Investavimas į „Square, Inc“ atsargas (NYSE: SQ)

„Square, Inc.“ (NASDAQ:SQ) yra finansinių paslaugų įmonė, įsikūrusi San Franciske, Kalifornijoje. Taikydama aparatinę ir programinę įrangą, „Square“ teikia įmonėms ir asmenims įvairiausių įrankių, kad patenkintų jų kasdienius finansinius poreikius. Per daugelį metų įmonė išaugo nuo vieno nišos produkto siūlymo iki visos finansinių paslaugų ekosistemos kūrimo. Bendrovė toliau plėtė savo akiratį ir įrodė esanti teisėta alternatyva tradiciniam bankų sektoriui.

Kas yra „Square, Inc“ (SQ)?

„Square“ 2009 m. Įkūrė „Twitter“ generalinis direktorius Jackas Dorsey ir verslininkas Jimas McKelvey. Įmonėje dirba 3800 žmonių ir ji veikia JAV, Kanadoje, Australijoje, Japonijoje ir Jungtinėje Karalystėje. „Square“ pradėjo projektuojant „Square Reader“ produktą pardavėjams, kuris buvo prijungtas prie įrenginio ausinių lizdo ir leido apdoroti kreditinių kortelių operacijas. Nuo to laiko bendrovė išplėtė savo produktų pasiūlą, sukurdama paslaugų rinkinį, kuris leidžia įmonėms sujungti kelias funkcijas, įskaitant prekybininkų paslaugas ir mokėjimus mobiliuoju ryšiu, į vieno langelio paslaugą. Ankstyvieji „Square“ technologijos naudotojai buvo „Starbucks“ ir „Whole Foods“, kurie 2012 m. Ir 2014 m. Pradėjo siūlyti atsiskaitymo su „Square“ produktais galimybes. Po ankstyvos sėkmės laikotarpio bendrovė viešai paskelbė 2015 m. Nuo to laiko įmonė tęsė naujoves, siūlydama sprendimus patenkinti įvairius vartotojų poreikius..

Kodėl „Square, Inc“ (SQ) Materija?

„Square“ operacijos egzistuoja dviejose skirtingose ​​ekosistemose. Pirmoji yra jų Pardavėjų ekosistema, teikianti paslaugas, tenkinančias verslo ir prekybininkų poreikius. „Square“ yra labiausiai žinomas dėl „Square Reader“, kuris pritvirtinamas prie mobiliųjų įrenginių ausinių lizdo ir leidžia prekybininkams priimti mokėjimus kortele. Kitas žinomas Pardavėjų ekosistemos produktas yra „Square Stand“, tai yra prekybos taško sprendimas, leidžiantis restoranams, mažmeninės prekybos vietoms ir kitoms plytų ir skiedinių parduotuvėms priimti įvairias mokėjimo galimybes. „Square“ generuoja pajamas iš fiksuoto dydžio ir procentinės operacijos per šiuos įrenginius. Bendrovė taip pat tyliai sukūrė daugybę verslo įmonių sprendimų, įskaitant darbo užmokesčio programinę įrangą, klientų įtraukimo įrankius, sąskaitų faktūrų išrašymo programinę įrangą, susitikimų planavimo sprendimus ir verslo finansavimą. Nors tai gali būti ne patys žinomiausi „Square“ produktai vartotojams, šios programos yra labai svarbios teikiant „iki galo“ patirtį per visą mokėjimo ciklą. Šiomis aukomis bendrovė įtvirtino save kaip kasdienio verslo poreikių tenkinimo paslaugą.

Kitas „Square“ operacijų ramstis yra „Cash App“. Iš pradžių žinoma kaip „Square Cash“, ši mobiliojo mokėjimo paslauga leidžia asmenims pervesti pinigus per programą mobiliesiems. Naudodamiesi „Cash App“, klientai turi galimybę gauti pinigus į savo debeto sąskaitas, susietas su „Square Cash Card“, taip pat į savo banko sąskaitas. „Cash App“ turėjo maždaug 32 milijonai vartotojų 2020 m. pabaigoje. Nors pagrindinis „Square App“ tikslas yra konkuruoti su tradiciniais bankais, kiti skaitmeniniai sprendimai, tokie kaip „PayPal“ „Venmo“, taip pat yra stiprūs konkurentai erdvėje. Nors „Venmo“ turi didesnę vartotojų bazę, „Cash App“ siūlo daugybę papildomų funkcijų, kurios pasirodė esančios itin populiarios. Vienas pavyzdžių yra galimybė pirkti ir parduoti akcijas bei „Bitcoin“ per programą. „Cash App“ investavimo skyriuje vartotojai gali naudoti savo sąskaitos likutį, norėdami įsigyti „Bitcoins“ ar akcijų vertybinių popierių rinkoje. „Cash App“ buvo viena iš pirmųjų mokėjimo platformų, siūliusių „Bitcoin“ palaikymą, o pinigai, gauti per operacijas, nuo tada buvo nemaža jų pajamų modelio dalis. Bendrovės įsitikinimas kriptografija buvo dar labiau parodytas 2020 m. Spalio mėn., Kai buvo paskelbta, kad jie investavo 50 mln. Dolerių 4 709 bitkoinams įsigyti. Šie pasiūlymai leido „Cash App“ ekosistemai per metus masiškai augti ir pavertė ją platforma, leidžiančia vartotojams išleisti, taupyti ir prekiauti vienoje vietoje..

