RealBlocks savāc 3,1 miljonu ASV dolāru par Tokenized Real-Estate Platform

Iespaidīgs pacēlums

Blockchain uzņēmums RealBlocks nesen paziņoja par savas pēdējās finansēšanas kārtas slēgšanu. Šī veiksmīgā paaugstinājuma rezultātā RealBlocks ienesa 3,1 miljonu dolāru.

Šajā finansējumā piedalījās dažādi uzņēmumi. Jo īpaši Science Inc. un Morgan Creek Digital. Katram no šiem uzņēmumiem ir cieša saikne ar digitālo vērtspapīru sektoru, jo tie strādā, lai turpinātu nozares nobriešanu.

Izmantojot šo finansējumu, RealBlocks mērķis ir turpināt attīstīt savu blokķēdē balstītu nekustamā īpašuma platformu. Kā uzņēmums viņi ir atzinuši digitālo vērtspapīru nopelnus, kurus nodrošina reāli pasaules aktīvi, piemēram, nekustamais īpašums. To mērķis ir panākt ne tikai pieejamību, bet arī likviditāti nekustamā īpašuma tirgū.

Tie, kas tika iekļauti arī paaugstinājumā, bija Zelkova Ventures, Ulu Ventures, un Starpkultūru projekti.  Visas riska kapitāla firmas.

Komentārs

Pēc paziņojuma izlaišanas katra uzņēmuma pārstāvji runāja par šo jautājumu. Šeit ir daži vārdi no šīm personām:

Perrins Kvarsijs, Dibinātājs & RealBlocks izpilddirektors, paziņoja,

“Ar mūsu stratēģisko investoru atbalstu mēs paātrinām sava produkta attīstību un blokķēdes tehnoloģijas ieviešanu nekustamajam īpašumam, nozarei, kas iepriekš nav pieredzējusi daudz jauninājumu. Šī ir lieliska iespēja uzlabot investīciju pieredzi gan sponsoriem, gan investoriem, vienlaikus samazinot berzi visā procesā. ”

Gregs Gilmans, Līdzdibinātājs & Science Inc. rīkotājdirektors., paziņoja,

“Mēs ieguldījām RealBlocks, jo šai blokķēdes tehnoloģijas izmantošanai ir reālas priekšrocības, kas lieliski saskan ar mūsu ieguldījumu modeli. Mēs uzskatām, ka nekustamā īpašuma tirgus, tāpat kā gandrīz visas aktīvu klases, arvien vairāk tiks virzīts uz datiem, digitalizēts vai digitāls, un mēs ceram balstīties uz savu transformatīvo uzņēmumu vēsturi. ”

Entonijs Pompliano, Dibinātājs & Morgan Creek Digital partneris, paziņoja,

“2019. gads būs neticami nozīmīgs blockchain projektiem. Pēc gadiem ilgiem eksperimentiem un attīstības tirgus sagaida, ka šie uzņēmumi tagad atrisinās reālas problēmas. RealBlocks ir viena no komandām, kurai ir darbojošs produkts un kura ir parādījusi, ka spēj izpildīt darbu augstā līmenī – tas ir viens no iemesliem, kāpēc mēs esam priecīgi investēt. Viena no mūsu galvenajām tēmām vietnē Morgan Creek Digital ir bijusi tā, ka visi akcijas, obligācijas, valūta un preces tiks apzīmētas kādā brīdī nākotnē. RealBlocks ir izstrādājis risinājumu, kas palīdzēs labākajiem nekustamā īpašuma nozares spēlētājiem pievienoties blokķēdes revolūcijai. ”

RealBlocks


Tie, kas atrodas RealBlocks aizmugurē, dibināja uzņēmumu 2017. gadā ar galveno mītni Ņujorkā. RealBlocks galvenokārt veicina kapitāla palielināšanu. Viņi to dara, apvienojot blokķēdi un nekustamo īpašumu. Emisējot digitālos vērtspapīrus, RealBlocks piesaista gan investorus, gan vērtspapīru žetonu emitentus.

Uzņēmuma darbību vada dibinātājs, Perrins Kvarsijs – absolvējis gan Džordžijas Tehnoloģiju institūtu, gan Masačūsetsas Tehnoloģiju institūtu.

Paziņojumā presei Quarshie īsi aprakstīja dažas RealBlocks platformas priekšrocības. Viņš paziņoja, “Mūsu platforma nodrošina arī iespējas pēc emisijas likviditātei. Investori varēs kreditēt savus platformas makus ar Digital / Fiat valūtu un pēc tam iegādāties žetonus, kas pārstāv īpašumtiesības uz pamatā esošo nekustamo īpašumu, izmantojot privātus izvietojumus. Izmantojot mūsu platformu, investoriem visā pasaulē tiek dota iespēja efektīvi ieguldīt un piesaistīt līdzekļus nekustamā īpašuma piedāvājumiem bez sarežģījumiem un pārmērīgām valsts vērtspapīru reģistrācijas izmaksām. ”

Science Inc..

Science Inc. atrodas ārpus Santa Monikas. Galvenokārt uzņēmums darbojas kā riska kapitāla uzņēmums, ieguldot daudzsološos jaunizveidotos uzņēmumos. To piemēri ir tādi uzņēmumi kā DollarShaveClub, Science Blockchain un citi.

Papildus finansēšanas notikumu detalizēšanai pēdējos mēnešos esam apskatījuši arī Science Blockchain. Lai uzzinātu vairāk par šo projektu, noteikti apmeklējiet marķieru sarakstu lapu ŠEIT.

Morgan Creek Digital

Morgan Creek Digital ir nesen dibināta filiāle Morgan Creek Capital Management. Kaut arī katra filiāle darbojas kā riska kapitāla firmas, šī jaunā daļa specializējas blokķēdē un digitālajos vērtspapīros.

Šī filiāle tika izveidota 2018. gada sākumā, un to vada Entonijs Pompliano – ievērojama nozares persona.

Citu ziņu sadaļā

Šodien šeit apspriestais finansējums turpina interesēties par uzņēmumiem, kas attīsta digitālo vērtspapīru nozari. Šeit ir vēl viens veiksmīga finansēšanas pasākuma piemērs:

Securitize A sērijā palielina 12,75 miljonus ASV dolāru

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map