AMA kopsavilkums: tērzējiet ar HyperDAO, vadošo DeFi platformu

2019. gads ir bijis pārsteidzošs gads decentralizētajām finansēm. OKEx Jumpstart atzinīgi novērtēja HyperDAO (HDAO), efektīvas, caurspīdīgas un uzticamas DeFi ekosistēmas, kas piedāvā vienas pieturas finanšu pakalpojumu platformu pasaules lietotājiem, 10. simbolisko pārdošanu..

HyperDAO mērķis ir izveidot visaptverošu DeFi ekosistēmu, nodrošinot globālus klientus ar stabilu DeFi infrastruktūru. Kā norāda nosaukums, DeFi jēdziens slēpjas atklātībā, taisnīgumā un savstarpējā savienojumā. HDAO, ko nodrošina izplatītās virsgrāmatas un blokķēdes tehnoloģija, tiecas uz decentralizētu un kopienas pārvaldītu ekosistēmu, kurā lēmumu pieņemšanas procesi ir pārredzami visiem lietotājiem un autonomi..

Mēs priecājāmies, ka Ryan Ask, HyperDAO.com līdzdibinātājs un operāciju vadītājs, piedalījās sesijā Ask-Me-Anything (AMA), kas ir sadalīta divās daļās. Raiens tika lūgts sadaļā dalīties ar savu ieskatu par HyperDAO un partnerību ar OKEx, kam sekoja virkne jautājumu no mūsu kopienas 2. sadaļā.

1. sadaļa

Q1 : Kāpēc Hyper DAO vai Maker DAO atšķiras no USD Tether un kāpēc DAO metode ir labāka vai pat nepieciešama?

A1 :Hyper DAO Stablecoin sistēma (SC) ir daudz elastīgāka nekā citi Stablecoin ģenerēšanas pakalpojumi tādā ziņā, ka lietotājiem ir atļauts nodrošināt ķīlu par dažāda veida digitālajiem aktīviem apmaiņā pret Hyper, un Hyper pati var piesaistīt dažādām fiat valūtām, ne tikai USD. Tas atšķiras arī no ārpusķēdes stablecoins, kas pastāv kā melna kaste, kur mēs nezinām iekšējo darbību vai vai tiešām ir pietiekami USD, lai atbalstītu šos stablecoins. Viņi paļaujas arī uz tradicionālajām bankām, kas tur stabilās monētas rezerves, kas rada darījumu partnera un kredītrisku. Tā kā HyperDAO stablecoin sistēma ir ķēdes nodrošinājuma nodrošināta sistēma, tā ir daudz pārredzamāka. DAO ir nepieciešama decentralizētai sistēmai, piemēram, HyperDAO, jo, piemēram, nestabilos tirgus apstākļos, kur nodrošinājumu vērtība strauji samazinās, HDAO žetoni tiks kalti un pārdoti, lai segtu vērtības zudumu, šajā gadījumā HDAO turētāji darbojas kā “apdrošinātāji”, kuri sejas atšķaidīšanas risks. Lai uzturētu sistēmu līdzsvarā, HDAO žetoni ir jāmudina prēmiju veidā (cita veida hiperprocentu likme) par šī riska uzņemšanos. Tagad šie HDAO marķieru turētāji arī vēlēsies optimizēt riska parametrus veidos, kas viņiem dod vislielāko labumu, un, būdami HDAO marķieru īpašnieki, viņiem ir balsstiesības, kas ļauj viņiem balsot par priekšlikumiem, ieskaitot riska parametru pielāgošanu, tāpēc DAO mehānisms ir nepieciešams. Ņemiet vērā arī to, ka stabila monētu sistēma ir viens no HyperDAO ekosistēmas aspektiem, taču HyperDAO piedāvā arī citus pakalpojumus, piemēram, apmaiņu, aktīvu pārvaldību, kopēju finansēšanu, prognozēšanu, e-pilsonību, mikrofinanšu un banku darbību..

Q2 : Vai ir kāds atlīdzības mehānisms HyperDAO žetona glabāšanai?

A2 :Jā, kā jau minēju iepriekš, HDAO žetonus stimulē līdzsvara saglabāšana stablecoin sistēmā, nopelnot intereses. Bet tas vēl nav viss, jo HyperDAO ir arī visa DeFi pakalpojumu platforma, un mums ir trīs dažādi vienprātības algoritmi – PoW, PoS un PoV. Lai atbildētu uz jūsu jautājumu, vistiešākā atlīdzība par HDAO žetonu glabāšanu ir likšana uz vietas, kur HDAO žetonu īpašniekiem tiek atalgots par to, ka viņi pieliek savus žetonus sistēmā.

