BSN Blockchain Integrations, Alibaba līderis Blockchain patentos un Yearn. Finanses 35 000% pieaugums – China Market Watch

Nedēļas pārskats par blokķēdes un kriptovalūtas jaunumiem no Ķīnas un Honkongas.

Ķīnas un Honkongas akciju tirgū šonedēļ bija vērojams neliels kritums. Šobrīd Šanhajas SE Composite un CSI 300 palaist pie 3289 un 4656 ar nelielu nedēļas kritumu attiecīgi par 1,09% un 1,19%. The Hang Seng indekss šonedēļ arī publicēja -2,38%, šobrīd sasniedzot 24 661.

Zaudējumus Ķīnas akciju tirgū var saistīt ar straujiem COVID-19 gadījumiem Ķīnā. Ķīna ceturtdien ziņoja par 105 jauniem COVID-19 gadījumiem, kas ir augstākais dienas pieaugums pēdējo trīs mēnešu laikā. Tomēr zaudējumi bija ierobežots ar ASV federālo rezervju solījumu stiprināt pasaules ekonomiku. Fed priekšsēdētājs Džeroms Pauels atzina ekonomikas palēnināšanās temps pēc COVID-19 pandēmijas ASV, uzsverot, ka ceļš uz atveseļošanos ir "ārkārtīgi neskaidrs."

Hang Seng indeksa samazināšanos nosaka nesenais IKP paziņojums 2020. gada otrajā ceturksnī. Honkongas ekonomika sarāvās otrajā ceturksnī par 9%, kas ir sliktāk nekā vidējā prognoze -8,3%. Reģistrēto COVID-19 lietu pieaugums, kur ceturtdien tika atrasti 150 jauni gadījumi, ir vēl viens faktors, kas izraisa Honkongas akciju tirgus lejupslīdi.

Tikmēr SZSE Blockchain 50 indekss pašlaik ir 3982, nedēļas kritums ir 2,01%. Starp 50 akcijām, kas iekļautas indeksā, Jiangsu Akcome Solar Science & Tehnoloģija (002610.SZ) ir ikdienas lielākais ieguvējs ar 9,88% pieaugumu, savukārt Red Phase Inc. (300427.SZ) ir lielākais zaudētājs ar nedēļas sniegumu -4,96%..

Ķīnas tirgus indeksu rādītāji. Avots: Trading Economics, Investing.comĶīnas tirgus indeksu rādītāji. Avots: Trading Economics, Investing.com

Nedēļas jaunumi

Sākot ar Blockchain Service Network bloku ķēdes integrāciju līdz Alibaba vadībai blokķēdes patentu rangā un Yearn.finance hype decentralizētajā finansēšanā – aka DeFi – OKEx Insights pārskata šīs nedēļas trīs galvenos kriptogrāfisko ziņu stāstus no Ķīnas un Honkongas.

Blockchain Service Network mērķis ir līdz 2021. gada jūnijam integrēt 40 publiskās blokķēdes

Aprīlī uzsāktais Blockchain Service Network ir pirmā blokķēdes iniciatīva, kuru atbalsta Ķīnas valdība. Viņš nesen Yifan, Red Date Technology izpilddirektors, kas ir privāts uzņēmums aiz BSN teica ka BSN mērķis ir līdz 2021. gada jūnijam integrēt 40 publiskos blokķēdes tīklus.

BSN sākotnēji tika izstrādāts, lai palīdzētu maziem un vidējiem uzņēmumiem izvietot blokķēdes lietojumprogrammas atļautajās blokķēdēs. Tomēr BSN ir atjauninājusi savu stratēģisko uzmanību, ievērojot radīšana BSN-International jūlijā. Jaunās vienības mērķis ir atbalstīt tīkla starptautisko paplašināšanos.

Ar BSN-International atbalstu BSN ir integrēts seši publiski blokķēdes tīkli no 21. jūlija – proti, Ethereum, EOS, Tezos, Neo, Nervos un IRISet. Sākot ar 10. augustu, šo publisko blokķēdes tīklu izstrādātāji varēs izmantot datu glabāšanu un joslas platumu no BSN aizjūras datu centriem, lai izvietotu savas decentralizētās lietojumprogrammas, kas pazīstamas arī kā DApps.

Galvenās līdzņemšanas iespējas


  • Blockchain Service Network mērķis ir līdz 2021. gadam integrēt 40 publiskos blockchain tīklus.
  • Jūlijā BSN-international tika izveidota kā atsevišķa vienība, lai atbalstītu BSN starptautisko paplašināšanos.
  • BSN no 21. jūlija ir integrējis sešus publiskos blokķēdes tīklus, tostarp Ethereum un EOS.

