GSR Capital, lai ieguldītu tZERO par 1,5 miljardu USD vērtējumu

  • Līdz 270 miljoniem USD tZERO pašu kapitālā (pēc naudas bilances novērtējuma 1,5 miljardu USD vērtībā)
  • TZERO drošības žetonu iegāde 30 miljonu ASV dolāru vērtībā no vietnes Overstock.com
  • Līdz 104,55 miljoniem ASV dolāru mātes uzņēmuma Overstock.com parasto akciju daļās

SALT LAKE CITY, 2018. gada 9. augusts (GLOBE NEWSWIRE) – Overstock.com, Inc.. (NASDAQ:OSTK) un t0.com, Inc.. (“TZERO”) paziņo, ka uzņēmumi abi ir parakstījuši termiņu lapas ar Honkongā dibinātu privātā kapitāla uzņēmumu GSR Capital, lai ieguldītu līdz 374,55 miljoniem USD apmaiņā pret pamatkapitālu bloku ķēdes meitasuzņēmumā tZERO un pamatkapitālu Overstock.com. Overstock un GSR Capital ir noslēguši arī pirkuma līgumu, saskaņā ar kuru GSR Capital no Overstock iegādāsies 30 miljonus USD tZERO drošības žetonos..

Termiņdokumenta līguma ietvaros GSR Capital iegādāsies līdz 3,1 miljonam OSTK parasto akciju ar piecu procentu atlaidi līdz noslēguma akciju cenai 2018. gada 1. augustā. GSR Capital arī ieguldīs līdz 270 miljoniem ASV dolāru par 18 % no tZERO kapitāla, novērtējot 1,5 miljardus USD (pēc naudas). Turklāt saskaņā ar pirkuma līgumu GSR Capital no Overstock iegādāsies 30 miljonus USD tZERO drošības žetonos. Šos tZERO drošības marķierus Overstock iegādājās nesen noslēgtā tZERO drošības marķiera piedāvājuma laikā bezskaidras naudas darījumā, kurā Overstock piedeva 30 miljonus USD tZERO uzņēmuma iekšējam parādam. GSR drošības marķiera pirkšanas līgums aizstāj GSR nodomu protokolu, kas iepriekš tika paziņots 2018. gada 29. jūnijā.

Uz pašu kapitāla darījumiem attiecas galīgā dokumentācija un citi parastie slēgšanas nosacījumi. Viņi arī nodrošina GSR Capital noteiktas tiesības daļu no ieguldījumiem piešķirt trešo personu pilnvarotajiem.

“Mēs esam pagodināti, ka mums ir GSR Capital kā stratēģisks investors,” sacīja tZERO izpilddirektors Saums Noursalehi. “Vērtspapīru marķēšana var izjaukt globālos kapitāla tirgus, kas ir atbildīgi par simtiem triljonu dolāru pārvietošanu. Kopā ar partneriem mēs globalizēsim savu platformu, kas balstīta uz blokķēdēm, nodrošinot kapitāla tirgiem lielāku efektivitāti, likviditāti un uzticību.

“GSR Capital ir pārliecinošs, lai saprastu blokķēdes kapitāla tirgu graujošo spēku,” sacīja Patrick M. Byrne, tZERO dibinātājs un priekšsēdētājs, kā arī mātes uzņēmuma Overstock.com dibinātājs un izpilddirektors. “Tie ir saskaņoti ar mūsu nākotnes kapitāla tirgu redzējumu, kas balstīts uz blokķēdes ātrumu, uzticību un drošību. Un pats galvenais, viņi domā plaši un vēlas mums palīdzēt šo redzējumu pēc iespējas ātrāk mērogot visā pasaulē. ”

“GSR Capital ir ļoti priecīgs sadarboties ar tZERO, cenšoties paplašināt globālo nospiedumu uz bloku ķēdes balstītu aktīvu tirdzniecību, ieskaitot akcijas, obligācijas, preces utt. Mums ir ilgtermiņa skatījums uz to, kā mēs vēlamies šo platformu mērogot globālā mērogā, ”sacīja GSR Capital priekšsēdētājs un dibinātājs Sonijs Vu.