Q3 : Kādas ir HyperDao priekšrocības, izmantojot mūsdienās visus trīs kopīgos vienprātības mehānismus – PoS, PoW, PoV? Kādas ir šo vienprātības mehānismu priekšrocības un trūkumi?

A3 :Mums ir trīs dažādi vienprātības algoritmi HyperDAO, PoW, PoS un PoV. PoW galvenokārt ir domāts mezgliem, kas ir atbildīgi par tīkla darījumiem un uzturēšanu. Alternatīva PoW, protams, ir PoS, kur HDAO īpašnieki var likt HDAO uz platformas, lai saņemtu atlīdzību. Mēs iekļāvām gan PoW, gan PoS, jo vispirms mēs vēlamies piesaistīt kvalitatīvus validatora mezglus, kuriem ir tehniskas iespējas atbalstīt sistēmu, kad tā aug. Viņi arī atrodas, lai mazinātu centralizācijas risku, izmantojot PoS, kur maz vai viena persona glabā lielāko daļu žetonu. Tā ir abu protokolu pārbaudes un līdzsvara sistēma. PoV jeb Balsojumu pierādījums būtībā ir atlīdzības mehānisms, kas mudina lietotājus balsot par jautājumiem DAO. Pēc tam balsu pārbaude ir PoW un PoS sistēmu pārbaude. Vēlētāji var balsot par priekšlikumiem par izmaiņām sistēmā, piemēram, par tīkla vienprātības noteikumiem, bet ne par PoW un PoS kalnračiem, viņi var arī balsot pret ļaunprātīgiem un neefektīviem PoW un PoS kalnračiem un liegt viņiem saņemt atlīdzību. Ļaujot vēlētājiem pieņemt lēmumus, vēlētāji tiek stimulēti saglabāt tīkla pārbaudi un darbojas kā sistēmas līdzsvarošanas mehānisms.

Q4 : Kādas ir #HDAO galvenās iezīmes un kā tā paredzēta cīņai ar magnātu tirgu?

A4 :Pirmkārt, HDAO ir HyperDAO stablecoin sistēmas pārvaldības marķieris. To var izmantot, lai balsotu par tādiem priekšlikumiem kā riska parametru korekcijas, kā jau minēju. To izmantos arī kā apmaiņas marķieri kā darījumu maksu. To var saprast kā biržas platformas valūtu. HDAO tiek izmantots arī kolektīvās finansēšanas funkcijā kā balsstiesības jauniem projektiem utt. Tas nākotnē būs arī daļa no balvu fonda prognozēšanas zonā. Īsāk sakot, HDAO marķierus var uzskatīt par daudzfunkcionālu marķieri, kas darbojas visā HyperDAO ekosistēmā.

Es neesmu pilnīgi pārliecināts, ko jūs domājat ar magnātu tirgu, bet pieņemu, ka tas attiecas uz centralizēto finanšu sistēmu. Mēs neesam šeit, lai cīnītos ar tradicionālo sistēmu vai apsteigtu to, bet mēs redzam, ka DeFi ilgtermiņā spēj darboties paralēli tradicionālajai sistēmai. Es domāju, ka, ja cilvēkiem ir iespēja saprast DeFi, viņi var redzēt, ka ir daudz priekšrocību, īpaši izmaksu ietaupījumu ziņā. Mūsu loma ir atvieglot šīs plaisas pārvarēšanu starp tradicionālo rūpniecību un blokķēdes telpu. Mēs uzskatām, ka, ienākot vairāk institucionālo spēlētāju un pieaugot interesei par nozari, mēs redzēsim lielāku integrāciju un vieglāku piekļuvi DeFi, tāpēc tas ir viens aspekts, pret kuru HyperDAO ilgtermiņā strādās..

Q5 : Kāpēc jūs nolēmāt izvēlēties OKEx kā IEO? Kādas ir OKEx priekšrocības HyperDAO?

A5 :OKEx jau sen ir decentralizētās finanšu telpas aizstāvis. Pagājušā gada sākumā OKEx kļuva par pirmo lielāko platformu, kas savā platformā integrēja Maker’s Dai Savings Rate. Šogad OKEx ir paziņojis par partnerību ar Hyper DAO kā otro Decentralized Finance projektu, ar kuru OKEx sadarbosies. OKEx ir arī dāsns, piedāvājot mums savus resursus, un ir devis daudz vadlīniju mūsu projekta attīstībai. Mums ir lieliskas darba attiecības ar OKEx, un mēs turpināsim ar viņiem sadarboties arī turpmāk.

