KlickOwn partneri ar netfondiem jaunajā tokenizācijas platformā

Šonedēļ Hamburgā bāzētais tehnoloģiju jaunuzņēmums KlickOwn paziņoja par stratēģiskas partnerības izveidi ar vadošo finanšu platformu Netfonds AG. Manevrs ir daļa no lielākiem plāniem uzsākt uz blokķēdes balstītu pārvaldības un mārketinga marķētu nekustamā īpašuma platformu. Ziņas demonstrē turpmāku simbolizēšanu ES tirgū.

KlickOwn platforma

Atjauninātā KlickOwn tokenizētā nekustamā īpašuma platforma ļaus ieguldītājiem un īpašuma īpašniekiem veikt uzņēmējdarbību, izmantojot blokķēdi. Tādējādi platforma ļaus veikt tokenizāciju īpašumos, izsniegt drošības žetonus, kā arī pārvaldīt un tirgot šos finanšu instrumentus.

Nozīmīgs pagrieziena punkts

Runājot par partnerību, KlickOwn dibinātājs un izpilddirektors Aleksandrs Braune nosauca šo soli par nozīmīgu pavērsienu tirgū. Turklāt viņš aprakstīja, kā partnerība tuvina uzņēmumu tuvāk tā vispārējam mērķim demokratizēt kapitāla ieguldījumus nekustamajā īpašumā. Viņš arī pieskārās Netfonds gadu pieredzei un tam, kā šī pieredze saskan ar KlickOwns stratēģiju.

Zvaigžņu blokķēde

Interesanti, ka projekts ir viens no pirmajiem simbolizētajiem nekustamā īpašuma projektiem Zvaigžņu blokķēde. Zvaigžņu ir atvērtā koda, decentralizēts maksājumu protokols, kas ļauj veikt ātrus, pārrobežu darījumus starp jebkuru valūtu pāri. Turklāt kā ceturtās paaudzes blokķēde Stellar nodrošina uzlabotas viedo līgumu programmēšanas iespējas.

Lēmums izmantot Stellar blokķēdi atver KlickOwn platformu daudzām jaunām funkcijām. Pirmkārt, tas nodrošina ļoti zemas darījumu izmaksas. Vissvarīgākais ir tas, ka Stellar ir decentralizēts un ir bezpeļņas uzņēmums ar altruistiskiem mērķiem, nevis vispārēju peļņas gūšanas stratēģiju

Iegūstiet drošību un efektivitāti – KlickOwn

Pārrunājot arī manevru, Vladimirs Hubers, KlickOwn dibinātājs un valdes loceklis uzslavēja sava uzņēmuma sadarbību ar Netfonds. Svarīgi ir tas, ka viņš veltīja brīdi, lai aprakstītu jauno produktu un dažas priekšrocības, ko platformā nodrošina marķēšana. Viņš paskaidroja, ka lietotāji iegūst tādas pašas priekšrocības kā klasiskās obligācijas, bet bez visām papildu izmaksām, kas parasti saistītas ar šiem darījumiem. Konkrēti, jaunā sistēma novērš nepieciešamību pēc globāliem sertifikātiem vai dārgiem bankas depozītiem.

KlickOwn dibinātājs Wladimir Huber

KlickOwn dibinātājs Wladimir Huber

Neto fondi

No savas puses Netfonds aizdos savas zināšanas kā regulatīvo pakalpojumu sniedzējs. Kā tāds uzņēmums rīkosies ar atbildības jumta regulējošo funkciju, kā arī uz blokķēdē pārvaldīto obligāciju strukturēšanu un apstiprināšanu. Visbeidzot, uzņēmums būs atbildīgs arī par digitālo aktīvu pārvaldības posmu. Lai veiktu šo uzdevumu, abas firmas plāno cieši sadarboties ar NSI Netfonds Structured Investments GmbH. NSI Netfonds Structured Investments GmbH ir Netfonds AG meitasuzņēmums.


Tiešā vadība

Nesenā intervijā Peer Reichelt, Netfonds AG izpilddirektors, apsprieda projekta potenciālu. Viņš paskaidroja, ka jaunā platforma ļauj tieši pārvaldīt un starpniecību veikt ieguldījumus nekustamajā īpašumā. Turklāt viņš runāja par to, kā jaunā platforma uzlabos Netfonds nekustamā īpašuma nodaļas pozicionēšanu. Reihelts uzskata, ka jaunā platforma paplašinās firmas nekustamā īpašuma pārdošanas nodaļu un liks pamatus jaunam digitālajam biznesa modelim.

