MicroStrategy veic USD 250 miljonus BTC ieguldījumu, jo YAM redz 60 miljonu ASV dolāru sabrukumu – nedēļas kriptogrāfijas ziņas

Atkal tā bija notikumiem bagāta nedēļa blokķēdes tehnoloģiju un kriptovalūtu pasaulē. Mēs redzējām, kā miljardu dolāru kompānija MicroStrategy BTC nopirka vairāk nekā 250 miljonus ASV dolāru, DeFi projekts dažās minūtēs sabruka par 60 miljoniem dolāru, un galvenā atvasināto instrumentu birža maina savu melodiju par KYC prasībām – šie stāsti un vairāk šajā OKEx Insights Crypto izdevumā Nedēļas jaunumi.

Nasdaq sarakstā iekļautā MicroStrategy par rezervēm iegādājas 21 454 BTC

Pēc tam, kad pagājušā mēneša beigās vispirms tika atklāti plāni nodrošināt pret inflāciju ar alternatīviem aktīviem, piemēram, Bitcoin (BTC) un zeltu, MicroStrategy BTC iegādājās vairāk nekā 250 miljonus ASV dolāru. Konkrēti, Nasdaq sarakstā iekļautā biznesa informācijas kompānija, kuras vērtība ir 1,2 miljardi ASV dolāru, iegādājās 21 454 monētas, lai gan tā neatklāja sīkāku informāciju par to, kā tieši monētas tika iegādātas.

MicroStrategy Incorporated izpilddirektors Maikls Dž. Teilors paskaidroja paziņojums presei:

“Mūsu ieguldījums Bitcoin ir daļa no mūsu jaunās kapitāla sadales stratēģijas, kuras mērķis ir maksimāli palielināt mūsu akcionāru ilgtermiņa vērtību. Šis ieguldījums atspoguļo mūsu pārliecību, ka Bitcoin kā pasaulē visplašāk lietotā kriptonauda ir uzticams vērtības krājums un pievilcīgs ieguldījumu aktīvs ar lielāku ilgtermiņa novērtēšanas potenciālu nekā skaidras naudas turēšana. “

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

  • MicroStrategy nozīmīgais BTC kā galvenā kases rezerves aktīva pirkums, kā arī uzņēmuma izpilddirektora paziņojums kalpo kā apstiprinājumi pirmajai un galvenajai kriptovalūtai un piešķir būtisku leģitimitāti Bitcoin kā alternatīva ieguldījuma gadījumam..
  • Ir pamats uzskatīt, ka vairāk publiski tirgoti uzņēmumi var uzskatīt BTC par rezerves aktīvu – it īpaši, ja MicroStrategy plāns tuvākajā nākotnē maksās dividendes.

MicroStrategy akciju cena, līdz šimMicroStrategy Incorporated akciju diagramma, līdz šim datumam. Avots: Google

DeFi projekts YAM gandrīz uzreiz sabrūk no $ 60M līdz $ 0

Yam Finance, ražas audzēšana "eksperiments," sabruka pēc tam, kad eksistēja tikai aptuveni divas dienas – no tirgus kapitalizācijas USD 60 miljonu līdz USD samazinājās mazāk nekā vienas stundas laikā.

Viena YAM marķiera cena sasniedza aptuveni 167 USD, pirms tā kļuva nevērtīga pēc tam, kad tika atklāta kritiska kļūda, kuras dēļ protokols pārvaldību padarīja neiespējamu..

Kopš tā laika projekts ir paziņojis par plāniem pāriet uz jaunu protokolu YAM 2.0.

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

  • Pārpilnību, kas saistīta ar ražas lauksaimniecību un decentralizētu finansēšanu, var mazināt šī ne visai negaidītā neveiksme.
  • Īslaicīgais satraukums ap YAM un tā sekojošais sabrukums kalpos kā brīdinājums ne tikai DeFi kopienai, bet arī plašākai kriptovalūtu kopienai, kas ir kļuvusi par ārkārtīgi alkatīgs pēdējās nedēļās.

