OKB ekosistēmas ikmēneša pārskats 2020. gada maijā

Maijā OKB ir veikusi astoto atpirkšanu un sadedzināšanu, kurā 3 509 874,52 OKB 19 miljonu ASV dolāru vērtībā tika nosūtīti uz melnās caurules adresi un sadedzināti..

Bez tam, 2 jauni partneri ir nokļuvuši OKB ekosistēmā, un tika uzsākta virkne kampaņu, lai vēl vairāk palielinātu OKB īpašnieku privilēģijas, ieskaitot OKB iegādi un papildu USDT un BTC bonusa saņemšanu.

Kā viens no nozīmīgākajiem lietojumprogrammu scenārijiem OKChain un tā testnet ir paveikuši noteiktu skaitu nozīmīgu jauninājumu, tostarp balsošanas un virsmezglu kandidātu noteikumu izveide, kā arī pirmās OKChain Hachathon kampaņas uzsākšana.

1. Vislielākais pieaugums maijā ir 17.4% un vienas vienas dienas tirdzniecības apjoms ir pārsniedzis 310 miljonus ASV dolāru.

OKB Markets maijā:

OKB cena maija sākumā: 5,09 USDT

OKB cena maija beigās: 5,26 USDT

OKB augstākā cena maijā: 5.67 USDT

Lielākais pieaugums maijā: 17,4%

24 stundu tirdzniecības apjoms 29. maijā pārsniedza 310 miljonus dolāru, kas ir lielākais maijā. Galvenokārt tirdzniecības pāri pret OKB ir USDT, ETH, BTC un USDK, kuros OKB / USDT tirdzniecības pāra tirdzniecības apjoms bija 56,60%.

2. OKB veica astoto atpirkšanu un sadedzināšanu, kas līdzvērtīga 19 miljoniem ASV dolāru.

Maijā ir veikta astotā OKB atpirkšana un sadedzināšana, kuras iesaistītais laiks ir no 2020. gada 1. marta līdz 2020. gada 31. maijam. Šoreiz atpirkto un sadedzināto OKB skaits ir 3 509 874,52, kas atbilst 19 miljoniem ASV dolāri, pamatojoties uz tā laika tirgus cenu, kas ir par 9,3% augstāka nekā septītajā kārtā.

Sākotnējā OKB emisija ir 300 miljoni, un pēc astotās atpirkšanas un sadedzināšanas kārtas pabeigšanas uzkrātā atpirktā un sadedzinātā OKB summa ir 20 671 583,58, kas ir 7% no sākotnējās emisijas. Pašreizējais piedāvājums sekundārajā tirgū ir 279 328 416,42 OKB.

OKB pirkšana un sadedzināšana nākotnē virzīsies uz otrreizējo tirgu. Pieņemot, ka turpmāk vairs netiek izsniegta OKB, visa pārējā OKB tiks migrēta uz OKChain maintet un tā viedais izsniegšanas līgums tiks izdzēsts..

Mēs ticam, ka ar pilnu OKB komandas sirdi un patiesu praksi OKB deflācijas modelis vada tirgu un atdos visus atbalstītājus ar savu augstas kvalitātes sniegumu.

3. Nozīmīgi OKChain Testnet jauninājumi

Kā viens no nozīmīgākajiem OKB lietojuma scenārijiem OKChain ir paveicis testnet 0.10 izlaišanu. OKT ir ekskluzīvs OKChain ekosistēmas vietējais marķieris, un nākotnē 100% OKT ģenēzes bloku tiks attēloti OKB īpašniekiem.

4. jūnijā visiem izstrādātājiem tika uzsākta pirmā OKChain Hackathon kampaņa, un dalībnieki var iegūt OKB atlīdzības līdz 5000 ASV dolāru vērtībā

4. OKB lietojumprogrammu scenāriji turpina paplašināties

20. maijā OKB ir panācis sadarbību ar maksājumu platformu Linka, ar kuras atbalstu OKB īpašnieki var izmantot OKB, lai iegādātos ikdienas nepieciešamības preces Korejā.

28. maijā OKB ir panākusi stratēģisku partnerību ar Changelly, vienu no slavenākajām kriptogrāfijas apmaiņas platformām. Kopš tā laika lietotāji var izmantot Visa, MasterCard, Apple Pay un citus maksājumu pakalpojumus, lai iegādātos OKB.

10. maijā veiksmīgi pabeigta 13. OKEx Jumpstart – NDN Link priekšpārdošana, kas ir viena no nozīmīgākajām OKB īpašnieku iekšējām tiesībām. Ekskluzīvā OKBelievers abonēšanas kārta sasniedza 8 482 996 335 NDN, bet OKTraders – 6 523 456 534. NDN savā debijas tirdzniecībā cenu pieaugums bija par 200% salīdzinājumā ar iepriekšēja pasūtījuma cenu.

Līdz šim nosēšanās scenāriju skaits ar OKB globālo partneru atbalstu ir sasniedzis 45, aptverot vairāk nekā 10 svarīgas jomas, tostarp maksājumus, darījumus, tirgus programmatūru, seifu, kreditēšanu un aizdevumus, tehnoloģiju drošību, ceļojumus, dzīvošanas pakalpojumus, izklaidi, sociālos pakalpojumus , elektriskais līgums un O2O.

Tajā pašā laikā OKB īpašniekiem ir arī 14 iekšējās privilēģijas, tostarp tirdzniecības maksas atlaide, OKB uzkrājumi, OKB sviras tirdzniecība, maza atlikuma konvertēšana, OKEx Jumpstart abonēšana, OKB atpirkšana & dedzināt, deleģētus tirgotājus un citas privilēģijas.

5. OKB sekotājiem uzsāktas lidmašīnu kampaņas

Maijā mēs esam uzsākuši gaisa pilienu kampaņu visiem OKEx lietotājiem: lietotāji, kuri iegādājas OKB 100 ASV dolāru vērtībā, saņems USD 10 USD 10 USD. Arī tad, ja jūs uzaicināsiet savu draugu reģistrēties OKEx un iegādāties OKB 100 ASV dolāru vērtībā, gan jūs, gan jūsu draugs saņems 10 ASV dolāru lielu avotu Bitcoin.

14. maijā mēs rīkojām AMA globālajiem faniem ar CoinCryptoProfit grupu un ziņojām par pašreizējām OKB ekosistēmas konstrukcijām.

Bez tam, mēs arī rīkojām AMA SatoshiClub grupā, lai atbildētu uz grupas izvirzītajiem jautājumiem par OKB.

Nākotnē OKB komanda centīsies piedāvāt vislabākās kvalitātes pakalpojumus vairāk lietotāju un palīdzēs panākt vienprātību pret blokķēdes nozari un OKB.

Ja jums ir kādi jautājumi vai padomi, lūdzu, sazinieties ar zemāk norādīto e-pasta adresi.

OKB e-pasts: [e-pasts aizsargāts]

OKChain e-pasts: [e-pasts aizsargāts]

OKChain https://t.me/okchaintech

OKB komanda

2020. gada jūnijs

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map