Q6 : Kāda ir galvenā atšķirība starp HDAO un ražotāju Dao, vai jūs atbalstītu partnerību ar viņiem vai uzskatītu viņus par tiešiem konkurentiem?

A6 :Kā jau minējām, HyperDAO Stablecoin sistēma (SC) ir daudz elastīgāka nekā citi Stablecoin ģenerēšanas pakalpojumi tādā nozīmē, ka lietotājiem ir atļauts nodrošināt dažādu veidu digitālo aktīvu nodrošinājumu apmaiņā pret Hyper, un pašu Hyper var piesaistīt dažādas fiat valūtas, ne tikai USD. Mēs veidojām lielu iedvesmu no Maker mūsu marķējuma dizainā un ceram to turpināt attīstīt. Ņemiet vērā, ka HyperDAO nav tikai stabila monētu sistēma, tā ir arī visa DeFi pakalpojumu ekosistēma, tostarp apmaiņa, aktīvu pārvaldība, kolektīvais finansējums, mikrofinansējums, e-pilsonība, banku darbība un prognozēšana. Mēs viņus noteikti neuzskatām par sāncenšiem, jo ​​visi esam vienā laivā un cīnāmies vienā cīņā. Būs lieliski, ja mēs nākotnē varēsim sadarboties ar Maker.

Q7 : Kā #DeFi maina mūsu attiecības ar naudu, ieguldījumiem, kredītiem un parādiem? Vai kādu dienu DeFi pārņems tradicionālās finanšu sistēmas? Kādu problēmu HYPERDAO atrisināja?

A7 :Es domāju, ka DeFi ir samazinājis šķēršļus piekļuvei finanšu pakalpojumiem tādā nozīmē, ka ikviens var piekļūt DeFi pakalpojumiem ar interneta pieslēgumu. Es uzskatu, ka šobrīd ir aptuveni 1,7 miljardi cilvēku, kuriem nav piekļuves pamata finanšu pakalpojumiem, tāpēc šī ir joma, kurā mēs redzēsim daudz izmaiņu. DeFi ir arī neuzticams, kas atceļ turētājbankas pakalpojumus un dārgas maksas, kas tam pievienojas, tas arī ievērojami samazina darījumu partnera risku un tam nav viena neveiksmes punkta. Izmantojot DeFi, cilvēki atgūst kontroli pār saviem aktīviem un piekļūst pakalpojumiem par nelielu daļu no izmaksām. Tomēr es nedomāju, ka DeFi pārņems tradicionālo sistēmu, es ceru, ka tā darbosies līdzās tradicionālajai sistēmai un nākotnē sadarbosies ciešāk savstarpēji izdevīgās attiecībās.

8. jautājums : Ko HYPERDAO domā par tādu problēmu risināšanu, kuras joprojām nevar atrisināt DeFi ekosistēma? Vai cilvēki un mašīnas katru dienu var tirgoties, izmantojot viedierīces, kurās tiek izmantotas digitālās valūtas?

A8 :Viens no šķēršļiem, ar kuriem saskaras visi DeFi projekti, ne tikai Hyper DAO, ir likviditātes trūkums pretstatā centralizētiem pakalpojumiem, piemēram, DEX likviditāte samazinās salīdzinājumā ar centralizēto biržu likviditāti, un tāpēc, ka likviditāte dabiski piesaista lielāku likviditāti, visa nozare piedzīvo aizplūšanu. Iepriekš mēs minējām, ka mēs redzējām lielu segregāciju starp dažādiem DeFi projektiem, mūsu stratēģija ir apvienot savus resursus, lai uzlabotu nozares likviditāti. Tāpēc mēs esam agresīvi veidojuši partnerattiecības un savstarpēji integrējušies platformās. Šobrīd mums ir vairāk nekā 10 partneri, un mēs pastāvīgi pievienojam jaunus partnerus savam tīklam. Seifa pakalpojumu sniedzēji un citas apmaiņas ir īpaši interesantas, pateicoties tīkla apjomam. Es uzskatu, ka šobrīd cilvēki un mašīnas jau katru dienu tirgojas, izmantojot viedierīces, un HyperDAO tikpat lielā mērā rūpēsies arī par šo tirgu.

