citus pakalpojumus.

Kā piezīmi, OCC pašlaik vada bijušais Coinbase galvenais juridiskais darbinieks, Braiens Brūkss.

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

  • Lai gan Bitcoin un citas kriptovalūtas jau sen ir ļāvušas lietotājiem būt “savām bankām”, šīs idejas neērti cilvēki drīzumā var ļaut tradicionālajām bankām nodrošināt savus digitālos aktīvus.
  • Spēja nodrošināt kriptovalūtas glabāšanas pakalpojumus – kas galvenokārt ir ierobežota ar atsevišķām regulētām vienībām – tagad var ievērojami paplašināties un dažādoties.
  • OCC skaidri atzīst nepieciešamību pielāgoties un sekot līdzi finanšu inovācijas ātrumam, ko lielā mērā ir paātrinājusi BTC un blokķēdes tehnoloģija.

Tiek ziņots, ka PayPal sadarbojas ar Paxos par kriptovalūtas pakalpojumiem

Tiek ziņots, ka PayPal plāno sadarboties ar Paxos, lai piedāvātu tiešu kriptovalūtu pārdošanu un tirdzniecību. Ziņas nāk caur CoinDesk, kas apgalvo, ka ir runājis ar divām personām, kas pārzina iespējamo vienošanos.

Paxos atrodas ārpus Ņujorkas un nesen uzsāka savu kriptogrāfijas brokeru pakalpojumu Paxos Crypto Brokerage, kas sniegs pakalpojumus Revolut US.

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

  • Ja pārskati būs patiesi, Bitcoin redzēs vienu no visizplatītākajiem pieņemšanas veidiem – ņemot vērā PayPal lietotāju bāzes lielumu un apjomu, kas ir vairāk nekā 325 miljoni.
  • Fintech gigants, kam pieder arī Venmo, pievienotos publiski tirgotajiem konkurentiem Square and Robinhood, piedāvājot digitālo aktīvu pirkumus.

Kopējais aktīvo PayPal lietotāju kontu skaits no 2010. gada 1. ceturkšņa līdz 2020. gada 1. ceturksnim. Avots: statista

Pirmais Lielbritānijas kriptogrāfijas riska ieguldījumu fonds tiek slēgts pieprasījuma trūkuma dēļ

Lielbritānijas pirmais kriptovalūtas riska ieguldījumu fonds Prime Factor Capital tiek slēgts – atsaucoties uz institucionālo investoru pieprasījuma trūkumu.

Saskaņā ar Financial News ziņojumu, uz kuru atsaucas Bloķēt, riska ieguldījumu fonds “cīnījās, lai iegūtu vilces aktīvu piesaistes ziņā”, saskaņā ar tiešo citātu no Prime Factor Capital izpilddirektora Nic Niedermowwe.


Kriptogrāfijas valūtas riska ieguldījumu fonds bija pirmais, kurš saņēma zaļo gaismu no Financial Conduct Authority, valsts patstāvīgi funkcionējošās finanšu pārvaldes iestādes.

Galvenais līdzņemšana:

  • Institucionālā pieprasījuma trūkums, kas minēts kā iemesls Prime Factor Capital likvidācijai, ir krasā pretstatā dramatiskajam institucionālo ieguldījumu pieaugumam, kas redzams citur kriptovalūtas telpā.

Fintech gigants Ant Group izlaiž blokķēdes zīmolu AntChain

Alibaba grupas fintech filiāle Ant Group, uzsāka savu blockchain zīmolu šonedēļ. Nosaukts “AntChain”, zīmols aptvers blokķēdes balstītus risinājumus, vienlaikus apgalvojot, ka spēj apstrādāt 1 miljardu ikdienas darījumu un atbalstīt vairāk nekā 1 miljardu lietotāju kontu.

Ant Group ir Ķīnā bāzēta tiešsaistes un mobilo maksājumu giganta Alipay mātes uzņēmums, kas ir ļoti cieši saistīts ar Ķīnas oficiālo digitālo valūtu.

Galvenais līdzņemšana:

  • Lai gan pēdējos gados termins “blockchain” ir plaši izmantots kā modes vārds, Ant Group taustāma bloku ķēdes zīmola palaišana ir būtisks virziens tehnoloģijai parastajā fintech.

Diagramma, kas ilustrē populārākos digitālo maksājumu pakalpojumus Ķīnā. Avots: statista

Mastercard zīmes nodarbojas ar kriptonauda karšu Wirex

Mastercard ir parakstīja darījumu ar kriptogrāfijas valūtas palaišanu Wirex pēc tam, kad ir atvērta ar kriptonauda saistītā programma Mastercard Accelerate, kas tagad ļauj kriptogrāfijas uzņēmumiem izveidot savas maksājumu kartes. Kā tāds Wirex tagad varēs izsniegt savas Mastercard atbalstītās kartes.

Wirex iepriekš redzēja savas debetkartes, ko izsniedza Wirecard, tagad nedarbojies Vācijas maksājumu procesors, kurš nesen nespēja uzskaitīt 2 miljardus USD.

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

  • Darījums ar Wirex un Mastercard Accelerate paplašināšana parāda, kā viens no pasaulē dominējošajiem maksājumu apstrādātājiem iespiež dziļāk nobriestošajā blokķēdē un kriptogrāfijas valūtās.
  • Mastercard darījums ar Wirex nodrošinās konkurenci Visa, kas jau ir sadarbojusies ar Coinbase un nodrošina digitālo aktīvu apmaiņu iespēju izsniegt savas maksājumu kartes.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map