OKEx akadēmijas sarunu kopsavilkums: Bitcoin samazināšana

Termins “Bitcoin Halfing search volume raķetes” un datums tuvojas, kas īsti notiks pirms, Bitcoin laikā un pēc tam uz pusi? OKEx akadēmija ir izveidojusi tiešsaistes tīmekļa semināru ar ļoti īpašiem viesiem, lai uzmanības centrā varētu dalīties savās atziņās par šo tēmu. Šis raksts palīdzēs jums pārrunāt diskusiju.

Vieslektori:

Avaneesh Acquilla – CIO Arrano Capital

Džeisons Čoi – Spartan pētījumu vadītājs

Vilis Vū – Vobulls

Moderators:

Lennix Lai – OKEx finanšu tirgu direktore

Lenikss: Pirms mēs piekļūstam tirdzniecības iespējām saistībā ar šo pusi samazinošo notikumu, es gribētu pajautāt Džeisonam. Nesen mēs publicējām datuma vadītu rakstu, kurā precīzi norādīts, ka vēsturiski Bitcoin vai citam galvenajam PoW marķierim, visticamāk, būs diezgan labs bullis. palaist pirms faktiskā uz pusi samazināšanās un pēc tam pakāpeniski samazināties. Vai jūs domājat, ka aiz tā ir kāds būtisks pamats vai pamatojums??

Džeisons: Man apkārt ir dažas teorijas, bet es domāju, ka vispirms ir svarīgi brīdināt, ka tas ir svarīgs notikums, un tas izceļ programmatūras trūkumu, piemēram, Bitcoin, kas dod tai īpašības, kas vēsturiski ir spēkā veikala vērtības aktīvos, bet tajā pašā laikā es kaut kā vilcinos vienkārši to izolēt kā mainīgo. Vidējā Bitcoin atdeve tās dzīves laikā nav būtiski atšķirīga, ja jūs izvietojat, jūs zināt tūlīt pēc diviem notikumiem trīs mēnešu vai viena gada horizonta laikā. Ir arī svarīgi atcerēties, ka uz pusi samazinājās ilgākā vēršu tirgus veida tradicionālā riska aktīvi. Mums ir tendence aplūkot ilgtermiņa ietekmi, ko nozīmē piegādes samazināšana. Tā kā piegādes grafiks ir zināms, mēs vairāk koncentrējamies uz pieprasījuma pusi.

Es domāju, ka viens interesants gadījuma pētījums ir fakts, ka pusei varētu būt īstermiņa ietekme uz cenu, iespējams, tāpēc, ka tam ir bijusi mediķu vērtība, tāpēc mēs to redzējām 2019. gadā ar kaut ko līdzīgu Litecoin, kur, manuprāt, cena pieauga, aptuveni 500% 200 dienas un pēc tam atteicās no visiem ieguvumiem, 30–40 dienu laikā, kas bija uz pusi, pirms atteikšanās no vairāk, atdeva 40%..

Tāpēc es domāju, ka tas man liek domāt, ka cilvēki mēģināja priekšā vadīt pusi samazinošo pasākumu, un tas kļuva par sevi piepildošu pravietojumu, jo vairāk cilvēku spekulēja un centās koncentrēties viens uz otru. Cena faktiski izdeva, pirms vēl nav notikuši, tāpēc fundamentālais gadījums tur pat nav bijis. Kā tas būs atšķirīgs Bitcoin, es domāju, ka pieprasījums nebūs tik īslaicīgs, es domāju, ka tas ir daudz interesantāks Bitcoin iestatījums.

Es skatījos uz pieprasījuma puses faktoriem, kas noveda pie tā un pēc tam, vispirms aplūkojot mazumtirdzniecības jomu, es domāju, ka tādas lietas kā sociālo mediju apjoms un meklēšanas apjoms uz pusi ir gandrīz visu laiku augstākais šobrīd, salīdzinot ar pēdējo jūlija maksimumu, 2016. gadā mēs esam gandrīz piecas reizes vairāk cilvēku, kuri interesējas par pusi samazināšanu. Runājot par stabilām monētām biržās, mums šobrīd ir miljardi dolāru, kurus var vai nevar izvietot, un, ja tie netiek izvietoti, es domāju, ka Bitcoin, visticamāk, būs galvenais ieguvējs kā vislikvidākais pāris, un informētības jomā, salīdzinot ar iepriekšējo, ir arī daudz labāk, jo 2016. gada pēdējā pusē Bitcoin joprojām bija ļoti pazīstams kā nelikumīgu darbību darījums internetā, turpretī šoreiz mums ir gandrīz bruņošanās sacensība starp divām ģeopolitiskām lielvarām. Mums ir Ķīna, kas nāk klajā ar DCEP, mums ir ASV, kas nāk klajā ar Svariem, tāpēc blokķēde tajā FUD kļūst vairāk leģitimēta un mazāk stigmatizēta mazumtirdzniecības investoriem.

