Tether Crypto: USDT Stablecoin salīdzinājums + Bitfinex stāsts

piesiešanas ceļvedis

Contents

Tether Stablecoin ceļvedis: kā darbojas USDT šifrēšanas žetons

Tether (USDT) stablecoin ir viena no lielākajām kriptovalūtu tirgus pretrunīgākajām tēmām bitkoīnu kopienā. Master The Crypto izveidoja trīs daļu rokasgrāmatu, lai jūs varētu to pārskatīt, lai labāk izprastu Tether, kā darbojas Stablecoins un Bitfinex asociācijas / cenu manipulācijas drāma. Sāksim:

 • 1) Kas ir Tether stablecoin (USDT)
 • 2) kā darbojas Stablecoins + Stablecoin salīdzinājums ar Facebook Svaru konkurenci
 • 3) pilns stāsts par šifrēšanas marķiera Tether un Bitfinex apmaiņu un turpmāko darbību

Live Tether cena: USDT monētu tirgus ierobežojums

Piesiešana sasiet: Visaptveroša USDT rokasgrāmata un ja jums vajadzētu nokļūt rokā augšējā stablecoin!

piesiet usdt pārskats

Tether, kura oficiālā vietne atrodas vietnē tether.to, ir stabila monētas kriptonauda ar USDT simbolisko simbolu, kas apzīmē USD 1 piesaistīto ASV dolāra marķieri. Kā izteica Tether kriptogrāfijas saukļi, “digitālā nauda digitālajam laikmetam”, kuras mērķis ir “ienest reālās pasaules valūtu blokķēdē”, USDT ir viena no visvairāk apspriestajām kopienas tēmām.

Kriptogrāfijas valūtu skaits ir pieaudzis kopš Bitcoin parādīšanās 2008. gadā. Ar 11 gadu atdalīšanu no ļoti pazemīgajiem pirmsākumiem tirgū tagad ir milzīgs skaits digitālo aktīvu. Šīs dažādās valūtas vai nu izceļas ar unikālām funkcijām, vai arī vienkārši cenšas izmantot šo virtuālo valūtu panākumus.

Kaut arī šie dažādie aktīvi sniedz patiesu vērtību viņu daudzajiem lietotājiem un investoriem, arī citam digitālās valūtas “žanram” ir izdevies augt iespaidīgā tempā. Stablecoins, kas tiek nodrošināts ar suverēnu valūtu, pēdējos gados ir parādījies kā gandrīz piemērs populāri pazīstamām valūtām, piemēram, ASV dolāram, kā viens piemērs.

Jāsaka, ka šie stablecoīni nav precīzi spējuši eksplodēt tāpat kā digitālie aktīvi, taču ir dažas diezgan interesantas iterācijas, kuras ir vērts apsvērt. Viens no tiem, protams, ir Tether (USDT), kas ir viens no populārākajiem stablecoins starp tiem, kas vēlas to izmantot, turēt vai pat aizdot. Neatkarīgi no tā, kur jūs pārbaudīsit Tether cenu, neatkarīgi no tā, vai CoinMarketCap, CryptoCompare vai CoinGecko nosaukt dažus, jūs redzēsit USDT top 10, ja ne top 5 pēc tirgus ierobežojuma un mainīgas tirdzniecības apjoma pakāpes ar Bitcoin # 1 un #. 2 lielākajai daļai blokķēdē balstītu marķieru ekosistēmā.

Bet kā tieši Tether sākās? Kāda ir tā izmantošanas loģika? Un kā tieši jums vajadzētu to iegūt? Mēs ienirsim šajos jautājumos tieši šeit un tūlīt.

Ātrais konteksts – par Stablecoins

par piesiešanas žetonu

Viena no Stablecoins interesantajām lietām ir tā, ka tie nav tik “nesenie”, kā mēs gribētu domāt; Patiesībā dažas no pirmajām šo valūtu versijām faktiski ir pirms datuma, ko mēs zinām kā dažas no lielākajām monētām kriptogrāfijas pasaulē.

Piemēram, daži no pirmajiem stablecoins tika ieviesti sabiedrībā jau 2014. gadā, tostarp Tether, kas pirmo reizi tika izlaists 2014. gada jūlijā ar nosaukumu “RealCoin”. Tika iekļauti arī BitShares (BitUSD) un Nu (NuBits), kas spēja nodrošināt lietotājiem likvīdu virtuālo aktīvu ar fiksētu cenu, pateicoties tam, ka tajā bija ASV dolāru rezerve, kas darbojās kā sava veida kriptogrāfijas nodrošinājums.

Vienkārši sakot “kriptogrāfijas nodrošinājums”, tas ir dziļi vienkāršot bieži vien sarežģīto likviditātes sistēmu, kāda ir dažiem no šiem stablecoiniem, kas var svārstīties no atsevišķas ASV dolāru rezerves līdz jauktam līdzdalības diapazonam no ASV dolāriem līdz tādiem kriptotajiem aktīviem kā Apvienots Ethereum.

Neatkarīgi no tā, stablecoins nodrošina savu unikālo stabilu ekonomisko sistēmu. Un tas pats attiecas uz Tether, kurā mēs tagad ienirsim.

Asarošana saitē – izcelsme

piesiet stablecoin vēsturi

Piesaiste ir interesanti, ko mēs raksturotu kā vairāku vecāko vadības komandu ideju par kriptonauda apmaiņu – Bitfinex. Lai gan mēs to zinām tagad, faktiskā vadības komanda palika slēpta no plašākas sabiedrības puses, kad tā pirmo reizi tika ieviesta 2014. gadā, un sāka darboties kā “RealCoin”, pirms tā paša gada novembrī tika pārdēvēta par “Tether”..

Kas tad īsti ir Tether? Saskaņā ar tā balto grāmatu, Tether darbojas kā sava veida stablecoin, kas lietotājiem dod iespēju izmantot ASV dolāru gan Ethereum, gan Bitcoin blokķēdēs..

“Digitāls marķieris, kas nodrošināts ar fiat valūtu, nodrošina personām un organizācijām stabilu un decentralizētu vērtības apmaiņas metodi, izmantojot pazīstamu grāmatvedības vienību. Blokķēdes jaunievedums ir auditējama un kriptogrāfiski nodrošināta globālā virsgrāmata.

Ar aktīviem nodrošināti marķieru emitenti un citi tirgus dalībnieki var izmantot blokķēdes tehnoloģijas priekšrocības, kā arī iegultās vienprātības sistēmas, lai veiktu darījumus pazīstamās, mazāk svārstīgās valūtās un aktīvos..

Lai saglabātu pārskatatbildību un nodrošinātu maiņas cenas stabilitāti, mēs piedāvājam metodi, lai saglabātu viens pret vienu rezerves koeficientu starp kriptogrāfijas valūtas marķieri, sauktu par tethers, un ar to saistīto reālās pasaules aktīvu, fiat valūtu. Šajā metodē tiek izmantota Bitcoin blokķēde, rezervju pierādījums un citas revīzijas metodes, lai pierādītu, ka izsniegtie žetoni vienmēr tiek pilnībā atbalstīti un rezervēti. ”

Viena no interesantajām lietām par Tether atgriežas pie šīs vienkāršās lietojumprogrammas gan Bitcoin, gan Ethereum. Kaut arī tās laikabiedri dažreiz pastāv savā blokķēdē kā patstāvīga sistēma, piemēram, MakerDAO, Tether ir atšķirīgs tāpēc, ka lielākā daļa tās virtuālo marķieru pastāv un regulāri darbojas attiecīgi ar Bitcoin un Ethereum blokķēdi; līdz 97 procentiem no tās simboliskajām kustībām.

Kāpēc tad tas tā ir? Tas ir populāri izmantots marķieris, kuru investoriem un potenciālajiem pircējiem dara pieejamu dažādas centralizētas un decentralizētas biržas.

Loģika, kas to pamato, ir diezgan vienkārša – tā nodrošina labu spekulatīvu riska ierobežošanu pircējiem gadījumā, ja galvenajā kriptogrāfijas tirgū notiek lācīgs pagrieziens; ieguldītājiem tas ļauj viņiem atgriezties pie rezerves aktīva, kura vērtība nemainīsies, ja viņi izvēlēsies to atstāt tur. Bet tas arī ļauj viņiem viegli pāriet no vienas valūtas uz citu.

Kriptovalūtas apmaiņai – Tether pieejamība nodrošina papildu likviditātes slāni to apmaiņai, kas ir īpaši svarīgi kā mazāka centralizēta vai decentralizēta birža.

Tas, kas to padara mazliet dīvainu, ir fakts, ka no finanšu viedokļa nav tik jēgas atteikties no šiem diviem blokķēdes protokoliem. Turpretī citi stablecoins vienkārši izstrādā un palaiž savu datu bāzi.