Investori, kuri vēlas piedalīties KlickOwn marķētā nekustamā īpašuma STO, to var izdarīt, dodoties tieši uz firmas vietni. Pēc pieprasītās reģistrācijas informācijas aizpildīšanas jūs viegli varat iegādāties digitālā nekustamā īpašuma obligācijas. Jāatzīmē, ka minimālā ieguldījumu summa ir tikai 10 eiro. Turklāt platforma piedāvā dažādus veidus, kā norēķināties par jauno simbolizēto obligāciju, tostarp izmantojot klasisko SEPA bankas pārskaitījumu..

Ieejas joslas nolaišana – KlickOwn

Viens no vissvarīgākajiem KlickOwn koncepcijas aspektiem ir vēlme padarīt ieguldījumus nekustamajā īpašumā ikvienam pieejamu. Platformas minimālais ieguldījumu līmenis, tikai 10 eiro, padara šo sapni par realitāti. Tādā veidā starptautiskie investori var viegli piedalīties Vācijas nekustamā īpašuma tirgū, neuztraucoties par minimālajiem finansējuma šķēršļiem.

Pērs Reihelts - Netfonds AG izpilddirektors

Pērs Reihelts – Netfonds AG izpilddirektors

Iepriekš ieguldītājiem bija jāpiešķir ievērojams finansējums, lai piedalītos starptautiskajā īpašuma pārdošanā. Vairumā gadījumu šie ekskluzīvie ieguldījumi bija pieejami tikai akreditētiem investoriem. Akreditēts investors ir tāds, kuram ir vismaz 1 miljons USD likvīdu aktīvu. Diemžēl šī stratēģija atstāja ciešanas gan investorus, gan īpašumu īpašniekus.

Pirmkārt, lielākajai daļai investoru trūka finansējuma, lai piedalītos. Līdz ar to šiem investoriem bija jādodas citur, lai piedalītos. Daudzos gadījumos viņi bija spiesti ieguldīt mazāk vēlamos un riskantākos uzņēmumos. Vienlaikus nekustamā īpašuma īpašnieki bieži vien atteica finansējumu, jo tas neatbilda nepieciešamajām minimālajām prasībām. Par laimi, KlickOwn platforma novērš visus šos jautājumus.

KlickOwn par nākotni

Pašlaik platforma Vācijā piedāvā tikai tokenizētus īpašumus. Tuvāko mēnešu laikā firma var paplašināties arī citos ES tirgos. Pašlaik ieguldītāji par savu dalību saņem fiksētus procentu maksājumus. Saskaņā ar uzņēmuma dokumentāciju uzņēmums plāno katram nekustamā īpašuma projektam piedāvāt atsevišķas digitālā nekustamā īpašuma obligācijas ar atbilstošiem BaFin regulētiem drošības marķieriem.

Neto fondi

Netfonds nodrošina administrāciju, konsultācijas, darījumu apstrādi un regulēšanu Vācijas finanšu nozarei. Uzņēmums izmanto tīmekļa tehnoloģiju platformu, kas finanšu nozares lietotājiem ļauj pilnībā, droši apstrādāt finanšu tirgus darījumus un vienlaikus ievērot ES vērtspapīru noteikumus. Firmas klientu lokā ietilpst fondu sabiedrības, aktīvu pārvaldnieki, finanšu konsultanti, īpašas bankas un apdrošināšanas sabiedrības.

Tokenizācija aizņem Storm nekustamo īpašumu tirgus

Šīs ziņas ir tikai pēdējās no garā uzņēmumu saraksta, kas simbolizē nekustamā īpašuma fondus. Tieši šonedēļ Sarkanais gulbis sadarbojās ar tokenizācijas gigantu Polymath. Pāris veiksmīgi iezīmēja īpašumos 2,2 miljardus dolāru kā daļu no sava pirmā ieguldījuma. Katru dienu nekustamo īpašumu nozarē ienāk vairāk marķēšanas platformu.

Agrāk daudzi no šiem projektiem ir nokrituši malā dokumentu vai finansēšanas problēmu dēļ. Tagad pirmo reizi nekustamā īpašuma firmas sadarbojas ar tokenizācijas platformām, lai nodrošinātu, ka viņu produkti un tirgus pieeja ir pielāgota nekustamā īpašuma nozarei. Līdz ar to nākamo nedēļu laikā ir pieplūdis marķēti īpašumi, kas nonāk sabiedrībā.

Pagaidām šķiet, ka KlickOwn ir pārsteidzošs sākums pārējā ES tirgū. Jūs varat sagaidīt, ka uzņēmums redzēs labumu no šī svina, jo uzņēmums turpina paplašināt savus produktus un mārketingu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map