Alibaba 2020. gada pirmajā pusē bija bloku ķēdes patentu augšgalā

Intelektuālā īpašuma nozares plašsaziņas līdzeklis IPRdaily, kas sadarbojas ar bloku ķēdes patentu datu sniedzēju incoPat Innovation Index Research Center, lai atbrīvot “Globālā uzņēmumu blokķēdes izgudrojuma patentu rangs 2020. gada pirmajam pusgadam (TOP 100).”

Blokķēdes patentu rangā tika ņemts vērā uzņēmumu iesniegto blokķēdes patentu pieteikumu skaits laikā no 2020. gada janvāra līdz jūnijam. Saskaņā ar IPRdaily reitingu Alibaba ierindojās pirmajā vietā ar iesniegtajiem 1457 bloku ķēdes patentiem, kam sekoja Tencents ar 872. Starp uzņēmumiem, kas nav Ķīnas uzņēmumi, IBM papildināja diagramma ar iesniegtu 251 blokķēdes patentu.

Ir svarīgi nošķirt blokķēdes patentu pieteikumus vai iesniegumus un faktiski piešķirtos blokķēdes patentus. Piešķirts blokshēmas patents nozīmē, ka blokķēdes patentu ir apstiprinājuši regulatori, piemēram, Amerikas Savienoto Valstu patentu un preču zīmju birojs.

Ķīnas Patentu aizsardzības asociācija izlaists 2020. gada Blockchain globālā patentu autorizācijas ziņojums jūlija sākumā. Ziņojumā tika iekļauti pasaules vadošie uzņēmumi attiecībā uz piešķirtajiem blokķēdes patentiem. Saskaņā ar ziņojumu Alibaba paliek līderis blokķēdes patentos ar 212 balvām, savukārt IBM ierindojās otrajā vietā ar 107 piešķirtajiem blokķēdes patentiem.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Alibaba pašlaik ir līderis blokķēdes patentos gan attiecībā uz blokķēdes patentu pieteikumiem (1457), gan piešķirtajiem blokķēdes patentiem (212).
  • Apbalvotie blokķēdes patenti atšķiras no blokķēdes patentu pieteikumiem, jo ​​pirmos apstiprina regulatori.

Yearn.finance likviditātes iegūšana izraisa milzīgu Ķīnas DeFi tirgus satraukumu

Pēc pagājušā mēneša DeFi sacelšanās ar Compound and Balancer, ķīniešu kopiena ir plaši apspriedusi yearn.finance pieaugumu..

Yearn.finance ir a decentralizēts kreditēšanas apkopotājs kas ļauj lietotājiem izvēlēties DeFi kreditēšanas nodrošinātājus, piemēram, Compound un Aave. Protokola veidotājs Andrē Kronje, paziņoja pārvaldības pilnvaras YFI izlaišana 17. jūlijā.

YFI sadalījums notiek pēc likviditātes noteikšanas mehānisma, ļaujot lietotājiem nopelnīt papildu YFI vienības, nodrošinot likviditāti platformai yearn.finance. Likviditātes ieguve attiecas uz situāciju, kad ienesīguma lauksaimnieks piedalās tirgus veidošanā, lai ieguldītu nepieciešamo likviditāti konkrētā monētā vai žetonā – un, to darot, papildus protokola žetona vienībai nopelna arī peļņas normu..

Gada finanses likviditātes iegūšanas modelis ir novedis pie YFI turētāju masveida ienesīguma audzēšanas. Pēc Uniswap datiem, YFI rezultātā saraksta pirmajā nedēļā palielinājās par 35 000%. Yearn.finance arī saņemts kopš 18. jūlija bloķēts milzīgs kopējās vērtības pieaugums no 9,3 miljoniem līdz 345 miljoniem USD 26. jūlijā.

Neskatoties uz tirgus ažiotāžu, YFI marķiera cenu var vadīt, izmantojot gadagrāmatā finanses pieejamo DeFi kreditēšanas platformu simbolisko cenu. Piemēram, ja Compound un Aave marķieros ir ievērojams vērtības kritums, arī YFI marķiera vērtība var izraisīt ievērojamu kritumu.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Yearn.finance ir a decentralizēts kreditēšanas apkopotājs kas ļauj lietotājiem izvēlēties DeFi kreditēšanas nodrošinātājus, piemēram, Compound un Aave.
  • Yearn.finance ir ieguvis popularitāti ķīniešu kopienā ar savu likviditātes palielināšanas modeli. Līdz ar to YFI pieauga pirmajā nedēļā pēc iekļaušanas Uniswap sarakstā par 35 000%.
  • YFI marķiera cenu var ietekmēt žetonu cenas, kuru dzimtene ir DeFi kreditēšanas platformas, kas pieejamas vietnē yearn.finance.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map