To darot, viņi var mazināt jebkādas papildu izmaksas, kas var rasties, strādājot, piemēram, ar kalnračiem, saskaņā ar pierādījumu par darba vienprātības mehānismu, ko izmanto gan Ethereum, gan Bitcoin.

Šī 97 procentu metrika patiesībā neizklausās daudz, taču patiešām nopietnu iespaidu tas rada tad, kad mēs veltām laiku tam, lai apsvērtu faktu, ka Tether marķieris USDT tiek atbalstīts ar 1: 1 attiecībā pret dolāru. Tā kā apgrozībā ir 2,2 miljardi no tiem, tas nozīmē, ka Tether veic rezervi vismaz tādā pašā apjomā.

Kāpēc lietot Tether?

kā lietot saiti

Daudz, kā tika aprakstīts iepriekš, digitālajai valūtai (kaut kādā veidā) ir pievienota suverēna valūta. Monētu biržām un lietotājiem tas īpaši attiecas uz sava veida finanšu riska ierobežošanu kriptogrāfijas tirgū.

Bet tā pati priekšrocība ir tiem uzņēmumiem un mazumtirgotājiem, kuri vēlas pieņemt kriptovalūtas no potenciālajiem klientiem. Kā mēs redzējām no citiem, piemēram, Microsoft un Expedia, ir visa motivācija veikt pirkumus kriptogrāfijā, taču, mēģinot to izdarīt, ir dažas nopietnas problēmas.

Pirmkārt, ir daudz nepastāvības, kas rodas, mēģinot veikt maksājumus par produktiem Bitcoin. Otrkārt, trešo pušu maksājumu sistēmas, kas darbojas, lai nodrošinātu šo risinājumu pieejamāk, būtībā noraida kriptogrāfijas kā maksāšanas līdzekļa izmantošanas vērtību; tad kāpēc jāuztraucas?

Tether mērķis ir pārvarēt šo plaisu starp tirgotājiem un ikdienas lietotājiem, piedāvājot labāko no abām pasaulēm; digitāla valūta, kas var būt atkarīga no Bitcoin vai Ethereum, kuru atbalsta arī stabila (ish) suverēna valūta.

Maiņai ir tāda veida atvērtas durvis lietotājiem, kuri ir ieinteresēti iegādāties kriptonauda, ​​lai ātri pārvērstu skaidru naudu digitālajā veidā, tāpēc Tetheram izdevās pacelties biržās kā vēl vienu piemēru.

Biržas un uzņēmumi, kas cenšas piedāvāt Tether, faktiski var atrast sev daudz lielāku tirgu tiem, kas interesējas par ieguldījumiem, un tas tuvākajā nākotnē var izrādīties izdevīgi.

Salīdzinot ar jebkura cita veida stablecoin, Tether ir vispopulārākais marķiera veids, ko izmanto ekosistēmā, salīdzinot ar citiem tur esošajiem veidiem..

Tātad, kā darbojas saite?

kā darbojas sasietas kriptogrāfijas monēta

Piesaiste pašlaik darbojas virs Omni protokola, kas parasti tiek izmantots tiem digitālajiem aktīviem, kas sēž virsū un izmanto Bitcoin blokķēdi. Lai gan Tether (USDT) pamatā ir tas, ka tas darbojas kā ASV dolāra digitālais tulkojums, tas precīzi nedarbojas vienādi.

Pirmkārt, lai gan ASV dolārs, neskatoties uz visiem mērķiem, paliek samērā stabils, kamēr tas atrodas jūsu kabatā. USDT ir pakļauta zināmām svārstībām, taču tai izdodas atslābināties vai cieši riņķot ap 1 USD.

Tātad, kā tas faktiski darbojas? Hipotētiski, ja lietotājs pārskaitīs naudu tieši uz kriptovalūtas biržu, piemēram, Kraken, Tether tiks nodrošināta tāda pati summa. Tad tie paši lietotāji var ņemt šo USDT summu un pabeigt darījumus ar cita veida kriptovalūtām.

Lai gan agrāk tas bija visiem lietotājiem, kuri vēlas iegūt Tether, tas tā vairs nav banku problēmu dēļ, kuras uzņēmums cieta pēdējos gados.

Tātad, tas ir tas, kā tas IZMANTOTI darbam. Kā tas darbojas tagad? Lai gan tas vairs neiesaistās šāda veida darījumos, tas joprojām darbojas ar Omni protokolu, kas ir 2. slāņa risinājums.

Tas ir Tether tehniskajā kaudzē, kurā mēs varam redzēt jauno procesu; tas ir tas, ka, kamēr Tether cirkulē Omni, lietotāji var iegūt savus piesaistes apjomus, izmantojot decentralizētu apmaiņu un centralizētu apmaiņu, kas ir izdevies kļūt par atzītu stablecoin emitentu vai glabātāju..

Tiem, kas ir ieinteresēti faktiski iegūt Tether, šeit ir dažas no apmaiņām, kas viņiem šobrīd piedāvā:

 • Krakena
 • Binance
 • Bithumb Global
 • Poloniex
 • Bittrex
 • KuCoin
 • Vārti.io
 • Bitsdaq
 • BTCTurk
 • UpBit
 • Makss Maikoins
 • OmgFin
 • BitoPro
 • IndoDax
 • CITEX
 • WazirX
 • Kuna birža
 • BitSonic
 • FTX
 • PieXGo

Katra no šīm biržām šobrīd piedāvā Tether spot tirdzniecību, ar citām, kas lietotājiem nodrošina arī Futures tirdzniecību.

Piesaistīšanas strīdi

piesiet (usdt) strīds

Šajos pirmajos trīs gados neviens nezināja, kurš tieši ir aiz šī projekta. Tas notika līdz 2017. gadam, kad Tether beidzot un neparasti publicēja savu lapu “Par mums” laikā no 5. līdz 17. decembra nedēļām. Kad tas beidzot tika atklāts, izrādījās, ka šī projekta galvenie dalībnieki bija no Bitfinex komandas; konkrēti:

 • JL van der Velde (izpilddirektors)
 • Džankarlo Devasini (finanšu direktors)
 • Filips Poters (CSO)
 • Stjuarts Hoegners (galvenais padoms)
 • Metjū Tremblay (galvenais atbilstības amatpersona)

Bitcoin cenu noteikšana

piesiet bitcoin cenu manipulācijas

Tagad to var vienkārši paraustīt kā kaislīgas kriptovalūtas kopienas locekļus, kas vēlas izlīdzināt spēles noteikumus jauniem spēlētājiem savā kopienā. Problēma ir tā, ka noteikti ir pietiekami daudz pirkstu, kas rāda Bitfinex komandu, lai ieteiktu, ka tajā ir vairāk nekā tikai šī.

Būt par kriptonauda apmaiņas prātu, kā arī viegli pieejamu stablecoin veidu, ko var izmantot minētajās biržās, ir kaut kas vairāk par faktisku draudu nekā teorētisks.

Tas ir kaut kas, ar ko Bitfinex komanda noteikti rīkojās, saskaņā ar ziņu avotiem, piemēram, Bloomberg, kas tajā laikā ziņoja par to, un Amerikas Savienoto Valstu Tieslietu departamentu un tā Preču un nākotnes preču komisiju 2018. gada novembrī..

Šīs CFTC un Tieslietu departamenta bažas, pokes un prods nāk no 2017. gadā pieredzētā Bitcoin hiper-buļļa sekām. Bija diezgan nopietni apgalvojumi, ka Bitfinex, izmantojot tiešās saites ar Tether, ir izmantojis stablecoin, lai atbalstītu vai, iespējams, veicinot ralliju tirgū 2017. gadā.

Lūk, ko Bloomberg šajā laikā bija teicis par šo jautājumu:

“Daži tirgotāji – kā arī akadēmiķi – apgalvoja, ka šīs Tethers tiek izmantotas, lai nopirktu Bitcoin izšķirošos brīžos, kad visuresošāko digitālo žetonu vērtība pazeminās. JL van der Velde, SIA Tether un Bitfinex izpilddirektors, iepriekš ir noraidījis šādus apgalvojumus. ”

Tās izpilddirektors arī atbildēja ar šādiem apgalvojumiem par Tether izmantošanu potenciālajā cenu noteikšanā:

“Saites emisijas nevar izmantot, lai atbalstītu Bitcoin vai jebkuras citas monētas / žetona cenu Bitfinex.”