9. jautājums : Kurus mērķa lietotājus HYPERDAO vēlas apkalpot? Vai tā tehnoloģiju dalībniekiem būs viegli izmantot, taču tā joprojām nodrošinās atklātu, pārredzamu un vienlīdzīgu ceļu?

A9 :Es teikšu, ka mūsu mērķis ir parasts lietotājs vai investors, kurš vēlas piekļuvi finanšu pakalpojumiem, bet nevēlas maksāt pamatīgas darījumu nodevas par pamatpakalpojumiem. Mēs skatāmies arī uz tirgiem, kuriem ir ierobežota piekļuve finanšu pakalpojumiem vai kuriem ir stingri vai monopolizēti pakalpojumi, galu galā mūsu mērķis ir apvienot visus finanšu pakalpojumus vienā platformā, lai būtu ērtāk tos izmantot, un kļūt par alternatīvu tradicionālajām finansēm. Jā, mēs cītīgi strādājam, lai nodrošinātu, ka lietotāja pieredze ir vienkārša un vienmērīga un nodrošina pārredzamā veidā ērtu piekļuvi informācijai.

Q10 : Kāds ir jebkura lietotāja lielākais izaicinājums jūsu projektā? un kā HyperDAO rīkojas, lai visi lietotāji ilgtermiņā paliktu kopā ar jūsu projektu?

A10 : Es domāju, ka vislielākais izaicinājums ir izveidot stimulēšanas mehānismu, kas pietiekami pievēršas drošības problēmām, tomēr ir pietiekami ienesīgs, kas ilgtermiņā notur mūsu ieinteresētās puses. Lietotāji drīz sapratīs, ka, pārvietojoties pa platformu un izmantojot dažādus pakalpojumus, viņi redzēs, ka HDAO žetoni tiek izmantoti visos sistēmas aspektos, tāpēc darbojas pieprasījuma izraisīts deficīta mehānisms. Pat ja lietotāji nelieto sistēmu, mēs esam ieviesuši arī mehānismus, kas tos saglabā ilgtermiņā. Piemēram, žetonu īpašniekiem esam piešķīruši ievērojamas pilnvaras attiecībā uz balsstiesībām attiecībā uz pārvaldību, šie žetonu turētāji var darboties kā “apdrošinātāji” stablecoin sistēmā un nopelnīt procentus vai likt savus žetonus atlīdzībai. Un balsošana pati par sevi ir ieguvēja. Tātad, kā redzat, šie stimuli ir apzināti izstrādāti, lai nodrošinātu, ka lietotāji ilgtermiņā turpina baudīt platformu un sniedz tai ieguldījumu..

Q11 : HyperDAO uzvarēja "2019. gada daudzsološākā DeFi platforma" Augļu finanšu balva. Vai jūs uzskatāt šo balvu par sasniegumu un vai domājat, ka HyperDAO nākotnē iegūs vairāk balvu?

A11 :Es atceros dienu, kad man paziņoja, ka mēs ieguvām balvu. Mūsu komanda atradās dažādās pasaules malās. Es domāju, ka tajā brīdī biju Honkongā. Bija patiesi patīkami uzzināt, ka cilvēki izrāda interesi par mūsu projektu un redz tā potenciālu. Es uzskatu to par mūsu centienu atzīšanu, bet, protams, mēs nedomājam apstāties pie tā, un, ja kas, balva tikai lika komandai vēlēties vairāk strādāt, lai izstumtu uzslavas vērtu DeFi platformu. Es noteikti ceru, ka nākotnē mēs iegūsim vairāk balvu, bet tas, protams, būs tikai bonuss, mūsu uzmanība joprojām būs platformas attīstībā.

Q12 : Kā radās HyperDAO ideja?

A12 : Džeidenam un man bija diezgan paveicies, ka pirms HyperDAO dibināšanas mēs ar fondu vadības biznesa starpniecību piedalījāmies daudzos bloku ķēdes projektos. Tajā laikā mēs redzējām labus projektus, bet arī daži nedarbojās savu investoru interesēs. Mēs uzskatām, ka DAO atrisina šo problēmu, jo tā atņem indivīdu vai potenciālo ļaunprātīgo dalībnieku varu vairākuma rokās. Ar atbilstošu stimulēšanas sistēmu un rūpīgi izplānotu vienprātības protokolu ieinteresētās personas DAO var sadarboties, lai godīgi un efektīvi pārvaldītu sabiedrību. Tas bija brīdis, kad mēs domājām izmantot mūsu tīklu un resursus finanšu telpā, lai izveidotu platformu, kas visus finanšu pakalpojumus varētu nogādāt vienā vietā, lai kopīgi to attīstītu. Mēs iedomājamies caurspīdīgu un interaktīvu vidi, kurā lietotāji atklāti dalās ar idejām un domām un šajā procesā izveido plaukstošu finanšu tirgu un kopienu..

