Kaip nusipirkti Bitcoin (BTC)

Pasak anoniminio kūrėjo Satoshi Nakamoto, „Bitcoin“ yra „elektrinė tarpusavio pinigų sistema“. „Bitcoin“ kūrimo tikslas buvo sukurti „elektroninių operacijų sistemą, nepasikliaujant pasitikėjimu“. Bitcoinui pavyko atlikti šią užduotį derinant sumanumą, ryžtą ir technologinį meistriškumą.

Sunku įsivaizduoti pasaulį be Bitcoin. Šiandien pirmoji ir sėkmingiausia pasaulyje kriptovaliuta yra namų pavadinimas. Šiam revoliuciniam išradimui buvo skirta begalė televizijos laidų, dainų, duoklių, meno kūrinių ir knygų. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite mūsų vadove „Investavimas į Bitcoin“.

Išvardijame 5 populiariausius brokerius, kurie siūlo galimybę įsigyti „Bitcoin“ (BTC) kreditine ar debetine kortele.

Binansas

Binansas yra viena didžiausių ir žinomiausių kriptovaliutų biržų pasaulyje. BTC (BTC) įsigijimo pranašumai yra tai, kad jums naudingi mažesni valiutos keitimo mokesčiai nei konkuruojančioms biržoms, o padidėjęs likvidumas leidžia greitai pirkti ir parduoti, kad galėtumėte pasinaudoti kintančiomis rinkoje naujienomis..

Perskaitykite mūsų „Binance“ apžvalgą arba apsilankykite Binansas.

Naudokite nuolaidos kodą: EE59L0QP už 10% pinigų grąžinimą iš visų prekybos mokesčių.

„Paybis“

„Paybis“ valdyti labai patikimą „Bitcoin“ ir kriptovaliutų pirkimo platformą, kurioje galite nusipirkti „Bitcoin“ (BTC) ir daugybę kitų šifravimo būdų, naudodamiesi tik savo kredito ar debeto kortele. Jie gyvuoja nuo 2014 m. Ir padėjo šimtams tūkstančių žmonių įsigyti „Bitcoin“.

Jei tiesiog norite nusipirkti „Bitcoin“ (BTC) ir laikyti, tai yra vienas iš paprasčiausių būdų pirkti „Bitcoin“ (BTC) su kreditine ar debetine kortele.

Perskaitykite mūsų „Paybis“ apžvalgą arba apsilankykite „Paybis“.

„Kriptomat“

„Kriptomat“ yra ES veikianti kriptovaliutų keitimo ir piniginės paslauga, veikianti nuo 2018 m. Jų būstinė yra Estijoje, kuri yra patikima Europos židinys panašioms įmonėms. Juos įkūrė technologijas išmanantis Srdjanas Mahmutovičius, jie dabar veikia daugiau nei 80 pasaulio šalių ir aptarnauja vartotojus visame pasaulyje. „Kriptomat“ yra puikus pasirinkimas europiečiams & Azijos investuotojai, kurie tiesiog nori pirkti ir parduoti „Ethereum“ (ETH) ilgą laiką. Nėra JAV klientų.

Perskaitykite mūsų „Kriptomat“ apžvalgą arba apsilankykite „Kriptomat“.

Kraken

Kraken yra vienas iš seniausių pavadinimų kalbant apie kriptovaliutų biržas, veikiančias pramonėje.

Nuo kuklių pradų jie dabar tapo vienu iš labiausiai atpažįstamų pavadinimų erdvėje, siūlančiu platų turto pasirinkimą, įskaitant Bitcoin (BTC)..

Prekybos išlaidos yra konkurencingos su kitomis biržomis ir jos toliau vystėsi, siūlydamos tiek ateities, tiek maržinę prekybą.

Perskaitykite mūsų „Kraken“ apžvalgą arba apsilankykite Kraken.

Moneta – Tik kanadiečiai

Moneta palengvina Bitcoin (BTC) įsigijimą Kanada be jokio šurmulio ir greitai nusipirkite ar parduokite turtą naudodamiesi lengvai naudojama platforma. Jie gyvuoja nuo 2017 m. Ir turi daugybę labai patikimų partnerysčių, kurios sukuria tvirtą kriptovaliutos reputaciją. Jie taip pat yra įregistruoti FINTRAC kaip pinigų paslaugų verslas, todėl labai patikimi tuo požiūriu. Nėra JAV klientų.

Apsilankykite Moneta arba apsilankykite mūsų vadove „Kaip nusipirkti Bitcoin Kanadoje“.

