Ir labi atšķirties – kriptogrāfija Meksikā

Kriptovalūtu tirgus un blokķēdes tehnoloģija Latīņamerikā strauji pieaug. Statista – viens no pasaules vadošajiem statistikas portāliem, bija atklājis, ka Latīņamerika ir reģions ar visvairāk kripto lietotāju pasaulē. Saskaņā ar pētījumu desmit visvairāk iesaistītās valstis bija Brazīlija, Kolumbija, Argentīna, Meksika un Čīle.

Mēs priecājamies uzaicināt Monētas kungu (@mrcoinmx vietnē Twitter) dalīties vairāk ar mums par kriptogrāfiju Meksikā!

1. Vai varat pastāstīt mums par kriptogrāfijas kultūru savā valstī??

Meksikā inovācijas un uzņēmējdarbība ir prāta stāvoklis, ar kuru mēs esam dzimuši. Diemžēl kriptogrāfijas jomā tas vēl nav detonēts, kā paredzēts.

Valdība un universitātes arvien vairāk interesējas par tēmām, kas katru dienu saistītas ar Fintech and Development, un sakarā ar jaunu nodokļu likumu izveidošanu meksikāņi meklē jaunas iespējas, piemēram, pērkot Bitcoin, lai aizsargātu ieguldījumus pret nākamo krīzi.

Lūk, piemērs: gada sākumā nacionālās valūtas cena bija 18 peso par dolāru, šodien tā ir gandrīz 24 peso par dolāru; Meksikas peso 6 mēnešu laikā piedzīvoja 6 peso devalvāciju, tas nozīmē, ka tas zaudēja 1/3 daļas vērtības attiecībā pret dolāru.

Kā Blockchain kopienas dibinātājs es uzskatu, ka šī krīze (ekonomika, valdības likumi un Covid) mūs novedīs pie tā, ka BUIDL ir spēcīga ekosistēma, kas pieņem jaunas tehnoloģijas, kas ir DeFi visinteresantākās tēmas, kuras Mr.Coin kopienas locekļi meklē un prasa.

2. Vai varat koplietot ar mums dažas veiksmīgas kriptogrāfijas lietojumprogrammas savā valstī?

Viens no Mr.Coin kopienas locekļiem izveidoja veiksmīgu Blockchain balstītu biznesu Binde.io, kas ir starta uzņēmums, kas piedāvā B2B pakalpojumus līgumu automatizācijas un pierādījumu pārvaldības jomā. Viņi izstrādā risinājumus uzticības veicināšanai starp biznesa partneriem, sākot no līgumu automatizācijas līdz pierādījumu pārvaldībai, kas partneriem ļauj revidēt attiecīgos notikumus viņu darījumos, izmantojot BitcoinSV Blockchain.

3. Ko cilvēki dara ar savu kriptogrāfiju, vai viņi HODL vai tirgo?

Lielākā daļa cilvēku ar to tirgojas, bet, pieaugot DeFi, viņi sāka izmantot kraušanas un kreditēšanas platformas, lai iegūtu vairāk ienākumu.

4. Cik populārs jūsu valstī ir kriptogrāfija?

Populārākie ir Bitcoin, Ether un žetoni, kurus atrodat vietējās biržās. Dažreiz tas notiek galvenajā virzienā, piemēram, kad Bitcoin mēness 20% vai kad tas nokrīt vairāk nekā 15%.

5. Kāds ir jūsu valsts viedoklis par kriptogrāfijas regulēšanu?

Diemžēl cilvēki, kas ir atbildīgi par noteikumiem, to 100% nesaprot, viņi zina, ka šī CryptoBlockchainRevolution mainīs daudzus globālās dzīves aspektus, tāpēc mums ir pirmais pasaules fintech likums, taču problēma ir tā, ka tas nepalīdz ekosistēmai uz BUIDL.

6. Jautājiet savam draugam vai ģimenei, vai viņi jūsu piedāvājuma brīdī izvēlēsies pieņemt 50 USD vai 1 BTC, kāda būs viņu atbilde?

Ikviens zina, ka Bitcoin ir liela vērtība, tāpēc es varu teikt, ka visi izvēlēsies 1 BTC, it īpaši, ja jautājat maniem draugiem un ģimenei.

7. Vai jūsu valstī ir Bitcoin bankomāti?

Jā, blakus dzīvošanai ir viens.

8. Kā jūs vērtējat skalā no 1 līdz 10 (10 ir visvieglāk), cik ērti un ērti cilvēki var iegādāties Bitcoin ar fiat?

Tas ir ļoti atkarīgs no tā, cik daudz informācijas jūs interesē sniegt (KYC) vai zināšanu līmeni, kas jums jāmaina Bitcoins, izmantojot P2P, ATM, biržas, ārpusbiržas platformas utt. Tāpēc mēs koncentrējamies uz ikmēneša tikšanos, lai iemācīt arvien vairāk cilvēkiem iespējas piekļūt šai kriptogrāfijas pasaulei. Jebkurā stūra veikalā, piemēram, OXXOs, jūs varat noguldīt naudu maiņas makā, lai nopirktu bitcoin. Tāpēc mana atbilde būtu 10.

9. Kādas ir investoru / tirgotāju apmaiņas iespējas Meksikā? un kāpēc?

Meksikā mums ir vismaz piecas kriptogrāfijas centrāles, taču lielākā daļa lietotāju izmanto tikai vienu no tām.

Tas ir diezgan smieklīgi, jo maksa, ko mēs bieži maksājam šajā apmaiņā, nav konkurētspējīga. Uzticība, kas iegūta mārketinga kampaņu laikā, ir pietiekama, lai lietotāji varētu turpināt tās lietot, taču, kad lietotāji uzzina, ka viņi var iegūt labākus pakalpojumus un produktus ar tādām biržām kā OKEx, kur viņi var radīt lietderību, ietaupot Cryptos, kas gaida tirdzniecību. , maksājot mazāk maksu un piemērotus tirdzniecības rīkus tiem, kas vēlas labākas pieredzes, viņi biežāk izmanto šo apmaiņu.

11. Vai ir kāds rīcības plāns ar universitātēm, valdību vai kopienām, lai paātrinātu blokķēdes pieņemšanu?

Jā, mēs nokļuvām dažās vietējās universitātēs un Blockchain projektos no Āzijas, lai strādātu plecu pie pleca, sniedzot zināšanas studentiem, tiklīdz karātava beidzas.

Visbeidzot, vai jūs varat sniegt vienu piedāvājumu vai kopsavilkumu mūsu lasītājiem, kā jūs domājat, kāda būs kriptogrāfijas nākotne jūsu valstī?

"Blockchain ir sākuma stadijā, tāpat kā lielais sprādziens mēs redzam tikai brīnišķīgas nākotnes sākumu"

Sekojiet Monētas kungs čivināt, lai iegūtu vairāk informācijas par kriptogrāfiju Meksikā!

Sekojiet OKEx akadēmijai Twitter, ja jums ir kādi jautājumi mums:

Reģistrējieties un iemaksājiet vai tirgojiet vismaz 10 USDT, lai nopelnītu 3 USDT jaunā lietotāja atlīdzību!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map