Turto sintezė: visiškai naujas kelias į tokenizuotą realaus pasaulio turtą

„OKEx“ nuolat žvalgomės į ateitį – ir manome, kad tai reiškia „DeFi“.

Norėdami paskleisti žinią, mūsų generalinis direktorius Jay Hao rengia naują virtualių #OKExDeFi apskritojo stalo pokalbių ciklą su įvairių pramonės šakų lyderiais, kad aptartų jų pažangą, įžvalgas ir ateities planus decentralizuoto finansų srityje..

Šiame apvaliajame stende Jay apklausia Jordaną Momtazi, pagrindinį „Synthetix“ bendradarbį. Jordanija padėjo vesti „Synthetix“ protokolą nuo jo baltosios knygos iki trečio pagal dydį „DeFi“ projekto kriptografijoje. Jis vadovauja šio projekto operacijoms ir pateikia daugybę naujų verslo ir verslo patirties, įskaitant „PayPal“ ir „Singtel“.

Čia pateikiami pagrindiniai apskritojo stalo akcentai.

Jay: Be to, kad „Synthetix“ decentralizuotai teikia grandinės pozicijas bet kokiam turtui, ypač realaus pasaulio turtui, vartotojai gali prekiauti to turto išvestinėmis finansinėmis priemonėmis – nuo žaliavų iki atsargų. Kaip „Synthetix“ padidina vartotojų prieigą prie tradicinių finansų rinkų?

Jordanija: Pirmas akivaizdus dalykas, už kurį mes tikrai pasisakome, yra neleistinas platformos pobūdis. Tai decentralizuota ir vis labiau decentralizuota, tačiau neleidžiama. Nėra jokio prisijungimo prie paskyros proceso, nėra jokių apribojimų – tai tik protokolas, leidžiantis vartotojams sąveikauti su šiuo turtu.

Be pačių sintezių ir pozicijų, kurias galite gauti šiam turtui, mes taip pat sukūrėme dvejetainių parinkčių sąsają. Dvejetainė parinktis yra būdas vartotojams naudoti turimą turtą ir, be abejo, numatyti tam tikrų įvykių ar taikinių rezultatus. Mes taip pat kuriame ateities sandorių platformą, panašią į „dYdX“ ir daugybę kitų būsimų decentralizuotų ateities platformų..

Siekiame būti decentralizuotas „BitMEX“, todėl iš tikrųjų stengiamės decentralizuotai ir be leidimų pateikti šį sprendimą vartotojams. Yra daugybė produktų, kuriuos mes turime arba turėsime, ir apskritai tema yra ta, kad be leidimo ir viskas yra grandinėje.

Jay: Beveik prieš savaitę „Synthetix Foundation“ buvo likviduojamas, o dabar perima trys DAO: „ProtocolDAO“, „GrantsDAO“ ir „SynthetixDAO“. Kaip šie pokyčiai žymi „Synthetix“ valdymo fazinį poslinkį? Ką tai reiškia „Synthetix“ bendruomenei?

Jordanija: Tai buvo didelis „Synthetix“ etapas – taigi, aišku, pranešimas buvo toje vietoje, kur viskas buvo įvykdyta ir perkelta … tačiau tai buvo kurį laiką nebaigtas darbas. Dabar mes turime tris DAO, kurios apima tris skirtingas paramos sritis.

Mes turime „GrantsDAO“, kuris skirtas viešosioms gėrybėms finansuoti, taigi turime daug žmonių, daugiausia bendruomenės, iš tikrųjų dalyvaujančių „GrantsDAO“. „GrantsDAO“ iš esmės balsuoja dėl to, kokius remti projektus kuria įrankius ar bet kokio kito tipo ekosistemą. „GrantsDAO“ yra skirta padėti skatinti ekosistemos plėtrą ir įrankius.

Mes turime „ProtocolDAO“, kuris iš esmės yra keturi iš aštuonių „multiseg“, atliekantys visus pagrindinius atnaujinimus – taigi viskas, kas susiję su atnaujinamomis sutartimis ar pridedamais produktais, eina per „ProtocolDAO“, kuri yra atskira žmonių grupė.

„SynthetixDAO“ iš esmės yra iždas. „Synthetix DAO“ finansuoja visas dalyvaujančias grupes ir iš esmės yra atsakinga už ekosistemos ir paties pagrindinio protokolo finansavimą..

Priežastis, kodėl tai svarbu, yra tai, kad tai yra žingsnis link bendruomenės įtraukimo į sprendimus priimant naujovinimo procesą – ir tai žingsnis link tam tikro tipo žetonų turėtojų balsavimo ar dalyvavimo.


Jay: Ko jūs tikitės, kad tokie centralizuoti žaidėjai, kaip „OKEx“, gali padaryti daugiau, kad palengvintų „DeFi“ erdvę?

Jordanija: „DeFi“ šiuo metu sekasi gana gerai. Akivaizdu, kad jis vis labiau žinomas kaip šifravimo kategorija, bet, turiu omenyje, tokių grupių, kaip „OKEx“, skaičius ir auditorija – mes šiuo metu nė iš tolo neprilygstame.

Bet kokiuose „DeFi“ projektuose, manau, glaudus bendradarbiavimas su įsitvirtinusiais žaidėjais yra vienas iš svarbiausių dalykų – pasinaudoti jūsų turima žinių baze, bet taip pat bandyti naudoti jūsų sukurtas platformas kaip būdą skleisti žinias kaip būdą pranešimams sustiprinti ir „DeFi“ galimybes.

Manau, kad bus suartinta dviejų tipų pasauliai – decentralizuotas ir centralizuotas pasaulis. Manau, kad kažkas, užimtas kaip „OKEx“, norėtų daug mokytis ir daug informuoti apie dalykus, kuriuos „DeFi“ iš tikrųjų bando padaryti..

Džėjus: Pasiūlykite vieną žodį „DeFi“ ateičiai apibūdinti – ir kodėl?

Jordanija: Vienas žodis … sakyčiau, kad toks būtų "Unikalus." Manau, kad tokio tipo koordinavimo žaidimai ir koordinavimo sistemos dar nebuvo daromos tokiu mastu. „DeFi“ sudėtingumas – tai, kaip produktai buvo pastatyti ant produktų, yra labai, labai unikalus. Gana įdomu būti jo viduryje.

Šis paaiškinimas buvo redaguotas, kad būtų aiškiau.

Vykdykite „OKEx“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map