Tad bija 2018. gada 25. jūnija pētījumu ziņojums “Vai Bitcoin tiešām nav piesaistīts?”Teksasas universitāte Ostinas Finanšu departamentā Džons M. Grifins un Ohaio štata universitātes Amins Šams, kas nesen tika atjaunināts 2019. gada novembrī, izvirzot vairākas pretenzijas un pieņēmumus, lai manipulētu ar kriptogrāfijas tirgu un Bitcoin cenu. Ir arī jaunais Kerola Aleksandra un Maikla Dakosa ziņojums ar nosaukumu “Kritiskās valūtas datu kritiskā izpēte un analīze Kritiskās valūtas datu kritiskā izpēte un analīze”, Kas tika izlaists 2019. gada maijā.

Šeit ir diagramma, kurā izklāstīts piesaistes emisija 2017., 2018. un 2019. gadā, parādot drukātās summas kopā ar to reižu skaitu, kad bitkoīns ir korelējis ar USDT tirgus ierobežojuma pieaugumu (ņemiet vērā, ka korelācija ne vienmēr ir vienāda ar cēloņsakarību):

tether-usdt-bitcoin-btc-price-manipulation-chart

Liela daļa no tā mīkla joprojām spēlē šīs Tether kriptogrāfijas pārskatīšanas laikā, bet tagad, kad mums ir kāja USDT stablecoin pasaulē, spersim pilnu soli un sapratīsim, kā stablecoins darbojas, un salīdzināsim Tether ar citām dolāru piesaistītām kriptogrāfijas monētām, kā arī kā pieskarties tam, ko Facebook Libra stablecoin darīs pret Tether.

Stablecoins ceļvedis: Ultimate Stablecoin salīdzināšanas saraksts

kā darbojas stablecoins

Kas ir Stablecoin? Kādi ir lielākie un populārākie stablecoīni? Kā darbojas stablecoins? Uzziniet visu, kas jums jāzina par Stablecoins

Stablecoins ir digitālas žetonas, kas savu vērtību piesaista konkrētam aktīvam, piemēram, ASV dolāram. Tā kā kriptogrāfijas nozare turpina pieaugt, mēs esam redzējuši strauju pieprasījumu pēc stablecoins.

Neskatoties uz pieaugošo pieprasījumu pēc stablecoins, daudzi cilvēki joprojām ir pilnīgi neskaidri par to, kā stablecoins darbojas. Kas ir stablecoin? Kuri stablecoīni ir labākie un uzticamākie tirgū? Šajā ceļvedī mēs atbildam uz visiem jūsu jautājumiem par stablecoins.

Kas ir Stablecoin?

Kas ir Stablecoin

Stablecoin ir digitāls marķieris, kas izveidots no paša sākuma, lai tam būtu vienmērīga vērtība. Daudzi stablecoins ir piesaistīti ASV dolāram tikai tāpēc, ka tā ir pasaulē visplašāk izmantotā valūta. Tomēr mēs esam redzējuši arī stabilus monētas, kas piesaistītas visu veidu lielām un mazām fiat valūtām.

Daži stablecoīni nav piesaistīti nevienai fiat valūtai, kā arī nav saistīti ar kādu valsts ekonomiku. Viņi izmanto viedos līgumus, piemēram, lai sabalansētu rezerves. Viedais līgums pārdod stablecoins, kad cenas ir augstas, pēc tam pērk stablecoins no tirgus, kad cenas ir zemas.

Kāpēc mums ir vajadzīgi stablecoīni?

Kāpēc mums ir vajadzīgi stablecoīni

Stablecoins bija nepieciešams papildinājums kriptogrāfijas kopienai. Stablecoins parādījās vairāku svarīgu iemeslu dēļ. Tomēr divi vissvarīgākie iemesli, kāpēc mums bija nepieciešami stablecoīni, bija:

Kripto nepastāvība

Bitcoin un citas kriptovalūtas ir pazīstamas ar nestabilitāti. Pašlaik uzņēmumiem, tirgotājiem vai privātpersonām ir grūti pieņemt bitkoīnu, jo vērtība katru dienu var ievērojami svārstīties. Pieņemsim, ka dīleris nopērk automašīnu no Honda par 20 000 USD, pēc tam dažas dienas vēlāk pārdod šo automašīnu par 2 BTC. Kamēr 2 BTC ir vienāds ar 20 000 ASV dolāriem, dīleris ir kārtībā. Ja BTC vērtība tomēr samazināsies, tad dīleris varētu būt ārpus tūkstošiem dolāru.

Fiat valūtu regulatīvā pārbaude

Kriptogrāfijas biržas, kas apstrādā “reālos” USD vai citas fiat valūtas, bieži saskaras ar lielāku regulatīvo pārbaudi. Šīs regulatīvās kontroles dēļ dažas biržas bloķē visu fiat tirdzniecību. Fiat piesaistīti stablecoīni ļauj tirgotājiem bez noteiktiem normatīviem šķēršļiem izbaudīt fiat valūtas tirdzniecības priekšrocības.

Kā darbojas Stablecoins?

Kā darbojas Stablecoins

Mūsdienās stablecoins darbojas dažādos veidos, lai saglabātu stabilu vērtību.

Piemēram, Tether ir viens no pazīstamākajiem stablecoins tirgū. Tas ir piesaistīts USD attiecībā 1 ASV dolāra saite (USDT) pret 1 USD. Piesiešana saglabā savu vērtību, turot USD aktīvu rezervi.

Sākotnēji Tether apgalvoja, ka katru USDT 1: 1 tur skaidras naudas rezervēs. Citiem vārdiem sakot, par katru USDT miljardu USD kriptogrāfijas tirgos Tether savā bankas kontā turēja USD 1 miljardu likvīdas naudas. Šī prasība ātri izrādījās nepatiesa, un Tether tagad vienkārši apgalvo, ka USDT nodrošina ar līdzvērtīgiem “skaidras naudas un citiem aktīviem”, nevis tikai skaidras naudas rezervēm.

Daži stablecoins paliek stabili ar iebūvētiem algoritmiem vai viedajiem līgumiem. Kad stablecoin vērtība nokrītas zem noteiktas summas, viedais līgums pērk stablecoins no tirgus, paaugstinot cenas. Kad stablecoin vērtība pārsniedz noteiktu vērtību, viedais līgums pārdod stablecoin, lai samazinātu tirgus pieprasījumu.

Citi stablecoins izmanto vēl sarežģītākas sistēmas, kurās ietilpst sarežģīts algoritmu komplekts, atpirkšanas programmas un fiat rezerves. Stablecoin pasaulē turpinot paplašināties, mēs redzam, ka ir ieviesti jauni un jauni stabilitātes mehānismi.

Stablecoins priekšrocības

stablecoin priekšrocības

Daži no stablecoīnu izmantošanas, turēšanas vai tirdzniecības ieguvumiem ir:

Kriptogrāfijas labāka un vienkāršāka pieņemšana: Mēģiniet iet uz leju līdz metro un pateikt sviestmaižu māksliniekam, ka jums būs jāmaksā 0,0005 BTC par pēdu garu apakšsadaļu. Veiksmi. Ikviens tagad ir dzirdējis par bitcoin, taču tikai daži cilvēki var uzreiz iztēloties bitcoin vērtību, tāpat kā viņi var attēlot USD vai citu galveno fiat valūtu vērtību.

Jūs nemaksājat īri vai nepērkat pārtikas preces Bitcoin: Lielākā daļa pasaules nemaksā īri ​​vai nepērk pārtikas preces bitkoīnā. Ja tuvāko gadu laikā nenotiks kas dramatisks, šī sistēma tuvākajā nākotnē nemainīsies. Kamēr cilvēki maksā īri, pērk pārtikas preces un pārvalda citas ikdienas nepieciešamības galvenajās valūtās, mums būs vajadzīgs kaut kāds vienkāršs mehānisms no fiat-to-crypto.

Dzīvžogu tirgi: Pieņemsim, ka jums pieder bitcoin. Jūs esat ļoti ticīgs tehnoloģijai, taču jūs arī ticat, ka gaidāma tirgus korekcija. Gudrs tirgotājs ierobežotu savu pozīciju, pārdodot dažus BTC par aktīvu ar stabilu vērtību, piemēram, stablecoin. Jūs pārdodat 1 BTC par USD 10 000 USD vērtībā stablecoin. Dažas nedēļas vēlāk BTC samazinās līdz 5000 USD par BTC. Tad jūs pārdodat savu stablecoin atpakaļ BTC un beigās iegūstat 2 BTC, nevis 1. Vienkārši sakot, stablecoins dod tirgotājiem vairāk iespēju un labāku iespēju ierobežot tirgus.

Stabilitāte: Tūkstošiem tirgotāju tagad pieņem bitcoīnu un citas kriptovalūtas. Tomēr plašu Bitcoin ieviešanu kavē Bitcoin nestabilitāte. Tirgotājs, iespējams, nevēlas šodien pieņemt 1 BTC produktam, kad pārdevējs joprojām strādā skaidrā naudā. Ja svārstības ir augstas, aktīvu ir grūti izmantot kā valūtu.

