CoinMarketCap’s Carylyne Chan: šodienas ekonomiskā situācija (Brrr) ir pozitīva kriptogrāfijai, jo cilvēki apšauba jautājumus

Šī ir pirmā intervija OKEx Intervijas, sarunu sērijā, kas publicēta mūsu akadēmijā ar kriptogrāfijas nozares vadītājiem un celtniekiem.

Pagājušajā nedēļā parādījās ziņas, ka kriptogrāfijas nozares veterāns CoinMarketCap (CMC) ir bijis iegūta ar kriptogrāfijas apmaiņu Binance.

OKEx akadēmija runāja ar CMary jauno pagaidu izpilddirektoru un bijušo galveno stratēģijas vadītāju Keriliju Čanu par iegādi, “kriptogrāfijas revolūciju”, koronavīrusu un to, kādu tēju viņa dzer, strādājot mājās visu dienu..

Contents

Iegāde

OKEx: Ko jūs šobrīd dzirdat no kopienas par iegādi un kā jūs reaģējat?

Kerilina Čana: Esmu dzirdējis vairākas puses. Noteikti ir cilvēki, kuri par to nav tik apmierināti. Es domāju, ka daudzi no šiem cilvēkiem ir filozofiski noskaņoti uz neatkarību un neiejaukšanos, decentralizāciju. Tie, domājams, ir lielākie darījuma nelabvēļi.

Bet tajā pašā laikā esmu dzirdējis arī daudz pozitīvu viedokļu. Daudzi no tiem ir cilvēki, kuri uzskata, ka šis solis nozīmē telpas briedumu. Ziniet, mēs esam nonākuši līdz brīdim, kad cilvēki tagad izgatavo visus šos M&[Apvienošanās un pārņemšana] pārvietojas, un tā ir zīme, ka kriptogrāfija nogatavojas.

Es tiešām esmu redzējis diezgan interesantus komentārus vietnē Reddit, kur cilvēki runāja par to, ka tas ne vienmēr ir slikts, jo tas ir brīvais tirgus, un cilvēkiem acīmredzami ir citas alternatīvas abiem uzņēmumiem.

Tātad, kamēr abi uzņēmumi turpina patiešām apzināties savu perspektīvu un pozīciju šajā telpā un turpināt veidot lietas lietotājiem un sabiedrībai, lietotāji var turpināt izvēlēties šos divus produktus. Viņi var izvēlēties šos divus uzņēmumus, jo uzticas viņiem un uzskata, ka tie nodrošina labākos produktus un pieredzi gala lietotājam.

OKEx: kāda ir jūsu atbilde uz negatīvajiem komentāriem vai cilvēkiem, kuri jūtas neērti ar šo kustību?

Kerilina: Es domāju, ka no mana viedokļa vissvarīgākais ir atcerēties, ka CMC ir ieinteresēts turpināt būt neitrālam un pārredzamam attiecībā uz to, ko mēs darām.

Tātad, es zinu, ka esat izlasījis vēstuli [gan Kerilija, gan Brendons Čess (CMC dibinātājs un bijušais izpilddirektors) rakstīja vēstules sabiedrībai par iegādi – OKEx], un es domāju, ka es tur kaut kā detalizēti apskatīju šo jautājumu. Bet galvenais ir tas, ka mums ir jēga turpināt darīt lietas mūsu lietotājiem pareizi, jo viņi var izvēlēties.

Es domāju, ka man vislielākā lieta ir tad, kad kāds uzdod jautājumus, proti, jums šobrīd nav jāņem mans vārds. Bet, ja jūs dodat CMC iespēju nākamajiem mēnešiem vai nākamajiem gadiem, jūs varēsiet redzēt, ka mēs turpināsim rīkoties tā, lai tas atbilstu tam, ko mēs visu laiku esam teikuši. Mēs joprojām rīkosimies godprātīgi. Mēs negrasīsimies jaukties ne ar vienu no saviem reklāmas klientiem.

Vienkārši dodiet mums kādu laiku. turpini mūs novērot. Ja vēlaties, turpiniet mūs izsaukt. Es domāju, ka tas ir veselīgi un noderīgi visiem iesaistītajiem.

OKEx: Ko CMC vēlas iegūt no sava jaunā mātes uzņēmuma?


Kerilina: Binance ir daudz lielāks uzņēmums nekā CMC, tagad viņiem ir gandrīz deviņi simti darbinieku. Tātad tas ir pārdzīvojis daudzus zobu nākšanas jautājumus, kas CMC pašlaik ir. 