Par Overstock.com

Overstock.com, Inc.Parastās akcijas (NASDAQ:OSTK) / A sērijas priekšroka (Medici Ventures tZERO platforma: OSTKP) / B sērija vēlamā (OTCQX:OSTBP) ir tiešsaistes mazumtirgotājs, kas atrodas Soltleiksitijā, Jūtā un pārdod plašu produktu klāstu par zemām cenām, tostarp mēbelesdekorupaklājigultas veļa, un mājas uzlabošana. Papildus mājas precēm Overstock.com piedāvā dažādus produktus, tostarp rotaslietas, elektroniku, apģērbu un daudz ko citu, kā arī tirgu, kas klientiem nodrošina piekļuvi simtiem tūkstošu trešo pušu pārdevēju izstrādājumiem. Papildu veikalos ietilpst Pet Adoptions un Worldstock.com, kas veltīti amatnieku izstrādājumu ražošanai no visas pasaules. Forbes 2014. gadā ierindoja Overstock visuzticamāko uzņēmumu top 100 sarakstā. Overstock savā vietnē regulāri ievieto informāciju par uzņēmumu un citiem saistītiem jautājumiem saistībā ar attiecībām ar ieguldītājiem., http://www.overstock.com.

Par tZERO

t0.com, Inc. (“tZERO”) ir Overstock.com meitasuzņēmums, kas pieder vairākumam, koncentrējoties uz finanšu tehnoloģiju (FinTech) izstrādi un komercializāciju, kuru pamatā ir kriptogrāfiski nodrošinātas, decentralizētas grāmatas – plašāk pazīstamas kā blokķēdes tehnoloģijas. Kopš savas darbības sākuma tZERO ir pirmatnējs centienos panākt lielāku efektivitāti un pārredzamību kapitāla tirgos, integrējot blokķēdes tehnoloģiju.

Par GSR Capital

GSR 2004. gadā dibināja Sonijs Vu un Ričards Lims. Mūsdienās “GSR Ventures”, “GSR United Capital” un “GSR Capital” ir trīs neatkarīgas, tomēr savstarpēji papildinošas komandas, kuras partneri izveidoja 2016. gadā ar mērķi būt nozares līderiem un virzīties uz pasauli ar unikālām ieguldījumu stratēģijām un resursiem. Uzņēmumam GSR Capital ir biroji Pekinā, Honkongā un ASV.

O, Overstock.com, O.com, Club O, Main Street Revolution un Worldstock ir Overstock.com, Inc. reģistrētas preču zīmes. O.biz un Space Shift ir arī Overstock.com, Inc. preču zīmes. Citas pakalpojumu zīmes, preču zīmes un tirdzniecības nosaukumi, uz kuriem šeit var atsaukties, ir to attiecīgo īpašnieku īpašums.

Šajā paziņojumā presei ir iekļauti noteikti nākotnes paziņojumi 1933. gada Vērtspapīru likuma 27.A panta un 1934. gada Vērtspapīru biržas likuma 21.E panta nozīmē. Šādi nākotnes paziņojumi ietver visus paziņojumus, izņemot vēsturisko faktu paziņojumus. Papildu informāciju par faktoriem, kas varētu būtiski ietekmēt rezultātus, un šeit iekļauto nākotnes paziņojumu precizitāti var atrast Sabiedrības veidlapā 10-Q par ceturksni, kas noslēdzās 2018. gada 31. martā, kas SEC tika iesniegta 2018. gada 8. maijā. un visas turpmākās iesniegšanas SEC.

Saziņa ar medijiem:

[email protected]

Kontaktinformācija ar ieguldītāju:

[email protected]

AVOTS: Overstock.com, Inc..

GSR Capital, lai ieguldītu tZERO par 1,5 miljardu USD vērtējumu

Avots: Overstock.com, Inc.

Atsauces krājumi: OSTBPOSTK

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map