Pērciet krājumus ar Stablecoins: Daži kriptogrāfijas tirgi ir pārcēluši lietas uz nākamo līmeni, ļaujot vienā ērtā informācijas panelī turēt kriptovalūtas, stablīnus un akcijas. Šīs tirdzniecības vietas reti ļauj jums iegādāties akcijas tieši par BTC, taču vispirms jums var būt jāpārskaita nauda no kriptogrāfijas uz stablecoin.

Juridiskie un normatīvie ieguvumi: Stablecoīnu lietošanai ir daudz juridisku un regulatīvu ieguvumu. Proti, stablecoins ne vienmēr nodrošina ar tādiem pašiem tirdzniecības ierobežojumiem kā skaidras naudas rezerves. Biržai bieži ir vieglāk izmantot starpniekservera valūtu, piemēram, USDT, nevis tieši apstrādāt USD skaidru naudu.

Tas joprojām ir decentralizēts: Stablecoin kritiķi varētu apgalvot, ka stablecoins tikai rada citu skaidras naudas versiju. Tomēr tā nav taisnība. Daudzi stablecoins izseko USD un citas fiat valūtas; citi stablecoīni tomēr izseko citus aktīvus vai to nav. Labam stablecoin ir decentralizēta pārvaldības sistēma, kas aicina kripto aizstāvjus.

Digitālie žetoni, kuru pamatā ir blockchain: Lielākā daļa stablecoīnu ir balstīti uz blokķēdēm, tāpēc tos var viegli tirgot starp kriptogrāfijas biržām. Stablecoin tirgotāji iegūst labāko no abām pasaulēm, baudot blokķēdes bāzes žetonu drošību un decentralizāciju, kā arī fiat valūtu stabilitāti un pārzināšanu.

Stablecoins veidi

stablecoin veidi

Mūsdienās ir pieejami vairāki dažādu veidu stablecoīni. Tomēr parasti stablecoīni iedalās divās lielās kategorijās, tostarp nodrošinātie un nenodrošinātie stablecoīni.

Nodrošinātie Stablecoins

Nodrošinātie stablecoīni ir stablecoins, kurus nodrošina kāds aktīvs. Šim aktīvam ir vērtība, un katra aktīva vienība ir saistīta ar noteiktu daudzumu stablekoīna. Piemēram, izmantojot USDT, katrs USDT tiek nodrošināts 1: 1 ar USD skaidru naudu. Katra Tether vienība ir pilnībā nodrošināta. Citus stabilos naudas līdzekļus nodrošina kriptonauda, ​​nevis valūta.

Fiat nodrošinājums: Fiat nodrošināti stablecoins kā nodrošinājumu izmanto fiat valūtu. Tether ir, piemēram, USD rezerves, un tas ļauj tirgotājiem apmainīt USDT 1: 1 ar USD. Tāpēc Tether ir vērtība. Līdzīgi darbojas arī citi fiat nodrošināti stablecoīni. Ja apgrozībā ir 1 miljona dolāru vērta stablekoin, tad glabātavā ir 1 miljons dolāru, kas atbalsta šīs stablekoīna vērtību.

Kriptogrāfijas nodrošinājums: Dažus stablecoīnus cep kriptonauda. MakerDAO kreditēšanas platformu atbalsta, piemēram, ETH, un lietotājiem ir jāaizliedz 150% ETH, lai aizņemtos Dai stablecoin. Tāpēc katru Dai nodrošina ETH ar vismaz 150% attiecību.

Aktīvu nodrošinājums: Ir trešais nodrošināto stablecoin veidu. Aktīvu nodrošinātie stablecoīni netiek nodrošināti ar fiat valūtām vai kriptovalūtām; tā vietā tos atbalsta cita veida aktīvi. Tie, iespējams, ir nodrošināti, piemēram, ar zelta stieņiem vai akcijām un citiem aktīviem.

Nenodrošinātie stabilizāti

Daži stablecoīni vispār netiek nodrošināti. Stablecoin vērtība neatbalsta neko konkrētu. Stablecoin vērtība nav piesaistīta USD, EUR, BTC vai kādam citam tradicionālam aktīvam; tā vietā to atbalsta algoritmi, viedie līgumi vai kāda cita unikāla tehnoloģija.

Šie stablecoins var būt visintriģējošākā pieejamā iespēja, virzoties uz priekšu. Lai ieviestu īpašus noteikumus, viņi izmanto uzlabotas blokķēdes tehnoloģijas un decentralizētus, automatizētus viedos līgumus. Teorētiski, labi izstrādāts nenodrošināts stablecoin varētu turēt savu vērtību uz nenoteiktu laiku neatkarīgi no plašākas kriptogrāfijas vai fiat tirgus kustības.

Stablecoins trūkumi

stablecoin trūkumi

Stablecoins nebūt nav ideāls. Tāpat kā citas jaunās tehnoloģijas, stablecoins jau ir parādījis noteiktas kārpas. Daži vārti ir izjukuši pa vārtiem. Citi stablecoīni – pat lieli, piemēram, Tether – turpina saskarties ar jautājumiem par to stabilitāti, likumību un pārredzamību.

Daži no stablecoīnu trūkumiem ir:

Fiat nodrošinātie stabilizatori darbojas tāpat kā bankas

Kāpēc privātajam uzņēmumam vajadzētu turēt skaidrā naudā USD 1 miljonu rezervi, lai tikai atbalstītu stablecoin vērtību? Nav stimula turēt šo naudu skaidrā naudā, un inflācijas dēļ uzņēmums katru dienu zaudē naudu. Lai šo naudu būtu vērts turēt, uzņēmumam būtu jāaizdod skaidra nauda vai tā jāiegulda.

Vienkārši sakot, nevienam nav stimula turēt skaidru naudu bankas rezervē, lai tikai atbalstītu stablecoin. Neskatoties uz šo šķietami acīmredzamo secinājumu, uzņēmumi, piemēram, Tether, sākotnēji apgalvoja, ka dara tieši to. Tether apgalvoja, ka viņu rīcībā ir miljardiem dolāru vērta USD skaidra nauda, ​​kas atrodas bankā, lai atbalstītu katru apgrozībā esošo USDT stablekoīnu. Ja tā bija taisnība, tad Tether katru dienu zaudēja desmitiem tūkstošu dolāru, tikai pateicoties inflācijai.

Piesiešana mainīs tā melodiju, apgalvojot, ka tās USD rezerves saglabā “skaidrā naudā un citos aktīvos”. Šķiet, ka tagad Tether iegulda savas naudas rezerves, lai nopelnītu procentus. Protams, ieguldīšana vienmēr ir saistīta ar zināmu risku. Ja Tether iegulda slikti, USDT vērtība var kristies.

Tas viss rada vienkāršu secinājumu: daži fiat nodrošināti stablecoīni darbojas tāpat kā bankas. Vai tiešām mēs piedzīvojām visas problēmas, kas saistītas ar blokķēdes un kriptovalūtu izveidi, lai tikai palaistu jaunu kreditēšanas un banku sistēmu?

Vai mēs vienkārši neatkārtojam naudu? Kāda jēga?

Laika posmā no 1879. līdz 1933. gadam katrs apgrozībā esošais USD tika nodrošināts ar noteiktu zelta daudzumu. Tomēr 1933. gadā prezidents Franklins Delano Rūzvelts atņēma ASV no zelta standarta pēc banku bankrotu sērijas Lielās depresijas laikā. Zelta cena tika paaugstināta līdz 35 USD par unci, teorētiski stabilizējot USD vērtību. Šis cenu punkts tika turēts līdz 1971. gadam, kad prezidents Niksons paziņoja, ka ASV atteiksies no zelta standarta. Kopš tā laika ASV dolārs nav piesaistīts zelta vērtībai un otrādi. Kritiķi saka, ka stablecoins tikai atjauno aizgājušo laiku zelta standarta sistēmas. Daži cilvēki saka, ka tā ir laba lieta, jo tā piešķir valūtai konkrētu vērtību. Citi apgalvo, ka tas kavē ekonomisko progresu.

Stablecoins nav sevi pierādījuši patiesās tirgus avārijās

Stablecoins ir viegli pieprasīt stabilitāti normālos tirgus apstākļos. Jā, pēdējos divos gados tirgus ir pieaudzis un samazinājies, taču mēs neesam redzējuši nevienu nozīmīgu avāriju. Stablecoins sāka kļūt populārs tikai pēc kriptogrāfijas pieauguma līdz 20 000 ASV dolāriem un sekojošam kritumam līdz 5000 līdz 10 000 ASV dolāru diapazonam 2017. gada beigās un 2018. gada sākumā.