Tagad mums ir apmēram 30 cilvēku, un mēs visi esam sadalīti. Komunikācija ir kaut kas tāds, pie kā mēs joprojām cenšamies pierast šajā līmenī. Mēs joprojām cenšamies iztaisnot, piemēram, savus HR procesus. Mēs joprojām cenšamies saprast, kā pareizi veikt savas finanses dažādos reģionos un tamlīdzīgi.

Tāpēc es domāju, ka tāpat kā daudzas no šīm labās prakses veida lietām viņi to ir pārdzīvojuši. Un man ir tāda izpratne par to, kā citi uzņēmumi to dara, un viņi mums sniedz šos strukturētos padomus par to, kā būtu vadīt dažus no šiem procesiem CMC, lai efektīvāk mērogotu, lai mēs varētu kaut kā koncentrēties uz produktu, mēs varam koncentrēties uz inženierzinātnēm un galalietotāja pieredzi – es domāju, ka tas mums būs ļoti, ļoti noderīgi attiecībā uz CMC paplašināšanu laika gaitā.

Likviditāte un labi dati

OKEx: novembrī CMC uzrādīts tā jauno likviditātes rādītāju. Kāpēc tas ir svarīgi?

Kerilina: Kā jūs droši vien zināt, bija diezgan liela apjoma inflācijas problēma, kas sākās kaut kad 2018. gada sākumā. 2018. gada sākums. Un cilvēki būtībā mēģināja spēlēt CMC klasifikāciju. Viņiem ir liels stimuls mēģināt spēlēt rangu, lai jūs uzkāptu un iegūtu vairāk lietotāju un citas lietas.

Tāpēc es domāju, ka tas, ko mēs darījām, bija tā vietā, lai vienkārši mēģinātu nākt klajā ar pusceptu risinājumu, mēs centāmies saprast, kāpēc tas notiek. Liela daļa no tā ir tāpēc, ka kriptogrāfijā nav centrālās pārvaldes iestādes. Tāpēc neviens nemēģina regulēt to, kas notiek, kad birža nepaziņo pareizos apjomus vai ja tirgotājs to dara mazgāt tirdzniecību. To ir grūti regulēt, un neviens to nedara.

Tātad mēs sākām sev jautāt, vai skaļums ir pareizais rādītājs, lai to izdarītu? Jo jūs to īsti nevarat regulēt kā nepiederošs. Tāpēc mēs nācām klajā ar likviditātes rādītājs. Būtībā tas ņem vērā visus dažādos tirgus pārus un dinamiski atjaunina šo metriku atkarībā no tā, cik tirgus ir likvīds.

Kopumā es teiktu, ka tas bija fundamentāls veids, kā mums atrisināt problēmu, aplūkojot to no cita leņķa viedokļa, kas tirgotājiem rūp. Šajā nozarē, nevis tikai apjomi, kas dažreiz var būt diezgan kosmētiski.

OKEx: Ko mēs īsti domājam, runājot par labiem datiem?

Kerilina: Tātad, vēsturiski runājot, CMC ir visvairāk datu. Ja vēlaties apskatīt vēsturiski, kas ir noticis laika gaitā, CMC vāca datus kopš 2013. gada. Tas noteikti ir liels lieta CMC kā datu apkopotājam.

Kas nosaka datu kvalitāti? Es domāju, ka viena daļa ir tā, cik labi jūs varat veterinārārstu. Tātad mūsu algoritmos ir iebūvēta anomāliju noteikšana. Un tāpēc, ka CMC ir lielākais apkopotājs un arī lielākais novirzītājs uz katru apmaiņu, viņi [apmaiņas] arī vēlas pārliecināties, ka ziņo datus CMC pēc iespējas precīzāk, lai mēs varētu iesniegt tos pareizajā gaismā.

Tātad otra daļa ir tā, ka CMC ir arī filozofiski noskaņota pret datu necenzēšanu. Tāpēc mēs esam “paziņojuši datus”. Bet mums ir arī “koriģēti dati”. Tātad tas vienkārši ļaus cilvēkiem izvēlēties, kas viņiem ir jēga, ko viņi vēlas redzēt. Daži cilvēki vienkārši vēlas redzēt, piemēram, nefiltrētus sējumus.