Septiņu dienu diagramma parāda YAM tirgus kapitalizācijas sabrukumuYAM kopējā tirgus kapitalizācija pēdējo 7 dienu laikā. Avots: MonētaGecko

Ethereum ieguves peļņa sasniedz divu gadu augstāko līmeni, jo darījumu maksas pieaug

The Etera ieguves dienas peļņa (ETH) šonedēļ sasniegts augstākais līmenis, kas nav novērots vairāk nekā divus gadus – tas ir tiešs rezultāts straujai pieaugošai darījumu maksai Ethereum tīklā un pieaugošajam pieprasījumam pēc ETH un DeFi žetoniem.

Vidējais darījuma maksas USD vērtējums Ethereum tīklā kopš 2015. gada nav bijis tik augsts, kā par datiem, kas iegūti no Blockchair. Tāpat vidējā darījumu maksa ETH ir visu laiku augstākā.

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

  • Mānija, kas ap decentralizēto finansējumu, maksā Ethereum tīklā, kas darbina gandrīz katru DeFi platformu.
  • Mērogojamība gadiem ilgi ir bijusi Ethereum galvenā problēma, un strauji pieaugošās darījumu maksas tikai uzsver Ethereum 2.0 svarīgumu mērogojamības problēmu risināšanā.

Vidējā darījuma maksa par ETHDiagramma, kas ilustrē vidējo darījuma maksu ETH. Avots: Galda krēsls

Revolut kriptogrāfijas turējumi gada griezumā pieauga par 152%

Revolut ziņo par spēcīgiem rezultātiem attiecībā uz sava biznesa kriptogrāfisko pusi. Pēc gada pārskatu izmantojot Eiropas fintech vienradzi un alternatīvo banku risinājumu, tā klienti pagājušā gada beigās turēja 93,3 miljonus sterliņu mārciņu kriptogrāfijas aktīvos – par 152% vairāk nekā 2018. gada beigās turētie 37,1 miljoni mārciņu.

Neskatoties uz pieaugošo Revolut kriptogrāfijas biznesa pieaugumu, uzņēmums joprojām ir darbojas ar zaudējumiem.

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

  • Lai gan tas joprojām ir neapstiprinātas spekulācijas, ir pamats uzskatīt, ka Revolut turētās kriptogrāfijas vērtība ir un / vai palielināsies 2020. gadā – pamatojoties uz iepriekšējo gadu pieaugumu, institucionālo investoru pieaugošo interesi un ASV potenciālu nodrošināt digitālo aktīvu brīvības atņemšanas risinājumus.
  • Baumas turpina pastāvēt, ka fintech gigants PayPal drīz sāks kriptogrāfijas starpniecības pakalpojumus, izmantojot Paxos, kas daļēji var būt atbilde uz pieaugošo pieprasījumu pēc kriptovalūtām fintech nozarē.

BitMEX, lai ieviestu obligātas lietotāja identifikācijas prasības

BitMEX ir paziņoja visiem lietotājiem būs jāveic obligāta identitātes pārbaude pēc tam, kad gadiem ilgi būs nepieciešama tikai e-pasta adrese, parole un dzīvesvietas valsts. Jaunajās verifikācijas prasībās lietotājiem būs jāiesniedz atrašanās vietas apliecinājums un jāatbild uz jautājumiem par tirdzniecības pieredzi, cita starpā, līdz "labvēlības periods" noslēdzot 2021. gada februārī.

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

  • BitMEX jau sen ir primārais galamērķis personām, kuras vēlas tirgot kriptogrāfijas atvasinājumus ar augstu kredītplecu un praktiski nullei KYC prasībām. Obligāta identitātes pārbaude noteikti mainīs apmaiņas seju, kā arī tuvākajā laikā sagriezīs tās lietotāju loku.
  • BitMEX jaunās politikas galvenā motivācija, iespējams, izriet no bailēm no paaugstināta regulatīvā spiediena un rūpīgas pārbaudes. Tās mātes uzņēmums HDR Global Trading Limited ir reģistrēts Seišelu Salu Republikā, kur privātpersonām nav atļauts izmantot biržu.

Dienas apjoma samazināšanās BTC nākotnes darījumiem BitMEXLaika gaitā BitMEX BTC nākotnes darījumu dienas apjoms ir samazinājies. Avots: šķībs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map