Vai stablecoīni saglabās savu vērtību, ja bitkoīns izšaus līdz 50 000 USD vai samazināsies līdz 1000 USD? Vai stablecoins saglabās savu vērtību, ja USD kritīsies un mēs iestāsimies citā starptautiskā lejupslīdē? Tie visi ir labi jautājumi, uz kuriem nekad nevar atbildēt.

Kuģis ir drošākais, kad tas atrodas ostā, taču kuģim tas nav paredzēts. Stablecoin ir drošākais stabilos tirgus apstākļos, taču mēs nezinām, kā tas darbosies, kamēr tas nesaskaras ar ievērojamu svārstīgumu.

Krāpšanās un pārredzamības trūkums

Stablecoin nozarē ir vēl viena problēma: tā saskaras ar krāpšanos un pārredzamības trūkumu – līdzīgi kā plašākā kriptogrāfijas tirgū kopumā.

Neviens stablecoin nav tik daudz kritizējis kā Tether. Tether tika dibināts slepenības aizsegā, un tā dibināšanas komanda bija saistīta ar dažādām ēnainām bankām un biržām, piemēram, Bitfinex. Tad bija strīds par Tether naudas rezervēm, ieskaitot to, cik daudz skaidras naudas Tether patiešām turēja savās rezervēs.

Daļa no Tether problēmas bija pēkšņa popularitātes palielināšanās. Pēkšņi nelielai cilvēku grupai bija iespēja izdrukāt 100 miljonus USD no zila gaisa, kad vien tas viņiem vēlējās. Tether apgalvoja, ka šī nauda vienmēr tika nodrošināta ar 1: 1 ar reālām USD naudas rezervēm, taču revīzijas notika reti.

Ja jums būtu iespēja uz nakti izdrukāt sev 100 miljonus ASV dolāru, vai jūs to neņemtu? Tas ir viens iemesls, kāpēc stablecoīni nekad nedarbosies, ja nav izveidota pienācīga, decentralizēta regulēšanas sistēma.

Labākie Stablecoins tiek centralizēti

Vēl viena problēma ar stablecoins ir tā, ka lielākie stablecoins bieži tiek centralizēti. Tos būvēja īpašas apmaiņas – piemēram, Dvīņi. Vai arī tos pilnībā pārvalda un kontrolē tāda centralizēta vienība kā Tether.

Jā, cilvēki ir mēģinājuši izveidot decentralizētas stablecoin sistēmas, un daudzas no šīm sistēmām parāda daudz solījumu. Ja mums būtu izdevies izveidot decentralizētu valūtu, piemēram, bitcoīnu, kuru nevar izslēgt vai kontrolēt neviens subjekts, tad kāpēc mēs nevaram izveidot decentralizētu stablecoin? Tas ir optimistiskais risinājums – un tas varētu piepildīties.

Top 14 Stablecoins

populārākie kripto tirgū

Mūsdienu kriptonauda biržās ir aptuveni 20 galvenie stablecoīni. Tether, kura tirgus kapitalizācija pārsniedz USD 4 miljardus, līdz šim ir vispopulārākā un visplašāk tirgotā stablecoin.

Citi stablecoīni tomēr ir parādījuši arvien lielāku solījumu. Viņi turpina augt. Biržas atbalsta jaunākus stablecoīnus, pamatojoties uz to pārredzamību un likumību. Parasti kopiena vairāk uzticas tādiem uzņēmumiem kā Dvīņi nekā tādiem uzņēmumiem kā Tether.

Paturot to prātā, šeit ir desmit šodien pieejamie stablecoīni.

Piesaiste (USDT)

 • 4,01 miljardu ASV dolāru tirgus ierobežojums
 • Tirdzniecības apjoms 18,4 miljardi USD 24 stundās (2019. gada septembris)
 • Piesaistīts USD
 • Fiat nodrošinājums
 • Pārvalda Tether

USD monēta (USDC)

 • Tirgus ierobežojums – USD 436,28 miljoni
 • Tirdzniecības apjoms 172,7 USD (2019. gada septembris)
 • Piesaistīts USD
 • Fiat nodrošinājums

Paxos standarta marķieris (PAX)

 • 241 miljona ASV dolāru tirgus ierobežojums
 • Tirdzniecības apjoms 383 miljoni USD (2019. gada septembris)
 • Piesaistīts USD
 • Fiat nodrošinājums
 • Pārvalda Paxos Trust Company

TrueUSD (TUSD)

 • 190,94 ASV dolāru tirgus ierobežojums
 • USD 637 miljoni (2019. gada septembris)
 • Piesaistīts USD
 • Fiat nodrošinājums
 • Pārvalda TrustToken

Dai Stablecoin

 • 80,05 miljonu ASV dolāru tirgus ierobežojums
 • Tirdzniecības apjoms 4,57 miljoni USD (2019. gada septembris)
 • Piesaistīts USD
 • Kriptogrāfijas nodrošinājums
 • Pārvalda MakerDAO

USDK (USDK)

 • 28,45 miljoni ASV dolāru tirgus ierobežojums
 • Tirdzniecības apjoms 40,1 miljons USD (2019. gada septembris)
 • Piesaistīts USD
 • Fiat nodrošinājums
 • Pārvalda OKLink

Stasis EURS (EURS)

 • 35,46 miljonu ASV dolāru tirgus ierobežojums
 • Tirdzniecības apjoms 387 225 USD (2019. gada maijs)
 • Piesaistīts EUR
 • Fiat nodrošinājums
 • Operē Stasis

bitCNY (BITCNY)

 • 9 miljonu ASV dolāru tirgus ierobežojums
 • 151 000 000 USD tirdzniecības apjoms (2019. gada maijs)
 • Piesaistīts CNY
 • Kriptogrāfijas nodrošinājums
 • Pārvalda nezināms uzņēmums

Dvīņu dolārs (GUSD)

 • 8,5 miljonu ASV dolāru tirgus ierobežojums
 • Tirdzniecības apjoms 2,87 miljoni USD (2019. gada septembris)
 • Piesaistīts USD
 • Fiat nodrošinājums
 • Operē Dvīņi

Stabils USD (USDS)

 • 6,4 miljonu ASV dolāru tirgus ierobežojums
 • Tirdzniecības apjoms 678 000 USD (2019. gada maijs)
 • Piesaistīts USD
 • Fiat nodrošinājums
 • Pārvalda stabili

USDQ

 • 5,49 miljonu ASV dolāru tirgus ierobežojums
 • Tirdzniecības apjoms 119 000 USD (2019. gada septembris)
 • Piesaistīts USD
 • Fiat nodrošināja
 • Pārvalda Platinum Securities

BitUSD (BITUSD)

 • 3,87 miljonu ASV dolāru tirgus ierobežojums
 • 650 000 USD tirdzniecības apjoms (2019. gada septembris)
 • Piesaistīts USD
 • Kriptogrāfijas nodrošinājums
 • Pārvalda BitShares

1SG (1SG)

 • 1,3 miljonu ASV dolāru tirgus ierobežojums
 • Tirdzniecības apjoms 3 800 000 USD (2019. gada maijs)
 • Piesaistīts SGD
 • Fiat nodrošinājums
 • Pārvalda Mars Blockchain Group

sUSD (SUSD)

 • 1,3 miljonu ASV dolāru tirgus ierobežojums
 • Tirdzniecības apjoms 115 000 USD (2019. gada maijs)
 • Piesaistīts USD
 • Fiat nodrošinājums
 • Pārvalda Synthetix

Citi Stablecoins

Iepriekš uzskaitītie stablecoīni ir vispopulārākie šodien tirgū. Viņiem katram ir tirgus ierobežojums, kas pārsniedz 500 000 USD. Tikmēr zemāk uzskaitītajiem stabilajiem tirgiem ir mazāki tirgus ierobežojumi, taču tie nākotnē var kļūt pamanāmāki:

 • Alchemint standarti (SDS)
 • Baltais standarts (WSD)
 • NuBits (USNBT)
 • Pastāvīga (CONST)
 • SDUSD (SDUSD)
 • USDCoin (USC)
 • QUSD (QUSD)
 • StableCoin (SBC)

Facebook gaidāmā Svaru kriptonauda ir Stablecoin

facebook svari vs piesaiste

Pēc paziņojuma par savu Svaru kriptovalūtu Facebook ir radījis milzīgu buzz. Daži tomēr neapzinās, ka Svari patiesībā ir stablecoin.

Facebook paredz Svarus kā ASV dolāra papildinājumu. Uzņēmums plāno atbalstīt Svarus ar valūtu grozu un ASV Valsts kases vērtspapīriem, lai izvairītos no svārstībām.

Facebook sadarbosies arī ar dažādiem finanšu pakalpojumiem. Katrs partneris injicēs sākotnēji 10 miljonus USD, sniedzot Svariem pilnu aktīvu atbalstu tā atvēršanas dienā.

