Bitcoin ateities prekybos strategijos

Išmokti populiariausių šiandien naudojamų „Bitcoin Futures“ prekybos strategijų gali būti protingas būdas pagerinti savo padėties nustatymą ir bendrą šifravimo įgūdžių lygį. Sumanūs investuotojai supranta, kad niekas negali 100% tikslumu numatyti rinkos posūkių. Tačiau yra keletas būdų, kuriuos prekybininkai taiko rizikai sumažinti ir pelnui padidinti.

Kiekvienam prekybininkui reikia tam tikro plano. Ši strategija suteikia jums gaires, kurios padės jums išlikti nuosekliems. Prekybos strategija padeda atskirti investicinius sprendimus nuo emocijų. Šis planas padės jums nuspręsti, kada įvesti ir išeiti iš sandorių. Tai taip pat padės jums atpažinti tokias galimybes kaip kylančios tendencijos.

Geros naujienos yra tai, kad „Bitcoin Futures“ yra daugiausiai prekiaujama kriptovaliutų išvestinėmis finansinėmis priemonėmis. Todėl rinkoje yra daugiau nei bet kada likvidumo. Be to, kelios platformos dabar siūlo „Bitcoin Futures“ prekybos galimybes.

Kas yra „Bitcoin“ ateities sandoriai?

Prieš pradėdami prekiauti bet kokiu turtu, turite suprasti jo pagrindinę paskirtį. „Bitcoin Futures“ atveju pagrindinis tikslas yra rinkos spekuliacija. Ši spekuliacija taip pat padeda nukreipti Bitcoin rinką. Jei investuotojai renkasi „Bitcoin Futures“ sutartis su didesnėmis įmokomis, daugeliu atvejų „Bitcoin“ padidins kainą.

Prekybininkas spėja

Kai prekiaujate „Bitcoin Futures“, svarbu pasinaudoti visa jūsų turima informacija, kad turėtumėte išsilavinusį spėjimą apie būsimus „Bitcoin“ rinkos pokyčius. Svarbu tai, kad „Bitcoin Futures“ leidžia uždirbti pelną net tada, kai sumažėja Bitcoin rinkos vertė. Kai investuotojai mano, kad gresiantis Bitcoin vertės kritimas yra neišvengiamas, jie atidarys trumpas sutartis. Priešingai, jei manote, kad vertė padidės per visą sutarties galiojimo laiką, norėtumėte sudaryti ilgą sutartį.

Trumpa padėtis

Turto sutrumpinimas yra populiari strategija, akcijų prekybininkų naudojama dešimtmečius. Atidarę trumpąją poziciją, jūs skolinatės Bitcoin sandoriais. Tada jūs parduodate visas savo valdas. Kai Bitcoin kaina nukris iki jūsų iš anksto nustatyto išėjimo, jūs nusipirksite Bitcoin už mažesnę kainą. Tada galite grąžinti paskolos davėjui ir išlaikyti pelno skirtumą tarp pardavimo kainos ir pirkimo kainos.

Ilgoji padėtis

Ilga pozicija tiesiog reiškia, kad norite užrakinti „Bitcoin“ už savo sutarties kainą, nes tikite, kad susitarimo pabaigoje ji bus daug didesnė. Jūs galėtumėte atidaryti savo sutartį už šios dienos kainą vėlesnei datai. Atėjus datai, galite parduoti savo „Bitcoin“ ir išlaikyti pelną.

Rizikos valdymo strategija

Kitas populiarus „Bitcoin Futures“ naudojimas yra kasybos bendruomenė, siekdama sušvelninti riziką dėl rinkos nepastovumo. Kalnakasiai naudos „Bitcoin Futures“, kad užfiksuotų savo pelną, uždirbtą iš sandorių patvirtinimo. Kalnakasis gali naudoti ateities sandorį, kad garantuotų, jog neprisiima nuostolių dėl nepastovumo rinkoje. Nenuostabu, kad dažnai kalnakasiai parduoda savo Bitcoin už aukščiausios kokybės kainą pagal ateities sandorius.

