OKB ekosistēmas ikmēneša pārskats (2019. gada oktobris – novembris)

Kopš OKB darbības uzsākšanas mēs pēdējos 21 mēnesī esam pielikuši visas pūles, lai pilnveidotu OKB ekosistēmu. Izmantojot mūsu atpirkšanu & ierakstīšanas shēma, marķiera ekonomikas modelis, platformas pilnvarotas un ārējas izmantošanas gadījumi, mēs nepārtraukti palielinām OKB kā globāla lietderības marķiera vērtību.

Pašlaik OKB kopējais apgrozībā esošais piedāvājums ir 300 miljoni, un tas pēc tirgus kapitalizācijas ir ierindots starp 20 pasaules lielākajām kriptovalūtām. OKB ir plaši izmantots ikdienas lietojumprogrammās un scenārijos, kā arī vairākos OKEx pakalpojumos. Bez jūsu atbalsta mēs nebūtu sasnieguši tik pārsteidzošus panākumus! Mēs katru mēnesi izdosim visaptverošu OKB progresa ziņojumu, lai jūs varētu būt liecinieks un atbalstīt OKB izaugsmi nākotnē.

1. OKB kā globālās apmaiņas marķieris

 • OKB tagad ir iekļauts OKEx C2C tirgū, veidojot apmēram. USD 110 miljoni dienā vidējais tirdzniecības apjoms no desmitiem tūkstošu lietotāju;
 • OKB ir iekļauts ALINIEX un Bvnex, divās galvenajās C2C biržās Vjetnamā;
 • OKB ir iekļauts arī divās galvenajās Dienvidkorejas C2C biržās Bitsonic un Probit.

Lai uzlabotu lietotāju OKB tirdzniecības pieredzi, mēs strādājam pie OKB iekļaušanas vairākās C2C biržās lielākajās valstīs un apgabalos. Nesen mēs esam uzsākuši OKB tirdzniecību OKEx C2C tirgū, kas ir nozīmīgs pavērsiens OKB ekosistēmas paplašināšanā, un mēs neapstāsimies šeit.

Šajā nolūkā mēs esam izlaiduši divus akcijas, lai atdotu OKB īpašniekiem, tostarp bezmaksas OKB tirdzniecība C2C tirgū un 5000 OKB tirdzniecības prēmija. Akcijas sasniedza panākumu, un OKB ikdienas tirdzniecības apjoms sasniedza apm. USD 110 miljoni.

Mēs esam sadarbojušies arī ar lielākajām C2C ​​biržām Vjetnamā, piemēram, ALINIEX un Bvnex, lai atbalstītu VNDB tirdzniecību. Mūsu partneri Bitsonic un Probit no Dienvidkorejas ir uzsākuši arī KRWB tirdzniecību.

Tā kā C2C tirdzniecība ir kļuvusi arvien populārāka, un mēs turpināsim paplašināt tās funkcijas, lai izveidotu OKB kā globālu lietderības marķieri.

2. Iepazīšanās ar 36 jaunām lietām

 • OKB platformas pilnvarotu lietojumu skaits ir pieaudzis līdz 11;
 • Mēs esam apvienojušies ar 25 izciliem partneriem, lai izveidotu OKB ekosistēmu;
 • OKB ir vienīgais marķieris, kas pieņemts abonēšanai mūsu OKEx Jumpstart 9. marķiera izpārdošanā (ROAD).

OKB ekosistēmas veidošana šajā mēnesī ir bijusi viena no mūsu galvenajām aktivitātēm. Papildus tam, ka izstrādājam OKB lietojuma gadījumus OKEx, mēs pakāpeniski paplašinām tā pielietojumu citās nozarēs pēc vairākiem testiem.

Lai sniegtu lietotājiem skaidrāku priekšstatu par spēcīgas OKB ekosistēmas veidošanas priekšrocībām, mēs to esam sadalījuši divās daļās: platformas pilnvaroti lietojuma gadījumi OKEx un ārējās lietošanas gadījumi.

Pašlaik OKEx ir 11 OKB lietošanas gadījumi. Tas būs drīzumā izlaisto OKChain un OKDEx vietējais marķieris.

Attiecībā uz OKEx Jumpstart mēs jau esam pielāgojuši abonēšanas noteikumus pirms 9. marķiera pārdošanas 2019. gada 14. novembrī. OKB tagad ir vienīgais marķieris, kas akceptēts abonēšanai saraksta platformā. Mēs esam integrējuši arī OKB OKNodes, tirdzniecības tirgus, tirdzniecības maksu atlaides, priekšrocību uzskaitīšanu, balsošanu, OKEx Global Partners programmu, galvenos investorus un izraudzītos tirgotājus.

Ārēji mēs esam guvuši lielus panākumus OKB izstrādē un piesaistījuši 25 kvalitatīvus partnerus.