Jaunas Svaru valūtas vienības tiks izveidotas pēc pieprasījuma. Ja ir pieprasījums pēc Svaru valūtas vienībām vēl par 1 miljonu ASV dolāru, partneriem “Svaru asociācijā” būs jāiemaksā vēl viens miljons ASV dolāru.

Svari izmantos izplatītu virsgrāmatu – blokķēdi -, lai saskaņotu maksājumus starp apkalpošanas partneriem.

Tomēr starp Svariem un tradicionālo kriptovalūtu, piemēram, bitcoin, ir milzīga atšķirība: Svari nav decentralizēti; tā vietā tā ir centralizēta blokķēde, ko vada Svaru asociācija, kas darbojas kā de facto centrālā banka. Turpretī bitcoīns izmanto bez atļaujas bloķētu ķēdi.

Facebook Svari, šķiet, ir gatavi sākt darbu tuvākajā nākotnē. Facebook jau ir izveidojis Svaru asociāciju Ženēvā, Šveicē. Svaru asociācijā ir 28 dibinātāji, tostarp Mastercard, PayPal, Visa, Spotify, Lyft, Uber, Coinbase, Andreesen Horowitz, Union Square Ventures, eBay un citas lielas organizācijas.

Neskatoties uz to, ka Svari ir saskārušies ar kritiku par tās centralizāciju, jau tuvākajā nākotnē tas varētu viegli kļūt par pasaules lielāko stablecoin. Sekojiet jaunumiem, lai iegūtu vairāk informācijas par Svariem, kad tie tuvojas palaišanai: pirmo Svaru versiju paredzēts sākt 2020. gada jūnijā.

Trešajā un pēdējā daļā par šo piesiešanas kriptovalūtas ceļvedi apskatīsim drāmu starp Bitfinex un Tether un to, ko tas nozīmē par bitcoīna cenu, kriptogrāfijas tirgus manipulācijām un to, kas tālāk ir saistīts ar Tether (USDT).

Piesaistes un Bitfinex krīze: viss, kas jums jāzina

piesiet bitfinex krīzi

Daudziem cilvēkiem Tether ir nedaudz grūti saprotams. Vai tā ir cita valūta? Vai tam vajadzētu kalpot kā alternatīvai USD? Ko tas īsti dara? Ja godīgi, realitāte ir sliktāka par spekulācijām.

Garš stāsts, Tether ir krāpšanās, kuras līdzīgas nav redzētas kopš Bernijs Madofs nonāca cietumā. Kā tas ir? Nu, es jums to pierādīšu šajā rakstā.

Brīdinājums: tomēr tas būs garš raksts, tāpēc dodieties paņemt tasi kafijas, tējas vai jebkura cita jūsu iecienītākā dzēriena, un sagatavojieties pavadīt vismaz 10 minūtes, lasot šo (izdomāju, ka labāk ir sniegt padziļinātu padziļinātu ieskatu visā, kas tas ir).

Ja nopietni domājat par ieguldījumu USDT, tas ir obligāti jāizlasa, tāpēc galu galā nenožēlosiet.

Kādam nolūkam vislabāk tiek izmantota kriptogrāfija?

saites lietošanas gadījumi

Lai gan blokķēdei ir vairāk derīgu un stabilu lietojumu, kripto labākais izmantošanas gadījums ir tā spekulatīvās īpašības. Cilvēki lielākoties iegādājas kriptogrāfijas, cerot, ka spekulācijas palielinās to cenas, kā rezultātā “investoriem” būs peļņa.

Un, lai atvieglotu šo žetonu tirdzniecību, visā pasaulē ir izveidojušies simtiem biržu. Kriptogrāfijas iegāde pēc izvēles bieži ir tikpat vienkārša kā dažas fiat valūtas noguldīšana un apmaiņa pret šiem žetoniem.

Un tāpēc, ka neatkarīgi no izvēlētās biržas, jo tā ir visa ekosistēma, cenas lielākoties ir vienādas – izņemot maksas un tā tālāk. Protams, tā kā kriptogrāfijas kopienai ir liela nozīme decentralizācijā, ekosistēma nav vienota tāpat kā tradicionālā finanšu sistēma.

Tās struktūra ir ļoti līdzīga Liberty Reserve – savulaik populāram vienaudžu apmaiņas tīklam visā pasaulē. Tikai šoreiz tas atšķiras no tā, ka pastāv koplietojama virsgrāmata, kas palīdz viņiem veikt vērtības nodošanu starp entītijām visā pasaulē..

Šī virsgrāmata ir tā saucamā blokķēde. Tas ir decentralizēts, tāpēc tas nepieder nevienam uzņēmumam. Tomēr, neskatoties uz šo sistēmu, kriptogrāfijas kopienai joprojām ir dažas saites ar tradicionālo banku darbību, jo cilvēkiem ir jāpārvērš savas fiat valūtas kriptos.

Tā rezultātā daudzām biržām ir kaut kādas attiecības ar bankām. Tāpēc bitcoin apmaiņa ar to cīnās – viņiem bieži ir jāievēro Noteikumi par jūsu klientu un Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas noteikumi.

Ironiski, ka tas ir pretrunā ar pašu kriptovalūtas graudu – privātu, bez atļaujas, neuzticamu un bez regulēšanas valūtu, kas ir pieņemama visā pasaulē. Tādā veidā naudas pārskaitīšana starp vairākām vienībām var būt nepieciešama bez atļaujas, atbilstības vai identitātes.

Diemžēl šobrīd to var maz darīt. Tātad viedā apmaiņa ir pieņēmusi pieeju, kas palīdz viņiem izmantot šos noteikumus, vienlaikus nodrošinot klientiem ļoti nepieciešamos pakalpojumus.

Parunāsim par Bitfinex

bitfinex un saites stāsts

Viena no pionieru kriptogrāfijas biržām Bitfinex ieguva ievērību uzreiz pēc Mt krišanas. Goks – tā laika vispopulārākā birža. Protams, tas nebija bez riska, tāpēc 2016. gadā tas kļuva par hakeru uzbrukumu objektu, kā rezultātā tika zaudēti aptuveni 120 000 bitkoīnu (aptuveni 70 miljoni USD naudas vērtībā).

Lai novērstu un izvairītos no tāda paša likteņa kā Mt. Gox, Bitfinex, izdarīja kaut ko, ko sauc par glābšanu. Pieaugošās atbildības rezultātā viņi būtībā izveidoja savu žetonu un piedāvāja to kā “nodrošinājumu” noguldītājiem, lai izveidotu plaisu, ko radīja nozagtie 120 000 bitkoīnu. Tātad klientiem beidzās Bitfinex kapitāla īpašnieki, pateicoties tokenam.

Šie marķieri bija lietderības marķieris. Tātad cilvēki varēja tos tirgot uz platformas. Un klienti, kuri to vēlējās, tajā laikā varēja tirgoties ar skaidru naudu -1 BFX = USD 1 USD. Vienīgā problēma bija uzņēmuma likviditātes problēmas – viņiem pēc iespējas ātrāk vajadzēja skaidru naudu.

Ievadiet Bitcoin Exchange / Wells Fargo Banking Brouhaha

piesiet Bitcoin ceļvedis

Šajā Bitfinex darbības brīdī uzņēmumam nebija pastāvīgas atrašanās vietas, kaut arī ziņots, ka viņi darbojās ārpus Honkongas. Viņiem bija vairāki konti dažādās Taivānas bankās.

Pēc uzlaušanas gadījuma primārā banka – Wells Fargo- paziņoja, ka viņi netīrīs līdzekļus no Bitfinex kontiem, kuri atrodas šo banku domicilā, un nenonāks uz tiem. Tas būtībā apgrūtināja Bitfinex darbību, jo viņi nevarēja izpildīt darījumus un klienti nevarēja pārvietot savus līdzekļus biržā un ārpus tās.

Rezultātā viņi iesūdzēja Fargo akas – neveiksmīgi, mēs varētu pievienot – un sāka izmantot viņu rīcībā esošo uzņēmumu, kas līdz tam laikam bija diezgan neaktīvs. Šīs firmas nosaukums? Piesiet.

Interesanti, ka Bitfinex vienmēr bija apgalvojis, ka pirms tiesas procesa tam nebija nekādu attiecību ar Tether. Bet pēc tiesas procesa viņi sāka izmantot uzņēmumu savai darbībai.

Ātra piesaiste saitei un kā tā darbojas

kā darbojas USDT stablecoin piesaiste

Piesaiste ir populāra tās valūtas piesaistes dēļ. Tātad, 1 USD = 1 USD (vai eiro vai GBP). Tātad, šāda veida dēļ tas darbojas kā stablecoin. Tātad, atšķirībā no bitcoin un citām kriptovalūtām, kuras regulāri izjūt cenu svārstības, Tether nav – vismaz tā ir ideja.

