Bitmain izšķir tiesvedību, tiek izlaists jauns Ethereum ASIC kalnraču ražotājs

Nedēļas pārskats par blokķēdes un kriptovalūtas jaunumiem no Ķīnas un Honkongas

China Market Watch attēls

Šonedēļ kriptovalūtas ieguve Ķīnā un Honkongā ir ieņēmusi galveno lomu. Ilgstošie juridiskie strīdi starp Bitmain līdzdibinātājiem Jihanu Vu un Mikrī Džanu ir panākuši izlīgumu, kas saistīts ar Wu kapitāla daļu Bitmain iegādi 600 miljonu dolāru apmērā.

Citās ar ieguvi saistītās ziņās Kriss Zhu no INBTC dalījās savās trīs prognozēs par kriptogrāfijas ieguves nozari nākamajiem pieciem gadiem. Tikmēr Ethereum kalnrūpniecības konkurence šonedēļ tiek sasildīta, jo Linzhi Inc. sāka ieviest savu jaunāko ieguves modeli Fēnikss.

Lūk, viss, ko, iespējams, esat palaidis garām saistībā ar šiem stāstiem, un vēl vairāk – šīs nedēļas OKEx Insights China Market Watch izdevumā.

Bitmaina juridiskā cīņa sasniedz 600 miljonu dolāru norēķinu

Tas ir bijis ziņots ka Bitmain līdzdibinātāji Džihans Vu un Mikrijs Džans ir panākuši vienošanos 600 miljonu ASV dolāru apmērā pēc ilgstošiem juridiskiem strīdiem par ievērojamā kriptovalūtas ieguves uzņēmuma kontroli. Izlīguma ietvaros Vu atkāpsies no Bitmain vadības. Viņš pārņems BTC.com kalnrūpniecības baseinu un Bitmaina aizjūras kalnrūpniecības centrus. Savukārt Džans pārņems Antpool kalnrūpniecības baseinu un Bitmaina kalnrūpniecības saimniecības Ķīnā.

Strukturālo izmaiņu veikšanai nepieciešams 600 miljonu ASV dolāru liels Wu akciju iegāde Bitmainā, kuras izpildei Džans īslaicīgi ieķīlās savas akcijas. Saskaņā ar strīdā iesaistīto mediju pārstāvju Sequoia Capital teikto, paredzams, ka pašreizējie līguma nosacījumi tiks ratificēti gaidāmajā Bitmaina akcionāru sapulcē 28. decembrī. Izlīguma ietvaros Žans plāno pabeigt sākotnējo Bitmain publisko piedāvājumu Amerikas Savienotās Valstis līdz 2022. gada beigām.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Lai finansētu norēķinu, Bitmain var būt nepieciešams ieviest jaunus kalnrūpniecības modeļus.
  • Veiksmīgs IPO atvieglotu Bitmain ieguldītāju bažas par likviditāti.

INBTC dibinātājs ieskicē trīs kriptogrāfijas ieguves tendences

Kriss Zhu, Ķīnā bāzēta kalnrūpniecības baseina INBTC dibinātājs, dalīts viņa prognozes kalnrūpniecībai nākamajos piecos gados. Viņš izklāstīja trīs galvenās tendences:

  1. Kriptogrāfijas ieguves nozarē dominēs iestādes, tas nozīmē, ka mazumtirdzniecības kalnračiem ir mazāka iespēja izdzīvot.
  2. Kriptogrāfijas ieguves nozare tiks regulēta – nodokļu, revīzijas un autentifikācijas ziņā.
  3. Kriptogrāfijas ieguves piedāvājuma un pieprasījuma pusē dominēs enerģijas piegādātāji, savukārt Ķīna paliks "optimāls" vieta, kur kriptogrāfu kalnrači var turpināt savu uzņēmējdarbību.

Galvenais līdzņemšana

  • Apmēram 70% no kriptogrāfijas ieguves uzņēmumiem Ķīnā ir regulēta. Kalnrūpniecības saimniecībām Ķīnā ir jāatbilst Nacionālās attīstības un reformu komisijas noteikumiem.

Linzhi Inc. izlaida jaunu Ethereum ASIC kalnraču

Ķīnā bāzēta kriptogrāfijas ieguves firma Linzhi Inc. ir sākās izlaist jaunu Ethereum ASIC kalnraču, sauktu par Fēniksu. Saskaņā ar a demonstrācija izlaida F2 baseins, Fēnikss pārspēja konkurenta Innosilicon A10 Pro ETH kalnraču attiecībā uz pārstrādes jaudu un energoefektivitāti.

Galvenais līdzņemšana

  • Kamēr Ethereum notiek pāreja no darba pierādīšanas uz likmju pārbaudi, Fēniksai būs nepieciešams atmiņas lieluma vai pēcpārdošanas komponentu trieciens. Pretējā gadījumā kalnrūpniecības mašīna pēc Ethereum 2.0 1.5 fāzes novecos.

Pasaules Banka brīdina Ķīnu ātri neatsaukt stimulus

Honkongas un Ķīnas akciju tirgiem tā ir bijusi stagnējoša nedēļa. Sākot ar preses laiku, Shanghai SE Composite un CSI 300 šobrīd tirgojas ar 3 385 un 5 014 – iknedēļas pieaugums ir attiecīgi 0,54% un 1,21%. Honkongā Hang Seng indekss šonedēļ nokritās par 0.84% ​​un šobrīd ir 26.238.

Šī nedēļa ir bijusi nemainīga attiecībā uz galvenajiem kapitāla indeksiem Ķīnā un Honkongā. Avots: Trading Economics, Investing.com

Jaunākajā ekonomikas atjauninājumā par Ķīnu – Pasaules Banka teica ka Ķīnai jāuztur piemērota monetārā politika un jāizvairās no jebkādas "ievērojama kontrakcija" fiskālajā politikā 2021. gadā, lai saglabātu ekonomikas atveseļošanos.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Lielākais risks Ķīnas ekonomikas atveseļošanai būs koronavīrusa atdzimšana nākamajā gadā.
  • Pieaugošās privātā sektora investīcijas un lielāki mājsaimniecību izdevumi var būt galvenie Ķīnas ekonomikas izaugsmes virzītājspēki nākamajā gadā.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map