Bitcoin Haling, Telegram’s TON Dies, Reddit integrē Ethereum: nedēļas kriptogrāfijas ziņas

Tā bija notikumiem bagāta nedēļa kriptogrāfijas pasaulē – Bitcoin bloku atlīdzības samazināšana uz pusi samazinājās jau trešo reizi, Telegram ilgi gaidītais blokķēdes projekts nomira un Reddit sāka izmantot Ethereum (ETH) žetonus jaunai kopienas punktu sistēmai..

Bitcoin ieraksta savu trešo bloka atlīdzību uz pusi

11. maijā bloķēta atlīdzība Bitcoin kalnračiem oficiāli uz pusi. Jauni BTC blokķēdes bloki tagad rada 6,25 jaunus bitkoinus, atšķirībā no 12,5 bitkoiniem, kas ražoti pirms pēdējās uz pusi. Šī bija trešā reize Bitcoin vēsturē, kad notika ievērības cienīgs un ieplānots pasākums.

Bitcoin ieguves baseins AntPool mīnēts bloka numurs 630 000, pirmais bloka sūtījums uz pusi, kas ietvēra 3134 darījumus, 0,90968084 BTC darījumu nodevās un kopējais darījumu apjoms 3311,62144322 BTC. Tiek lēsts, ka AntPool ir trešais lielākais Bitcoin ieguves baseins, no preses laika.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

Tā kā kopējais bitkoīnu daudzums, kas jebkad pastāvēs, ir noteikts (21 000 000), kriptovalūtas plānotie bloku atlīdzības samazinājumi vienmēr ir pagrieziena punkts finanšu pasaulē. Katru reizi, kad Bitcoin “uz pusi”, ikdienā tiek “kaltas” mazāk bitkoīnu – palēninot aktīva emisijas līmeni un būtībā izceļot tā trūkumu.

Bitcoin halvings arī dramatiski ietekmē kalnrūpniecības nozari, jo mazāk efektīvi kalnrači cīnīsies, lai saglabātu dzīvotspēju, savukārt tie, kuriem ir efektīvāka darbība, var kļūt dominējošāki.

Pirmais bloks, kuru ieguva, 11. maijā samazinājās par pusi. Blockchain.com

Telegram izslēdz ilgi gaidīto blokķēdes projektu TON

Otrdien, 12. maijā, populārās ziņojumapmaiņas lietotnes Telegram dibinātājs un izpilddirektors Pāvels Durovs atklāja, ka uzņēmums slēdz savu gaidīto blokķēdes projektu Telegram Open Network (TON)..

Kriptogrāfijas sabiedrībā šīs ziņas parasti sagaidīja vilšanās un, nepārsteidzot, sašutums no investoriem – projekts 2018. gadā no sarežģītiem investoriem bija piesaistījis gandrīz 2 miljardus USD gan blokķēdes protokola, gan pašas telegrammas izstrādei.

Telegram divās finansēšanas kārtās investori bija iesaistīti galvenokārt IOU (vai SAFT) TON vietējam marķierim Gram. Tā kā daži no šiem investoriem bija ASV pilsoņi, Telegram iesaistīja Amerikas Savienoto Valstu Vērtspapīru un biržu komisiju (SEC), reģistrējot pārdošanas darījumus aģentūrā, lai atbrīvotu no ASV vērtspapīru likumiem..

Tomēr tikai dažas nedēļas pirms Telegram plānotās TON un Gram palaišanas, 2019. gada oktobrī, SEC sita Telegram ar ārkārtas sūdzību un ierobežojošu rīkojumu, apgalvojot, ka gan 2018. gada finansēšanas kārta, gan nenovēršamā TON ieviešana ir ASV vērtspapīru likuma pārkāpumi. SEC apgalvoja, ka Telegram SAFT pārdošana un plānotā faktisko gramu pārdošana, uzsākot TON, bija daļa no lielākas “shēmas”, lai apietu likumu.

Juridiskās cīņas starp SEC un Telegram rezultātā atkārtoti aizkavējās blockchain platformas un žetona palaišana. Jaunākais tiesas lēmums, kas notika 1. aprīlī, galīgi atbalstīja SEC prasību un lēma Telegram apturēt TON palaišanu ne tikai ASV, bet arī visā pasaulē..

Durova lēmums pārtraukt TON beidzot tika pieņemts pēc mēģinājumiem pārsūdzēt lēmumu un izslēgt ASV investorus no mijiedarbības ar TON vai Gram, kad tas tika uzsākts..

Galvenās līdzņemšanas iespējas

Kas patiesi motivēja Durovu pēkšņi pārtraukt darbu pie projekta, joprojām nav skaidrs – it īpaši attiecībā uz riskiem, kas saistīti ar SEC prasību neievērošanu. Viņa pastu paziņojot par TON slēgšanu, Durovs, lai izskaidrotu savu lēmumu, koncentrējās uz ASV hegemoniju finanšu un tehnoloģiju jomā.

To darot, viņš, iespējams, norādīja uz bažām, ka ASV regulatori varētu nākt pēc ne tikai TON, bet arī pašas Telegram, kuras izplatīšana pasaulē ir galvenokārt atkarīga no Amerikas tehnoloģiju gigantiem Google un Apple.