Geros reputacijos biržos, siūlančios ateities sandorius


Tarp pagrindinių biržų, siūlančių šias unikalias finansines priemones, yra: Ameritrade, CME, „OKCoin“, „BitMEX“, ir Huobi. Ši įvairovė suteikia investuotojams daug įvairių sutarčių variantų. Įdomu tai, kad „Bitcoin Futures“ sutartimis kasdien prekiaujama apie 10 mlrd. Šis likvidumas tiesiogiai prilygsta didesnėms rinkos galimybėms investuotojams, norintiems skirti laiko savo įgūdžiams įvaldyti.

Premija

Paprastai „Bitcoin Futures“ prekiauja aukščiausiu tarifu, lyginant su neatidėliotina kaina. Yra daugybė šio įvykio priežasčių. Pagrindinis jo veiksnys yra investuotojų spekuliacija. Toliau yra palūkanų paritetas. Tai formulė, reguliuojanti „Bitcoin“ ir USD santykį ir kiekvieno būsimą vertę, remiantis skolinimosi / skolinimo palūkanomis.

Spekuliuojama rinkoje

Jei norite būti sėkmingu „Bitcoin Futures“ prekybininku, turite pasisemti savo spekuliacinių įgūdžių. Pirmasis žingsnis šiame procese yra pradėti įkyriai stebėti Bitcoin kainą. Norėsite atkreipti dėmesį į neatidėliotiną kainą ir visus svarbiausius rinkos kapitalizacijos pokyčius.

Kita protinga strategija yra stebėti bendrą rinkos pagreitį. Kriptomarketas dažnai bus susijęs su Bitcoin ir atvirkščiai. Jei matote, kad visa rinka žaliuoja, yra didelė tikimybė, kad „Bitcoin“ seks likusią rinkos dalį. Be to, kai Bitcoin mėnuliai, paprastai jis atsiliepia visoje altcoin rinkoje. Šis susietas judėjimas nėra garantuotas. Kai Bitcoin juda atskirai ar net priešingai, iš altcoin rinkos tai vadinama atsiejimu.

Kai jaučiatės dabartiniai „Bitcoin“ rinkos judėjimai ir kaip jie veikia bendrą kriptografinių rinkų impulsą, esate pasirengę išnagrinėti išorinius veiksnius. Tokie dalykai kaip naujienos, aprėptis ir reguliavimo klausimai yra verti jūsų dėmesio. Verta atkreipti dėmesį į visas naujienas, kurios gali pagerinti ar atidėti Bitcoin didelio masto pritaikymą. Svarbiausia, kad reguliavimo naujienos gali turėti didžiausią įtaką šio turto kainai. Jūsų darbas yra surinkti šias naujienas ir padaryti prielaidą apie jų poveikį tinklui.

Išmokytos kainų prognozės

Ši strategija pareikalaus, kad vėliau atliktumėte pagrįstus spėjimus apie Bitcoin vertę. Be to, turite nustatyti, kada būtų geriausias laikas pasitraukti iš savo investicijų. Jūsų pasitraukimo strategijoje turėtų būti abu scenarijai. Norite sužinoti, kada gryninti savo pelną. Be to, jūs turite žinoti, kada išeiti iš rinkos ir sumažinti savo nuostolius. Atminkite, kad Bitcoin ir toliau patiria didelį nepastovumą, o jo rinkos vertė gali labai staigiai kilti ar mažėti. Todėl pasirodė, kad Bitcoiną istoriškai sunku prognozuoti.

Be to, santykinis naujumas visoje pramonėje palieka investuotojams patikimų palyginamųjų trūkumą. Palyginamieji dalykai yra kitos rinkos situacijos arba turtas, labai panašus į aptariamą. Turint tradicinį turtą, glaudžiai susijusio turto judėjimo tyrimas gali padėti suteikti papildomos informacijos apie galimus pokyčius ateityje.

„Bitcoin Futures Quotes“ per CME Group

„Bitcoin Futures Quotes“ per CME Group

Geros naujienos yra tai, kad „Bitcoin“ ateities sandoriai paprastai susideda iš sutarčių su ilgesniais laikotarpiais, o „Bitcoin“ įrodė, kad laikui bėgant linkusi didėti. Apskritai „Bitcoin“ patyrė beveik 9 metų rinkos vertės augimą prieš pagrindines 2018–2019 m. Korekcijas. Kai turtas nuolat patiria ateities sandorių kainą, viršijančią neatidėliotiną kainą, ji vadinama kontango būsena.

