Kas yra „Bitcoin ETF“?

Jūs tikriausiai girdėjote terminą „Bitcoin ETF“, aptartą kelis kartus per pastaruosius kelerius metus. Šie unikalūs biržoje prekiaujami fondai (ETF) suteikia investuotojams daugiau lankstumo, apsaugos ir saugumo nei tradicinės investicijos. ETF yra fondas, stebintis turto ar turto grupės rezultatus. Taigi ETF fondai gali būti puikus būdas padidinti pelną ir sušvelninti riziką.

Kas yra ETF?

ETF yra investavimo priemonė, apimanti vertybinių popierių krepšelį. ETF yra labai populiarūs rinkoje. Šiuo metu jie naudojami begalei skirtingų investavimo strategijų. Šios strategijos apima pajamų generavimą, spekuliacijas, kainų didinimą ir investuotojų portfelio rizikos kompensavimą.

Svarbu tai, kad ETF gali apimti visų rūšių investicijas. Įprasta matyti ETF, kuris siūlo akcijų, žaliavų ar obligacijų pasirinkimą. Tokiu būdu ETF yra labai panašūs į investicinius fondus. Daugeliu atvejų ETF bus įvairių bendrovių, visų susijusių su tam tikru sektoriumi, pavyzdžiui, bankininkystės ar gynybos pramonės, atsargų.

Rinkos spekuliacija dėl Bitcoin ETF patvirtinimo - Woobull

Rinkos spekuliacija dėl Bitcoin ETF patvirtinimo – Woobull

Be to, yra ETF, kurie yra kur kas įtraukesni. Šios investicijos gali apimti šimtus ar tūkstančius įvairių pramonės šakų akcijų. Be to, jie gali apimti ir JAV, ir tarptautines kompanijas, atsižvelgiant į ETF ypatumus. Todėl ETF yra labai populiarūs visame pasaulyje.

Skirtingai nei investiciniai fondai, ETF prekiaujama kasdien. Taigi jų pavadinimas yra „Fondai, kuriais prekiaujama biržoje“. Šios investicijos patiria kainų svyravimus, priklausomai nuo jų sudėties ir rinkos aktyvumo. Jų kainų svyravimai gali būti subtilesni, nes fondas yra visų jame esančių investicijų vidurkis.

Vienas iš pagrindinių ETF privalumų yra tas, kad jis leidžia investuotojams sutaupyti daug laiko tarpininkų mokesčiams ir išlaidų santykiams. Be to, jūsų vidutinis ETF yra daug likvidesnis nei investiciniai fondai ar kitos investicinės priemonės rinkoje. Šis papildomas likvidumas prilygsta daugiau galimybių investuotojams į šiuos fondus.

ETF tipai

  • Obligacijų ETF
  • Pramonės ETF
  • Prekės ETF
  • Valiuta ETF
  • Atvirkštinis ETF

Kas yra Bitcoin ETF?

„Bitcoin ETF“ koncepcija pramonėje yra ilgai laukiama. Pažymėtina, kad kelios įmonės praeitais metais pateikė prašymus SEC. Deja, dar niekas negavo patvirtinimo. Iki šiol SEC dvejoja, ar leisti atsirasti į kriptovaliutas orientuotam ETF. Visai neseniai, Išminties medis atskleidė naujausią iš ilgos SEC padavimo eilutės

Bitcoin ETF jau seniai yra įdomi perspektyva rinkoje ir dėl geros priežasties. „Bitcoin ETF“, darantis įtaką „Bitcoin“ kainai, leistų investuotojams uždirbti pelną iš „Bitcoins“ nepastovumo be tiesioginės kriptografinės rinkos poveikio. Tokiu būdu didieji investuotojai galėtų išvengti vis dar kuriamos teisinės sistemos, susijusios su kriptovaliutų investavimu.

„Bitcoin ETF“ – saugumas

Be to, „Bitcoin ETF“ leidžia investuotojams pirkti ir parduoti iš tradicinių biržų, palyginti su naujai atsiradusiomis kriptografinėmis prekybos platformomis. Šis gebėjimas yra didžiulis pranašumas pagrindinėms finansų įstaigoms, kurios negali dalyvauti rinkoje pagal dabartinį nereguliuojamą statusą. Todėl daugelis mano, kad SEC pritarimas sukeltų kriptoparinkų vertės judėjimą į priekį.