Mēs turpināsim pilnveidot daudzus no šiem [rādītājiem]. Tas ir sava veida iteratīvs process visaugstākajai kvalitātei, jo tas mainās atkarībā no tā, kā mainās nozares struktūra. Tātad vēl 2015. gadā tas bija savādāk. Datu kvalitāte atšķīrās no to datu kvalitātes, par kuriem mēs šobrīd runājam.

Un es uzskatu, ka laika gaitā tas tikai turpinās mainīties. Tāpēc mēs to vienmēr sekojam. Mums ir kopiena lietotāju, kas sniedz mums atsauksmes par šiem datiem. Apmaiņa, kas tiek stimulēta, lai sniegtu mums pareizus, precīzus datus.

Es teiktu, ka tas viss veicina CMC nepārtrauktu kvalitātes meklēšanu. Tas ļauj mums laika gaitā nodrošināt šāda veida augstu kvalitāti mūsu lietotājiem. Arī jaunie rādītāji, kas tuvojas. Tas, iespējams, būs noderīgs arī.

Kripto revolūcija un pieņemšana

OKEx: Vēstulē, kuru rakstījāt sabiedrībai par šo iegādi, jūs teicāt "Galvenais kritērijs ideju un funkciju ieviešanai vietnē CoinMarketCap ir bijis un būs: “Vai tas efektīvi atspoguļo šifrēšanas revolūcijas stāvokli mūsdienās?”"

Vai varat izvērsties par to, kas jums, puiši, ir kriptogrāfiskā revolūcija un ko nozīmē to atspoguļot??

Kerilina: Tātad kopš brīža, kad Brendons uzsāka CMC, viņš vienmēr ir bijis tāds cilvēks, kurš par to domā kā par brīvo tirgu. Kāpēc šodien mums ir tūkstošiem žetonu, simtiem un tūkstošiem dažādu blokķēžu?

Es domāju, ka viedoklis, kas ir veidojis to, kā CMC ir izrādījies, ir par to, kā jūs visus datus uzrādāt brīvā tirgus / brīvās konkurences veidā? Tādā veidā, kas parāda, kā lietas laika gaitā attīstās? Tāpēc ir jēga, ka CMC dati laika gaitā ir interesanti. Tātad jūs varat redzēt, kā laika gaitā lietas ir attīstījušās nozares struktūras ziņā.

Tātad, kad mēs sakām, ka mēs pievienojam šīs funkcijas, pamatojoties uz to, vai tas atspoguļo revolūciju – tas drīzāk atgādina, kādus citus datus mēs varam demonstrēt CMC, kas palīdzēs cilvēkiem saprast, kāda ir nozares struktūra šodien?

Vai mēs varam to pasniegt tā, lai cilvēki redzētu, ka pastāv šāda veida brīvība? Notiekošajā telpā ir sava veida bezmaksas sacensības. Tātad tas turpinās veidot daudzus jautājumus, par kuriem mēs izlemjam.

Varbūt mēs pievienojam citas lietas, piemēram, DApps vai NFT [nav-aizstājams žetoni], jūs zināt, laika gaitā. Tas atspoguļosies, jo cilvēki to vēlas redzēt CMC, kā arī citus vietnes rangus utt.

OKEx: Kad es dzirdu "kriptogrāfijas revolūcija" Es domāju par vēl vienu terminu, kas tiek daudz izmests, kas ir "pieņemšana."

Ko šis termins nozīmē tieši jums?

Kerilina: Jā, gandrīz visiem ir atšķirīga definīcija. Tātad pieņemšana no apmaiņas viedokļa atšķirtos no pieņemšanas no DApp spēles viedokļa. Tie ir sava veida savstarpēji saistīti.

Bet savā ziņā es teiktu, ka adopcija ir kritiska cilvēku masa, kurus kaut kas interesēs.

Un es domāju, ka no daudzām manām sarunām daudzi cilvēki uzskata, ka kriptogrāfijas slepkavas lietotne joprojām ir tās funkcija kā monetārā sistēma, kā vērtības krātuve.

Man šķiet, ka tā joprojām ir dominējošā tēze, kas lielākajai daļai cilvēku ir par to, ko nozīmē revolūcijas brīvība un kāda ir kriptogrāfijas nozīme attiecībā uz cilvēkiem, kuri to lieto. Tāpēc svarīgs jautājums ir par to, vai cilvēkiem pieder kriptogrāfija, vai cilvēki izmanto kriptogrāfiju?