Es domāju, ka mēs nesen esam sasnieguši visu laiku augstāko līmeni, un pēdējo sešu mēnešu laikā mēs esam redzējuši pierādījumus tam, ka kalnrači ir uzkrājuši arī ievērojamu daudzumu savu bloku dēļu. Tātad tas mums norāda, ka ir zināmas uzkrāšanās pazīmes, kas noved pie šī notikuma.

Garš stāsts īss, es domāju, ka pamatpiedāvājuma samazināšanas gadījums ir tas, ka tas ilustrē to, kas padara kaut ko līdzīgu Bitcoin par unikālu aktīvu, taču es domāju, ka šajā gadījumā, iespējams, vairāk ir svarīgi pieprasījuma puses pamati, kas noved pie pusi un pēc tam ir diezgan pozitīvi par Bitcoin.

Lenikss: Tirgū ir divi pretēji viedokļi, vairākums no divām galvenajām nometnēm. Pirmā nometne apgalvo, ka pasākumam jau ir cena; otrais uzskata, ka Halingam nav cenas un tas aizdedzinās nākamo buļļu tirgus ciklu. Pirmā aizstāvji atsaucas uz efektīvā tirgus hipotēzi, bet otrā punkta aizstāvji par piedāvājuma / pieprasījuma mehāniku, kā arī iepriekšējiem uz pusi samazinātajiem tirgus cikliem..

Vai jūs domājat, ka tagad Bitcoin tirgus ir tikpat efektīvs kā akciju tirgū, lai pieņemtu klasisko tirgus hipotēzi? Vai arī jūs domājat, ka piedāvājuma un pieprasījuma maiņa uz pusi samazinās Bitcoin cenu?

Avaneesh: Es domāju, ka šeit ir vairāki faktori. Tirgus ir efektīvāks tādā ziņā, ka informācija ir plašāk pieejama. Tur tiešām ir plaši izplatīta izpratne par Bitcoin un par notikumu, un es domāju, ka galu galā, kad jums ir šāda informācijas izplatīšana, vienmēr būs mazliet iepriekšēja pozicionēšana. Tādā pašā veidā mēs esam dzirdējuši par mazākiem kalnračiem, kas pārdod šo pasākumu, lai varētu līdzsvarot tirgu pašreizējā pieprasījuma un piedāvājuma ziņā. Viena lieta, ko mēs zinām, ir tas, ka pieprasījuma un piedāvājuma vienādojums kļūst pievilcīgāks pēc uz pusi, tāpēc es personīgi domāju, ka, nodrošinot labvēlīgu pasaules likviditātes vidi, mums ir lielākas izredzes redzēt cenu virzību gada otrajā pusē.

Lenikss: Runājot par bitcoin piedāvājumu un pieprasījumu, es pārbaudīju Willy’s Bitcoin Miners ’Energy ratio – attiecību starp bitcoin tirgus ierobežojumu un tā enerģijas patēriņu. Vai jūs varētu izskaidrot korelāciju starp bitcoīna cenu un enerģijas patēriņu? Vai jūs domājat, ka kalnraču enerģijas izmaksas ir galvenais faktors, kas nosaka bitkoīna cenu?

Vilis: Kalnrūpniecība spēcīgi ietekmē Bitcoin cenu grunti, ko kalnrači pārstāv, būtībā ir tas, kas ir zemākais cenu diapazons. Tā ir piedāvājuma puses ekonomika. Kad cenas un enerģijas attiecība sāk samazināties līdz vēsturiskajam zemākajam līmenim, tas nozīmē, ka daudzi ogļrači būs izbeiguši uzņēmējdarbību, atstājot spēcīgākos un efektīvākos ogļračus, šie kalnrači šajā periodā nepārdos. Kāpēc jūs to darītu? Vājie kalnrači ir likvidēti, viņu pārdošanas spiediens vairs nav, līdz ar to cena ir gatava virzīties uz augšu. Spēcīgie ogļrači šajā posmā pārdos minimāli un cik vien iespējams HODL, samazinot pārdošanas spiedienu tirgū.