Visbeidzot, tas darbojas kā vidējs naudas tirgus fonds, kurā jūs varat novietot dažus savus līdzekļus, nebaidoties no ievērojama riska. Tomēr atšķirībā no naudas tirgus fonda, kas parasti tiek nodrošināts ar noteiktiem finanšu aktīviem, Tether bija paredzēts nodrošināt ar rezerves.

Citiem vārdiem sakot, par katru nopirkto 1USDT bankā kaut kur ir $ 1. Interesanti, ka Tether nav vienīgais stablecoin tirgū. Citi ir sapratuši piesiešanas iespējamo rentabilitāti un ir uzlēcuši uz vagonu, piedāvājot līdzīgus pakalpojumus un vērtību.

Tether’s un citi stablecoins USP ietver ērtu pārsūtīšanu starp bitcoin apmaiņu, drošu kriptogrāfijas ostu naudas novietošanai, kad aktīvi netirgo, un stabilitāti vērtībā visur, kur ir novietotas jūsu monētas..

Galvenā lieta, par kuru nav runāts, ir tās tieksme izmantot masveida naudas atmazgāšanu. Patiesībā ir nometnes, kas uzskata, ka Tether tiek izmantots naudas atmazgāšanai.

Tātad ir viegli vienkārši nopirkt bitcoin, konvertēt to Tether, apejot KYC procesu, un nekad neuztraucieties par to, ka viņu nelegāli iegūtā peļņa samazinās, nē, pateicoties 1: 1 vērtības piesaistei.

Protams, tas ir ļoti pievilcīgs jēdziens noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanas organizācijām, kas meklē “drošu vietu” savu nelikumīgo peļņas iegūšanai. Tas, kā arī fakts, ka uzlaušanas gadījumā nav nekādas dokumentācijas, nozīmē, ka tos nevar izsekot.

Tomēr to izmanto ne tikai krāpnieki. Ir digitālās privātās dzīves aizstāvji, cilvēki, kas iebilst pret finanšu regulējumu un noteikumu ievērošanu, nodokļu nemaksātāji un cilvēki, kuri vienkārši neuzticas valdībai. Šie cilvēki veido lielāko daļu USDT lietotāju.

Ja pieprasījums ir USD 1 par katru USD 1, rodas jautājums par šo prasību patiesumu. Pastāv spēcīgas spekulācijas, ka Tether rezerves prasības nemaz neatbilst patiesībai; ka uzņēmums nav kontrolējis ievērojamu daļu no savām rezervēm.

Un šiem ļaudīm bija taisnība. Kaut arī Tether pārdod sev kriptovalūtu, kuru nodrošina tradicionālās valūtas, kuras tiek turētas rezervē, ar tām saistītas tiesas lietas pierādīja, ka tas tā nav. Ja kas, to rezervju lielākā daļa radās no darījumiem, kuros iesaistīti zināmi naudas atmazgāšanas uzņēmumi, piemēram, Crypto Capital Corp, un citas ēnas struktūras.

Tātad, kur šie fondi tika novietoti?

piesiet stablecoin līdzekļus

Laika posmā no 2017. līdz 2019. gadam avid industrijas vērotāji jautāja, kur Tether glabāja rezervi, kas tai ir. Šķiet, ka uzņēmums lielākoties izmantoja čaulas korpusu, lai pārvietotu savus līdzekļus.

Dažas bankas to pieķēra un iesaldēja savus līdzekļus, kad saprata, ka uzņēmums ar viņiem nav taisns. Dienas beigās Tether varēja beidzot iegūt banku – Puerto Rico bāzēto Noble Bank -, kas bija gatava ķerties pie sava biznesa, un paturēt savus līdzekļus tiem..

Tomēr tas nebija bez dažiem jautājumiem. Piemēram, bija zināms, ka bankas valde ir vērsusies pret Tether banku ar viņiem, pateicoties viņu attiecībām ar zināmo Ņujorkas brīvības atņemšanas banku BNY Mellon.

Tiem, kas nepazīst BNY Mellon, šī ir milzīga banka, kuras galvenais bizness ir aktīvu turēšana ārpus ASV esošām bankām. Tātad, bankas ar lieliem aktīviem, kas vēlas tos aizsargāt, bankā ar tiem.

Un parasti NYC Mellon ir slavena ar to, ka neveic darījumus ar naudas atmazgātājiem. Tātad, Noble Bank galvenais uztraukums bija tas, ka NYC Mellon viņus izmetīs, jo bija saistīti ar Tether, faktiski procesā apgrūtinot banku.

Jebkurā gadījumā pēc tam, kad viņi pārvarēja sākotnējo šķērsli, Noble Bank no Tether saņēma depozītus simtiem miljonu dolāru apmērā. Protams, tas nozīmēja, ka viņu līdzsvars būtībā uzsprāga, liekot dažiem analītiķiem brīnīties, kā tas notika tik īsā laika posmā.

Lai piesegtu viņu dziesmas, Tether brīdināja noguldītājus par publiskas bankas informācijas atklāšanu. Mērķis bija izvairīties no BNY Mellon sašutuma. Diemžēl cilvēki ir neparedzami, un kāds grabēja.

Protams, viss process galu galā iznīcināja Cēlu banku un piespieda saiti meklēt savas banku vajadzības citur. Nākamais šīs rezerves saņēmējs bija Deltec Bank, kas līdzekļus saņēma caur Crypto Capital Corp.

Parunāsim par Crypto Capital Corp

piesaistes kriptogrāfijas kapitāla korporācija

Šis uzņēmums bija naudas atmazgāšanas korporācija, kuras klienti bija virkne kriptogrāfijas uzņēmumu. To skaitā bija Kraken, Quadriga –Kanādas lielākā bitcoin apmaiņa, un Tether – viņu lielākais klients. Ir arī baumas, ka viņi par klientiem uzņēmās Kolumbijas narkotiku karteļus.

Tā varēja darboties, atrodot bankas ar sliktu atbilstības struktūru un rezervējot tajās rezervi ar čaulas uzņēmumu starpniecību. Protams, kad šīs bankas uzzināja, ka tās tiek izmantotas naudas atmazgāšanas shēmās, tās slēdz kontus, un Crypto Capital Corp un tās čaulas uzņēmumi dodas citur.

Protams, Tether pati noliedza jebkādu vainu, kad šie jautājumi tika izvirzīti tiesā. Viņi rīkojās tā, it kā viņi būtu pārsteigti par Crypto Capital Corp MO. Neatkarīgi no tā, vai tā bija taisnība, vai nē. Patiesais punkts bija tas, ka Tether bija izolēts pret jebkādām apsūdzībām, jo ​​CCC pārņēma viņu rīcību.

Vēl ļaunāk, CCC sadarbojās ar partneriem, Spiral un Reggie Fowler, lai saņemtu Tether noguldītāju līdzekļus savos kontos. Tātad līdzekļi netika nonākuši caur Crypto Capital Corp. Tie nonāca tieši šo personu kontos – jo īpaši Reggie Fowler.

Tātad, kāda bija tā ietekme uz klientiem?

piesiet usdt tirgus manipulācijas

Klientiem bija jāievēro stingri norādījumi ikreiz, kad viņi vēlējās noguldīt naudu par Tether. Pirmkārt, viņiem būs jāsazinās ar Crypto Capital Corp, kurš pēc tam viņiem sniegs čaulas korpusa konta datus.

Tad viņiem lika nosūtīt līdzekļus ar piezīmēm, kas liksies nekaitīgas, un nekas nebija saistīts ar kriptogrāfiju. Kad tas būs izdarīts, klientiem būtu jāgaida, līdz maksājums tiks apstiprināts.

Pēc apstiprināšanas viņi ieskaitīs viņiem savu piesieto vērtību. Lieta par visu šo shēmu ir tā, lai arī Bitfinex apgalvoja, ka tai nav ne jausmas par CCC darbībām un instrukcijām, bet pieejamie pierādījumi liecina, ka tā nav taisnība. Norādījumi, piemēram,

“[Nepadalieties ar šiem norādījumiem], izņemot ar savu finanšu iestādi. Šīs informācijas izpaušana var sabojāt ne tikai sevi un Bitfinex, bet arī visu digitālo marķieru ekosistēmu. Tādēļ jūs brīdina, ka var būt nopietnas negatīvas sekas, kas saistītas ar šīs informācijas publiskošanu. ”

Tika regulāri nosūtīti klientiem, kuri vēlējās iegādāties Tether. Tas skaidri parādīja, ka viņi zina, kas notiek. Diemžēl šī bija viņu mazākā problēma. Papildu pierādījumi parādīja, ka Redžijs Faulers aktīvi nopelnīja 10 procentus no visiem noguldījumiem. Šis 10 procentu fonds būtībā bija tas, kā Reggie Fowler saņēma samaksu par saviem “pakalpojumiem”.