„Wirex“ – Tik JK

„Wirex“ yra JK šifravimo piniginės programa, kurioje taip pat įdiegtos novatoriškos „Visa“ ir „Mastercard“ mokėjimo kortelės, kurias galite naudoti reguliariai pirkdami ir atliekant operacijas kriptografinėmis ir fiat valiutomis.

Bendrovė gyvuoja nuo 2014 m. Ir dabar išaugo į pasaulinę operaciją, teikiančią paslaugas daugiau nei 130 pasaulio šalių ir galinčią mokėti daugiau nei 54 milijonuose vietų visame pasaulyje. Jie taip pat neseniai tapo pirmuoju kriptografijai tinkamu „Mastercard“ nariu pasaulyje.

Perskaitykite mūsų „Wirex“ apžvalgą arba apsilankykite „Wirex“.

„iTrustCapital“ – Tik JAV: IRA produktas

„iTrustCapital“ – Nors JAV investuotojai istoriškai turėjo prieigą tik prie akcijų ir obligacijų savo išėjimo į pensiją sąskaitose, atsirado nauja pramonė pavadinimu „Bitcoin IRA“ arba „Crypto IRA“. Tai yra savarankiškos IRA platformos, leidžiančios klientams investuoti į „Bitcoin“, „Ethereum“ ir kitą skaitmeninį turtą, tuo pačiu išlaikant mokesčių lengvatas ir pensijų sąskaitų lankstumą. Ši platforma leidžia naudoti tiek tradicines IRA, tiek „Roth IRA“ sąskaitas, kurios yra specialiai sukurtos ilgalaikėms investicijoms.

Apsilankykite „iTrustCapital“ arba sužinokite, kas yra „Bitcoin IRA“?

Kaip nusipirkti Bitcoin (BTC) Kaip nusipirkti Bitcoin (BTC) Kaip nusipirkti Bitcoin (BTC)
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Kriptomat“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Geriausia

Pažengę vartotojai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Europos prekybininkai

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

1,00 USD

Minimali sąskaita

35 €

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kas yra „Bitcoin“ (BTC)?

„Bitcoin“ yra decentralizuotas tinklas, leidžiantis perduoti vertę tarp šalių. Tai daro naudodamas saugų tinklą, susidedantį iš „kalnakasių“, kurie priima mazgus (kompiuterius, kuriuose saugomos BTC knygos knygos kopijos)..

Dalyvavimui „Bitcoin“ tinkle, kaip skaitmeniniam turtui, tiesiog reikia prieigos prie interneto. Pats turtas gali būti naudojamas kaip mokėjimo priemonė arba vertės kaupimas.

Kaip tai veikia?

„Bitcoin“ veikia naudodamas „darbo įrodymo“ protokolą. Ši struktūra mato kalnakasius „Bitcoin“ tinkle už atlygį „Bitcoin“, kuris išleidžiamas kas 10 minučių. Per šį 10 minučių prieaugį kalnakasiai patvirtina sandorius, įvykdytus tarp tinklo dalyvių. Tada šios operacijos įrašomos į duomenų bloką. Blokai visam laikui įrašomi eilės tvarka, susieti panašiai kaip grandinė. Dėl šio proceso pobūdžio technologija buvo pavadinta „blockchain“.

Dėl populiarumo ir tinklo augimo Bitcoin skaičiavimas iš esmės tapo nuostolingas paprastam žmogui dėl skaičiavimo reikalavimų. Nors kasyba buvo įmanoma nešiojamuoju kompiuteriu, Bitkoino gyvavimo ciklo pradžioje, šiandien kalnakasiai paprastai yra didelės kompanijos, valdančios didžiulius drabužius su tūkstančiais specializuotų mašinų.

Numatomi pokyčiai?

Augimas aplink Bitcoin yra prieštaringai vertinamas dalykas. Plačiai manoma, kad ilgainiui Bitcoin neegzistuos taip, kaip šiandien; „Bitcoin“ bus „bumas“ arba „biustas“.

Didžioji tikėtino augimo dalis yra susijusi su mintimi, kad Bitcoin pakeis auksą kaip vertės „saugyklą“. Esant dabartinėms „Bitcoin“ tinklo galimybėms, tai yra reali galimybė. Jei tai laikoma vertės kaupikliu, mažiau prioriteto bus teikiama operacijų greičiui ir kainai – taip sumažins dabartinių tinklo apribojimų poveikį.

Be to, kad taptų vertės saugykla, antrojo lygmens sprendimai, pvz., „Žaibo tinklas“, gali paversti „Bitcoin“ teisėtu kandidatu į mikrooperacijas ir kasdienes išlaidas. Žaibų tinklo plėtra per pastaruosius dvejus metus padarė staigų šuolį, kai įvairios įmonės atsidavė jo brendimui..