Lenikss: Sadalīšana pēc pamatsummas ir ekonomisks stimuls kalnračiem, programmatiski samazinot sagaidāmo piedāvājumu, un teorētiski pēc precīziem 32 uz pusi samazinošiem notikumiem bitkoinu tīkls būtu pietiekami noturīgs tikai ar darījumu nodevām – līdz ar to nav nepieciešama atlīdzība par bloku.

Vai jūs domājat, ka modeļa samazināšanās uz pusi, kas ir pilnīgs pretstats fiat valūtai, visticamāk (IZSTRĀDĀJOT) mudinātu ieguldīt drīzāk tēriņus?

Ja tā ir taisnība, bitcoin ir digitālo kolekcionējamo priekšmetu vai digitālā zelta veids, vai jūs domājat, ka bitcoin jau ir pierādījis, ka ir labs alternatīvs instruments, lai ierobežotu ar zeltu līdzīgus makro notikumus?

Vilis: BTC atdarina zeltu, jo tas ir paredzēts kā nepietiekams, viss, kas ir maz, var būt labs vērtības krājums, tā dizains ir piemērots vērtības glabāšanai, tāpēc iegulda. Tas tālu nav pierādīts kā makro riska ierobežošana, teorētiski tas ir riska ierobežojums tā dizainā, ap to ir spēcīga metrika, kas mazāk korelē ar citiem makro. Es domāju, ka tam ir vajadzīgs vairāk laika, lai to pierādītu, mums faktiski ir jāredz, kā tas uzvedas, pirms vairāk cilvēku uzticēsies šādai uzvedībai. Piemēram, kara laika drošs patvērums vai naudas sabrukuma riska ierobežošana. Nedrīkst aizmirst arī to, cik mazs tas ir, tam patiešām ir nepieciešams USD 1T tirgus ierobežojums, pirms tas sāk noderēt galvenajiem tirgiem. Ideālā gadījumā USD 10T, aptuvenais zelta lielums.

Avaneesh: Es domāju, ka Bitcoin pēc sava dizaina ir piemērotāks kā vērtības krājums, nevis maksājumu risinājums. Akciju plūsmas argumenti atspoguļo to, kā trūkumu var salīdzināt ar zeltu un sudrabu. Tam jau ir daudzas īpašības, kas ir izdevīgas salīdzinājumā ar zeltu, piemēram, pārnesamība un dalāmība, bet zelts ir bijis tūkstošiem gadu, tāpēc cilvēki tam uzticas. Šobrīd cilvēki vienkārši kļūst ērti ar bitcoin, tāpēc dabiski tas prasīs laiku, lai šī uzticība izveidotos – tiklīdz tā būs, tā noteikti var būt alternatīva investīcija zeltam.

Lenikss: Mēs ejam uz laikmetu, kurā QE ir bezgalīgs, un bagātās pasaules valsts parāds gada beigās sasniedz 66 trn jeb 122% no IKP. Mācību grāmatas vēsta, ka nekontrolēta naudas drukāšana novedīs pie hiperinflācijas. Un CB savulaik nācās nomaksāt savus parādus, krasi samazinot nodokļus un paaugstinot nodokļus, taču bagātnieku pasaulē būtu politiskas grūtības, veicot ESP.

Vai jūs domājat, ka neapvaldītie QE galu galā mūs novedīs pie hiperinflācijas – kas dod mums vairāk iemeslu iegādāties bitcoin? Vai arī jūs domājat, ka valdība kaut kā spēj kontrolēt inflāciju, vienlaikus saglabājot tik milzīgu budžeta deficītu?

Vilis: Ir viegli pateikt, ja mēs drukāsim naudu līdz bezgalībai, mēs nonāksim pie hiperinflācijas. Mana pieredze tirgos ir tāda, ka otrās kārtas efekti nav jānoliedz. Situācija, kurā mēs atrodamies, ir unikāla ar to, ka visa pasaule vienlaikus drukā naudu laikā, kad pasaules ekonomika ir savstarpēji saistīta, jo iepriekšējie pētījumi bija ļoti izolēti no vienas valsts. Mēs arī nekad neesam uzskatījuši pasaules rezerves valūtu par tīru fiat, mēs atrodamies nezināmā teritorijā, un mans personīgais viedoklis ir tāds, ka ir bīstami izdarīt tūlītējus un vienkāršotus secinājumus par: drukājiet naudu, tad mēs saņemam hiperinflāciju. Protams, tas notiks, taču, lai spēlētu, būs nepieciešami daudzi gadi, varbūt desmit vai vairāk, navigācija notiek niansēs, un šīs nianses būs svarīgas.