Tāpēc jūs varat redzēt, ka daudzos projektos galvenā uzmanība tiek pievērsta tādām lietām kā “vai jūs varat to iegūt POS [tirdzniecības vietā]? Vai mēs to varam nokļūt maksājumu sistēmās, tiešsaistes veikalos? ” Tadas lietas.

Tik daudzi no viņiem strādā pie dažādām lietām. Bet šķiet, ka sava veida visaptveroša tēma ir tikai iespēja izmantot kriptogrāfiju vai nu kā naudu, vai kā veidu, kā palielināt citas ekosistēmas daļas, kuras varētu labāk automatizēt, piemēram, Ethereum ar viediem līgumiem vai citām viedām līgumu platformām.

Pat pieņemsim, ka gaidāmās un gaidāmās lietas, piemēram, DeFi [decentralizētās finanses] vai kaut kas tāds, kas joprojām ir nauda, ​​ir tikai atšķirīgs tā uzskaites veids vai cita sistēma tajā monetārajā konstrukcijā, kas mums ir prātā.

Globālā finanšu krīze

OKEx: ko, jūsuprāt, pašreizējā pasaules ekonomiskā situācija varētu nozīmēt kriptogrāfijai?

Kerilina: Tātad acīmredzot viss, ko es saku, ir spekulācijas.

OKEx: Un nevis ieguldījumu konsultācijas!

Kerilina: Jā! Es domāju, ka liela daļa ir tā, ka mēs redzam daudz nesenu tēmu un sarunu punktu par kvantitatīvo atvieglojumu un to, ko tas nozīmē inflācijai, piemēram, Brrr [ meme – OKEx], tādas lietas.

Tas viss apvienojas tādā veidā, kas mums parāda, ka arvien vairāk cilvēku cenšas saprast, ko tas nozīmē viņu maciņam. Ko tas nozīmē ilgtermiņā? Un es domāju, ka tā patiesībā ir pozitīva kriptogrāfijas tendence, jo cilvēki sāk apšaubīt “kādi ir mūsu izmantotās naudas pamati?”

Un daudziem cilvēkiem, kas šodien ir kriptogrāfijas nozarē, mēs sākam no jauna, saprotot, ko nozīmē nauda un kāpēc tas ir svarīgi. Tāpēc ir pozitīvi, ka cilvēki tagad sāk publiskāk apšaubīt šīs lietas.

Tātad kā cilvēki rūpniecībā mēs faktiski varam dot lielu ieguldījumu, palīdzot citiem to saprast. Daudzi cilvēki man apkārt mēdz jautāt, piemēram, “kriptogrāfija, tā nav īsta nauda, ​​vai ne? Tā ir iedomāta interneta nauda. Ko tad tas nozīmē? ”

Es esmu kā, jā, bet nauda, ​​kas jums šobrīd ir jūsu makā, arī ir nedaudz iedomāta. Vienkārši cilvēki ir vienisprātis, ka tam ir viena un tā pati vērtība.

Tātad, ja tas tā ir, tad mēģiniet domāt par to, kā papildināt sistēmu tādā veidā, lai tas būtu jēgpilns. Vai jūs tas interesē? Vai jūs varat iedomāties atšķirīgu veidu, dažādas kriptogrāfijas sistēmas, dažādas blokķēdes un dažādus ideālus, kas tur pastāv un kam ir brīvība laika gaitā izvēlēties starp tiem? Manuprāt, tas ir patiešām interesanti.

Tātad makro tendences noteikti palīdz šifrēšanai tādā veidā, lai mudinātu cilvēkus vairāk nekā jebkad agrāk izprast vairāk vietas.

OKEx: Tātad kriptogrāfijā mēs redzam šo vietu alternatīvām tradicionālajai finanšu sistēmai. Bet tajā pašā laikā mēs redzam, ka kriptogrāfijas uzņēmumi strādā tieši ar tradicionālo finanšu sistēmu, jo īpaši tāpēc, ka mums ir nepieciešami fiat uzbrauktuves.

Vai tā ir pretruna sākotnējam kriptogrāfijas noskaņojumam?

Kerilina: Es domāju, ka tā ne vienmēr ir pretruna tādā nozīmē, ka – atgriežoties pie sākotnējās pieejas, par kuru mēs runājām – cilvēki acīmredzami var brīvi izvēlēties to, kas viņiem ir visjūtīgākais viņu dzīvesveidam.

Tātad, ja Fiat šodien atrisina lielāko daļu jūsu problēmu, nav iemesla, kāpēc jūs to neturpinātu lietot. Bet es domāju, ka tā ir sava veida saistīšana ar adopcijas lietu.