Kā parasti, Bitfinex apgalvoja shēmas nezināšanu. Vienā no liecībām tiesā Bitfinex to paziņoja,

“Papildus nominālajai nodevai par katru depozītu vai izņemšanu, Crypto Capital [Bitfinex] neiekasēja maksu par šiem pakalpojumiem, jo ​​tas varēja nopelnīt ievērojamus procentus par līdzekļiem, kurus tā glabāja [mūsu] vārdā savos kontos.”

Tomēr tā nebija taisnība, ņemot vērā, ka CCC nekad neizvēlējās baņķierus, pamatojoties uz viņu procentu likmēm. Viss, uz ko viņi koncentrējās, bija bankas, kurām bija pavirša vai vāja atbilstība. Bitfinex nevēlēšanās zināt CCC darbību, iespējams, izraisīja viņu parasto 10% samazinājumu.

Pat ja Bitfinex būtu meklējis, to būtu grūti pamanīt, ņemot vērā saites nepārtraukti pieaugošo līdzsvaru. Cilvēki, kuri, iespējams, būtu pamanījuši, būtu tie, kuri meklē daudz naudas – vairāk nekā ieplūstošie vai hakeri plāno zagt.

Jebkurā gadījumā, pēc tam, kad banku regulatori bija pieķērušies Crypto Capital Corp izmantotajai viltībai, viņi ātri iesaldēja ar uzņēmumu saistīto korporāciju kontus. Šīs darbības izraisīja nopietnas likviditātes problēmas – iemeslu, kāpēc uzņēmums nevarēja maksāt izņemšanu.

Un, kad parādījās informācija par viņu likviditātes problēmām, izņemšana notika caur jumtu – visi mēģināja iegūt savus līdzekļus. Nespēja pārskaitīt šos līdzekļus no CCC nozīmēja, ka noguldītāji un ieguldītāji nevarēja saņemt savus līdzekļus.

Lai gan likviditātes jautājumi sākās 2018. gada augustā, baumas par Tether maksātnespēju sākās tikai 2018. gada oktobrī. Un baumas bija patiesas. Ilgs stāsts, regulatori iesaldēja šo naudu un, iespējams, neatdos to Bitfinex. Tiem, kas domāja, ka Mt. Gox norēķināšanās ar valdību notiktu, piedodiet. Tas, iespējams, nebūs.

Vai ir kāds scenārijs, kurā piesietai bija rezerves, par kurām tā apgalvoja?

piesiet stablecoin rezerves

Iespējams, kad viņi sāka projektu. Lai gan nav pārliecinošu pierādījumu, ka tas tā bija, mums ir tikai Tether apgalvojumi, ka mēs to izturēsim. Lai kā arī būtu, šķiet, ka to vairs nevar atbalstīt neviena rezerves vai naudas atmazgāšanas organizācija.

Ikreiz, kad kripto kļūst “karsts”, kā Tether ir kļuvis, var būt ļoti grūti panākt, lai šīs vienības atkal tām uzticētos. Ir ļoti pārsteidzoši, ka viņi pārdzīvoja bankas vadību. Kā viņi to izdarīja?

Viņi vienkārši meloja un atrada veidus, kā izpildīt izņemšanas pieprasījumus, līdz vairs nevarēja. Krāpšana parasti ir šāda – viņiem ir nepilnība, kuras piesegšanā bieži vien ir smagi jāstrādā.

Un, kad viņus notver, viņi vienkārši turpina griezt riteņus, līdz uz kuģa nokļūst vairāk piesūcēju. Tas bieži ir ļoti sarežģīts process, kuru lielākā daļa cilvēku nespēj saprast. Viņi pat izmantoja naudas mūļus, lai izpildītu īpašus izņemšanas pieprasījumus:

“Kā [Ņujorkas] advokātiem paskaidroja [Bitfinex ‘] advokāts: Bitfinex un Tether ir izmantojuši arī vairākus citus trešo personu“ maksājumu apstrādātājus ”, lai apstrādātu klientu izņemšanas pieprasījumus, tostarp dažādus uzņēmumus, kas pieder Bitfinex / Tether vadītājiem, kā arī kā citi Bitfinex “draugi” – tas nozīmē, ka Bitfinex darbinieku draugi, kas bija gatavi izmantot savus bankas kontus, lai pārskaitītu naudu Bitfinex klientiem, kuri bija pieprasījuši izņemšanu ”.

Citas metodes ietvēra Bitfinex klientiem piederošo līdzekļu izmantošanu, lai nokārtotu šīs izņemšanas. Kamēr viņi to darīja, viņi pieturējās pie ieročiem, ka viņiem joprojām bija pietiekamas rezerves, lai atbalstītu savu žetonu. Rezultātā viņi kādu laiku varēja novērst bankrotu … līdz Ņujorkas ģenerālprokurors sāka viņus izmeklēt.

Viņi ir izdomājuši citus līdzekļus, lai turpinātu apliecināt valdībai un investoriem, ka viņiem viss ir kārtībā. Viņi turpināja apgalvot, ka viņiem ir gan īstermiņa vērtspapīri, gan skaidra nauda, ​​kas sedz apmēram 2/3 no visām apgrozībā esošajām summām. Saskaņā ar uzņēmuma juristu iesniegto zvērestu,

“Līdz datumam, kad es parakstīju šo zvērestu, Tether rokās ir nauda un naudas ekvivalenti (īstermiņa vērtspapīri), kuru kopējā summa ir aptuveni 2,1 miljards ASV dolāru, kas ir aptuveni 74 procenti no pašreizējiem atlikušajiem laikrakstiem.”

Kāpēc kriptogrāfijas kopiena joprojām atbalsta piesaisti??

piesaistes kriptogrāfijas kopiena

Galvenais iemesls ir tirgus pašreizējā stāvokļa saglabāšana. Šifrēšanas tirgus pašlaik atrodas ļoti delikātā vietā.

Tāds liels trieciens kā Tether samazināšanās, iespējams, atbaidīs ieguldītāju uzticību, kā rezultātā pazemināsies cenas un tirdzniecības apjomi – kas nav pieņemami, ņemot vērā pašreizējo situāciju. Ņemot vērā to, ka tirgus tikai pulcējas, ir viegli saprast, kāpēc sabiedrība to joprojām atbalsta.

Tāpēc daži ļaudis uzskata, ka kriptovalūtu industrija ir burbulis.

Kāds ir pašreizējais lietu stāvoklis “Tether HQ”

Iesācējiem, Reggie Fowler, galvenais sliktais aktieris ir arestēts un šobrīd saskaras ar likuma dusmām. Vēl viens slikts aktieris joprojām ir brīvībā. Uzņēmuma prezidents Ivans Manuels Molina Lī tika izdots Polijai no Grieķijas, apsūdzot par palīdzības sniegšanu naudas atmazgāšanai.

Ņujorkas štatā nesen tika apsūdzēts Ozs Josefs. Visi šie vainīgie bija kopā ar Crypto Capital Corp. Bitfinex, no otras puses, uzstāj, ka viņi aktīvi nav spēlējuši nekādu lomu CCC un tā vairāku čaulas uzņēmumu krāpšanā..

Rezultātā viņi cer, ka banku regulatori atgriezīs viņu izņemtos līdzekļus.

Kas ir tālāk Tether (USDT) un Stablecoins?

Kriptogrāfijas kopienai ir nepieciešami stablecoīni. Ir ļoti maz ticams, ka tuvākajā laikā redzēsim stablecoins. Tomēr mēs sagaidām, ka stablecoins turpinās augt un izmantot jaunās tehnoloģijas.

Ilgtermiņā var pazust iepriekš minētie trūkumi par stablecoin. Tas ir optimistiskais risinājums. Piesaiste ir neapšaubāmi pašreizējā bitkoina “melnā caurums”, kas būtu, ja būtu, daudzi brīnās, kā saite darbojas 2019. un 2020. gadā.

Protams, pesimistiskais ir tas, ka stablīni varētu kļūt par jaunām versijām tam, no kā mēs sākotnēji mēģinājām aizbēgt: no centralizētām bankām un kredītiestādēm..

Protams, mēs varam nezināt, cik vērtīgi ir stablecoīni, līdz nākamajai tirgus krišanai kriptogrāfijas vai pasaules ekonomikā. Sekojiet līdzi jaunumiem, lai redzētu, kāda ir stablecoīnu nākotne. Drīz tiks pievienoti vairāk atjauninājumu par Tether un USDT stablecoin tiesas lietām, revīzijām un paziņojumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map