Ja es gribētu tuvināt, tas ir ilgtermiņa parāda cikla atiestatīšana. Notiek ik pēc 70-100 gadiem, ka atiestatīšana parasti nāk ar jaunu globālo valūtu, būtībā jaunu vienošanos par to, kas ir nauda. Pēdējā atiestatīšana bija USD pārņemšana GBP pēc Otrā pasaules kara, vēsture rāda, ka šī pāreja prasīs desmitgades.

Vai es domāju, ka šajos laikos Bitcoin iegāde ir laba ideja, labi, ellē jā. Tas ir riska ierobežojums, tas ir decentralizēts, nav konfiscējams, tas ir digitāls un mēs esam digitālā laikmetā, un boomeru paaudze, kas mīlēja zeltu, jo šī riska ierobežošana līdzīgos ekonomiskajos apstākļos, pāries pirms šīs pārejas, atstājot paaudzes, kurām tas ir ērti digitālais laikmets un līdz ar to arī Bitcoin.

Džeisons: Es domāju, ka dažiem cilvēkiem, kas izmanto kriptogrāfiju, ir diezgan vienkāršots uzskats par naudas drukāšanu un hiperinflāciju, ka tad, kad QE notiks, mēs redzēsim pēkšņu dolāra samazināšanos, nauda neko nenozīmēs. Bet, kā Vilijs norādīja tieši 2008. gadā, un daudzi cilvēki toreiz izmantoja tos pašus stāstījumus, viņi teica, ka mēs redzēsim hiperinflāciju ASV pēc QE, taču inflācija vienmēr ir mazinājusi cerības un PCI joprojām ir zema.

Un es domāju, ka tas ir tāpēc, ka cilvēkiem ir šāda veida reduktīvs viedoklis par to, kas patiesībā ir naudas drukāšana. Un mēs visi pētījām naudas multiplikatora ekonomiku, tāpēc vienīgais veids, kā monetārā bāze plūst ekonomikā, ir, ja tā tiek pārvērsta reālā naudā, lai bankas proporcionāli palielinātu kreditēšanu, es neesmu pārliecināts, ka tas notiek nekavējoties. Es nedomāju, ka tā ir mana priekšrocība, lai kaut kā paredzētu, kad hiperinflācija var notikt vai nenotikt. Es domāju, ka vienmēr noklusēju atpakaļ pieprasījuma pusē. Kādi pierādījumi mums saka? Pierādījumi liecina, ka pēdējā laikā pēc stabilām monētām ir liels pieprasījums, it īpaši Āzijas ārpusbiržas birojā, visu stabilo monētu USD kopējā nominālā stabilā monēta kopējā tirgus griba ir sasniegusi 9 miljardus USD, tādējādi tas zināmā mērā norāda uz plašāku pieprasījumu pēc monētām. dolāri, ko mēs tagad redzam, vai tas tiks izvietots Bitcoin, kriptogrāfijā, es domāju, ka tas ir vēl viens jautājums, taču tas piedāvā diezgan jauku iestatījumu, jo jums ir 9 miljardi, jums ir miljardiem dolāru stabilu monētu biržās , jums ir visi šie pieprasījuma puses faktori, kurus es minēju šī paneļa sākumā.

Mums ir šāda veida stāstījums par pusi samazināšanu, kas notiek arī vienlaikus, tāpēc es domāju, ka tas ir diezgan labs ieejas punkts kriptogrāfijai, bet par to, vai hiperinflācija būs tūlītējs katalizators Bitcoin ieviešanai. Es personīgi tā nedomāju. Es nedomāju, ka tas notiks, pat ja tas notiks, tā nebūs lieta, kas notiks jūs zināt nākamajā nedēļā vai nākamajā mēnesī.

Avaneesh: Ir spēcīgs arguments, ka QE un fiskālās stimulēšanas politika arvien mazāk ietekmē reālo ekonomiku. Mēs esam redzējuši šādu politiku ASV, un produktivitātes un IKP pieauguma pieaugums kļūst arvien ierobežotāks. Viena no redzamajām sekām ir ietekme uz aktīvu cenām, tāpēc mums ir ekonomika, kas cīnās, un inflācijas līmenis ir zems vienlaikus ar aktīvu cenu pieaugumu. Tuvākajā laikā es domāju, ka mēs kādu laiku cīnīsimies ar deflāciju, bet, pēc manām domām, risks pēc tā, iespējams, ir stagflācija, nevis hiperinflācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map