2. sadaļa

1. jautājums: kādi ir galvenie HyperDAO produkti?

A1: Galvenie HyperDAO produkti ir apmaiņa, aktīvu pārvaldība, kolektīvais finansējums, mikrofinansējums, e-pilsonība, banku darbība, prognozēšana un, protams, stablecoin!

2. jautājums: kādi ir ievērojami līdzekļi, kas atbalsta HyperDAO? Vai ir iesaistīti arī tradicionālie fondi? Pašlaik ir daudz DEFI attīstības projektu, tad kāda ir atšķirība starp HyperDAO un šiem projektiem? Kas ir HyperDAO konkurenti? Esmu lasījis, ka HyperDAO izveidos SC (Stablecoin), tad kāds ir tā mērķis? Un kam lieto SC?

A2: Es domāju, ka mums ir trīs priekšrocības, salīdzinot ar lielāko daļu DeFi projektu. Es tos īsi aprakstīšu. 1. Visaptveroša vienas pieturas digitālo finanšu platforma. Mēs nepiedāvājam tikai vienu vai dažus pakalpojumus, bet plānojam attīstīt savu platformu, lai apmierinātu jebkāda veida finanšu vajadzības.

2. Mēs piedāvājam lielu elastību, kā jau minēju iepriekš, mūsu stablecoin paaudze ir diezgan elastīga attiecībā uz nodrošinājumiem un stablecoin ražošanu. ieinteresētās puses iegūst lielu varu arī balsojot.

3. Decentralizācija, kur tas ir noderīgi. HDAO žetonu īpašniekiem ir tiesības balsot par daudziem pārvaldības pasākumiem. Viņi pat var ievēlēt pārstāvjus, izvirzīt projektus vai aktīvu pārvaldniekus, kurus iepazīstināt ar sistēmu. Arī HyperDAO kopienas nominācijas zona, diskusiju forums, vienādranga pakalpojumi, mikrofinansēšanas sistēma un prognožu sistēma ir pilnībā lietotāja iniciēta, lietotāja virzīta.

3. jautājums: kāda ir HDAO loma HyperDAO ekosistēmā?

A3: HDAO ir pārvaldības marķieris sistēmā, to var izmantot stablecoin sistēmā pārvaldībai (lai pielāgotu riska parametrus vai balsotu par priekšlikumiem), to var izmantot arī mūsu apmaiņai pret darījumu maksu, piemēram, platformas marķieri, vai kopfinansējumā sadaļu kā balsošanas tiesības vai prognozēšanas zonā kā balvu fonda daļu. ar HDAO žetoniem mēs patiešām varam darīt daudz.

4. jautājums: ko atverat, atverot CDC? HyperDAO?

A4: CDC ir parāda saistības vai nodrošinājumi, kas tiek kalti Hyper-Fiat, piemēram, Hyper-USD vai Hyper-EUR. HDAO ir stablecoin pārvaldības marķieris, un tas ir arī daudz kas, skatiet iepriekš.

5. jautājums: kādi ir jūsu galvenie mērķi, kas jāsasniedz nākamajos 3-4 gados? Kādi ir jūsu plāni paplašināties un iegūt lielāku adopciju? Kā jūs paaugstināt kriptogrāfijas dalībnieku izpratni par projektu?

A5:Mēs sākam ar HyperDAO 1.0, kas ir astoņas galvenās funkcijas, kuras esmu pieminējis, daļa no mūsu attīstības plāna ir arī 2.0 (2B vai 2 bizness) un 3.0 (2G vai valdībai). 2.0 ir institucionālo spēlētāju ieviešana mūsu platformā, profesionālu naudas pārvaldnieku iespēja sazināties ar kopīgo investoru. un 3.0 ir lielākais mērķis sadarboties ar valdībām un nodrošināt tām blokķēdes pakalpojumus.

6. jautājums: Kas šodien kavē Defi un vai šīs barjeras var tikt pārvarētas? Kur jūs redzat Defi nākotni pēc 20 gadiem?