Telegram’s gadījums ir tikai viena ļoti nozīmīga daļa no notiekošās sāgas starp kriptogrāfijas nozari un SEC, kas sāka pievērst plašu uzmanību 2017. gada sākotnējā monētu piedāvājuma (ICO) trakojuma laikā..

TON finansējums ir nav pirmais SAFT SEC jāslēdz. Tomēr šis gadījums rada biedējošu precedentu, parādot globālo sasniedzamību, kāda var būt ASV regulatoram – efektīvi paplašinot pārraudzību visā pasaulē.

Kripto riska ieguldījumu fondu pārvaldītie aktīvi dramatiski pieauga 2019. gadā

Jauns šīs nedēļas ziņojums no PricewaterhouseCoopers (PwC) un Elwood Asset Management norāda, ka 2019. gadā kriptogrāfijas riska ieguldījumu fondu pārvaldīto aktīvu kopējā vērtība dubultojies līdz vairāk nekā 2 miljardiem USD.

Ziņojumā arī norādīts, ka Bitcoin, iespējams, nav pārsteidzoši, ir hedge fondu visvairāk tirgotā kriptonauda.

Pārvaldīto aktīvu vidējais apjoms gandrīz divkāršojās no 21,9 miljoniem līdz 44 miljoniem ASV dolāru, tāpat kā pārvaldīto aktīvu vidējais lielums (19 procenti līdz 35 procentiem). Turklāt kriptogrāfijas riska ieguldījumu fondu procentuālais daudzums ar pārvaldāmajiem aktīviem vairāk nekā 20 miljonu ASV dolāru apmērā pieauga līdz 35 procentiem – salīdzinājumā ar 19 procentiem iepriekšējā gadā.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

Pieaugums, ko pagājušajā gadā piedzīvoja kriptogrāfijas riska ieguldījumu fondi, norāda, ka iestādes ievērojamā veidā ienāk Bitcoin un kriptonauda. To, visticamāk, veicināja regulējuma skaidrības palielināšanās visā pasaulē un efektīvāki uzbrauktuves institucionālajiem investoriem.

Nav maz iemesla uzskatīt, ka kriptogrāfijas riska ieguldījumu fondu pārvaldītie aktīvi neturpinās pieaugt, jo Bitcoin un citas kriptovalūtas tiek uzskatītas par dzīvotspējīgākiem riska ierobežojumiem pret nestabilitāti tradicionālajā finanšu sistēmā.

Reddit, lai izmantotu Ethereum balstītus kopienas punktus

Reddit izmēģinājums par tās “kopienas punktu” sistēmu ir paplašināts, izmantojot Ethereum tīklu, lai stimulētu “kvalitatīvu ziņu un komentāru” izveidi.

Sabiedrības punktu sistēmas priekšnoteikums ir tāds, ka lietotāji, kuri sniedz vērtīgu saturu, var tikt apbalvoti ar punktiem – uz Ethereum balstītiem marķieriem – attiecīgās kopienas lietotāji. Piemēram, var sniegt padomus par ieskatīgiem komentāriem vai interesantām ziņām.

Pēc jauna slaida prezentācija no diskusiju vietnes, kas atrodas ASV, kopienas punktus var izmantot kā līdzekli, lai novērtētu reputāciju platformā un / vai iztērētu premium funkcijām – piemēram, nozīmītēm, emocijzīmēm, komentējamiem GIF failiem utt..

Turklāt lietotājiem būs iespēja pārsūtīt savus kopienas punktus uz jebkuru Ethereum seifa adresi – un moderatori nekontrolē nevienu lietotāja punktu.

Pašlaik sistēma tiek testēta divās Reddit kopienās.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

Reddit jau sen ir problēma precīzi parādīt, kuri kopienas locekļi ir viscienījamākie. Jaunā atlīdzības sistēma var novērst šo problēmu.

Reddit moderatori arī ir saglabājuši diezgan stingru saikni pār savām kopienām, tāpēc dažiem var šķist atsvaidzinoši uzzināt, ka minētie moderatori nevarēs kontrolēt šos nododamos punktus.

JPMorgan piedāvā bankas pakalpojumus kriptovalūtas biržām

Šīs nedēļas sākumā parādījās ziņas, ka JPMorgan Chase sāks piedāvāt bankas kontus lielākajām ASV kriptovalūtu biržām Gemini un Coinbase – tas viss, izņemot pārliecību, ka Ņujorkā bāzētā daudznacionālā investīciju banka un finanšu pakalpojumu kontrolakciju sabiedrība ir mainījusi melodiju attiecībā uz Bitcoin un citām kriptovalūtām.

Konkrēti, JPMorgan nodrošinās Gemini un Coinbase klientus ar noguldīšanas, izņemšanas un pārskaitīšanas pakalpojumi.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

JPMorgan, kas sniedz banku pakalpojumus Gemini un Coinbase, ir piemērs pārejai, kas pastāvīgi notiek lielāko finanšu institūciju skatījumā uz Bitcoin un kriptovalūtām. Tradicionālās finanšu spēkstacijas, piemēram, JPMorgan, vēsturiski ir, skatīts digitālās valūtas kā krāpšanas un naudas atmazgāšanas līdzekļi, bet šķiet, ka tagad tās uzskata par likumīgākām.

Bitcoin un kriptonauda uzņēmumi var sākt atrast banku attiecības vieglāk, turpinot, jo nozares viedoklis joprojām ir viens no ticamības principiem.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me