Global Crypto Markets Review: 2020. gada janvāris

Kopsavilkums par tirgus darbību un faktoriem, kas virza tirgus pēdējā mēneša laikā, aptverot makroekonomiku, kā arī galvenās kriptovalūtas

Labākais no OKEx

OKEx perspektīvas

OKEx Technicals

OKEx Quant

OKEx stratēģija

OKEx notikums & Produkti

Kripto tirgus kopsavilkums

Janvāris ir bijis viens no labākajiem mēnešiem plašākajai kriptogrāfijas telpai pusgada laikā, kas notika pēc gausa un spīdzinoša 4Q19. The OKEx BTCUSD indekss janvārī pieauga par 29.85% pēc 5% krituma decembrī, kas notika pēc 10% krituma pēdējā ceturksnī. Tirgi turpināja koncentrēties uz gaidāmo bitcoin bloku atlīdzības samazināšanu uz pusi. OKEx Quant norādīja agrāk, lai gan janvāris varētu būt viens no ideāliem ieejas punktiem iestatīšanas uz pusi samazināšanai, paredzams, ka šis tirgus cikls beigsies tikai 2022. gadā.

No otras puses, makro nenoteiktība turpināja vājināt akcijas un izejvielas; pieaugošais pieprasījums pēc drošām patvērumiem varētu turpināt gūt labumu no bitcoīna cenām un plašāka kriptogrāfijas tirgus.

Neskatoties uz cenu pieaugumu BTC, bitcoin tirgus dominance ir nedaudz atkāpusies no 68,21% mēneša sākumā līdz 66,02% mēneša beigās. Savukārt kopējais bijušā bitcoin tirgus ierobežojums periodā ir pieaudzis no USD 60,41 miljardiem līdz USD 89,2 miljardiem.

Kaut arī līdz šim Bitcoin tirgus dominance kopš šī gada sākuma ir bijusi maiga, pašreizējais skaitlis joprojām ir ievērojami lielāks nekā 2019. gada zemākais līmenis, kas ir mazāks par 50%. Tomēr nesenais bitcoin tirgus dominējošā līmeņa kritums varētu liecināt, ka daļa no kapitāla ir attālinājusies no vadošās kriptonaudas un virzījusies uz altcoin vietu. Tas daļēji varētu izskaidrot, kāpēc ETH janvārī pulcējās vairāk nekā 40%, bet EOS pieauga par 62%.

Nākotnē koronavīrusa uzliesmojuma situācija varētu palikt dominējošais faktors gan tradicionālajiem, gan kriptogrāfijas aktīviem. Drošas patvēruma vajadzības kopā ar lēnām gaidāmajām atlīdzības samazināšanas pusēm varētu turpināt rādīt augstas korelācijas ar bitcoin cenām, vismaz īstermiņa / vidēja termiņa perspektīvā. Tajā pašā laikā kriptogrāfijas vērotāji vēlētos uzmanīgi sekot līdzi bitcoin / altcoin tirgus dominēšanas skaitļiem, kas varētu sniegt priekšstatu par kapitāla plūsmu kriptogrāfiskajā telpā.

1. attēls: Galveno kriptovalūtu rādītāji janvārī (Avots: Messari.io; Coin360)

Mid-Caps vadīja Altcoin ralliju


Lielākie altkīni janvārī ir izrādījušies spēcīgi BSV un BCH. Tomēr OKEx Technicals paskaidroja pārpirkto situāciju, analizējot tā MVRV koeficientu, un ticēja tam BSV cenas, iespējams, nespēs stingri noturēt 300 līmeni pirms tā Genesis Hard Fork. Kopš tā laika, BSVSvārstīgums ir pieaudzis, un cena ir atkāpusies līdz pat 240.

2. attēls: Altcoin izrādes janvārī (Avots: Coin360)

Mēs vēlētos arī izcelt vidējā vāciņa altkoīnu veiktspēju attiecībā pret maziem un lieliem vāciņiem. 3. attēlā parādīti Fundstrat kriptogrāfijas kapitalizācijas svērto indeksu mēneša rezultāti. FS Crypto 40 indekss (oranža līnija), kas pēc tirgus vērtības un likviditātes izseko 11 līdz 50 digitālās valūtas, janvārī pieauga par 46%. Salīdzinājumam, FS Crypto 10 indekss – indekss ar lielu kapitālu (zilā līnija) pieauga tikai par 36%, savukārt BTC tajā pašā periodā pievienoja 34% no vērtības.