Vai ir pamats to izmantot [kripto]? Un lielākajai daļai cilvēku šobrīd nav tiesību, izņemot viņu portfeļa diversifikāciju, spekulācijas.

Tāpēc mums patiešām ir jāizdomā, kas vēl tur ir, kas mums jādara, lai mudinātu vairāk no šiem lietošanas gadījumiem.

Tas faktiski ir kaut kas tāds, par ko CMC mēs daudz runājam iekšēji. Ja mēs atrodamies šajā pozīcijā un cilvēki meklē, lai mēs sniegtu idejas, ko viņi varētu darīt ar savu kriptogrāfiju vai kā alternatīvu dažām sistēmām, pie kurām viņi ir pieraduši, tad mums patiešām ir jāuzņemas šī loma daudz nopietnāk.

Neatkarīgi no tā, vai rakstāt interesantus pārskatus vai koplietojat dažāda veida platformas. Piemēram, dažādi veidi, kā nopelnīt procentus, kas ir 100 reizes labāki nekā jūsu pašreizējie procenti, ko saņemat no savas bankas. Visas šīs lietas mums ir svarīgi parādīt.

Tāpēc es nedomāju, ka tas noteikti ir pretrunā, tas laika gaitā patiešām papildina, tikai atkarībā no katra cilvēka vajadzībām.

Koronavīruss Jaunumi

OKEx: Es gribēju uzzināt, kā COVID-19 ir ietekmējis CMC. Vai jums kaut kas ir mainījies? Kādus modeļus esat pamanījis kopš vīrusa sākuma?

Kerilina: Es neesmu pārliecināts, ka tiešām kaut kas ļoti specifisks ir ietekmējis CMC, izņemot tirgus nestabilitāti. Es domāju, ka tas ir lielākais. Es to jau teicu iepriekš, es domāju, ka CMC lapu skatījumi daudz korelē ar tirgus svārstībām. Tātad tam noteikti ir liela ietekme uz mums.

Tas ir smieklīgi, taču daudzi mūsu komandas locekļi ir ļoti pieraduši paši strādāt mājās attālināti. Tāpēc tas patiešām nav ietekmējis lielāko daļu cilvēku. Un tagad cilvēki mums jautā: “Vai jums ir kādi padomi, kā strādāt attālināti? Un kā cilvēki tiek galā ar šo lietu? ” Tāpēc es domāju, ka mums kā uzņēmumam ir lielāka pieredze ar šīm lietām.

Nesen mēs publicējām a emuāra ziņa parādot visiem dažādos darba iestatījumus mājās. Es teiktu, ka lielākais, ko CMC komanda ir darījusi saistībā ar koronavīrusu, bija Tualetes papīra marķieris. Vai neesat pārliecināts, vai to redzējāt 1. aprīļa.

Tāpēc mēs bijām kā “neuzkrāj tualetes papīru, tas nav saprātīgi!” Mēs vēlējāmies parodēt šo konkrēto parādību un parādīt to un atklāt to … Padariet to mazliet vieglprātīgāku cilvēkiem, kuri pārdzīvo visu, sākot no vīrusa.

Sievietes kriptogrāfijā

OKEx: Lai arī es bieži redzu sievietes dažādās nozarēs, tostarp vadībā, daudzi kriptogrāfijas uzņēmumi ziņo, ka viņu auditorija ir lielākā daļa (dažreiz līdz 80 procentiem) vīriešu, kā arī pārsvarā 25-45 gadus veca.

Vai jums ir kādas domas par šo demogrāfisko neatbilstību?

Kerilina: Kopumā es nedomāju, ka kaut kādā ziņā tas ir nepieciešams, lai lietas padarītu par dzimumu. Vismaz man, es uzaugu ļoti meritokrātiskā vidē. Es uzaugu Singapūrā, kur tāpat kā cilvēki daudz runā par meritokrātiju, un rase nav jautājums, dzimums nav jautājums. Tādas lietas. Tāpēc man tas nekad nav bijis lieta. 

Es domāju, ka patiesībā kriptogrāfijā vīriešu un sieviešu attiecībās ir daudz labāks līdzsvars nekā tehnoloģiju uzņēmumos kopumā.