Du Bitcoin ateities tipai

Šiandien investuotojams prieinami du pagrindiniai „Bitcoin Futures“ sutarčių stiliai – fiksuoto termino ateities sandoriai ir amžinos sutartys. Šioms sutartims būdinga daugybė bruožų, kurių pagrindiniai skirtumai atsiranda kiekvienos rūšies mokesčio formatu:

Fiksuoto termino ateities sandoriai

Fiksuoto termino „Bitcoin Futures“ sutartyje jūs mokate iš anksto nustatytą premiją, kai atidarote savo poziciją. Taip pat galite sumokėti mokestį pasibaigus jūsų sutarčiai.

Nuolatinės sutartys

Nuolatinės sutartys siūlo kitokią darbo užmokesčio struktūrą. Jūs mokate kintantį tarifą. Ši norma koreguojama maždaug keturis kartus per dieną arba kas aštuonias valandas.

Prekyba skirtingomis rinkos sąlygomis

Geras dalykas, susijęs su prekyba „Bitcoin Futures“, yra tas, kad tinkamai atlikus bulių ar lokių rinkos scenarijus, galima pelnytis. Svarbu suprasti šių dviejų rinkų kontrastą ir kaip tai turėtų atitikti jūsų bendrą prekybos strategiją.

Jaučių turgus

Jaučių rinkoje investuotojai atidarys ilgas pozicijas ir laukia savo pelno. Kadangi ateities sandoriai yra linkę prekiauti didesne verte nei neatidėliotina kaina, bulių bėgimai gali atnešti į rinką didesnes premijas. Šios kylančios kainos yra tiesioginis investuotojų, pasirengusių numatytam rinkos vertės padidėjimui, rezultatas.

Meškų turgus

Ir atvirkščiai, lokių rinkos sukuria scenarijų, kai ateities sandoriai gali prekiauti mažesne nei turto neatidėliotina kaina. Šie kainų kritimai yra investuotojų, siekiančių išsaugoti kapitalą ir perkelti būsimus pokyčius, rezultatas.

Galiojimo termino svarstymai

Pagal pramonės standartą ateities sandorių galiojimo laikas yra paskutinis mėnesio penktadienis. Šios sutartys apima tiek mėnesio, tiek ketvirčio susitarimus. Šios informacijos žinojimas gali padėti suderinti investavimo strategiją su būsimais pokyčiais šiame sektoriuje.

„Bitcoin“ ateities mokėjimo struktūros

Šiuo metu populiariausios „Bitcoin Futures“ biržos remiasi dviem pagrindinėmis mokėjimo struktūromis. Pirmasis variantas yra atvirkštinė darbo užmokesčio struktūra. Pagal šį scenarijų jūs pateikiate BTC kaip savo investicinės sutarties įkaitą. Antrasis mokėjimo struktūros stilius vadinamas linijine mokėjimo struktūra. Pagrindinis kontrastas yra tas, kad pagal linijines ateities sutartis reikia mokėti tiesiogiai USDT.

Įdomu tai, kad per pastaruosius 2 metus atsirado ir hibridinių mokėjimo strategijų. Šios sutartys suteikia investuotojams šiek tiek daugiau lankstumo mokėjimo rūšių atžvilgiu. Jūs netgi galite pasirinkti skirtingas valiutas, kad gautumėte pelną. Šis scenarijus naudingas investuotojams, kuriems gali reikėti pelno sumokėti JAV doleriais, o kiti lieka kriptovaliutomis.