 • Tīkla drošība: Mēs esam nodibinājuši partnerattiecības ar pasaules vadošajām drošības firmām, piemēram, Slowmist, Beosin un Certik, lai ļautu izmantot OKB kiberdrošības risinājumu iegādei.
 • Finanšu pakalpojumi: Mēs esam secīgi sadarbojušies ar 14 platformām, tostarp LinkEye, Molecular Future, BitKan, Bitpie, QLC Chain, Q-Wallet, Ledger Vault, Constant, Machi X, BITHD, Kcash un Cobo. Izmantojot OKB, lietotāji šajās platformās var piekļūt kriptogrāfijas deponēšanai, hipotēkas kreditēšanai, aizdevumu pārvaldībai un ķīlas pakalpojumiem.
 • Dzīvesstils: Mēs esam sadevušies rokās ar Tripio, LITEX, TrueChain, BitTorrent, FishChain, Show, Lucia, Energy Kingdom un Cryptomall, lai atļautu viesnīcu rezervēšanu, bezsaistes norēķinus, mobilo un degvielas karšu papildināšanu, iepirkšanos, mūzikas iegādi utt. ar OKB.

Piemēram:

 • OKB īpašnieki var rezervēt uzturēšanos vairāk nekā 450 000 viesnīcās visā pasaulē pie OKB Tripio, pasaulē pirmajā decentralizētajā ceļojumu rezervēšanas tirgū, kas balstīts uz blokķēdi.
 • Viņi var iepirkties ar OKB vietnē Cryptomall, pasaulē lielākajā virtuālajā tirgū, kas pieņem kriptovalūtas. Cryptomall piedāvā pircējiem, no kuriem izvēlēties, vairāk nekā 1 miljonu preču veidu, kas pārsniedz USD 27 miljardus.
 • Viņi var arī abonēt dalību vietnē BitTorrent.

Mēs esam paātrinājuši OKB masveida pieņemšanu pēc iespējas vairākos ikdienas dzīves aspektos, ieskaitot tīkla drošību, finanšu pakalpojumus un dzīvesveidu. Bet mēs ne tikai apstājamies šeit, bet arī nākamajos gados turpināsim paplašināt mūsu lietderības marķiera darbības jomu.

3. Drīz tiks palaists OKChain Testnet

 • Gaidot galīgos izstrādes rezultātus, drīz tiks palaists OKChain testnet.
 • OKDEx tiks izstrādāts vietnē OKChain.
 • Mēs redzam lielus potenciālus OKB kā vietējo marķieri.

Mēs zinām, ka visi gaida OKChain un OKDEx palaišanu. Mēs varam apstiprināt, ka OKChain šobrīd ir pēdējā izstrādes stadijā un tā testnet tiks palaists drīz.

Kā kriptogrāfijas nozares līderis mēs pastāvīgi tiecamies pēc iespējas labāk un domājam par veidiem, kā piedāvāt izcilus pakalpojumus un produktus mūsu lietotājiem. Runājot par tirdzniecību, mēs saprotam, ka lietotāji meklē ne tikai pārsteidzošus tirdzniecības produktus, bet arī rūpes par aktīvu drošību. Tāpēc mēs esam strādājuši pie sava decentralizētās apmaiņas, OKDEx, izstrādes kā mūsu esošo produktu papildinājuma, nevis aizstājēja, lai lietotāji kopā ar mums varētu baudīt vēl lielāku drošību un neuzticamus pakalpojumus..

OKChain ir komerciāla blokķēde, kas izstrādāta, pamatojoties uz Cosmos sdk, tas ir svarīgs pamats OKEx ekosistēmā, kura mērķis ir izveidot drošu un efektīvu Defi ar mūsu gadu pieredzi šajā jomā, optimizējot bloku ķēdes risinājumus dažādām finanšu lietojumprogrammām.

Kā OKB pamatu OKChain pamatfunkcija būs maksājumu pakalpojumi. Mēs arī ievietosim OKLink un PrimeTrust kopīgi piedāvāto USD USD stabilo monētu OKChain mainnet nākotnē.

Mūsu pirmā Defi lietojumprogramma OKDEx līdz tam laikam būs pieejama arī vietnē OKChain, tā ļauj lietotājiem piekļūt koplietojamo pasūtījumu grāmatai un pasūtījumu saskaņošanas sistēmai ķēdē. Mēs arī pētām citas Defi lietojumprogrammas, piemēram, BTC ķēdes, decentralizētu kreditēšanas produktu un vairāk atvasināto instrumentu tirdzniecības pakalpojumu izstrādi utt. Lūdzu, sekojiet līdzi mūsu nākamajiem ikmēneša ziņojumiem par atjauninājumiem.

Mēs vienmēr esam apņēmušies piedāvāt pasaules līmeņa produktus un pakalpojumus mūsu OKB lietotājiem. Paldies par jūsu pastāvīgo atbalstu, un mēs turpināsim veicināt OKEx ekoloģisko attīstību un virzīt blokķēdes un digitālo aktīvu nozares attīstību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map