OKB cenas sasniedz gada augstumu, jo lietotāji bauda svētku atlīdzības

OKB globālās ekosistēmas ikmēneša pārskats – 2020. gada decembris

OKB ir globāls lietderības marķieris, ko izdevis OK Blockchain Foundation, un tā ir būtiska OKEx tirdzniecības platformas infrastruktūras sastāvdaļa.

OKB finišēja spēcīgs 2020. gadā

OKB paātrināja attīstību 2020. gadā – gadā, kad projektā ievērojami pieauga simboliskā vērtība, lietotāju pieaugums, ekosistēmu attīstība un kopienas partnerības.

OKB cena saglabāja pozitīvo impulsu visu 2020. gadu un decembrī sasniedza gada augstāko līmeni – 8.15 USDT. Tas sasniedza gada atdevi 200,3% apmērā – tas liecina par pozitīvu impulsu 2021. gadā.

OKB komanda ir aizvadījusi četras savas kārtas OKB atpirkšana & Apdegums Programma 2020. gadā. Kopumā šogad ir sadedzināta 14 570 351,1 OKB.

OKB globālā ekosistēma 2020. gadā ir iekļāvusi 41 jaunu partneri. Šie partneri nāk no dažādām nozarēm – tostarp maksājumiem, aizdevumu pārvaldībai, makiem un sociālajiem tīkliem..

Tikmēr OKB lietotājiem bija dažādas priekšrocības – piemēram, darījumu maksas atlaides un tiesības piedalīties OKEx Jumpstart sadalīšanas sesijās. OKB lietotāji aptvēra pasauli, daudzi ieradās no Eiropas, Amerikas un Dienvidaustrumāzijas.

Turklāt OKEx organizēja vairāk nekā 80 kopienas pasākumus, kas apkalpo miljoniem lietotāju visā pasaulē. Pasākumi ietvēra tiešraides kopienā, Ask-Me-Anything sesijas un mārketinga kampaņas Twitter un Weibo.

Tīmekļa vietne tika atjaunota, lai nodrošinātu labāku lietotāja pieredzi. Turklāt lietotāji varēja likt OKB sākotnējā OKT kalšanā.

Ko OKB ir paveicis decembrī?

  • OKB cena sasniedza gada augstāko līmeni – 8.15 USDT. Decembra beigas bija 7.56 USDT.
  • OKB vietne tika atjaunota.
  • OKB savā ekosistēmā iekļāva trīs jaunus partnerus.
  • Lietotāji varētu likt OKB piedalīties sākotnējā OKT kalšanā.
  • OKB uzsāka a un OKB īpašniekiem.

OKB jaunie partneri

NOWPayments, NerveNetwork un Math Wallet bija jaunākie partneri OKB ekosistēmā.

NOWPayments ir kriptogrāfisko maksājumu pakalpojums, kas nav apcietinājums, un tas ļauj uzņēmumiem pieņemt tūlītējus tiešsaistes maksājumus vairāk nekā 50 kriptogrāfijas valūtās. Partnerība arī ļauj lietotājiem veikt tūlītējus maksājumus, izmantojot OKB. NOWPayments izmantos OKEx kā galveno vietu likviditātes iegūšanai.


Kā decentralizēts digitālo aktīvu pakalpojumu tīkls, NerveNetwork atbalsta OKB šķērsķēdes mietā. Ar neseno OKExChain palaišanu NerveNetwork var piekļūt OKExChain starpķēžu aktīviem un izveidot starpķēžu tiltu publisko ķēžu digitālajiem aktīviem.

Iekš partnerattiecības no Math Wallet, OKB ir pieejams savstarpējās ķēdes apmaiņā ar citiem digitālajiem marķieriem.

OKT sākotnējā piparmētra

OKExChain paziņoja par oficiālo palaišanu 2021. gada janvārī. Platformas vietējam marķierim OKT ir svarīga loma OKExChain ekosistēmā – jo to izmanto, lai balsotu, liktu un samaksātu darījumu maksu lietojumprogrammās, kas veidotas uz OKExChain.

Ievads OKExChain vietējā marķierī OKT.

Lai piedāvātu vienmērīgāku lietotāja pieredzi OKExChain, OKT sākotnējai kalšanai bija pieejams no plkst. 16:00 pēc UTC 2020. gada 31. decembrī līdz plkst. 16:00 pēc UTC 2021. gada 14. janvārī. Sākotnējā OKT emisija bija 10 miljoni , un OKB īpašnieki varēja piedalīties, uzliekot OKB OKEx Jumpstart. Turklāt lietotāji varētu nopelnīt papildu OKB, piedaloties a Twitter viktorīna.

Izpratne par attiecībām starp OKExChain, OKExDEX, OKT un OKB

Svētku atlīdzība OKB īpašniekiem

OKB decembrī uzsāka virkni atalgojuma kampaņu OKB īpašniekiem.

Piemēram, OKB rīkoja Ziemassvētku dāvanas OKB īpašniekiem un tiem. Laimīgās piektdienas atlīdzības programma tika pagarināta, un lietotāji varēja piedalīties ar atlaidēm, kuru kopējā summa bija 20 000 USDT.

Runājiet ar mums

Lai uzturētu ciešu saziņu ar lietotājiem un uzklausītu viņu ierosinājumus, OKB komanda decembrī rīkoja arī vairākas svarīgas kopienas aktivitātes.

Lietotāji var pievienot OKB palīgu (WeChat ID: OKBNO1), lai saņemtu vairāk informācijas un priekšrocības.

Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri par OKB, lūdzu, sazinieties ar zemāk esošo kontaktu:

OKB e-pasts: [email protected]

Izpildiet OKEx

OKEx oficiālā kopiena: http://t.me/OKExOfficial_English

OKExChain oficiālā vietne: https://okex.me/OKExChain

OKEx DEX oficiālā vietne: https://okex.me/dex-test

Saite uz testa monētu saņemšanu: https://okex.me/drawdex

OKExChain dokumentācija: https://OKExChain-docs.readthedocs.io/en/latest/

OIP: https://oips.readthedocs.io/en/latest/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map