Arbitražo prekyba

Taip pat yra galimybių užsidirbti pelno iš kainų skirtumų tarp biržų kartais visoje jūsų sutartyje. Prekybininkai dažnai naudos šį skirtumą, kuris taip pat žinomas kaip „pagrindas“, kad gautų greitą pelną. Svarbu tai, kad ši strategija reikalauja arbitražo. Arbitražas yra viena seniausių žmonėms žinomų prekybos formų. „Bitcoin“ arbitražas įvyksta, kai investuotojas tuo pačiu metu vykdo „Bitcoins“ pirkimą ir pardavimą skirtingose ​​rinkose arba išvestinių finansinių priemonių formomis, siekdamas padidinti kainų neefektyvumą tarp platformų, turinčių tą patį turtą. Arbitražas yra įmanomas, kai pastebite:

  • Tas pats turtas skirtingose ​​rinkose prekiauja skirtingomis kainomis
  • Du turtai, turintys tą patį pinigų srautą, neprekiauja ta pačia kaina
  • Kai turtui numatoma būsima kaina, tačiau ta kaina neprekiauja

Ankstyviausios arbitražo formos apima tiesiog turto pirkimą vienoje vietoje, perkėlimą į kitą vietą ir jo pardavimą siekiant pelno. Šiandien tie, kurie gyvena netoli sienos perėjimo punkto, turi išskirtinę padėtį dalyvauti tokio tipo komercijoje. Laimei, skaitmeninis turtas suteikia mums galimybę prekiauti taip, lyg būtume įsikūrę bet kurioje pasaulio vietoje.

Realiojo pasaulio prekių arbitražo prekyba

Tradicinių prekių arbitražo prekyba

Dėmesys

Kalbant konkrečiai apie kriptovaliutų arbitražą, reikia apmąstyti keletą kitų aplinkybių. Pirma, jūs norite išsiaiškinti mažus prekybos mokesčius, kad užtikrintumėte, jog jūsų sandorio metu jūsų pelnas nebūtų apgaulingas. Tada turėsite atsižvelgti į turto perdavimo greitį. „Bitcoin Futures“ atveju keitimo laikas labai skiriasi priklausomai nuo jūsų naudojamos platformos. Galiausiai, jūs norite didelės apimties turto. Laimei, „Bitcoin Futures“ dažnai pateikia visus šiuos tris scenarijus.

Bitcoin ateities prekybos strategijos

Dabar, kai geriau suprantate kai kuriuos „Bitcoin Futures“ prekybos pagrindus, esate pasirengęs sužinoti apie tris pagrindines investuotojų šiandien naudojamas strategijas. Puiki žinia yra ta, kad šiuos metodus galima naudoti beveik bet kuriai ateities sandorių turinčiai turto klasei. Du pagrindiniai metodai yra šie:

  • Grynųjų pinigų ir nešiojimo ateities arbitražas
  • Tarpusavio mainų „Premium Arbitrage“

„Cash and Carry Premium Arbitrage“

„Cash-and-Carry“ ateities prekybos strategija yra populiariausia rinkoje dėl daugelio priežasčių. Visų pirma, jo populiarumą lemia rinkos neutralus požiūris. Jei padaryta teisingai, pinigų pernešimo strategija sumažina investuotojo riziką. Šį rizikos sumažėjimą lemia tai, kaip ši technika numato bet kokį rinkos judėjimą. Pagrindinis šios technikos tikslas yra išnaudoti neatidėliotinų kainų kainų trūkumus

Pinigų ir nešiojimo arbitražo pagrindai

Pirmasis žingsnis pagrindiniame grynųjų pinigų pernešimo arbitraže yra rinkos įvertinimas. Turėsite atidžiai stebėti procentinį dabartinės „Bitcoin“ ir „Bitcoin Futures“ sutarčių kainos skirtumą. Pradėkite kasdien užrašyti kainos procentą tam tikru dienos metu. Šie duomenys leis geriau suprasti, kaip koreliuoja du kainų taškai.

Tada „Bitcoin Futures“ arbitras įsigytų du pirkimus. Pirmasis pirkinys būtų ilga Bitcoin pozicija. Svarbu tai, kad tai tiesioginė investicija į Bitcoin. Tuomet investuotojas tuo pačiu metu ir už tą pačią sumą atidarys trumpą „Bitcoin“ ateities sandorį. Kritiniu požiūriu, ši sutartis turi būti tokia kaina, kurią investuotojas laiko brangia.

Nepastovumas

Daugeliu atvejų pastebėsite, kad ateities sandorių kainos yra nepastovesnės nei tiesiogiai „Bitcoin“. Jie taip pat prekiauja daug didesne verte. Tačiau yra atvejų, kai ateities sandoriai taip pat nukrenta žemiau neatidėliotinos kainos. Norėdami nustatyti, kada ateities sandorių kaina atsieina nuo neatidėliotinos kainos, turėsite naudoti savo diagramą.

