Didžiausios savaitės istorijos iš kriptovaliutų pasaulio, kurių galbūt praleidote

Šią savaitę teko pamatyti daug žymių istorijų iš kriptovaliutų pasaulio. Sužinojome, kad viena pagrindinių finansinių paslaugų kompanijų BTC skyrė 50 milijonų dolerių, vienas pagrindinis kripto šalininkas buvo areštuotas dėl mokesčių vengimo, o vienas garsus „fintech“ bankas juda toliau į skaitmeninės valiutos erdvę. Tuo tarpu viso pasaulio centriniai bankai atidžiai nagrinėja CBDC.

Čia rasite viską, ką reikia žinoti apie šias istorijas ir dar daugiau, šios savaitės „OKEx Insights“ savaitės šifravimo naujienų leidime.

Jacko Dorsey aikštė skyrė 50 mln. USD į BTC

Amerikos finansinių paslaugų bendrovė „Square“, priklausanti „Twitter“ generaliniam direktoriui ir įkūrėjui Jackui Dorsey ir valdoma, paskelbė ketvirtadienį, kad 1% savo turto paskyrė į gimtąją Bitcoin tinklo valiutą BTC. 

Investuojama iš viso 4 709 monetų ir lygi maždaug 50 milijonų dolerių.

Pagrindiniai išsinešimai

 • „Square“ investicijos į BTC įvyksta po to, kai verslo žvalgybos ir programinės įrangos kompanija „MicroStrategy“ į pirmąją ir svarbiausią kriptovaliutą investavo maždaug 425 mln. JAV dolerių – tai rodo potencialią korporacijų tendenciją vis dažniau įtraukti BTC į savo knygas.. 
 • „Square“ investicijos buvo iš dalies vykdomos, nes ji tiki kriptovaliutos galia. Bendrovė pareiškė, kad "kriptovaliuta yra ekonominio įgalinimo priemonė ir suteikia pasauliui galimybę dalyvauti pasaulinėje pinigų sistemoje, kuri atitinka įmonės tikslą." „Square“ finansų vadovė Amrita Ahuja taip pat pažymėjo, kad bendrovė "tiki, kad bitkoinas ateityje gali būti labiau paplitusi valiuta."
 • Šis pranešimas sukėlė nedidelį BTC kainos ir „Square“ akcijų prieaugį.

„Square“ vertinimas pirmiausia auga nuo rugsėjo vidurio. Šaltinis: „TradingView“

Johnas McAfee areštuotas dėl mokesčių vengimo ir paduotas į teismą dėl ICO pumpavimo

Anglų ir amerikiečių programinės įrangos magnatas ir kriptovaliutos šalininkas Johnas McAfee šią savaitę buvo areštuotas Ispanijoje tariamas mokesčių vengimas tyčinis mokesčių deklaracijų nepateikimas – kaltinimai, dėl kurių visada prieštaringai vertinamas asmuo kalėjime praleido penkerius metus.

Be to, JAV vertybinių popierių ir biržos komisija yra paduodamas į teismą „McAfee“ už tai, kad tariamai vykdė neatskleistą ir mokamą reklaminę veiklą už septynis pradinius monetų aukojimus 2017 ir 2018 m. – pompos taktika, kuri tariamai užsitikrino 11,6 mln. USD BTC ir ETH, taip pat 11,5 mln. USD žetonų.

Pagrindiniai išsinešimai

 • McAfee nėra svetimas ginčas ir yra labai aktyvus „Twitter“ tinkle, ir galima teigti, kad jam taikomi mokesčiai nėra ypač šokiruojantys. 2017–2018 m. Kriptovaliutų rinkos burbulo metu pavieniai „McAfee“ paskyros tweetai, kuriuose paminėtas projektas, sukeltų beveik momentines monetos ar žetono kainų pompas – ir iš esmės buvo žinoma, kad jis reklamuoja projektus už atlygį.
 • Liberalų partijos atstovas ir buvęs kandidatas į prezidentus socialinėje žiniasklaidoje taip pat paviešino savo iš esmės antivyriausybinę poziciją – galima teigti, kad tai buvo provokuojanti SEC.