3. attēls: Altcoin sniegums janvārī (Avots: Tradingview)

Mēs uzskatām, ka zemais novērtējums varētu būt viens no iemesliem, kāpēc vidēja līmeņa kapteinis darbojas labi. Žetoni, piemēram, ETC, XLM, un ADA 2019. gada beigās ir sasnieguši vai kritušies pie gada zemākā līmeņa, un tas varētu piesaistīt dažus no vērtībām balstītiem investoriem nopirkt kritumu. Tomēr, tuvojoties bitcoin atlīdzības samazināšanas uz pusi samazināšanas notikumam, tirgi varētu sagaidīt, ka daļa kapitāla tiks pārdalīta atpakaļ BTC un, iespējams, citi vārdi ar lielu kapitālu šī gada pirmajā ceturksnī.

Kripto ziņu izcelšana janvārī

 • Kripto tirgus dalībnieki negaida, ka Facebook sāks Svarus 2020. gadā, tas ir saskaņā ar neseno aptauju no Bloķēt. Firma intervēja tirgus profesionāļus no riska galvaspilsētām, finanšu pakalpojumiem un digitālo aktīvu nozares, un vairāk nekā puse respondentu uzskata, ka šajā gadā tirgū netiks parādīti Svari..
 • Investīciju banku gigants JP Morgan uzskata, ka Bitcoin patiesā vērtība joprojām ir zemāka par tirgus cenu. Nikolaos Panigirtzoglou, JPM globālā tirgus stratēģijas izpilddirektors, teica, bitkoins ir samazinājies par gandrīz 40% no tā maksimuma, savukārt iekšējā vērtība ir palielinājusies par aptuveni 10%. Viņš arī teica: “plaisa vēl nav pilnībā novērsta, kas liecina par zināmu negatīvu risku.”
 • Tesla izpilddirektors Elons Musks neredzēja kriptogrāfijas galveno lietojumu darījumiem. Nesenā apraide, Musks teica: „Jums ir jābūt likumīgam un nelegālam tiltam. Tātad, kur es redzu, ka kriptogrāfija ir efektīva kā naudas aizstājēja. ” Tomēr Musks arī piebilda, ka viņš nav “ne šeit, ne tur uz Bitcoin”, atzina, ka Satoshi balta grāmata bija “diezgan gudra”.
 • Ripple izpilddirektors Breds Garlinghauzs uzskata, ka 2020. gadā būs vairāk kripto un blokķēdes uzņēmumu, kas kļūs publiski pieejami, un Ripple varētu būt viens no tiem. Kā ziņots, Davosā Garlinghouse teica, “Mēs nebūsim pirmie un nebūsim pēdējie, bet es ceru, ka būsim vadošajā pusē.”
 • Politikas veidotājiem tagad ir vairāk rīku, lai izprastu centrālās bankas digitālo valūtu un tās iespējamos ieguvumus. Pasaules ekonomikas forums ir ieviesis CBDC rīku komplektu, kas izstrādāts kopā ar centrālajām bankām, un tā mērķis ir sniegt visaptverošu ieskatu CBDC ieviešanā politikas veidotājiem visā pasaulē. No otras puses, BoE, BoJ, BoC, Riksbank un SNB paziņoja, ka viņi apvienojas ar CBDC pētījumiem.

Bitcoin ievietojis labāko mēneša veiktspēju kopš jūlija

Lai gan vēsturiskie dati rāda, ka janvāris agrāk bija mīkstais bitcoin mēnesis, vadošie kriptovalūtas noteikumi attiecas uz aktīviem no tradicionālās pasaules līdz kriptogrāfijas telpai. Mēs sagaidām, ka uz pusi samazināsies riska apetīte uz bitcoin, un šis riska noskaņojums varētu vēl vairāk atspoguļot cenu, tuvojoties uz pusi.

