Fidelity Files for Bitcoin ETF-Like Fund, and Libra Nabs a DC Veteran

Lielākie stāsti no kriptovalūtu pasaules, kurus, iespējams, esat palaidis garām

Kriptovalūtu pasaule nekad nebeidz kustēties, un šī nedēļa nebija izņēmums. Mēs redzējām, kā tiek iesniegts jauns institucionāls, uz ieguldījumiem vērsts Bitcoin (BTC) produkts, kriptogrāfijas ieguves telpā ienāk jauns gigants, Svaru asociācija mala citu valdības ierēdni un vēl vairāk. 

Uzziniet, ko jūs, iespējams, esat palaidis garām šīs nedēļas izdevumā OKEx Insights Nedēļas kriptogrāfiskās ziņas.

Fidelity reģistrē jaunu BTC vērstu fondu institucionālajiem investoriem

Fidelity Investments Inc., galvenā amerikāņu daudznacionālā finanšu pakalpojumu korporācija, ir iesniegusi pieteikumu dokumenti ar Amerikas Savienoto Valstu vērtspapīru un biržu komisiju, lai izveidotu jaunu uz BTC vērstu fondu ar nosaukumu Wise Origin Bitcoin Index Fund I, LP.

Minimālā ieguldījumu summa, kā norādīts pieteikumā, ir 100 000 USD – stingri piesaistot to institucionālajiem ieguldītājiem, kuri pēdējā laikā ir pakļauti spēkā esošajām digitālajām valūtām.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Bitcoin atbalstītājiem jau sen ir acis uz biržā tirgotu fondu, ko parasti dēvē par ETF. Kaut arī SEC atkārtoti ir noraidījusi pieteikumus šādam produktam, Fidelity jaunais uz BTC vērstais fonds var darboties kā vēl viena reāla alternatīva institucionālajam pūlim.
  • Daži 401 (k) telpā ir pietiekami optimistiski ņemiet vērā viņu cerības ka Fidelity fonds varētu sasniegt pārvaldāmajos aktīvos miljardu USD.

Digital Currency Group ieiet kriptogrāfijas ieguves telpā ar Foundry

Digital Currency Group, plaši pazīstama kriptogrāfijas riska kapitāla firma, kas visvairāk darbojas Grayscale Investments, Genesis un CoinDesk, pievienojas kriptonauda ieguves nozarei, izmantojot jaunu meitasuzņēmumu. Ročesteras štata uzņēmums, ko sauc par Foundry, nodarbosies ar kalnrūpniecību, mietu izgatavošanu, aparatūras finansēšanu, aprīkojuma iegādi un konsultācijām.

Digitālās valūtas grupa plāno ieguldot vairāk nekā 100 miljonus ASV dolāru līdz nākamā gada beigām.

Galvenais līdzņemšana

  • Bitcoin kalnrūpniecības nozarē lielākoties dominē operācijas Ķīnā, kas apgalvo, ka ir 65% no pirmās un galvenās kriptogrāfijas valūtas kopējās hash likmes. Lietuve var palīdzēt Ziemeļamerikas kalnračiem pieprasīt lielāku tirgus daļu nekā pašreizējais aptuvenais 8%.

Ķīna dominē Bitcoin kalnrūpniecības nozarē. Avots: Kembridžas Alternatīvo finanšu centrs

Asociācija Svari pieņem darbā bijušo Tēvzemes drošības juridisko vadītāju

Svaru asociācijai – grupai, kas atrodas aiz Facebook saistītās digitālās valūtas Svari – ir nolīgts bijušais ASV Tēvzemes drošības departamenta ģenerāladvokāts Stīvs Bunnels par galveno juridisko darbinieku.


Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Bunnela pieņemšana darbā parāda Svaru asociācijas pastāvīgo centienu iegūt ASV likumdevēju labvēlību, pieņemot darbā bijušās valdības amatpersonas. Viņš aizstās bijušo Finanšu noziegumu apkarošanas tīkla direktoru.
  • Bunnelam ir pieredze advokātu birojā O’Melveny ar datu privātumu un drošību & Myers, kurš darbojās kā padomdevējs Crypto Rating Council izveidē. Pēc tam viņš pēdējos gados var būt ieguvis Svariem ļoti nepieciešamo pieredzi pēc daudziem datu aizsardzības jautājumiem no Facebook.

ShapeShift iesūdz tiesā par zaudējumiem pēc darba iekšpuses

ShapeShift iesūdz bijušo vecāko inženieri Azamatu Mukhiddinovu par zaudējumiem, kas radušies acīmredzamas 900 000 ASV dolāru zādzības dēļ BTC ļaunprātīgas programmatūras veidā. Tiek ziņots, ka atbildētājs jau ir atmaksājis digitālo aktīvu apmaiņu, izmantojot pārskaitījumus, BTC darījumus un skaidras naudas pilnas somas.

Civilprocess ir bijis iesniegts Kolorādo federālajā apgabaltiesā.

Galvenais līdzņemšana

  • ShapeShift iepriekš pieredzēja atšķirīgu "iekšējais darbs" 2016. gadā, norādot, ka apmaiņai var būt jāstiprina tās iekšējā drošība.

ASV lietas tiek celtas pret iespējamiem Ziemeļkorejas noziedzīgiem kontiem

ASV prokuroriem ir iesniedza konfiskācijas prasību pret 280 kriptovalūtu kontiem ar iespējamām saitēm ar Ziemeļkorejas valsts atbalstītiem kriptovalūtu maiņas uzlaušanas gadījumiem un naudas atmazgāšanu.

Attiecīgie uzlaušanas gadījumi ir saistīti ar zādzību 272 000 ASV dolāru apmērā no nenosaukta biržas un 2,5 miljonu dolāru zādzību no apmaiņas ASV. Nozagtos līdzekļus, iespējams, nomazgāja ķīniešu ārpusbiržas tirgotāji, kuru vēsture bija saistīta ar kriptogrāfiski iesaistītu naudas atmazgāšanu..

Galvenais līdzņemšana

  • Jau ilgu laiku starp kriptovalūtām vērstajās ziņu vietās izplatīts, ka Ziemeļkorejas valsts atbalstītais kriptovalūtas uzlaušanas tīkls ir plašs. Šī jaunā sūdzība var spilgtāk izgaismot šķietamā noziedzības tīkla iekšējos mehānismus.

 

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map