Be to, „Bitcoin ETF“ suteiktų investuotojams daugiau galimybių. Šiuo metu investuotojai negali sutrumpinti Bitcoin, kai tiki, kad kaina kris. Įvedus šią naują finansinę priemonę investuotojams suteikiamos visos tradicinės ETF funkcijos, prie kurių jie yra įpratę

Galiausiai, ETF buvo tam tikrą laiką. Kadangi „Bitcoin“ vis dar yra gana nauja koncepcija daugumai žmonių. Šis supratimo ir skaidrumo trūkumas daro tiesioginę investiciją į kriptovaliutas kai kuriems didesnę riziką. Priešingai, ETF egzistuoja dešimtmečius ir dauguma investuotojų yra susipažinę su jų galimybėmis ir procesais.

SEC opozicija Bitcoin ETF

Atsižvelgiant į visus privalumus, įgytus įvedus „Bitcoin ETF“ į rinką, nenuostabu, kad kelios firmos bandė tokį veiksmą. Pirmasis bandymas pateikti šį naujo amžiaus finansinį produktą į rinką buvo dviejų pramonės gigantų – Cameron ir Tyler Winklevoss.

„Winklevoss Twins“ - CNN

„Winklevoss Twins“ – CNN

Dvyniams Winklevossui naujovės nėra svetimos. Šie Harvardo absolventai yra geriausiai žinomi dėl jų ieškinį prieš „Facebook“ įkūrėją Marką Zuckerbergą, kuriame jie teigė, kad jis pavogė iš jų „Facebook“ koncepciją. Pastaruoju metu pora yra žinoma dėl savo „Bitcoin“ palaikymo. Broliai buvo vieni pirmųjų Bitcoin milijardierių pasaulyje ir šiuo metu jie valdo itin populiarią „Dvynių“ biržą.

2017 m. „Winklevoss“ dvyniai pateikė prašymą SEC dėl „Winklevoss Bitcoin Trust“. Tačiau SEC greitai atmetė prašymą. SEC nurodė susirūpinimą dėl nereguliuojamo „Bitcoin“ statuso. Tačiau daugelis pramonės atstovų atkreipė dėmesį į tai, kad pramonės šakoms, kurioms netaikomi reglamentai, jau yra keli ETF.

SEC komisaras laive su Bitcoin ETF

Šių metų pradžioje broliai pateikė dar vieną paraišką. Vėlgi SEC priekaištavo jų prašymui. Tačiau šį kartą laive buvo keletas SEC narių, turinčių šią idėją. Konkrečiai, SEC komisaras Hesteris Peirce’as. Ji pateikė nesutarimą dėl valdybos sprendimo, nurodydama daugybę atvejų, kai Bitcoin ETF buvo daromas nesąžiningas spaudimas, palyginti su kitomis finansinėmis priemonėmis..

2018 m. Kita įmonė pastebimai bandė užsitikrinti „Bitcoin ETF“. Šį kartą „blockchain“ paleidimas „VanEck SolidX“ pateikė „Bitcoin Trust ETF“ paraišką. Firma manė, kad turi didesnes galimybes ją patvirtinti, nes fondas skirtas tik profesionaliems investuotojams. Pavyzdžiui, fondas kainuoja 200 000 USD. Nepaisant naujo požiūrio, SEC neigė jų pastangas.

Po kelių paraiškų atmetimo, SEC atidarė programas iki viešų komentarų. Svarbu tai, kad reguliavimo institucijos siekė visuomenės įžvalgos apie savo sprendimus. Pažymėtina, kad dauguma pastabų dėl paraiškų buvo teigiamos patvirtinant šias priemones.

Kaip Bitcoin ETF galėtų paveikti Bitcoin

Analitikai jau seniai tikėjo, kad patvirtinus „Bitcoin ETF“, bus apkaltinta Bitcoin rinkos vertė. Šis įsitikinimas akivaizdus, ​​kai nagrinėjate „Bitcoin“ kainų aktyvumą tuo metu, kai galimi ETF paraiškų patvirtinimai. Tikimės, kad per ateinančius mėnesius reguliuotojai laikysis atviresnio ir teisingesnio požiūrio į kriptografijos rinką. Kol kas visa „blockchain“ bendruomenė kantriai laukia „Bitcoin ETF“ patvirtinimo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map