BTC un ETH: kurš no tiem ir labāks pirkums?

Pārskats

BTC šonedēļ ir nozadzis tirgus uzmanības centrā, jo kriptogrāfijas cenas numur viens atkal mēģinājušas atgūt 10000 līmeņus. BTCMēģinājums pārkāpt pāri psiholoģiskajai barjerai notika pēc tam ETH cenas sasniedza augstāko līmeni kopš 2020. gada marta sākuma. Ar BTC un ETH hype un pļāpātāji turpina cirkulēt starp kriptogrāfijas kopienām, tirgotāji un investori varētu atrast interesantu ieskatu, salīdzinot ķēdes, ārpus ķēdes un atvasināto finanšu instrumentu tirdzniecības datus. No tā mēs varētu labāk izprast BTC un ETH pašreizējo situāciju, palīdzot mums labāk novērtēt, kurš no tiem ir labāks pirkums tagad.

Bilances maiņas bilance

Maiņas bilance varētu mums piešķirt krāsu, ņemot vērā HODLers noskaņojumu un to, cik daudz monētu / žetonu ir pieejams pārdošanai. Glassnode dati to parāda BTC līdzsvars biržās ir samazinājies līdz BTC0,32 miljoni, tas ir zemākais līmenis vairāk nekā gadā. BTC bilancē biržās kopš marta ir bijusi lejupejoša tendence, un šī tendence ir turpinājusies.

1.a attēls: BTC bilance biržās

Avots: Glassnode

2.b attēls: ETH bilance biržās

Avots: Glassnode

No otras puses, ETH bilances maiņa ir bijusi sniega pika. Skaits ir sasniegts ETHŠā gada marta vidū 18,7 miljoni, kas nav redzams kopš 2016. gada decembra beigām.

Interesanti, ka masveida pārdošanas laikā martā abu aktīvu bilances skaits reaģēja ļoti atšķirīgi. Šķiet, ka izpārdošana izraisīja lejupslīdi BTCLīdzsvars, kamēr vairāk tirgotāju ir ielikuši savu ETH apmaiņā pēc ETH cenu korekcija tajā pašā periodā.

Kāpēc tas ir svarīgi?

Mēs uzskatām, ka tirgotāji un investori izņem monētas / žetonus no biržas varētu liecināt par ilgtermiņa vēršanos, jo viņi vēlējās uzglabāt savas akcijas aukstajos maciņos un sagaidīt iespējamo vēršu skrējienu. No šī viedokļa šķiet, ka tirgi ir bijuši spēcīgāki BTC nekā ETH. Tomēr līdzsvara pieaugumu un samazināšanos var izraisīt arī citi faktori, piemēram, tīkla drošība.

Adreses ar lielu līdzsvaru

Vaļu vēlme uzkrāt monētas / žetonus varētu būt vēl viena norāde, kas tirgotājiem un investoriem būtu jāmeklē, kad runa ir par fundamentālu analīzi. Īpaši svarīgs varētu būt unikālo adrešu skaits ar lielu līdzsvaru.

Dati no Glassnode liek domāt, ka unikālo adrešu skaits ar vienādu / vairāk nekā ETHNeskatoties uz cenu svārstībām, pēdējā gada laikā 32 ir nepārtraukti palielinājies. Tikmēr unikālo adrešu skaits ar ne mazāk kā BTC10K marta beigās ir atguvies no krituma. Tomēr tas, šķiet, ir salīdzinoši zems salīdzinājumā ar jūnija beigās esošo skaitli, kas ir 120.

2.a attēls: Bitcoin addrs. ar bal. ≥ 10K BTC

Avots: Glassnode

2.b attēls: Ethereum addrs. ar bal. ≥ 32 ETH

Avots: Glassnode

Kāpēc tas ir svarīgi?

Mēs uzskatām, ka hodling spēks ir viens no kritiskajiem rādītājiem, lai atspoguļotu vaļu uzskatu par konkrēto aktīvu, un šķiet, ka ETH no šī viedokļa ir skaidrs uzvarētājs. Tomēr mēs redzam arī ierobežojumus. Tas ir tāpēc ETH32 ir salīdzinoši zems šķērslis iekļūšanai, kas varētu mazināt skaitļa nozīmību.

Kaut arī to skaits BTC adreses ar augstu bilanci ir pieaugušas, šie dati vien ir tikai daļa no plašākas ainas. Apvienojot biržas numuru bilanci, iespējams, redzēsim visaptverošāku attēlu.

Darījuma maksa un gāze

Bitcoin darījuma maksa un izmantotā Ethereum gāze pēdējā laikā ir daudz sarunu starp kriptogrāfijas tērzēšanas grupām. Viens no stāstījumiem ir tāds, ka kopējais ETH izmantotā gāze ir sasniegusi jaunu visu laiku augstāko līmeni, tas nozīmē, ka vairāk cilvēku ir izmantojuši tīklu; tādējādi cenai vajadzētu pieaugt. ETH cenas ir pieskārušās 250 līmeņiem, pirms tiek ievilktas pie 230 rokturiem.

Tomēr, ja mēs aplūkojam vidējo skaitli ETH izmantoto gāzi, mēs varētu redzēt citu attēlu. Dati no Glassnode rāda, ka vidējais ETH izmantotā gāze samazinājās rallija aizmugurē un veidoja lejupejošu tendenci. No šī viedokļa darījumu var nebūt tik daudz, kā mēs domājām.