Pasibaigus sutarties galiojimo laikui, investuotojas vykdo savo įsipareigojimus naudodamas iš pradžių įsigytą Bitcoin. Skirtumas tarp dabartinės „Bitcoin“ neatidėliotinos kainos ir ateities sutarties kainos yra pelnas. Ši galimybė yra visada, kai įplaukos iš trumpų ateities sandorių viršija įsigijimo ir ilgalaikio turto pozicijų sąnaudas.

Ne visas įrodymas

Tiesa, kad pinigų ir nešiojimo metodas tam tikromis rinkos sąlygomis riboja riziką. Tačiau ši strategija negali nieko padaryti, kad būtų kompensuojamas nešimo išlaidų padidėjimas. Labai norėsite stebėti savo mokesčius ir kitus veiksnius, tokius kaip maržos sąnaudos. Laikui bėgant visa tai gali sudaryti ir sumažinti jūsų pelną.

Tarpusavio „Premium“ arbitražas

Pagal investicijų mainų strategiją jūs norite gauti pelną iš ateities sandorių kainų kintamumo iš vienos platformos į kitą. Yra daug būdų, kaip įvykdyti šią užduotį. Paprasčiausia forma yra rasti Bitcoin ateities kainų spragas tarp platformų ir prekiauti savo turtu tarp kiekvienos, kad uždirbtumėte pelną. Nors tai gali pasirodyti supaprastinta, reikia išvengti tam tikros papildomos rizikos.

„Bitcoin“ ateities kainų trūkumai tarp biržų - Bitcoinfuturesinfo.com

„Bitcoin“ ateities kainų neefektyvumas tarp biržų – Bitcoinfuturesinfo.com

Vienas iš pirmųjų dalykų, kurį norite išnagrinėti, yra platformų siūlomos prekybos poros. Galite pastebėti, kad tam tikra Bitcoin prekybos pora yra per didelė, palyginti su konkurencija. Kai kurie investuotojai gali pasirinkti net tris prekybos poras, kad nustatytų neefektyvumą. Ši technika vadinama vidiniu mainų trikampiu arbitražu.

Automatika

Šiandien rinkoje yra daugybė „Dapps“ ir „robotų“, kurie gali padėti supaprastinti šį procesą. Be to, prekybininkai dažnai kuria pasirinktinius scenarijus, norėdami stebėti turto vertę skirtingose ​​platformose. Yra net atvejų, kai kūrėjai visą dieną automatizuoja visą procesą. Tokiu būdu jie gali lėtai kaupti mažą uždarbį per visą savo prekybos veiklą.

Tarpusavio biržos arbitražo rizika

Esant tokiai situacijai, turite atidžiai atkreipti dėmesį į nagrinėjamo turto likvidumą, sandorio mokesčius ir perdavimo laiką. Tarpusavio mainų arbitražas yra laiko atžvilgiu reikalinga operacija, kurią galima sugadinti, jei jūsų siunčiamas turtas trunka kelias valandas, kol pasieksite kitą biržą. Galite stebėti Bitcoin mokesčio tarifą ir prekybos apimtį, kad pajustumėte apytikslį operacijos laukimo laiką, savo laiką ir mokesčius. Be to, įsitikinkite, kad keičiantis indėliams ar grąžinimams nėra vėluojama. Visi šie scenarijai gali priversti praleisti siaurą laiko langą, kurį turite užbaigti savo arbitražo sandoriu.

Santrauka – Prekyba Bitcoin ateities sandoriais

Prekyba „Bitcoin Futures“ yra subtilus procesas, kurį užvaldyti reikia laiko. Puiki žinia yra ta, kad, sukūrę patikimą prekybos strategiją, kurios reikia laikytis, galite tiesiog pradėti vairuoti savo investicinę priemonę ir nedelsdami pradėti kaupti patirtį. Jūsų sėkmės raktas yra jūsų sugebėjimas įvertinti Bitcoin rinką ir spėlioti apie būsimą šio skaitmeninio turto kainą. Laimei, dabar esate apsiginklavęs populiariausiomis ateities prekybos strategijomis rinkoje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map