Geriausiu atveju būtų įgyvendintas visiškai išvystytas žaibo tinklas, užtikrinantis greitį, saugumą ir taupančias išlaidas. Pagal šį scenarijų ne tik būtų galima atlikti mikro operacijas, bet ir būdingi Bitcoin bruožai leistų jam veikti kaip vertės kaupėjui..

Pagrindinė ideologija?

Nors daugelis kriptovaliutų turi aukštų tikslų, nedaugelis yra paremtas tvirta ideologija; Bitcoin yra vienas iš šių nedaugelio.

Kai Satoshi Nakamoto yra anonimas, jo / jos ketinimai išlieka nežinomi. Aišku yra tai, kad „Bitcoin“ tikslas buvo numatyti priemones, užtikrinančias visapusišką, saugią, stabilią vertės perdavimo priemonę. Svarbiausia, kad tai nebūtų manipuliuojama vyriausybe.

Manoma, kad šie atributai, įmontuoti į „Bitcoin“, yra buvę dėl sukčiavimo, manipuliavimo ir savitarnos sprendimų, kuriuos nuolat priėmė tradicinės bankų sistemos dalyviai, pavyzdžių.

Sėkmės atveju „Bitcoin“ suteiktų galimybę kartą per gyvenimą paspausti mygtuką „atstatyti“ pasaulio turto parduotuvėse. Tai suteiktų galimybę bankui naudotis galimybėmis naudotis šiuolaikinėmis paslaugomis. Tai atneštų demokratiją finansuoti.

Priėmimas ir prieštaravimai?

Iš iki šiol sukurtų kriptovaliutų, palyginti su „Bitcoin“, yra visos blyškios. Nors didžiąją dalį to lemia pirmųjų asmenų pranašumas, „Bitcoin“ sugebėjo įsitvirtinti kaip pramonės lyderis, paprasčiausiai per savo būdingus bruožus (decentralizacija, antinflacija ir kt.)

Nors visuotinis įsisavinimas dar neįvyko, pastaraisiais metais to ženklai vis labiau matomi. Turtas, kuris kažkada buvo ypatinga technologija, dabar yra įprastas vardas, turintis vis daugiau pirkimo ir išleidimo būdų.

Instituciniu lygmeniu per pastaruosius kelerius metus „Bitcoin“ matė nemažai sėkmių ir nesėkmių. Nors buvo pastebėta nesėkmė, susijusi su „Bitcoin ETF“ kūrimu, sėkmės buvo daug, o tik keli pavyzdžiai.

Bitcoin ateities sandoriai: CME, Bakkt,

„Bitcoin Fund“: 3iQ

Globos tarnybos: Dvyniai

Per visą „Bitcoin“ gyvavimo ciklą tarp kūrėjų būta įvairių grumtynių („SegWit“ ir kt.) Ir ginčų, kurie kankino „Bitcoin“. Du dažniausiai pasikartojantys ginčai dėl skaitmeninio turto yra,

Neteisėta veikla – suvokimas, kad nusikaltėliai naudoja BTC, o turtas palaiko juodosios rinkos veiklą

Energijos suvartojimas. Tinklo augimas ir priklausomybė nuo darbo įrodymo padidino tinklo energiją naudojančių kompiuterių energijos suvartojimą.

Reglamentas?

Dėl decentralizuoto pobūdžio ir be centrinės valdžios, daugumoje pasaulio šalių Bitcoin nėra vertinamas kaip saugumas.

Nors BTC negali būti vertinamas kaip vertybinis popierius, visame pasaulyje yra klasifikacijos neatitikimų. Ar tai valiuta? Ar tai prekė? Ar tai kolekcinė kolekcija? Ir kt.

Kalbant apie Šiaurės Ameriką, Bitcoin yra plačiai vertinamas kaip valiuta ir traktuojamas kaip toks. SEC pirmininkas Jay Claytonas įrašytas į įrašus pareikšdamas tai.

„Kriptovaliutos: tai yra suverenių valiutų pakaitalai, dolerį, eurą, jeną pakeičia Bitcoin … Tokio tipo valiuta nėra vertybinis popierius“.

Kas tai padarė?

„Bitcoin“ gali turėti įdomiausią ištakų istoriją. Taip yra dėl paslapties drobulės, supančios jos įkūrėją – Satoshi Nakamoto.

Satoshi paslaptis yra ta, kad niekas nežino, kas jis / jie. Be to, kadangi Satoshi tapatybė nežinoma, šis asmuo šiandien gali būti net negyvas.

Žinoma, kad su „Satoshi“ susijusiose piniginėse yra beveik 1 milijonas BTC, o didžioji dauguma nuo jų sukūrimo liko nepaliesta.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map