HUB | OKEx galvenais kods: Globālā digitālā ekosistēma, kas balstīta uz tehnoloģiju

Kriptovalūta ir nišas nozare, kas attīstās ar nenoteiktību un nepastāvību. 2019. gadā Facebook ierosinātais stablecoin, Svari, izlaišana tika uztverta ar kritiku un neuzticību un joprojām cīnās; publiskā ķēde piedzīvoja nežēlīgu satricinājumu; Bitcoin ETF tika pastāvīgi noraidīti; un noteikumi vairākās jurisdikcijās kļuva stingrāki. Gan tradicionālā finanšu nozare, gan kriptogrāfiskā pasaule cieš no COVID-19. Kā OKEx var pārvarēt nozares svārstības, lai kļūtu par vienu no galvenajām biržām? Kāds ir platformas galvenais kods, lai turpinātu attīstīties un ieviest jauninājumus?

Trešais Cointelegraph China HUB koncentrējas uz OKEx sasniegumiem 2019. gadā, OKEx internacionalizāciju. Kopā ar mūsu vadītāju Vadimu Krekotinu un vadītāju Kristīnu Lukrēzi Korneru OKEx izpilddirektors Džejs Hao stāstīs par savām domām par atvasinātajiem finanšu instrumentiem, OKB un OKChain turpmāko attīstību un plāniem, globālajiem noteikumiem utt..

Izceļ

1. Kriptovalūtu industrija pati par sevi pārņem neskaidrības, un OKEx iedzimtā misija ir būt gatavam visos gadījumos stāties pretī jauniem izaicinājumiem. Tehnoloģija ir kriptogrāfijas pasaules dzinējs, kas balstīts uz blokķēdes tehnoloģiju. Ticība tehnoloģijām apvieno OKEx cilvēkus. 2019. gadā OKEx bez apstājas slīpēja sistēmas konstrukciju un veica simtiem nozīmīgu jauninājumu, lai nodrošinātu platformas stabilu darbību pat ekstremālos tirgus apstākļos.

2. “Klients vispirms” vienmēr ir bijusi OKEx pamatvērtība, kas vienlaikus ir arī mūsu internacionalizācijas stūrakmens. OKEx internacionalizācijai ir trīs punkti: (1) pirmkārt klienti; (2) lai apmierinātu globālās diferencētās vajadzības un sniegtu lokalizētus pakalpojumus; (3) OKEx neveido apmaiņu, bet globāli bezmaksas, vienlīdzīgu un veselīgu šifrēšanas ekosistēmu.

3. Lielākais konkurents ir pats. Nepārtraukta un veselīga konkurence ienesīs tirgū jaunu vitalitāti. Piedāvājot roku nozares progresam, tas arī ļauj lietotājiem iegūt labāku atsauces pamatu, izvēloties tirdzniecības platformu. OKEx iemācīsies labu pakalpojumu piedāvājumus no izciliem konkurentiem, jo ​​komanda uzskata, ka labas konkurences ieguvējiem vienmēr jābūt lietotājiem.

4. Tehniskā drošība joprojām ir viena no lielākajām problēmām, ar ko saskaras tirdzniecības platformas. Nākotnē OKEx turpinās palielināt ieguldījumus un uzlabot platformas spēju pretoties riskiem, kā arī tikt galā ar darījumu maksimumiem un aizsargāt lietotāju aktīvus.

5. Visi zina, ka OKB ir pieņemts kā OKEx platformas marķieris. Tas kalpo kā “tilts”, kas savieno OKEx un globālos lietotājus. OKB ekosistēmas uzbūve, kuras pamatā ir globālie lietotāji, īsteno globālo stratēģiju attiecībā uz papildu tiesībām lietotājiem, kas izveidotas uz OKEx tirdzniecības platformas, lietojumprogrammu scenārijiem, kas izveidoti ar ārēju partneru atbalstu, OKB deflācijas periodu, OKB darījumu kanālu paplašināšanu utt. ekosistēma OKB vienmēr rada vērtību OKEx lietotājiem.

6. Kas attiecas uz publiskām blokķēdēm, OKChain koncentrēsies uz plaša mēroga lietojumprogrammu nolaišanās risinājumiem, kas, pēc mūsu komandas domām, ir galvenais šķērslis publiskās ķēdes pašreizējai attīstībai.

7. Kā vadošā digitālo aktīvu tirdzniecības platforma pasaulē OKEx ir aktīvi sazinājusies ar atbilstības departamentiem visā pasaulē. Platformas ietvaros ir izveidotas naudas atmazgāšanas un godīgas tirdzniecības sistēmas KYC ar tādiem pašiem stingriem standartiem kā tradicionālās finanšu iestādes. Tāpēc jebkurai pasaules valstij un reģionam, kas panācis vienprātību ar kriptogrāfijas pasauli, OKEx ir gatavs jebkurā laikā pieņemt vietējo regulējumu.

8. Digitālie aktīvi nevar izdzīvot neatkarīgi bez blokķēdes tehnoloģijas vai tās projekta ekosistēmas atbalsta. Visā kriptogrāfijas nozarē digitālie aktīvi spēlē tikai kā vērtības apmaiņas rīki. Tātad, ja vēlaties izprast vai turēt digitālo līdzekli, jums vajadzētu saprast vērtības atbalsta loģiku.

9. OKB komanda svin otro gadadienu, piedāvājot lietotājiem 20% atlaidi no OKB aktivitātes. Klikšķis šeit, lai uzzinātu vairāk informācijas un piedalītos pasākumā.

Šis ir apmaksāts paziņojums presei Cointelegraph neapstiprina un nav atbildīgs par jebkuru šīs lapas saturu, precizitāti, kvalitāti, reklāmu, produktiem vai citiem materiāliem un nav atbildīgs par tiem. Pirms jebkuru darbību veikšanas, kas saistītas ar uzņēmumu, lasītājiem pašiem jāveic pētījumi. Cointelegraph ne tieši, ne netieši nav atbildīgs par jebkādiem zaudējumiem vai zaudējumiem, kurus izraisījis vai varētu izraisīt jebkāds preses paziņojumā minētā satura, preču vai pakalpojumu izmantošana vai paļaušanās uz tiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map