„Square, Inc“ (SQ) Perspektyvos

Vis labiau skaitmeninamame pasaulyje „Square“ sukūrė ekosistemą, leidžiančią tiek įmonėms, tiek asmenims lengvai valdyti savo pinigus. Esant tokiam daugybei produktų, „Square“ pajamų augimas priklauso ne nuo vieno produkto, o nuo didmeninės prekybos perėjimo nuo tradicinių finansų įstaigų prie internetinių, mobiliųjų ir skaitmeninių sprendimų. Nors mokesčiai, surinkti už sandorį, naudojant „Square point of sales“ aparatinę įrangą, nuo pat įmonės įkūrimo išlieka pagrindine augimo dalimi, kiti pajamų srautai tampa vis svarbesni. Visų metų plėtros sritys, kurias verta paminėti, yra „Square“ žygis į maisto pristatymą, svetainių kūrimą, dirbtinį intelektą, gilų mokymąsi ir mokesčių registravimo programinės įrangos sektorius. Be naujų pajamų srautų, esami pajamų srautai taip pat yra tinkami eksponentiniam augimui. Kadangi „Square“ šiuo metu veikia tik penkiose šalyse, esamų produktų ir paslaugų išplėtimas naujose rinkose bus perspektyvi augimo kryptis į priekį.

„Square“ daug dėmesio skyrė finansinių paslaugų, ypač kapitalo skolinimo mažosioms įmonėms, pasiūlos plėtrai. Per „Square Financial Services“ įmonė turi gavo pritarimą atidaryti banką Jutoje Nors smulkioji įmonė paprastai kreipėsi į tradicinius bankus dėl skolinimo, verslo sąskaitų steigimo ir kitų kasdienių paslaugų, „Square“ įsiveržimas į šią erdvę gali kelti didelę grėsmę finansų įstaigoms. Nors buvo priešinamasi su vietos bendruomenių bankais, „Square“ teigė, kad jie tenkina mažų įmonių poreikius, kurių tradicinės institucijos stokoja, remdamasi skaičiais, kurie sako du trečdaliai „Square“ klientų negalėjo gauti finansavimo niekur kitur.

Kur nusipirkti „Square, Inc“ (SQ)

Tarpininkas, kurį mes rekomenduojame, yra Firstrade.

„Firstrade“ yra pirmaujanti internetinė brokerių įmonė, siūlanti visą investicinių produktų ir įrankių seriją, skirtą padėti tokiems investuotojams kaip jūs kontroliuoti savo finansinę ateitį. Nuo pat įkūrimo 1985 m. „Firstrade“ buvo įsipareigojusi teikti aukštos kokybės ir kokybiškas paslaugas.

„Firstrade“ sujungia patentuotą prekybos technologiją, labai intuityvią vartotojo sąsają, puikų klientų aptarnavimą ir mobilias programas..  Firstrade yra FINRA / SIPC narys.

Investavimas į „Square, Inc“ atsargas (NYSE: SQ) Investavimas į „Square, Inc“ atsargas (NYSE: SQ) Investavimas į „Square, Inc“ atsargas (NYSE: SQ)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ M1 finansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Public.com“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

100 USD

Minimali sąskaita

Nė vienas

Akcijos

Laisvos atsargos *

* Išsamesnės informacijos ieškokite svetainėje.

Akcijos

Nė vienas

Skatinimas

Nė vienas

Santrauka

„Square“ augimas buvo nuostabi sėkmės istorija nuo paprasto kortelių skaitytuvo iki kelių milijardų dolerių vertės įmonės, sutrikdžiusios visą finansinių paslaugų pramonę. Gebėjimas išplėsti vieną produktą ir sukurti visą ekosistemą, kuria remiasi milijonai įmonių ir asmenų, nėra kažkas, kas matoma kiekvieną dieną. Nors įmonė jau matė didžiulę sėkmę, jos nerodo jokių sulėtėjimo ženklų. Investuodamas į „Bitcoin“ ir kitas žalingas technologijas, generalinis direktorius Dorsey aiškiai parodė savo viziją. „Square“ gali perkelti visą sektorių į naują, skaitmeninį amžių.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map