Mūsu iepriekšējā publikācijā <Bitcoin sezonalitāte>, OKEx Perspectives norādīja, ka Bitcoin mēneša labākie vidējie rādītāji pārsvarā notiek aprīlī, maijā, oktobrī un novembrī. Lai gan gaidāmā uz pusi samazināšanās notiks maijā, tirgus varētu sagaidīt, ka Bitcoin svārstīgums varētu palielināties nākamajos mēnešos, un tas varētu vēl vairāk palielināties, samazinot uz pusi un ap to balstītās cerības.

Mēs arī turpināsim skatīties virsrakstus un notikumus par tagad pazīstamajām sarunām: koronavīrusa uzliesmojumu, pasaules tirdzniecības spriedzi, ģeopolitisko nenoteiktību un centrālo banku politikas iestatījumiem..

4. attēls: OKEx BTCUSD indeksa mēneša veiktspēja (Avots: OKEx) 5. attēls: OKEx BTCUSD mēneša diapazons (Avots: OKEx) 6. attēls: Bitcoin-Gold / SPX realizētā korelācija (Avots: Skew) 7. attēls: Bitcoin-Gold / SPX realizētā korelācija (Avots: Skew)

Jauktas izmaiņas korelācijā starp galvenajiem altkoīniem un Bitcoin

Mēs esam redzējuši dažas jauktas darbības attiecībā uz izmaiņām korelācijās starp galvenajiem altkoīniem un bitcoin. ETH palika viens no visvairāk ar BTC korelētajiem altkoīniem, kaut arī korelācija šķiet visaugstākā janvāra sākumā, un tā ir palikusi maiga. No otras puses, XTZKorelācijai ar bitkoīnu janvārī ir vēl viens kritums zem 0,3, sasniedzot jaunu gada zemāko līmeni. Ir vērts to pieminēt BTC-ETCkorelācija šajā periodā ir ievērojami samazinājusies. Līdzīga svārstība ir vērojama arī BSV.

8. attēls: Bitcoin korelācija ar galvenajiem altkoīniem (Avots: Coinmetrics.io)

Bitcoin februāra perspektīva: pamazām uz oktobra augstāko līmeni

Pašreizējais bitcoin rallija impulss, šķiet, ir neskarts, un šķiet, ka šī dziņa ir pārnesta uz februāra sākuma tirdzniecību. Tomēr bija pazīmes, ka buļļi var atpūsties, pirms cena var paaugstināties.

 • BTCUSDT ir sasniedzis iknedēļas Bollinger joslu augšdaļu, norādot, ka cenai var būt nepieciešama konsolidācija 9800 līdz 10000 līmeņos.
 • Iknedēļas RSI tuvojas pārpirktajam rajonam, kas varētu būt vēl viena norāde uz pašreizējo ralliju, iespējams, būs jāpārtrauc pauze, lai gan laiks var būt īss.
 • Tomēr nedēļas MACD bullish crossover šķiet arvien paplašinājies. Turpmāka pārcelšanās uz pozitīvo teritoriju varētu nozīmēt, ka bullishness paliek neskarts.
 • 9960 būs pirmais skatāmais līmenis februārī, ja pāris atgūs to, ka veiksmīgi, oktobra augstākais līmenis 10500, varētu būt nākamais līmenis.

9. attēls: BTCUSDT nedēļas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

Altcoin stratēģija: laiks pievērsties XRP?

Ripple maksājuma marķiera cena XRP drīz var ietriekties sienā. 10. attēls to ierosina XRPUSDT ir izveidojis trijstūra modeli, un tas tuvojas trijstūra augšējiem pretestības līmeņiem.

 • Trīs no impulsa rādītājiem rāda, ka pāri jau varēja pārpirkt, lai gan augšupejošais impulss joprojām lielākoties bija neskarts.
 • Neskatoties uz lēciena pamatiem, piemēram, Ripple partnerību ar International Money Express un jauno BitMEX pastāvīgo mijmaiņas darījumu sarakstu, pāris vispirms varēja atkārtoti pārbaudīt zemāko atbalstu no 200 dienu slīdošā vidējā un zemāko trīsstūra atbalstu..
 • 200 dienu slīdošais vidējais rādītājs, kas atrodas netālu no 0,25 zonas, varētu būt pirmais novērojamais līmenis. Trijstūra apakšējais balsts būtu tuvu 0,24 līmeņiem.

10. attēls: XRPUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map