Uždirbkite pasyvias kriptografines pajamas iš „OKEx“: santaupos, įmokos ar C2C paskola

Išsiaiškinti, kiek pinigų reikia sutaupyti ir kaip užsiauginti nuosavą turtą, gali būti sudėtinga. Nesvarbu, ar esate naujas „blockchain“ technologijos vartotojas, ar pereinate nuo įprastos bankininkystės, ar norite išeiti iš kriptofobijos tarp pasaulinės niūrios, čia yra trumpas pradžios vadovas, kuris padės suprasti, kaip padidinti pasyvias pajamas iš „OKEx“.

Būdai užsidirbti pasyvių pajamų „OKEx“

Taupymas yra labiausiai paplitęs būdas kaupti turtus, tiek tradicinėje bankininkystėje, tiek kriptografinėje erdvėje. Čia, „OKEx“, galite paprasčiausiai įnešti atsargines kriptovaliutas į „Piniginę“, kad uždirbtumėte daugiau net ir neprekiaudami arba kai rinkos trūksta. Naudodamiesi mūsų pridėtinės vertės taupymo paslauga, palūkanos bus kaupiamos kiekvieną dieną nuo antros įmokos pateikimo dienos, todėl galite tiesiog ramiai atsipūsti ir palaukti, kol pelnas ateis į kišenę. Šiuo metu prekybai maržomis taupomosiose priemonėse palaikome 32 turtus, nereikalaujant minimalaus indėlio ir labai lanksčiai atsiimant pinigus.

Jūs galėjote girdėti kuoliuotis iš esmės yra paprasčiausias ir vienas saugiausių papildomų pajamų gavimo būdų, kai vartotojai raginami laikyti monetas ilgą laiką, kad pasibaigus akcijų paketo laikotarpiui gautų didesnį pelningumą. Norėdami nusipirkti „OKEx Pool“, paprasčiausiai pasirinkite akcijų paketą, prieš užsiprenumeruodami paslaugą, patikrinkite jų numatomą grąžą ir įdėkite monetas į savo kasybos / sandėliavimo sąskaitą. Tada gausite reguliarų pelningumą, išreikštą atitinkamu susijusiu turtu. Arba galite užsiprenumeruoti naują Terminuotas indėlis paslauga moneta nuo vieno mėnesio iki trijų mėnesių su skirtinga grąža atitinkamam susijusiam turtui. Ar žinojote, kad dalyvaudami lažybose, jūs taip pat dalyvaujate mūsų supermazgių sutarimo mechanizmuose ir būsite apdovanoti už jūsų paskyros dalyvavimą, jei norite pateikti sutarimą, balsuoti dėl pakeitimų ir patvirtinti operacijas grandinėje.?

Taip pat galite paskolinti savo kriptografiją „OKEx“, kad gautumėte pasyvių pajamų. Mūsų naujausias C2C paskola yra atvira rinka, kurioje skolininkai ir investuotojai gali imti arba duoti paskolas su idealiomis palūkanų normomis, paskolos laikotarpiu kartu su pakankamu skaidrumu ir saugumu. Šiuo metu mes priimame Bitcoin (BTC) kaip užstatą ir Tether (USDT) kaip paskolos valiutą (ateityje bus palaikoma daugiau turto). Tai reiškia, kad skolininkai gali sugadinti savo BTC ir prisiimti USDT, kad palaikytų savo prekybos strategijas ir finansinius poreikius, o investuotojai gali panaudoti savo USDT, kad uždirbtų pasyvias pajamas už geras palūkanų normas..

Taigi, ką turėčiau pasirinkti?

Jei norite pasirinkti labiau tradicinį taupymo planą, eikite Taupymas – viskas, ką jums reikia padaryti, tai įnešti savo turtą į Piniginę, ir jūs galite jį atsiimti bet kada. Tačiau jūsų uždirbtų palūkanų suma akivaizdžiai skirsis atsižvelgiant į jūsų turimų monetų skaičių.

Staking yra tikrai dar vienas saugus būdas padidinti jūsų pasyvias pajamas – kuo ilgiau jūs priklausote, tuo daugiau uždirbate, tiesa? Teoriškai tai yra patikima priemonė gauti periodinius išmokėjimus, nepraleidžiant laiko pasivyti savo turimą turtą rinkoje. Laisvalaikį galite skirti ir kitoms investicijoms. Nepaisant to, kad siūlote didesnį pelningumą nei Taupymas, vis tiek galbūt norėsite patikrinti savo investuoto turto IG prieš įsipareigodami nuspręsti, ar verta to skirti. Tai ypač pasakytina apie „swing“ prekybininkus, nes jūsų turtas bus užrakintas ir negalės atsiimti, kol pasibaigs akcijų paketo laikotarpis (jei pasirinkote terminuotą akcijų paketą).

Dėl C2C paskola, jūs parodote savo meilę sekti prekybą kriptografija, maksimaliai išnaudodami savo turimus kriptografijos išteklius. Siekiant sumažinti įkaito vertės kritimo riziką (t. Y. BTC kainą čia), mūsų C2C paskolos platforma jau sukūrė pavojaus lygis ir likvidavimo lygis skirtingam paskolos ir vertės santykiui, kad galėtumėte nerimaudami skolinti atsargines monetas. Jei užtikrinimo priemonės vertė nukris žemiau likvidavimo lygio, o paskolos gavėjas vis tiek nepadidins užstato sumos, sistema uždarys galimybę grąžinti jums pagrindinę sumą, palūkanas ir pradelstas baudas, vadinasi, galėsite surinkti jūsų pagrindinis asmuo, nepaisant užstato vertės sumažėjimo.

Išvada

Nepriklausomai nuo pageidaujamo taupymo būdo, galite būti tikri, kad turime sudėtingą rizikos valdymo sistemą, kuri saugo jūsų uždirbamą turtą. Padidinkite savo pasyvias pajamas šiandien „OKEx“!

Sekite „OKEx“:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map