Kaip sukurti „Bitcoin“ popierinę piniginę

Apie bitkoino popierines pinigines jau kalbėjome gana išsamiai. Taigi iki šio momento turėtumėte žinoti, kas yra bitkoino popierinės piniginės ir kaip jos veikia. Bet jei jums įdomu, kaip iš tikrųjų sukurti šias popierines pinigines, tada nebežiūrėkite. Šiame straipsnyje mes apžvelgsime smulkmenas apie tai, kaip nustatyti Bitcoin piniginę ir jos popierinę alternatyvą.

Kaip sukurti „Bitcoin“ popierinę piniginę

Kadangi šis straipsnis yra Bitcoin piniginių kūrimo pamoka, būtų tikslinga žingsnis po žingsnio pereiti visą procesą ir aiškiai paaiškinti kiekvieną žingsnį. Leiskimės į tai.

1. „Bitcoin Paper Wallet Generator“

Yra keletas įvairių bitkoinų popierinių piniginių generatorių, iš kurių galite rinktis. Šiai pamokai naudosime populiarų popierinės piniginės generatorių, „BitAddress“.

susikurti bitkoino piniginę

„Bitaddress“ pagrindinis puslapis

Yra ir kitos piniginės generatorių parinktys, kurias galite ištirti, tačiau šiai pamokai paprastumo dėlei turėtume laikytis vieno generatoriaus.

2. Sugeneruokite „Bitcoin“ adresą

Norint sugeneruoti asmeninį raktą ir viešus adresus, tereikia padaryti paprasčiausiai judinkite pelę, kol procentinė dalis generatoriaus viršuje taps 100%.

sugeneruoti bitkoino adresą

Bitcoin adreso generavimas

Atkreipkite dėmesį į skirtumą tarp dviejų vaizdų. Procentiniai rodikliai generatoriaus viršuje pasikeitė nuo 1% iki 99%. Kai jis pasieks 100%, turėsite savo bitkoino adresą.

Bitcoin popierinė piniginėNaujai sukurta „Bitcoin“ popierinė piniginė

3. Naujai sukurta popierinė piniginė

Dabar galite arba atsispausdinkite bitcoin piniginę tokią, kokia ji yra, arba galite pasirinkti praleisti šiek tiek laiko ir ją šiek tiek pritaikyti kad būtų dar geriau. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Popierinė piniginė“ šalia „Vienos piniginės“ skirtuko.

Patekę į popierinės piniginės skirtuką, turėsite daugybę pasirinkimų. Galite nuslėpti meno kūrinius, bet dar svarbiau pasirinkite norimo sugeneruoti adresų skaičių kiekviename puslapyje.

atspausdinkite popierinę piniginę

Paruošta spausdinti popierinė piniginė

4. Sugeneruokite ir atsispausdinkite popierinę piniginę

Kai pritaikysite popierinę piniginę, eikite į priekį ir paspauskite piktogramą „Generuoti“. Sugeneravę popierinę piniginę, beliks atspausdinti popierinę piniginę.

5. Finansuokite savo popierinę piniginę

Kai atspausdinsite popierinę piniginę, tai akivaizdžiai padarysite turite finansuoti piniginę, kitaip piniginė yra verta ne daugiau nei popierius, ant kurio atspausdinta. Galite siųsti pinigus į popierinę piniginę naudodamiesi ant piniginės atspausdintu viešuoju adresu. Tai veikia taip pat, kaip ir bet kuri kita bitkoino operacija.

6. Patikrinkite „Bitcoin Paper Wallet Balance“

Po to, kai finansuosite savo popierinę piniginę, paskutinis dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra patikrinti savo bitino popieriaus piniginės likutį. Visada svarbu patvirtinti kiekvieną sandorį kaip atsargumo priemonę, jei ne kas kita.

Norint patikrinti savo balansą, galite paprastai pereiti prie blockchain.info arba „blockexplorer“. Patvirtinti operaciją naudojantis šiomis paslaugomis taip pat paprasta, kaip įvesti savo bitkoino adresą.

Už ir prieš popierines pinigines

Argumentai už:

 • Popierinė piniginė neprisijungusi.
 • Nešėjas valdo asmeninius raktus
 • Itin pigus gaminti.
 • Patogu laikyti.

Minusai:

 • Popierius nėra patikimiausias būdas laikyti skaitmeninius pinigus.
 • Pametus ar pavogus, bitkoinų atgauti nėra galimybės.
 • Jautri žalai.

„Altcoin“ popierinės piniginės

Kaip jūs galbūt sužinojote iš pamokos, sukurti bitino popierinę piniginę yra viskas, bet sunku. Bet kaip yra su altcoin popierinėmis piniginėmis? Na, dauguma populiarių altcoinų turi savo popierinių piniginių generatorius. Taigi, jei norite eterinio popieriaus piniginės arba litecoin popierinės piniginės, galite lengvai rasti adresų generatorių internete.