Centriniai bankai skelbia pagrindinius CBDC principus

Kanados, Jungtinės Karalystės, Japonijos, Švedijos ir Šveicarijos centriniai bankai prisijungė prie Federalinio rezervo, Europos centrinio banko ir Tarptautinių atsiskaitymų banko skelbdamas ataskaitą kuriuo siekiama nustatyti, kaip nacionalinės skaitmeninės valiutos gali pagerinti pinigų politikos įgyvendinimą.

Ataskaita pavadinta "Centrinio banko skaitmeninės valiutos: pagrindiniai principai ir pagrindinės savybės" ir aptaria "pagrindiniai principai" kaip turėtų būti suprojektuotos centrinio banko skaitmeninės valiutos.

Pagrindiniai išsinešimai

 • Bankai teigia, kad CBDC neturėtų pakeisti grynųjų pinigų ir kitų šiuo metu galiojančių mokėjimų rūšių; jie turėtų veikti kartu su jais – įsitikinimą, kurį jau girdėjome iš ECB.
 • CBDC taip pat turėtų "nedaryk žalos" teigiama ataskaitoje, taip pat skatinant naujoves ir efektyvumą.
 • Vakarų centrinių bankų grupės ataskaita yra sėkmingos Kinijos bandomosios programos dėl savo skaitmeninės valiutos DCEP kulnas..

„Revolut“ tampa 100-uoju kriptografinio saugumo firmos „Fireblocks“ klientu


Londone įsikūrusi „fintech“ įmonė „Revolut“ yra suvienijus jėgas su skaitmeninio turto saugos įmone „Fireblocks“, stengdamiesi greitai sukurti naujas su kriptografija susijusias funkcijas.

Spaudos metu šiuo metu nėra aišku, kokias naujas funkcijas ar produktus pasiūlys partnerystė.

Pagrindiniai išsinešimai

 • „Revolut“ nėra svetima kriptovaliuta. Skaitmeninis bankas šiuo metu turi 13 milijonų klientų ir teikia BTC, eterio (ETH), „Litecoin“ (LTC), XRP, „Bitcoin Cash“ (BCH) ir „Stellar“ liumenų (XLM) poveikį..
 • Šiuo metu „Revolut“ savo naudotojų vardu saugo visą skaitmeninį turtą ir neleidžia išsiimti kriptovaliutų – tai gali potencialiai pasikeisti ateityje, atsižvelgiant į tai, kad „Fireblocks“ teigė, kad tai padės įmonei "mokėjimo geležinkelių apsauga užtikrinant skaitmeninio turto perdavimą."

„Ethereum“ vidutinis maišos rodiklis pasiekia naują visų laikų aukščiausią lygį

Pranešama, kad „Ethereum“ tinklo 24 valandų vidutinis maišos rodiklis šią savaitę pasiekė naują visų laikų aukščiausią lygį, po vasarą trukusio pramonės susidomėjimo dėl decentralizuoto finansavimo..

Pagal „Glassnode“, tinklo apdorojimo galia perkopė 250 t / s – 80% daugiau nei per metus.

Pagrindiniai išsinešimai

 • Padidėjęs „Ethereum“ tinklo maišos rodiklis rodo, kad daugiau kalnakasių stengiasi išgauti naują eterį – paklausą, kurią beveik neabejotinai lemia nuolatinis susidomėjimas dabartiniais ir būsimais „Ethereum“ pagrįstais „DeFi“ projektais, nes ETH naudojama sandorių mokesčiams mokėti.
 • Praėjusį mėnesį Ethereum tinklo kalnakasiai matė daugiau naudos iš dujų mokesčių nei už blokus – pirmiausia istorinis už svarbiausią altcoiną.
 • Natūralu, kad „Ethereum“ tinklas yra saugesnis nei bet kada – nes padidėjęs maišos rodiklis tiesiogiai susijęs su padidėjusiu saugumu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map