Dollar Tanks kā Bakkt Breaks Records – nedēļas kriptogrāfiskās ziņas

Tā ir bijusi notikumiem bagāta nedēļa kriptovalūtu pasaulē. Virsgrāmata detalizēti aprakstīja savu netīšo lietotāju informācijas noplūdi, un Cardano Shelley cietā dakša beidzot tika realizēta. Tikmēr ASV dolārs palielinās, savukārt Bakkt Bitcoin nākotnes līgumi piedzīvo rekordlielu apjomu.

Šie stāsti un vēl vairāk šīs nedēļas Crypto News of the Week izdevumā!

Virsgrāmatas datu bāzes pārkāpums atklāja lietotāju informāciju

Šīs nedēļas sākumā Ledger sīki aprakstīja jūnijā notikušo datu pārkāpumu, kurā tika atklāta tās mārketinga un e-komercijas datu bāze.

In emuāra ziņa publicēts trešdien, populārais aparatūras seifa uzņēmums paskaidroja, ka prēmiju programmas dalībnieks 14. jūlijā atklāja potenciālo caurumu virsgrāmatas vietnē. Tomēr uzņēmuma veiktā izmeklēšana atklāja, ka drošības trūkums jau tika izmantots 25. jūnijā. Konkrēti skartais datu bāze tika apdraudēta, izmantojot tagad deaktivizētu API atslēgu.

Kopš tā laika virsgrāmata ir iesniegusi ziņojumu Francijas Datu aizsardzības iestādē un apvienojusies ar Orange Cyberdefense, cenšoties atbalstīt savus privātuma un drošības pasākumus, vienlaikus novērtējot iespējamos zaudējumus.

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

  • Kaut arī paši virsgrāmatas aparatūras maki netiek ietekmēti un lietotāju kriptogrāfiskie līdzekļi netiek apdraudēti, dažiem var šķist, ka uz drošību vērsta uzņēmuma lietotāju informācijas noplūde rada satraukumu..
  • Incidents arī izceļ labumu no bug bounty programmām, neskatoties uz to, ka trūkums tika atklāts pēc tam, kad postījumi jau bija izdarīti.

Bakts pārspēj rekordus visu laiku spēcīgākajā nedēļā

Bakkt ir bijusi rekordu nedēļa, kuras fiziski nokārtotais ikmēneša Bitcoin nākotnes tirgus sasniedza jaunu visu laiku augstāko līmeni Pirmdiena. Starpkontinentālās biržas institucionālā filiāle vienas dienas tirdzniecības apjomā redzēja 11 509 monētas – aptuveni 114 miljonu dolāru vērtībā. 

Pēc tam tā otrdien sekoja vēl vienai rekordu uzstādīšanas dienai, pirms lepojās ar vēl vienu rekordlielu tirdzniecības dienu Trešdiena.

Galvenās līdzņemšanas iespējas:

  • Institucionālā interese par BTC nepārprotami pieaug. Pirmdienas maksimums vien bija par 84% lielāks nekā Bakkta iepriekšējais visu laiku augstākais rādītājs, kas tika noteikts 2019. gada decembrī.
  • Bakkt nav vienīgā birža, kas piedzīvo lielu augšupeju Bitcoin nākotnes darījumu tirdzniecībā. CME Group ir arī publicētie dati kas parāda ikdienas apmaiņas apjoma pieaugumu.

Diagramma, kurā parādīta Bakkt Bitcoin Futures kopējā atklātā interese & apjoms USD. Avots: šķībs

Cardano’s Shelley cietā dakša beidzot nonāk tiešraidē

Pēc gandrīz pusdesmit gadu attīstības Cardano beidzot uzsāka savu darbību Šellijas cietā dakša.

Jauninājums ievieš ilgi gaidītās spēles un delegācijas. Konti ar lielu daudzumu Cardano dzimtās valūtas ADA varēs to likt, cenšoties apstiprināt tīklu un tādējādi nopelnīt atlīdzību.

Shelley oficiālā izlaišana notiek pēc iepriekš stimulēta testa tīkla, kurā dalībnieki tika neatgriezeniski atalgoti.

Galvenās līdzņemšanas iespējas:

  • Cardano bieži tiek kritizēts par lēnu attīstību. Tomēr Shelley cietā dakša iet tālu, lai nostiprinātu ticību projekta nedaudz lēnajai un rūpīgajai attīstības pieejai.
  • Šellija nebūt nav Cardano pēdējais posms. Nākamie lielākie populārā altcoin ceļveža jauninājumi ir Voltaire un Goguen fāzes, kas ietekmēs pārvaldību un viedo līgumu funkcionalitāti.

Cardano ADA cenu diagramma pēdējo 365 dienu laikā. Avots: CoinGeckoCardano ADA cenu diagramma pēdējo 365 dienu laikā. Avots: MonētaGecko

Kā ziņots, Anglijas Banka veido atbalstu CBDC

Tiek ziņots, ka Anglijas Banka to projektē gaidāmais reāllaika bruto norēķinu pakalpojums atbalstīt centrālās bankas digitālās valūtas, piemēram, digitālo mārciņu. Kā ziņoja CoinDesk, BoE maksājumu tīkls, ko izmanto finanšu iestādes Apvienotajā Karalistē, varētu “piespiest” atbalstu digitālās valūtas darījumiem.

Seko jaunumi atskaites ka Japānas Banka padara digitālās valūtas par “galveno prioritāti”.

Galvenais līdzņemšana:

  • BoE norēķinu dienests norēķinās ar 685 miljardiem Lielbritānijas mārciņu dienā un ir galvenā valsts maksājumu infrastruktūras sastāvdaļa.
  • Lai gan šķietami tas nav īpaši paredzēts centrālās bankas digitālajai valūtai, tiek ziņots, ka pārveidotais norēķinu pakalpojums būs saderīgs ar nākotni ar CBDC – tas vēl vairāk parāda, kā centrālās bankas gatavojas nākotnei, kas ir smaga ar digitālajām valūtām.

ASV dolārs tuvojas sliktākajam mēnesim pēdējo desmit gadu laikā

Amerikas Savienoto Valstu dolāra vērtība šonedēļ ir samazinājusies līdz divu gadu zemākajai vērtībai, un sagaidāms, ka tā noslēgs sliktāko mēnesi pēdējo desmit gadu laikā. USD jūlijā ir samazinājies par gandrīz 5%, un kritums nav redzams kopš 2010. gada septembra.

Uzticība valūtai krītas valsts ilgstošās cīņas laikā pret COVID-19 pandēmiju un bezprecedenta prezidenta Donalda Trampa ierosinājumu, ka prezidenta vēlēšanas varētu kavēties. Arī IKP ir atkāpies gada otrajā ceturksnī 32,9% – intensitātes samazināšanās, kas nav redzama kopš Lielās depresijas.

Galvenās līdzņemšanas iespējas:

  • USD statuss kā globālās rezerves valūta kļūst arvien mazsvarīgāks, jo ticība valsts stabilitātei turpina kristies pēc plašajiem protestiem, ļoti redzamā politiskā sašķeltības un COVID-19 pandēmijas nesaskaņotās rīcības..
  • Samazinoties USD vērtībai, zelta, sudraba un Bitcoin cenas ir pakāpušās dažādās pakāpēs. Konkrēti zelts ir hit rekordaugsti.

ASV dolāru valūtas indeksa (DXY) dienas grafiks. Avots: TradingViewASV dolāru valūtas indeksa (DXY) dienas grafiks. Avots: TradingView

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me