3.a attēls: Bitcoin darījuma maksa (vidējā)

Avots: Glassnode

3.b attēls: Izmantotā Ethereum gāze (vidējā)

Avots: Glassnode

No otras puses, vidējā bitcoin darījuma maksa ir bijusi samērā augsta, neskatoties uz nesenajām svārstībām. Parasti lielāka darījumu maksa varētu liecināt, ka tirgū ir lielāks pieprasījums pēc darījumu veikšanas. Tāpēc lietotāji ir gatavi maksāt vairāk par ātrāku norēķinu veikšanu. Tas arī norāda, ka vairāk cilvēku izmanto tīklu.

Kāpēc tas ir svarīgi?

Mēs uzskatām, ka kriptonauda ir sava veida tīkla vērtības aktīvs, kas nozīmē, jo vairāk cilvēku to izmantos un sagrozīs, jo vērtīgāks būs aktīvs. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka nav tiešas korelācijas starp darījuma maksu / gāzi ar cenu, un šie skaitļi varētu būt tikai vēl divi gabali no visas mīklas.

ETH novirze joprojām ir negatīva, BTC atsitās

Ja ķēdes darbību analīze ir līdzīga kapitāla kapitāla analīzei, atvasināto finanšu instrumentu tirdzniecības darbību analīze varētu būt līdzīga statistikas analīzei. Tas varētu tirgus dalībniekiem sniegt ieskatu par to, kā reālie tirgotāji ir pozicionējuši savus darījumus. No tā mēs varētu atrast vērtīgu informāciju.

Mēs to pamanījām viens no pēdējām sarunām kriptogrāfijas kopienā ir tas, ka iespējas ir neskaidras ETH ir kļuvis negatīvs, un tas varētu būt vērojams par cenu.

4.a attēls: BTC 25d šķībs

Avots: Šķībs

4.b attēls: ETH 25d šķībs

Avots: Šķībs

Opciju šķībums ir netiešās svārstības atšķirība starp OTM / ATM / ITM opcijām. Tirgotāji var izmantot šīs relatīvās izmaiņas kā tirdzniecības stratēģiju. Skew dati to parāda ETHopciju novirze galvenokārt bija negatīva, savukārt BTCIr vienmērīgi atguvies pozitīvajā zonā.

Ko tas mums saka?

Mēs uzskatām, ka IV izmaiņas dažādos opciju līgumos varētu nedaudz norādīt uz gaidāmo bāzes svārstīgumu un to, kā tirgotāji to paredzēja. Tomēr opciju šķībums ne vienmēr ir noderīgs rādītājs cenu prognozēšanā, bet noteiktos apstākļos tas var būt noderīgs. Mēs domājam, ka tirgotājiem tas būtu jāapsver kopā ar daudziem citiem faktoriem, kas varētu virzīt kriptogrāfijas tirgus.

Tirgus skatījums uz BTC iespējām ar augstākām streika cenām, ETH pieeja bija samērā konservatīva

Šķiet, ka veids, kā opciju tirgotāji izvēlas streika cenas, mums saka, ka tirgus ir izvēlējies progresīvāku viedokli BTC cenas, bet skats uz ETH ir bijusi samērā mērena.

Mēs varam redzēt, ka lielākā daļa BTC opcijas atklāja interesi par 10000 streika cenu zonu, bet otrā un trešā vispopulārākā streika cena valda ap 12000 un 11000. ETH pusē 280 streiki ir bijuši vispopulārākie, bet otrais un trešais OI bija 220 un 240.

Uz ETH pusē zvani ar 280 streikiem šķiet tipiska vērojama iestatīšana. Tomēr zvani ar 220 un 240 streikiem drīzāk šķiet konservatīva pieeja, jo līgumi jau bija / drīz būs naudā. No otras puses, 220. un 240. punkts izskatās vairāk kā aizsardzības iestatījumi, kā ETH ir bijis mītiņā kopš maija vidus.

Uz BTC pusē zvani ar 10000 streikiem arī šķiet standarta bullish iestatīšana, bet zvani ar 12000 un 11000 streika cenām šķiet vēl agresīvāki. Raugoties no pārdošanas viedokļa, naudas izteiksmē bija 12000, 11000 un 10000 sākuma cena. Ja BTC tirgotājs ir lācīgs, viņi var apsvērt izpārdošanas ar vēl zemākām sākuma cenām nekā virs 10000.

5.a attēls: BTC opt. OI ar streiku (no 4. jūnija)

Avots: Šķībs

5.b attēls: ETH opt. OI ar streiku (no 4. jūnija)

Avots: Šķībs

Secinājums

Mēs aplūkojām dažus no ķēdes darbību un atvasināto instrumentu tirdzniecības datus no BTC un ETH, un šķiet, ka joprojām nav viegli veikt vienkāršu zvanu, kurš aktīvs šajā brīdī ir labāks pirkums. Tomēr izskatās BTC tirgotāji ir bijuši ilgtermiņā straujāki par cenu, savukārt ETH tirgotāji ir vairāk pievērsušies īstermiņa cenu darbībām. Tomēr tirgotājiem un ieguldītājiem vajadzētu būt elastīgiem attiecībā uz tirdzniecības stratēģijām un pielāgot to iestatījumus atbilstoši tirgus apstākļiem.

Autors: Cyrus Ip – pētījumu analītiķis

Publicēt: OKEx

2020. gada 4. jūnijs

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map