Tāpēc es domāju, ka tas ir tāpat kā atrast lomas, atrast leņķus, kas patiešām ir interesanti abiem dzimumiem. Un es domāju, ka kriptogrāfija ir tā, ka tā ir pievilcīga, jo ir liela individuālisma izjūta un liela brīvība. Un tad jūs jūtaties kā daļa no kopienas.

Tāpēc cilvēki tiek piesaistīti šai mijiedarbībai. Es domāju, ka mazāka uzmanība tiek pievērsta sievietei vai vīrietim vai tam visam citam. Daudzi kriptogrāfijas līderi faktiski ir arī sievietes. Izņemot vīriešu kolēģus, kas mums ir.

Es domāju, ka man nav stingra viedokļa par to, kas mums būtu jādara. Bet es ceru, ka kā kāds šeit un citas labi pazīstamas sievietes līderes [ka mēs esam], kas rāda piemēru jaunākām sievietēm, lai viņi varētu darīt visu, ko viņi vēlas, neraizējoties par dzimumu politiku kopumā.

OKEx: Es zinu, ka tas ir tik ielādēts jautājums, kad jūs runājat par dzimumu nozarē.

Tā kā mums ir vēsturiski, sistēmiski iemesli, kāpēc lielākā daļa kriptogrāfijas vai kriptogrāfijas infrastruktūras lietotāju, piemēram, ir vīrieši.

Kerilina: Jā. Iepriekš es strādāju AI nozarē. Tāpēc es domāju, ka tas ir arī ļoti izplatīts jautājums, jo cilvēki daudz runā par to, ko nozīmē izveidot mašīnu modeļu noteikšanai.

Ja jūs domājat par to, piemēram, notiek neapzināta neobjektivitāte, ja cilvēki, kas trenē visas mašīnas, ir vīrieši un / vai noteiktas rases vai no noteikta veida. Tātad tādas lietas izpaužas vairāk.

Un es domāju, ka ar kriptogrāfiju, tāpat kā ar visu pārējo, vienmēr, iespējams, pastāv bezsamaņas neobjektivitāte.

Tātad tas ir vairāk par tā izpratni, atzīšanu un pēc tam teikšanu, ka tam tā nevajadzētu būt. Tam vajadzētu būt patiešām tam, lai vairāk cilvēku iegūtu šāda veida daudzveidīgu viedokli. Bet spējīgi cilvēki, neatkarīgi no viņu dzimuma, neatkarīgi no viņu orientācijas.

Dzīve ārpus kriptogrāfijas

OKEx: Vai jūs šobrīd kaut ko lasāt?

Kerilina: Es vienlaikus lasu daudz dažādu grāmatu. Bet šobrīd es lasu diezgan biezu grāmatu ar nosaukumu Stratēģija: vēsture. Tā ir diezgan interesanta grāmata, kas izskaidro stratēģijas pamatu. Un tas ir smieklīgi, jo viņi atgriezās atpakaļ un sāka analizēt stratēģiju, kuru Dievs izmanto Bībelē. Es noteikti to ieteicu, tas ir ļoti intriģējoši.

OKEx: Ko jūs darāt, pirmo reizi pamostoties, jums ir sava veida rīta rituāls?

Kerilina: Izņemot tikai sava veida gatavošanos dienai, parasti es pamostos un meditēju 20 minūtes, un pēc tam es skatos savu dienas kārtību un piešķiru tai prioritāti atbilstoši dienas sākumam..

Tāpēc es domāju, ka tas palīdz daudz koncentrēties. Un es arī dzeru daudz tējas visas dienas garumā.

OKEx: Es nevaru atteikties no kafijas, bet esmu pārliecināts, ka cilvēki, kas visu dienu dzer tēju, ir vienmērīgāki un, iespējams, arī produktīvāki.

Kerilina: Varbūt tas ir ķīmisks, pareizi, tējas sastāvā esošo savienojumu dēļ. Tam vajadzētu palīdzēt koncentrēties. Tas ir tāds kā mazs buzz, kas tiek saglabāts laika gaitā vai kaut kas līdzīgs. Es gan neesmu pārliecināts, cik patiesība tā ir.

OKEx: Kādu tēju jūs dzerat?

Kerilina: Es dzeru daudz vaļēju lapu tēju. Tātad, piemēram, Oolong tējas vai nesen es esmu dzēris arī daudz pu-erh tēju.

Šo interviju veica Olivia Capozzalo, OKEx satura vadītāja. Tas ir rediģēts un saīsināts.

Vāka attēls pieklājīgi no Kerilijas Čanas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map