Tačiau, jei jus domina kai kurios mažiau naudojamos kriptovaliutos, tikriausiai turėtumėte išmokti rankiniu būdu sukurti popierinę piniginę. Rankiniu būdu sukurti popierinę piniginę yra iš esmės eksportuodami asmeninius raktus ir atspausdindami juos ant popieriaus lapo.

Skaityti: Geriausios „Altcoin“ piniginės: 11 piniginių, skirtų saugiai laikyti „Altcoins“

Rankinis popierinės piniginės kūrimas

Pažvelkime, kaip rankiniu būdu galėtume sukurti eterio popierinę piniginę:

 1. Pirmiausia turėsite nukopijuoti savo piniginės adresą.
 2. Antra, norite savo asmeninio rakto.
 3. Turėdami savo privatųjį raktą ir viešuosius adresus, galite juos atsispausdinti tokius, kokie yra, arba pirmiausia sugeneruoti QR kodus, kuriuos rekomenduojama naudoti patogiai.
 4. Kai atspausdinsite QR kodus, iš esmės sukūrėte popierinę piniginę.

Galiausiai, jūs norite ištrinkite savo piniginės duomenis iš savo kompiuterio. Kadangi ketinate ištrinti piniginę, pirmiausia norite įsitikinti, kad piniginėje nėra lėšų.

Pašalinamas popierinės piniginės internetinis pėdsakas

Norėdami ištrinti savo piniginės duomenis, atidarykite failų naršyklę:

 1. C: \
 2. C: \ Vartotojai \
 3. C: \ Vartotojai \ [Vartotojo vardas] \
 4. C: \ Vartotojai \ [Vartotojo vardas] \ AppData \
 5. C: \ Users \ [vartotojo vardas] \ AppData \ Roaming \ [Wallet App Name] \

Radę piniginę kompiuterio kataloge, pirmyn ir ištrinkite „wallet.dat“ failą.

Fizinė popierinių piniginių alternatyva

Prieš baigiant straipsnį svarbu aptarti kitus būdus, kaip fiziškai laikyti bitkoinus. Nors popierinės piniginės gali būti nepaprastai naudingos, jos nėra idealiausias būdas laikyti didelius kiekius bitkoinų. Vienintelis būdas, kuriuo turėtumėte laikyti didelius kiekius bitkoinų, yra aparatinės piniginės naudojimas.

Aparatinės piniginės

Aparatinės piniginės siūlo saugiausią metodą, kurį galite naudoti saugodami savo bitkoinus. Šiose piniginėse yra daugybė įmontuotų saugos funkcijų, kurios praktiškai padaro jas nepajudinamas. Jei saugote savo bitkoinus aparatinėje piniginėje ir naudojatės visomis jo saugos funkcijomis, niekada negalėsite prarasti savo bitkoinų.

Pvz., Jei pavagiama aparatinė piniginė, nusikaltėliai negalėtų pasiekti jūsų bitkoinų be jūsų leidimo. Bet dar svarbiau, galite tiesiog nuskaityti bitkoinus neturėdami fizinės prieigos prie savo piniginės. Panašiai, jei sugadinta jūsų aparatinė piniginė, galite tiesiog nusiųsti savo bitkoinus į kitą aparatinę piniginę.

Geriausios aparatinės piniginės

[go_pricing id = ”hdwwallet”]

1. Didžioji knyga „Nano“

„Ledger Nano“ laikoma viena saugiausių kriptovaliutų aparatūros piniginių. Be bitkoinų, jis taip pat palaiko eterį ir keletą kitų kriptovaliutų.

aparatinė piniginė

2. Trezoras

„Trezor“ yra aparatinė piniginė, taip pat veikia kaip operacijų pasirašymo neprisijungus įrenginys. Jis siūlo platų saugos funkcijų spektrą, todėl tai yra viena iš geriausių aparatinės piniginių.

aparatinė piniginė

3. „KeepKey“

„KeepKey“ šiek tiek skiriasi nuo kitų aparatūros piniginių. Jis taip pat veikia kaip atsitiktinis kaiščių generatorius, reikalingas norint pasiekti aparatinę piniginę. „KeepKey“ užtikrina, kad net jei jūsų piniginė bus pavogta, jos turinys išliks saugus tol, kol galėsite jas nusiųsti į kitą įrenginį

aparatinė piniginė

Išvada

Tikimės, kad perskaitę šį straipsnį turėtumėte žinoti keletą popierinių piniginių naudojimo pranašumų ir trūkumų. Bet dar svarbiau yra tai, kad galėsite sukurti popierines pinigines, kai tik jums reikia bitino popierinės piniginės.

Mes taip pat turėjome laisvę priminti apie saugumo svarbą ir tai, kaip aparatinės piniginės yra saugiausia terpė jūsų bitkoinams laikyti. Jei pastebėjote, kad šis straipsnis yra informatyvus ir įdomus, kodėl gi ne apsvarstyti galimybę patikrinti kai kuriuos kitus, kaip ir informacinius straipsnius apie bitkoinų naudojimą ir skaitmeninių pinigų augimą.

Skaityti: Čia yra 9 geriausios „Bitcoin“ piniginės, kurias žinome ir kuriomis pasitikime

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map