A6: Es domāju, ka kopumā DeFi joprojām saskaras ar likviditātes problēmām, kuras esmu risinājis, otra lieta ir adopcija. Ir vajadzīgs laiks, lai cilvēki ieviestu jaunu sistēmu, it īpaši, ja viņi tik labi pārzina tradicionālo sistēmu. Tāpēc es paredzu, ka būs vajadzīgs zināms laiks, kad cilvēki kriptogrāfiju redzēs kā līdzīgu aktīvu klasi pamatkapitāla fiksētajam ienākumam utt., Tad mēs uzplauksim. Es redzu, kā mēs sadarbojamies un ciešāk sadarbojamies ar tradicionālo sistēmu nākotnē.

7. jautājums: kāpēc ir svarīgi, lai HyperDAO darbotos blokķēdē?

A7: Hyper DAO ir labi, decentralizēta autonoma organizācija (DAO). Būtībā tā ir organizācija, kuru pārvalda kopiena, vienojoties ar vairākuma principu, pretstatā tradicionālajai organizācijai, kurā ir vadītāji, kas pieņem lēmumus citu ieinteresēto personu vārdā. Šis vienprātības protokols, protams, ir iespējams tikai ar blokķēdes tehnoloģiju, kur ieraksti ir nemainīgi un ļauj izveidot stimulu sistēmu, kas mudina cilvēkus kopīgi strādāt organizācijas attīstības virzienā. Tātad, protams, lai jebkurš DAO, ne tikai HyperDAO darbotos, neapšaubāmi ir nepieciešama blokķēde.

8. jautājums: kā HyperDAO izvēlas uzņēmumus sadarbībai? Kādi ir ieguvumi no sadarbības ar HyperDAO ?

A8: Mēs meklējam uzņēmumus, kas var nodrošināt lielāku likviditāti un piesaistīt savus lietotājus mūsu platformai, mēs ticam resursu kopīgošanai, tāpēc, ja mēs varam integrēties savā starpā, tas ir izdevīgs ieguvums.

9. jautājums: Ko nozīmē PoV? Kāda ir atšķirība starp PoW, PoS un PoV?

A9: PoV ir balsošanas apliecinājums, kas nozīmē, ka jūs stimulējat balsot par jautājumiem sistēmā. Esmu iepriekš paskaidrojis, kā PoW, PoS un PoV strādāja kopā. jūs varat atgriezties lasīt.

10. jautājums: kā jūsu komanda nodrošinās, ka HyperDAO joprojām būs galvenā platforma un sekos līdzi konkurentiem nākamajos 5 gados un pēc tam? Kāpēc jūs esat pārliecināts, ka izveidojat savu blokķēdi, nevis izmantojat esošu un pārbaudītu pamata slāņa protokolu?

A10: Vai ņemiet vērā, ka mēs pašlaik neveidojam savu blokķēdi, mēs pašlaik esam ethereum ķēdē. Tomēr mēs skatāmies uz sabiedriskām ķēdēm un, iespējams, pārejam uz vienu, kad mūsu platforma aug un ja mēs atradīsim sev piemērotu.

Mums ir arī iespējas attīstīt savu, ja mēs neatrodam tādu, kas atbilstu mūsu vajadzībām.

Vai ņemiet vērā, ka mēs pašlaik neveidojam savu blokķēdi, mēs pašlaik esam ethereum ķēdē. Tomēr mēs skatāmies uz sabiedriskām ķēdēm un, iespējams, pārejam uz vienu, kad mūsu platforma aug un ja mēs atradīsim sev piemērotu.

Mums ir arī iespējas attīstīt savu, ja mēs neatrodam tādu, kas atbilstu mūsu vajadzībām.

11. jautājums: kādas prasības jūs ņemat vērā, lai bankas strādātu kā partneris ar jums?

A11: Darbs ar bankām mums ir milzīgs, un mēs jau esam sarunās ar dažām. Tie platformā var dot lielu likviditāti. Jautājums ir par aktīvu pārredzamību un migrēšanu uz ķēdi, ja tāda ir. Tas joprojām ir daudz gludināšanas, kas jādara, bet būs pārsteidzoši, ja viņi tos atradīs.

12. jautājums: vai ir kāds uzņēmums vai valsts valdība, kas vēlas sadarboties ar HyperDAO?

A12:Jā, mums ir plašs iestāžu tīkls no mūsu iepriekšējā darba tradicionālās telpas. Arī daudzi ir izteikuši interesi sadarboties ar mums. Tā ir daļa no manis pieminētās HyperDAO 2.0, un jā, mēs runājam ar valdībām, lai redzētu, kā mēs varam racionalizēt to procesus un palīdzēt ar datu pārvaldību un pārvaldību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me